Úprava digifotiek -rámiky, pozadia.V akých programoch?

zunka
7. aug 2006

Ahojte maminky a skoromaminky, v albumoch máte krásne upravené fotky. Rôzne rámiky, pozadia s detskými motývmi. V akých programoch to robíte?

verka
3. dec 2006

babule odbornicky chcem sa spytat,ked mam upravenen fotky cez monkeyphoto alebo photofiltre a chcela by som ich dat vyvolat,ukazuje mi to znizenu kvalitu,da sa s tym nieco urobit?
a este mate niektora skusenost s objednavanim fotiek cez net?
DAKUJEM

dorotka
3. dec 2006

http://www.mojasvadba.sk/forum/show.php?vThread...
verka tu by si mohla mat dost nazorov na fotky cez net je to tema z ms 😉

madeleine
3. dec 2006

Ja len malickost, pozri, ake rozmery fotka ma po uprave, staci na nu namierit myskou, minimalne ukaze velkost v kB. Ked na nu kliknes pravou myskou, vo vlastnostiach nájdes i pixle. Ako sme sa uz bavili v Dorotkou uvedenej téme, 9x13 fotka potrebuje mat takmer 1MB a rozmery idealne 1039x1500 pix... iSto ze ti vytlacia aj mensie, ale rizikom je prave zrnitost fotografii. 😒

ena
3. dec 2006

verka cez monkey foto budes mat velmi mrnave fotky- pokial chces kvalitne, ale ked ich chces predsa len tlacit, tak mozno tak, ze si otvor vo photoshope new subor, daj si rozmery ako na foto 9*13 cm alebo 10*15 cm.. a tam si nakopiruj 2-4 fotky z monkey foto a das to vytlacit ako kolaz, a potom si ich rezakom , pripadne noznickami porezes-postrihas.. pokial mas album, kde fotky lepis, tak je to ok..

romcatko
5. dec 2006

Ahojky, chtěla jsem se zeptat, jestli nemáte tip na prográmek, který se dá stahnout z netu a vytvořit v něm KALENDÁŘ. Chtěli bychom něco takového vytvořit k vánocům a nechce se nám zbytečně za to platit ve fotolabu. Dík.

romcatko
6. dec 2006

Vážně nikdo nemá tip?

madeleine
6. dec 2006

fuha, no ale to si sama urobis i vo photoshope, alebo inom grafickom programe a potom vytlacis na speci papier.. 🙂

sue
2. jan 2007

Babulky, keď si stiahnem nejaký program - napríklad Photo frame show, ktorý je napr. len na 15 dní...a potom sa čo stane? Už ho nebudem môcť spustiť a už sa vôbec z môjho PC nebude dať stiahnuť?

sue
2. jan 2007

...už som to našla 😀
The trial version of Photo Frame Show is fully functional - all features are enabled - and can be used for 15 days in order to test its functionality and and all available features! After the 15-day trial is over, a watermark seal will be added to all the framed photos your create. To remove the watermark seal from your framed pictures, you will need to purchase Photo Frame Show.
..ak by to ešte niekto hľadal 🙂

rapcanka
2. jan 2007

sue prosím ta ako si to našla mne sa to nedarí ☹

sue
2. jan 2007

...nestaci to co som vypísala?

meggi
2. jan 2007

romcatko - tip na kalendár - http://www.tkexe.de/kalender_download/index.htm
verka - ja obrázok zvačšujem vo photofiltry na rozmery: 1920x2560 - dáš obrázok a velkost obrázka. Ale tieto rozmery sú na fotku 10x13,5. Nevie niekto aké rozmery sú na fotku 10x15?

biela.pani
6. jan 2007

Ja mám Camedia Master a tam je pár vecí na úpravu fotiek, no mám to opozerané. A neviem sa dostať k iným šablónam a rámikom. Už tu o tom niečo píšete, len nemám ani Corel ani Photoshop. Dá sa niečo s tých rámikov pridať alebo stiahnuť aj do Camedia Master? 😅

bebka
18. jan 2007

a00 Prosím Ťa, ako získam registračný kód na Photo Frame Show? Môžeš mi ho prípadne poslať?

