Unavené mamičky prvorodičky

miskachrumka
21. máj 2009

ahojte mate niektore mamičky taky pocit niekdy že ste velmi unavene a nejak nevladzete dalej?!ja som na maleho sama mam 20rokov a priatel je cele dni v robote ved kto by nepotreboval peniasky?!a niekedy mam pocit že už fakt nevladzem nestiham sa najest a niekedy ani ist na wc!maleho som nemala od seba ani minutu ako sa narodil no nema mi ho kto postrazit! 😒 stary rodičia maleho su v zahraniči chodia na sk raz za 2mesiace a niekdy mam pocit že od unavy umriem!a pritom mam na starosti aj domacnost!touto temou by som chcela nech pisu mamičky ktore mavaju rovnaky pocit rada by som sa podelila o svoje pocity!mamicky skor prvorodičky!dakujem! 😉

ockovelasky
7. jan 2010

Ahojte.. Miška, tak konečne sme doma, tam bolo toľko detičiek, až som bola rada, že sme boli medzi prvými.. Ale všetko OK, len ten výsev okolo pusinky vraj máme natierať pytiolom 😕 😕 😕 , lebo že vraj to má z dudlíku..

miskachrumka
autor
7. jan 2010

ahojte
tak mi mame vonku 9 zubok! 🙂

nasla som ho len pred 2 hod.

baby ja som taka unavena maly ma nici doma mi rastie nezvladnutelne dieta! 😨

miskachrumka
autor
7. jan 2010

elenka som rada ze to mate ok ........ 🙂

a pytiol je dobry mi hopouzivame ked mame trosku viac zapaleny pipik!od mocu!a pomaha! 😉

ja som dnes fakt znicena maly nic nespal dost tospravy ked som snim aj vecer uplne sama ..........dnes mi rozbyl misu na ovocie aj ovladac na telku a dostala som taky kopen do cela ze mam otlacku na cele doteraz toto bude dieta zosediviem zneho! 😕

elenka a teraz tu niesi? ☹

miskachrumka
autor
7. jan 2010

elenka inac ked tak rozmyslam nema maly okolo pusi nejake cervene bodky ako zaparene ?cervene!
mi sme to mali tiez a presne v jeho mesiaci ani ked viacej slintaju tak sa im toho viac drzi za cumlom a ztoho sa vyhadzuju mi sme to mali tiez ja som nenatierala nicim same to zmyzlo a tiez ked namisli prve zubky!preslo to asi za tyzden max 2 tyzdne! 😉

ockovelasky
7. jan 2010

Už som tu, len dnes som na drobca tiež sama, tak mi to nočné ukladanie trvalo trošku dlhšie..

Presne tak to vyzerá, také malé pupáčiky ružové, už to aj trošku pobledlo, ale zase to má červené.. Vymenili sme aj cumeľ, tak uvidím, kedy to zmizne..

Miška, tak to máš doma pekné živé striebro, dúfam, že sa mu nič nestalo, keď rozbil tú misu.. 😉

Ináč, blahoželám k zúbku.. 😀 😀

miskachrumka
autor
7. jan 2010

dakujeme k ablahozelaniu!
nie nestalo to zrutil na zem este sa mi smial do tvare !.....toto bude potrah už druhy den mu ozivaju musky!

elenka podla mna nemusis menit dudel skus ak mate nejaky vacsi tak za nejaky mansi inac podla mna to zmizne urcite same!

tenot dnes zabuval o siedmej co sa nam už nestalo asi 4 mes.!tak som zvedava kedy vstane dufam ze o pol piatekjma bude tahat za vlasy! 🙄

ockovelasky
7. jan 2010

On spinká pri tebe v posteli? 🙂 Asi to skúsim s nejakým menším dudlom, aby sa mu tam nedržali slinky..

