Unavené mamičky prvorodičky

miskachrumka
21. máj 2009

ahojte mate niektore mamičky taky pocit niekdy že ste velmi unavene a nejak nevladzete dalej?!ja som na maleho sama mam 20rokov a priatel je cele dni v robote ved kto by nepotreboval peniasky?!a niekedy mam pocit že už fakt nevladzem nestiham sa najest a niekedy ani ist na wc!maleho som nemala od seba ani minutu ako sa narodil no nema mi ho kto postrazit! 😒 stary rodičia maleho su v zahraniči chodia na sk raz za 2mesiace a niekdy mam pocit že od unavy umriem!a pritom mam na starosti aj domacnost!touto temou by som chcela nech pisu mamičky ktore mavaju rovnaky pocit rada by som sa podelila o svoje pocity!mamicky skor prvorodičky!dakujem! 😉

miskachrumka
autor
15. jan 2010

kika tak si aj ty sama ?momentalne?nas tatik nam volal ze hadam pride skor mal prist den pred Davidkovimi narodkami cize 28.2 ale pride asi 15.2 🙂 tak aspon jedna vec co ma po dlhej dobe potesila 😒

jaj taka som smutna viem je to len macka ale premna bola viac! 😢 😔

miskachrumka
autor
15. jan 2010

inac elenka aj nam raz pocedali ze nam idu 3 zubky naraz a nebola to pravda asi po tyzdni mu vysiel len jeden!

a este horuckujete :dufam ze nie!
dnes mi prisli na postu slatinske piskoty tak pondelok ich pojdem zobrat!

malemu straaaaaaaaasne chutia!

dnes som Dadkovi dala arasidove chrumky ide zanimi ako besny!

miskachrumka
autor
15. jan 2010

inac baby ste tu niektora ?ci si zas pisem sama so sebou! 😒

miskachrumka
autor
15. jan 2010

baby to nemyslite vazne?tosomtu fakz sama?zas?

nemam ssi tu skym popisat 😨
no koniec!

smily
15. jan 2010

ahoj miska.
nebojis sa tych chrumiek - predsa arasidy su velmi silny ALERGEN... dokonca by sa orechy a teda aj arasidy by sa nemali davat detom do tych troch rokov...
vcera som bola so starsou na alergologii - parada reagovala na viac ako polku alergenov...roztoce, brezovite, plesne,ambroziu, ale aspon na psa a macku to nema, takze kludne mozu byvat s nami aj nadalej 🙂

miskachrumka
autor
15. jan 2010

vies co to som mu dala fakt len 3-4chrumky! 😉

a co mate doma macku ci psa?ci oboje?

smily
15. jan 2010

mame 2 psov a jednu macku 🙂
mala dnes ochutnala bryndzove halusky a tusim to bude jej naj naj naj jedlo... zaujimave ze saska si ich vobec neda do ust a arinka v pohode...

miskachrumka
autor
15. jan 2010

inac ako je to stimi alergologickymi testami?
unas som pocula ze sa do troch rokov nerobia 😒

miskachrumka
autor
15. jan 2010

vidis kazde dieta je uplne ine a dokonca aj surodenci!

mi sme mali macku ale už nemame 😒
mis me este neskusali nic maly mi nechce nic co musi prezuvat ☹ som v koncoch

smily
15. jan 2010

no tie testy sa robia az ked dieta ma 3 roky.starsia uz za chvilu bude mat 4 🙂 ale na mlieko a lepok ti mozu spravit aj skor ak poziadas svoju lekarku. arinka by jedla vsetko co aj my ale brzdim ju. teraz jej konecne ustali tie hnacky a teploty tak sa pomaly vraciame ku normalnej strave (po dvoch tyzdnoch).
mame dvoch angl. buldogov (jedno je stena to manzel dopratal ako vianocny darcek) a macicku, ktora sa sama prikmotrila najskor na dvor apotom sme ju zobrali aj dovnutra... krasne sa naucila na zachod (ten ma v pivnici, takze ked sa jej chce zacne skrabat dvere do pivnice) jedine co ju neviem odnaucit - ked nieco necham na stole v kuchini, tak hned tam vyskoci a zacne sa krmit. ide mi to na nervy lebo to potom musim zahodit...
s tym jedlom-skus mu to robit take fakt velmi riedke (aby sa to lahsie prehlltavalo) a popucit vidlickou. alebo mu skus dat zut nejaky kustek masa

miskachrumka
autor
15. jan 2010

ak aj nieco pozuje tak to aj vypluje a vidlickou?
aj to som skusala ale aj tam su kusky ktore drzi na jazyku bud si ich vybere rujou alebo sa pokrcka ☹
musim sa porozpravat s dr led pojdeme 4.2 do poradne ako to riesit!aj ked si myslim ze povie to iste 😒

miskachrumka
autor
15. jan 2010

dobre idem si ja lahnut som unavena tak zajtra hadam papa 🙂

miskachrumka
autor
15. jan 2010

**dobru noc** som zabudla popriat! 😉

smily
15. jan 2010

dobru. popytaj sa na to dokiny, mozno bude mat nejaky napad... kamoska musela mixovat malej aj po roku...

miskachrumka
autor
15. jan 2010

no dufam ze nas to necaka................ ☹

miskachrumka
autor
16. jan 2010

ahojte
kde ste? 😕

kristinka4m
16. jan 2010

Ahoj ja som tu🙂

kristinka4m
16. jan 2010

Akurat som si u jednej pani zajednavala odrazadlo Injusa Kangaroo 8v1 tak som zvedava co to bude zac 😉

miskachrumka
autor
16. jan 2010

kika si tu?

kristinka4m
16. jan 2010

Uz som tu som zaspala na vavrinoch 😀 😀 😀 😀 😀 😀 co mate nove?
Drobec poslucha?

miskachrumka
autor
16. jan 2010

kikus no kde si:::::::::::::::::::::::::..:DDDD

posli link na tp odrazadlo mozno sa necham inspirovat! 😉

kristinka4m
16. jan 2010

Poslem ale nakoniec som sa rozhodla pre trojkolku

kristinka4m
16. jan 2010

a toto som chcela ale kedze odrazadlo mame tak asi bude lepsia ta trojkolka ci?a trojkolka je nova a toto pouzivane
http://kociky-trojkolky.babybazar.sk/index.php?...

kristinka4m
16. jan 2010

NO a vediem sama zo sebou dialog kde si davas zdravotnu?

miskachrumka
autor
16. jan 2010

ANO PRESNE SOM TU SI TU?Už SATI VENUJEM V PLNEJ PARADE!

kristinka4m
16. jan 2010

Som jasne
uz si kukala?

miskachrumka
autor
16. jan 2010

to odrazadlo je peknucke mne sa zas paci toto http://www.slnieckovo.sk/product_info.php/cPath...

miskachrumka
autor
16. jan 2010

hej hej a aku farbu chces ci zoberes aj v ruzovej?

kristinka4m
16. jan 2010

Nie nie chcela by som zelenu bud macku alebo macka dufam ze este bude mat este sa mi neozvala tam trosku nisie pod inzeratom mala fotky