Unavené mamičky prvorodičky

miskachrumka
21. máj 2009

ahojte mate niektore mamičky taky pocit niekdy že ste velmi unavene a nejak nevladzete dalej?!ja som na maleho sama mam 20rokov a priatel je cele dni v robote ved kto by nepotreboval peniasky?!a niekedy mam pocit že už fakt nevladzem nestiham sa najest a niekedy ani ist na wc!maleho som nemala od seba ani minutu ako sa narodil no nema mi ho kto postrazit! 😒 stary rodičia maleho su v zahraniči chodia na sk raz za 2mesiace a niekdy mam pocit že od unavy umriem!a pritom mam na starosti aj domacnost!touto temou by som chcela nech pisu mamičky ktore mavaju rovnaky pocit rada by som sa podelila o svoje pocity!mamicky skor prvorodičky!dakujem! 😉

kristinka4m
19. jan 2010

Ahoj Elenka uz mi to prislo len mi blbne facebook tak potvrdim ked to pojde🙂 Aj my sme mali krasnu 😉 od 19 az do 7rana bez zobudenia to je u nas vyhra blyska sa na lepsie casy 😀 Hm ja mam obavy s tej trojkombinacie aj ked nas to caka neskor, ale uz som si o nej citala viac je tu aj diskusia k tomu ockovaniu MMR aj ked doterajsie boli bez komplikacii, len je to predsa len zive ☹

kristinka4m
19. jan 2010

Elenka 🙂 Krasne dietatko 😉 Uz som kukla fotky 😉

kristinka4m
19. jan 2010

A dobre ranko Miska vcera mi to nejak nevyslo dosla svokra zo svagrinou vecer sa prisli ku nam opit 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ale nie 😀 😀 😀 😀

ockovelasky
19. jan 2010

Už som späť.. Kristínka, ďakujem.. 😀 Miška, už som sa prihlásila aj na pokec..

Tak dnes by to chcelo aj nejakú oslavu, keďže sme všetky také vyspaté.. 😀 😀 😀

cestovatelkaandrea
19. jan 2010

No ja budem mat vecer taku malu. Chcem oslavit manzelove narodeniny 😉

ockovelasky
19. jan 2010

hmmm.. žeby sme sa k vám nasáčkovali a šokovali??? 😀 😀 😀 😀

cestovatelkaandrea
19. jan 2010

no skus, lietadlo odlieta o dve hodiny 😀 😉

ockovelasky
19. jan 2010

Baby, hlásim pohotovosť, baliť sa a odlietame.. 😀 😀 😀

Ako si zvykáš v práci po dovolenke?

cestovatelkaandrea
19. jan 2010

moc toho nebalte, aby tu neboli len oslavujuce batoziny 😀
v praci??? da sa, ale moc sa mi zatial nechce. ale musim sa prebrat,lebo mam toho dost.

ockovelasky
19. jan 2010

čosi, len také základné..🙂))

to ti verím, že sa ti nechce byť v práci, ale dovolenka letí rýchlejšie než čas v práci, že?

cestovatelkaandrea
19. jan 2010

no to je pravda. aj materska leti rychlejsie ako praca 😉 teda aspon mne tych prvych 10 tyzdnov rychlo preslo.

ockovelasky
19. jan 2010

čo je to proti naším 3 rokom, po pravde, mali by to dať nejako do poriadku a zamyslieť sa nad jasľami, že ich je brutálne málo.. napr. tu v MI sú len jedny a aj to do 2011 obsadené, veď je to na hlavu postavené..

cestovatelkaandrea
19. jan 2010

no to je pravda. na SR je problem s jaslami...

ockovelasky
19. jan 2010

Idem urobiť drobcovi papať a ideme vonku, sice len v manduce, ale krásne svieti slniečko, tak by bol hriech presedieť doma celý deň... 😀 Andrejka, pekný deň zatiaľ...

cestovatelkaandrea
19. jan 2010

No a ja som uz nazad. Bola som doma na obed. Mnam mnam zapecena ryba s brokolicovou omackou a zemiaky k tomu. Damian bude papat na veceru tuto dobrotu. Teraz uz bacuje s babkou. Doobeda bol v skolke 😉

kristinka4m
19. jan 2010

Andrejka tak to mas super ze si mozes domov na obed odbehnut 😉 a co tak ze mas drobca doma?