Boli ste dnes vonku? Ak áno, možno preto ti zaspinkal tak skoro.. 😀 😀 buď rada, ja sa tiež vytešujem, že to moje šidlo už búva..

miskachrumka
autor
7. jan 2010

inac elenka vyznas sa v zubkoch ?alebo mas nejaku dobru stranku kde ny som mohla prestudovat kedy idu tie a tie zubky a ako sa kazdy vola lebo som ztoho vedla ako ta jedla! 😀

miskachrumka
autor
7. jan 2010

len ja som rada len ked si predstavi ze o piatej budem vstavat tak mi nieje do smiechubudem vyzerat takto 🙄

nie ono je to takto onma postielku pri stene a postielka je zaroven s nasou postelou jednu stranu postielky mame odmontovanu a takze v podstate je aj pri nas a spi v postielke vies ako som to myslela ?lebo ja viem veci tak vysvetlovat ze koniec 😀 😅

a nao boli no vcera sme boli 5 hod vkuse a dnes len 2,5 bola vacsia zima ako vcera!a nespal od 11-rana vobec atk asi preto už zaspal!

leca
7. jan 2010

Miskachrumka blahozelam k zubkam,dobre to maly znasa? Spinka dobre?

miskachrumka
autor
7. jan 2010

leca tento ani v podstate neviem ze mu isiel ako kazdy zvlada inac ved tie najhorsie mame len pred sebou 😔

stilicky a ocne!joj už teraz sa bojimmmmmmmmm 😕

ockovelasky
7. jan 2010

Nevyznám, tiež som rozmýšľala, že si nejakú tú stránku o zúbkoch vygooglim, aby som mala aspoň nejaký prehľad..

Vysvetlila si to pekne, kde má postieľku.. 😀 😀 máš pravdu, možno ti zaspal tak rýchlo preto, lebo cez deň nespal..

ockovelasky
7. jan 2010

Halllooo, Miška, kde si? Asi si išla k drobcovi..

Nič, pozri si linky, ja som si ich aj uložila.. Idem si ľahnúť, lebo mi praskne hlava ako ma bolí.. zajtra som tuuuu... 😀

Dobrú noc.. 😔

miskachrumka
autor
7. jan 2010

no som tu volala som s tatikom nam volal!

dobre moja tak zajtra !dobru noc!vam prajem! 😉

miskachrumka
autor
7. jan 2010

http://www.szs.edu.sk/dvs_98/anatomia.htm

tu je super link !kukni zajtra!už mam vtom poriadok! 😉

ale dakujem aj z atie linky kukla som si zlata dik!

🙂

leca
7. jan 2010

aj ja dakujem za kazde info, nas ma len dva spodne rezaky a to ma 10,5 mes.

miskachrumka
autor
7. jan 2010

leca kukni ten link co osm sem dala je tam vsetkopekne vysvetlene a nakreslene
ci si už kukla?

leca
7. jan 2010

miskachrumka, ano som pozrela linky....aspon som o nieco mudrejsia a chapem, preco sa niekedymaly v noci budi s placom a srdom aj 4-5-6 x v noci a ked dam prsko prestane, chudatko, trapia ho dasienka

miskachrumka
autor
7. jan 2010

musi to byt pre ne riadna bolest chudatka ved mi mame co robit ked nas zuby bolia! ☹

a staci miska nemusis miskachrumka 😉

miskachrumka
autor
7. jan 2010

si tu este? 😕

leca
7. jan 2010

oki Miska, ano chudatka nasi drobcekovia, co si musia vytrpiet.
Ja som skusala potriet dasienka tym gelom, aspon nech mu tu bolest trosku tlmi....

miskachrumka
autor
7. jan 2010

hej hej aj mi pouzivame aky mate vy?

mi mame dentinox a camistad

miskachrumka
autor
7. jan 2010

inac nam to velmi nepomaha a vam?

aj ked pomoze tak fakt len na par sekund !
a mate dva zubky dole ze prve dva rezaky? 🙂

miskachrumka
autor
7. jan 2010

nejak sa mi dnes nechce spat!
zato vcera som bola ako zlomena haluz už o osmej 😀

leca
7. jan 2010

ano mame dole dva rezaky, mame mundisal gel,no idem este k malemu lebo sa prebral papa zajtra

miskachrumka
autor
7. jan 2010

ten gel nepoznam mozno vyskusame ! 😉

miskachrumka
autor
7. jan 2010

inac este som chcela nestalo s avam ze ste maly modrinu pri prerezavani zubka?

nam este nie ale ako studujem tu stranku tak je to mozne to musi byt strasna bolest 😢

miskachrumka
autor
7. jan 2010

tak ked chcem ponocovat atk tu nieste no pekne od vas! 😀