Unavené mamičky prvorodičky

miskachrumka
21. máj 2009

ahojte mate niektore mamičky taky pocit niekdy že ste velmi unavene a nejak nevladzete dalej?!ja som na maleho sama mam 20rokov a priatel je cele dni v robote ved kto by nepotreboval peniasky?!a niekedy mam pocit že už fakt nevladzem nestiham sa najest a niekedy ani ist na wc!maleho som nemala od seba ani minutu ako sa narodil no nema mi ho kto postrazit! 😒 stary rodičia maleho su v zahraniči chodia na sk raz za 2mesiace a niekdy mam pocit že od unavy umriem!a pritom mam na starosti aj domacnost!touto temou by som chcela nech pisu mamičky ktore mavaju rovnaky pocit rada by som sa podelila o svoje pocity!mamicky skor prvorodičky!dakujem! 😉

cestovatelkaandrea
18. jan 2010

No nas drobec tiez nechcel moc jest ked mu isli zubky. Dokonca aj teraz pri tej stolicke.
Jedine co zje ked mu idu zubky je ovocie a jogurt. Vtedy pije vela vody a mliecka. Tak som mu namiesto masovo zeleninoveho jedla davala davku mliecka. Trvalo to vzdy len niekolko dni a potom sa to opat vracalo do normalu. Inak ked som kontrolovala drobcovi dasienka, tak sa mu nalievaju dalsie stolicky a aj ocne zubky. Takze najblizsi mesiac bude veselo. Naposledy mu tak pred styrmi mesiacmi vyslo hned za sebou 5 zubkov do troch tyzdnov. Akurat ze pri tej stolicke riadne krical. Aj pocas dna ked sa hral. Jedine kefka na zuby ho upokojila.

wandeirra
18. jan 2010

moj jedol tiez iba ovocie, mrkvu surovu a piskoty s cajom, kym isli zuby,ale preslo to a uz papa dobre, chce to trpezlivost

ockovelasky
18. jan 2010

Môj drobec zase žiadne ovocie nechce, doki povedala, že mu mám dať čas, lebo po ovocí mi vrackal.. ☹ ☹

cestovatelkaandrea
18. jan 2010

Elenka davaj mu len to na co ma chut. nema vyznam ho trapit a nutit do jedenia.

ockovelasky
18. jan 2010

Jasné, ani ho do ničoho nesílim, len občas vyskúšam, či náhodou.. Ale nič, zatiaľ ovocie nechce, ani mrkva mu veľmi nechutí, zato kaleráb so zemiačikom a petržlenovou vňaťou - ide sa za tým potrhať.. 😀

cestovatelkaandrea
18. jan 2010

no tak toto keby jedol Damian tak skacem od radosti 😉 zelenina s masom sa do neho dostane len pri citani kniziek.

ockovelasky
18. jan 2010

no tak toto máme presne naopak, Patrik zeleninku s mäskom spapá raz dva.. Len to ovocie nemusí.. Ale má čas si na to zvykať.. 😉 Dnes už išiel Damianko do škôlky?

cestovatelkaandrea
18. jan 2010

Nie, je s babkou(svokrou) doma. Doobeda bol na ockovani (trojkombinacia Mumps, osy(i)pky, rubeola a druha injekcia proti meningitide). tak sa spolu hraju doma. Zatial je v pohode- som zvedava ci bude mat reakciu alebo nie.

miskachrumka
autor
18. jan 2010

ahojte
andrejka vitajjjjjjjjjjjjjjjjjjj
citam ze ti bolo skvele tak super! 😉

miskachrumka
autor
18. jan 2010

elenka nas papa aj ked mu idu zubky ale nespapa to iste mnozstvo vzdy spapka menej!
teraz konecne zaspal tak mam oddych! 🙂

ockovelasky
18. jan 2010

Paťko bol očkovaný min. týždeň, a teplotoval dosť.. ☹ ☹ ☹ Dúfam, že Damianko to znesie lepšie..

miskachrumka
autor
18. jan 2010

kika si tu?

je tu teraz niekto?