bebka
18. jan 2007

Ak môžem doporučiť, pekné rámiky sú aj v Zoner Photo Studio. 🙂

dolinka
21. jan 2007

doporucujem PhotoFrameShow - skusobna verzia zadarmo na 15 dni

bebka
21. jan 2007

dolinka: Ja som ho mala na 15 dní, ale chcela by som na stálo. Ale ako?

rova
22. jan 2007

Ahoj holky, tak jsem si prohlídla ten photoframeshow, úplně jsem z toho byla unešená..já jsem si s fotečkama začala "hrát" nedávno a fakt mě to baví, ale nemůžu najít moc těch rámečků, nevíte o některých, které není třeba zakoupit, ani žádné zkušební verze? A k tomu frame show - kolik stojí? Děkuju!! 😉

hana033
22. jan 2007

stojí nejako okolo 1200 Sk, oplatí sa to, rámiky, ktoré nie sú priamo v programe sa dajú sťahovať z netu.

dolinka
25. jan 2007

ja som si stiahla photoframeshow skusobnu verziu zadarmo na 15 dni, fotky si napalujem, ebo po uplynuti skusobnej lehoy sa spravi cezvsetky vytvorene udajne vodoznak a to by sa mi nepacilo 😒
inac verim tomu ze na stalo sa da stiahnut cez nejaky program typu *DC* zadarmo na stalo
nekupoval by som ho, lebo tych ramikov tam zase tak vela nie je a davat fotky stale do tych istych je nuda, nie ? 😉 🙂

este som nasla Photo frame genius ten je tiez na 15dni zadara, ale zda sa mi menej zaujimavy

dolinka
26. jan 2007

link na rozne ramikovacie a upravove programy, niektore su skusobne free, zadarmo na par dni

http://add-frames.qarchive.org/

evatu
30. jan 2007

Ahojte,viete mi poradit ako mam zabezpecit fotky proti kopirovaniu pismom? V akom programe a ako na to? Dakujem..

kiara2
30. jan 2007

ahojda holky chtěla jsem se zeptat upravu fotek bych zvládla ale chtěla bych někde se dozvědět jak udělat pozadí někdo má třeba růžový se srdíčkami atd.zatím děkuji za radu

angiess
30. jan 2007

stáhla jsem si na http://picasa.google.com/ a mám tam jen některé fotky a potřebovala bych poradit,tak si tam mám vložit fotky které potřebuju upravit?
Doporučte mi nějaký šikovný program na úpravu fotek-jsem v tom začátečnice 🙂

bebka
31. jan 2007

Musíš si dať importovať z/vybrať zariadenie/priečinok a tam si už pohľadáš, kde to máš uložené. Ale nie som si týmto návodom tak 100% istá. Tak ak by to nešlo, napíš a pozriem sa na to. 🙂

angiess
1. feb 2007

bebka děkuji, ale pořád mi to nejde.mám to uložené v dokumentech (fotky).Tak,že dám importovat z dokumenty,dám fotky a nic...dál mi to nejde.
Koukni se mi na to prosím, děkuji.

bebka
1. feb 2007

angiess, tak potom to skús takto: Súbor/pridať súbor do programu Picasa a potom pohľadaj, kde to máš. Ak ani tak nie, napíš.

angiess
1. feb 2007

Tak nevím,ale pořád mi to nějak nejde-uloží se mi prvních šest fotek a víc ne.Nevím,co dělám špatně 😢
Ale pokud máte nějaký typ na jiný program na fotky,tak mi ho prosím pošlete, i na email, nebo radu naj na tento program. Díky!
angiess@seznam.cz

lasenka
2. feb 2007

ahojte 🙂
nevie mi niektora z vas poradit ako posielat fotky cez Happy foto? musim ich mam nejako vopred pripravene? myslim velkost, a ak ano, aku velkost by mali mat tie fotky... bola som na ich prvej stranke, ale neviem sa pohnut

lasenka
2. feb 2007

babulky 😉
ako funguje monkey photo? je tam nejaka skusobna doba alebo to treba hned zaplatit?