cestovatelkaandrea
19. jan 2010

Babka je tu do konca januara, tak chodi do skolky len na pol dna a poobede je s babkou. Babka prisla do NL kvoli Damianovmu ockovaniu,keby mal reakciu a musel ostat doma.

kristinka4m
19. jan 2010

Jaj tak mu je sveta zit s Babkou 😀. Drobec zlatucky je 😉 a kedy sa to chystate na druhe?

cestovatelkaandrea
19. jan 2010

tak mozno o dva roky. skor asi nie. ale nikdy nevies, motyka moze vystrelit aj tento rok 😀 😀

kristinka4m
19. jan 2010

Tak to je pravda.No drobec je hore ideme sa napapat a na chvilku vonku vyvetrat sa trosku zatial ahoj-te 🙂

ockovelasky
20. jan 2010

Ahojte maminy.. Tak včera sme boli vonku v manduce, drobcovi sa páčilo, aj si pospinkal, ale dnes už slniečko nikde, ale zato pekne sneží... konečne.. 😀 😀 😀

Andrejka, pozrela som si dovolenkové foto, sú veľmi pekné, tí maskoti boli rozkošní, Damianko pekne vyštípaní a všetci vysmiatí.. 😀 😀 😀

cestovatelkaandrea
20. jan 2010

Hihi Elenka, vcera vecer okolo 23.00 som ich tam nabuchala. No aspon vidis, ze sme sa tam mali dobre 😀
No ja tych maskotov milujem, rada sa s nimi fotim 😉
Chcem tam popridavat aj fotky s mojimi kolegovcami z prace, a aj teraz z poslednych vyletov.

ockovelasky
20. jan 2010

23.00? tak to ja som v tom čase už mŕtva.. 😀 😀 😀 drobec dnes na moje prekvapenie spapal marhuľovú výživu s piškótami sunarka, dokonca mu chutilo, tak hádam aj bruško to príjme.. 😉 😉 teraz zaspal, tak idem žehliť..

cestovatelkaandrea
20. jan 2010

vsak som bola z dna predtym dobre vyspata 😉 a pozerala som ME v krasokorculovani tak aj kvoli tomu
no dufam, ze Patkovi ta vyziva nic neurobi na brusko. daj vediet ako mu to stravilo
prijemne zehlenie. pre mna je zehlenie relax 😉 musim byt pri tom sama a pozerat telku alebo pocuvat radio. nerada sa rozpravam ked zehlim. a manzel sa samozrejme na tom smeje 😀

ockovelasky
20. jan 2010

No, tak ja by som sa aj rada s niekym porozprávala, ale nikto tu nie je, takže mi tiež zostáva len telka.. 😀 😀 Neznášam žehliť puky na nohaviciach.. 😖 😖

cestovatelkaandrea
20. jan 2010

ja nerada zehlim nohavice celkovo. to je robota pre manzela. zato kosele a bluzky a bambulkove vecicky pri tom sa vyblaznim 😀

kristinka4m
20. jan 2010

Adrejka aj ja som rada zehlila, ked som bola tehu bol to pre mna relax a som sa aj pri tom zohriala.Teraz to je uz horsie sa mi nechce zehlim iba nutne veci ostatok poskladam a je fajn 🙂 Svagrina sa isla s Danielom prejst tak ja musim rychlo poupratovat kym sa nevratia. Ona je na rizikovom aj som sa bala jej ho dat ale ked na tom trvala 😠 na rizikovom je hned od zaciatku tehotenstva sa bojim aj ked si ho na ruky zoberie len trpnem predsa je to len uz velky chlap a tazky ☹

cestovatelkaandrea
20. jan 2010

Chapem ta Kristinka, ze sa bojis. Svagrina hadam vie, co robi 😉
mozes pozret moje fotky z dovolenke na nase stranke. link som ti uz poslala v IP dva dni dozadu.

kristinka4m
20. jan 2010

Dobre kuknem 🙂

miskachrumka
autor
20. jan 2010

no vies co vy ste zleeeeeeeee ☹
ja nebudem nic vidiet leboo niesom na facebooku ☹

plane ste! 😀