a andrejka mate stolicku?aj mi mame prvu! 🙂

cestovatelkaandrea
18. jan 2010

Miska az som plakala ked sme odchadzali. Ale naozaj som plakala. ked som predstavila tu rovinu, kde byvame, tak ma to deprimovalo.

miskachrumka
autor
18. jan 2010

ale tak aj taliansko je stat rovny povecsinou tiez ziadne kopce len plantaze plantaze posedeneho vsetkeho mozneho!
noak neratame alpy a hory inac je to vsetko tiez rovna zem! 😒

miskachrumka
autor
18. jan 2010

ako madar ako madar!............pisem 😀

a co damiankovy sa pacilo?

neviem ci si citala ale naas cicka nam zamrzla 😢

miskachrumka
autor
18. jan 2010

no nikto neodpisuje idem umyt teda riad! 😅

cestovatelkaandrea
18. jan 2010

Miska lenze v NL ani kopce nie su.
To je smutne s tou cickou. Ako sa to stalo? Ostala v noci vonku? Ja som myslela, ze ju mavate doma.

ockovelasky
18. jan 2010

Som tu, len dnes akosi nič nevládzem, tak som si trochu ľahla k drobcovi.. Idem mu dať papať a dôjdem..

miskachrumka
autor
18. jan 2010

inac pisal nam tatko ze tam na sever mate veeeeeeela snehu!aj v Nl je tolko?

a mali sm eju ale uz mi dosla trpezliost tak som ju dala kdomu na lazy a zamrzla tam chuda zrazu bola vonku po 2rokoch v zime a hladna teraz ma to strasne mrziiiiiiiiiii ☹
vsetci mi zvastali ze si zvykne a bla bla bla no a teraz by som ich nakopala do zadku 😠

miskachrumka
autor
18. jan 2010

elenka ja som mla vcera taky den ze som bola mrtva a nakrm a dojdi ja ked sa maly zobudi pojdeme trosku na tu zimu na nejaku hodinku -hodinku a pol a budem tu vecer! 😉

miskachrumka
autor
18. jan 2010

inac andrejka chcela som sa ta opytat ci si vodila maleho za ruky ked este sam nechodil?

cestovatelkaandrea
18. jan 2010

u nas toho snehu tolko nie je.
to je fakt smutne s tou cicou. mozno keby bola vonku od jesene, tak by jej ta zima nevadila.
maleho som za ruky chytala ale nie casto, vacsinou chodil sam okolo nabytku a vonku okolo lavicky. moc za ruky chodit nechcel. no a odkedy chodi sam, tak je samostatna jednotka

Elenka daj sa skoro do poriadku 😉

miskachrumka
autor
18. jan 2010

baby kde steee? 😕

ockovelasky
18. jan 2010

Tak to je dnes deň.. Ešte aj malý je nesvoj - mrnčí, škriabe ma a bije.. jaaaaj... ☹ ☹ ☹ Miška, prajem peknú prechádzku.. 😉

ockovelasky
18. jan 2010

Andrejka, budem sa snažiť, len som na neho teraz sama, takže asi až pôjde večer haji, tak aj ja zaľahnem..

Ako ste to riešili s topánočkami? Malý má kopec, ale dávam mu len ako ochranu proti chladu, keď niekam prídeme, je naboso.. Ináč, včera sa postavil na kolienka a skúša to dopredu.. 😀

cestovatelkaandrea
18. jan 2010

Aj my sme davali topanky len na von. Doma bol na boso. Papucky mu davam odkedy zacal vela chodit okolo nabytku

miskachrumka
autor
18. jan 2010

nas ma stale topanky ako zacal chodit kade tade tak mu ich stale davam aby mal pevnu nozku!

ale ked bom taky mensi tak som mu tiez davala len ked sme sli von!

ockovelasky
18. jan 2010

A aké boli vaše prvé topánočky?

cestovatelkaandrea
18. jan 2010

Miska a tie cizmicky zo stranky liliputy si uz objednala? Alebo si nasla nieco lepsie?

miskachrumka
autor
18. jan 2010

nas eked nechdil tak to bolo jedno ale ako zacal chodit okolo nabytku a tak tak sme kupili ortopedicke! 😉