Unudená mamina. Čo mám robiť?

claudinka
9. okt 2009

Ahojte, snad tu takato tema neni 😝
maly mal zaciatkom septembra rocik.. este sa s nim neda vobec hrat, vsetucko ho bavi chvilku, potom sa akurat hram sama so sebou a je velmi samostatny, potrebuje cely den iba moj dohlad, zahra sa krasne sam.. a tym padom sa cele dni straaasne nudim, ak nemam plany alebo nie som s niekym dohodnuta (teraz je obdobie, ze kazda kamoska ma detuso chore, preto som doma), tak chodime von, ale napr. dnes bolo take pocasie, ze by ma ani nehlo ist niekam, kedze maly sice chodi, ale raz za cas sa pusti aj stvornozky a to by som v tomto necase vonku neriskovala a zase vrieskajuceho sa ho velmi tazko dava do kocika a blabla vsak to poznate..
takze cele dni travim na pocitaci hranim hier na facebooku a podobnymi somarinami.. uz som na prasky 😀 skusala som aj knihu zacat pisat, aj dennicek si pisem, doma mam tip top poriadok, uz neviem, co robit od dobroty 😒 neporadite mi niekto nieco?

nadhera
9. okt 2009

vzdavam to,mne snad deti zoberu - kazdy den varim,perem,zehlim,pratam,vonku s detmi,semtam lekar,nieco vybavit,vecer net-jasne,ze MK,nocne brigady...co je to nuda?

claudinka
autor
11. okt 2009

uz sa ucim nemcinu 😀 velmi rada by som aj brigadovala, ale maly by bezomna noc neprezil, kedze mu teraz idu zubky a casto papka mliecko 😒

inkinka
11. okt 2009

claudinka, chápem ťa, tiež som cez to prešla, ty potrebuješ spoločnosť ľudí, byť tam, kde sa niečo deje. S tou nemčinou kľudne pokračuj, ale pre vyššiu motiváciu by som ti poradila, aby si si vybrala niektorú z jazykových škôl a začala sa učiť s tým, že tam pôjdeš na skúšku a nastúpiš do niektorého z vyšších levelov.

claudinka
autor
12. okt 2009

to urcite v buducnosti.. teraz na to nie su peniazky 😒

inkinka
12. okt 2009

skús pozrieť toto
http://www.1sjs.sk/sk/Novinky.alej
môžeš ísť až na štátnicu a finančne je to prijateľné

jenny2009
12. okt 2009

jeej nie som sama, ktora uz ma materskej tak troska dost, uz chybaju terminy, ludia, komunikacia, ........aspon na chvilu byt sama so sebou..........

claudinka
autor
13. okt 2009

ani nehovor.. 😠 😠

claudinka
autor
13. okt 2009

hej hej inkinka palisady velmi dobre poznam 😵 😵 vsetci z triedy tam chodili 😀 ked maly trosku podrastie a bude u svokrovcov, tak to pojde, ale teraz v zime asi nie, stahujeme sa a furt cestovat hore-dole by asi neslo, kedze ani spanok nemame kazdy den rovnako a tak dalej.. zatial sa budem ucit sama a v buducnosti urcite investujem do kurzu, dakujem pekne za tip, to mi vobec nenapadlo 🙂 🙂

inkinka
13. okt 2009

claudinka, prijímačky na budúci školský rok sú v máli, júni, tak dovtedy môžeš zmáknuť 1-2 ročníky 😉 😀 nech sa zadarí

jakubcot
21. jan 2014

Dobrý deň. Čo mám urobiť aby ma moja mamina mala viac rada ? Moc sa mi nevenuje ale ja by som chcel aby sa mi venovala. Ale bohužial na to nemá čas lebo chodí do roboty a venuje sa svojmu priatelovi 😒 . Ked máva celodenné tak sa vidíme iba večer. Ak nejde von.

jakubcot
21. jan 2014

. zase si prdla! POMOOOOOOOOOOOOOOC DUSIM SA

cammomille
Odpoveď bola odstránená
Zobraz