Upozornenie : Ikea sťahuje z predaja stoličky Gulliver

cicushka
9. apr 2008

IKEA sťahuje z predaja obmedzený počet detských vysokých stoličiek GULLIVER

http://www.ikea.com/ms/sk_SK/recall/recall2.html

keby nahodou niekto mal 😝

leva
9. apr 2008

No pekne,nedavno postielka,teraz stolicka,nezodpovednost riadna.

cicushka
autor
9. apr 2008

No ale aspon, ze daju vediet 😅

leva
9. apr 2008

To ano,len aspon je vidiet ako robia tie kontroli pred tym ako to ide na trh.

cicushka
autor
9. apr 2008

leva, tak to zrovna nie je..ale nebudem tu o tom pisat....ale ked si precitas ten clanok...tak uvidis, ze nie kvoli vyrobnej vade...ale...vsak citaj. 😝

aktak
9. apr 2008

keby kazdy predajca takto informoval o svojom vadnom vyrobku 🙄

zuz11
9. apr 2008

dufam ze nasa postel od nich nie je vadna 😀 🤐

cicushka
autor
9. apr 2008

zuz111) prezilo to vyrobu drobca 😀 tak asi nie je.

leva
9. apr 2008

Nie,ja viem ze ikea za to nemoze,no ale kazda varka co odchadza z vyrobne,by mala mat kontrolu,uz len kvoli tomu ze sa najde niaka ludska neopatrnost a je to.To vlastne ukoncoval niekto rucne,no a potom by to malo este prejst kontrolou a bolo by.Aspon tak som to pochopila,ze ten co robil to finalne dokoncenie to neurobil dobre.

cicushka
autor
9. apr 2008

prepac leva, ale neviem si dobre predstavit, ako by pri ich naklade skladali kazdy jeden vyrobok rucne, predtym, nez to opusti vyrobnu. To by potom Ikea nebola Ikea a rovno by sme si mohli kupovat detsku stolicku od luxusnej talianskej nabytkovej firmy za 20 litrov. 😔

Samozrejme, ze kontrola je robena na kazdy vyrobok, ale nie tak, ako si to ty predstavujes.

zuz11
9. apr 2008

cicush, tu postel mame novu, ma asi tyzden 😀 😀 😀

angua27
10. apr 2008

baby a aká postieľka bola vadná. máme jednu z Ikea, tak ste ma teraz naľakali.
ale na druhej strane, 3/4 bytu máme zariadeného z Ikea a zatiaľ sme s ničím problém nemali. 😉

leva
10. apr 2008

Podla mna aj ked je nieco lacne nemalo by to byt nebezpecne,ja som nepisala ze by mali kontrolovat kazdy kus vyrobku,ale aspon jeden s tej varky ktora bola vadna.Ano ja si predstavujem pod kontrolou riadnu kontrolu a nie taku ako sa to dnes robi zo vsetkym,nebezpecne ftalatove hracky,kludne sa predavaju,staci si pozriet stranku SOI.angua,neviem presne,no tam tusim nebola dodrzana vzdialenost mrezi,ze by tam mohlo dat dieta hlavu.

dadka212
10. apr 2008

No aj my máme postielku z Ikei ale malý v nej nespáva takže ju používame ako ohradu na orbitrek aby tam malý nevyliezal 😅 ale hentú stličku sme sa chystali kúpiť ale nakoniec sme dostali podobnú 😉

sveti
11. apr 2008

angua,myslim ze to bola postielka SNIGLAR alebo ako sa to pise, ale to bola len jedna varka este v roku 2005, ktore mesiace nviem, my ju mame tiez doma, ale maly v nej uz nespava...