Úprava digifotiek -rámiky, pozadia.V akých programoch?

zunka
7. aug 2006

Ahojte maminky a skoromaminky, v albumoch máte krásne upravené fotky. Rôzne rámiky, pozadia s detskými motývmi. V akých programoch to robíte?

traktor
22. aug 2010

@imarikai dakujeeeem, uz mi to ide 😉

imarikai
22. aug 2010

@traktor šikovnááááááááááá 🙂

traktor
22. aug 2010

@imarikai fakt diky....ono to ani nie je take zlozite ako som myslela, si to krasne vysvetlila...ze som to aj ja pochopila 😀 ...tak mam zabavku, mozem sa hrat 😉 ..dakujem a pekny vecer pa

imarikai
22. aug 2010

@traktor som rada aj tebe pekný večer 🙂

murinka
2. dec 2010

ahojte.sice tu uz dlhsie nikto nebol ale chcela by som sa opytat ci by bola niektora z vas ochotna upravit fotku-obrazok+pridat pekne pozadie a poslat na dobierku 😅 chcela by som to v troch kusoch...nieco take ako ma uverejnene @traktor hore...ozvite sa 🙂

traktor
2. dec 2010

@murinka ale vsak to mas zadarmo, dozadu mas link...len si pridas svoju fotku a mas to, naco by si niekomu platila 😉

murinka
2. dec 2010

@traktor ja som v takychto veciach antitalent 😅 ved ani netusim vibec to mam s tym robit 😕

traktor
2. dec 2010

dala som prvu fotku co som mala, takze to nie je tip top..ale pozri

traktor
2. dec 2010

@murinka pod skusime to spolu...najprv si klikni na toto http://frametoy.com/ potom na boku mas rôzne temy..tak si vyber aku chces...ukaze ti aky ramik sa da 😉

murinka
2. dec 2010

@traktor mam... 🙂

traktor
2. dec 2010

ja som dala chrismas ..ze vianocne ale môzes aj ine..potom ti tam pise upoad from your computer prehladavat..tak klikni tam..a vyber si fotku tvojho dietata, aku chces..ked to budes mat, tak stlac upload a chvilku pockaj , na obrazovku ti uz vyskoci upraveny obrazok

traktor
2. dec 2010

ked budes mat obrazok klikni nan pravym tlacidlom mysi,a mas tam , ze kde ho chces ulozit tak si ho ulozis

murinka
2. dec 2010

@traktor ja som si ich stiahla na pracovnu plochu-potom mi staci skopirovat na cd a dat len niekomu vyvolat? 😕 😅

traktor
2. dec 2010

@murinka ano...alebo myslim , ze aj tu, cez net sa da,zistim ako sa to presne vola ta fotosluzba...a hned ti to vyvolaju..ale môzes si to aj stiahnut ty na cd 🙂 ...inak precitaj si celu tuto temu..je tu viacej linkov, kde sa da stahovat ...su rôzne motivy..a fakt naco niekomu platit 🙂

murinka
2. dec 2010

@traktor dakujem za ochotu 🙂

traktor
2. dec 2010

@murinka 😉

soporova
3. dec 2010

Dievčatá a nemá to malý rozmer, ten fotorámik, vyvolajú klasickú foto na to? Ja som tiež antitalent, ale nejak sa mi zdá, že sú v malom formáte 😒

kikimaruska
3. dec 2010

Ahojky. Tak jsem zkusila pár foteček podle na serveru Imikimi...teda patlám se s tím přes hodinu,jelikož angličtina není moje parketa, ale snad časem udělám nějaké pěkné. Jen škoda, že v tom programu ty fotinky vypadají docela veliké, ale po stahnutí jsou docela malé. Ale děkuji za tipy, kde hledat, pomohlo mi to 🙂

anet6564
9. mar 2011

No dajte si : picjoke.sk a tam su všeliaké rámčeky a šeličo pekné.... =) 😀 a ked si nan kliknete tak tam musite najprv vložiť foto ...a potom date prehliadať=) a je to...

leniciatko
9. mar 2011

@anet6564 píše sa to presne takto? zadala som stránku a načítalo mi čosi iné.

leniciatko
9. mar 2011

ja používam loonapix.com

anet6564
11. mar 2011

@leniciatko No jo =)))

leniciatko
12. mar 2011

@anet6564 no ne, picjoke. com

lussy23
12. mar 2011

@lucisa - odkial su tie rámiky?

lucisa
12. mar 2011

@lussy23 manžel to stáhnul z Torrentu, pokud chceš víc info, pošli mi IP.

nicky655
26. apr 2011

ahojte,chcela by som sa vas spytat,tie ktore pouzivate na upravu fotiek stranku loonapix.xom- aj ste uz skusali tie upravene fotky tlacit? v akej velkosti ste to tlacili?kolko z fotky asi zabera ten ramik?

dakujem 🙂

ivett1
11. máj 2011

@nicky655 ahoj...neviem, či ti poradím, ja som tlačila "veľkonočné prianie" a najviac sa mi páčil formát 13x18 cm, aj rámik okolo pekne ukázal, tak ako na "ukážke" (ale, ja si to najskôr stiahnem a uložím v PC a potom už tlačím podľa programu...klasika, možno zložitejšie, ale už som si zvykla na tento postup... 😉 )

lenjaa
12. jún 2011

no ty kks ze aha a kde si tu mam tu fotku upravit??Pls poradte my niekto lebo my tu je***.Dakujem

nika99102
6. sep 2011

ahojte rada by som vas poprosila o radu ako mam postupovat v programe picassa v kolazach ked dam vytvorit kolaz vzdy my ukaze ze sa vyskytla chyba co mam robit dakujem 🙂

berenika39
6. sep 2011

@nika99102 máš označené předem fotky, z kterých se má koláž vytvořit? objeví se v tom dolním rámečku vlevo 😉