Úprava digifotiek -rámiky, pozadia.V akých programoch?

zunka
7. aug 2006

Ahojte maminky a skoromaminky, v albumoch máte krásne upravené fotky. Rôzne rámiky, pozadia s detskými motývmi. V akých programoch to robíte?

evatu
25. feb 2007

poradte...nedari sa mi dat fotka ako pozadie na pracovnu dosku....co s tym???

bebka
4. mar 2007

Môže mi niektorá z vás poslať kód na monkey photo? Ja môžem poslať na Zoner Photo shop 8 alebo 9, Adobe photoshop, Corel 12, alebo 9. Ďakujem! 🙂

sue
5. mar 2007

Evatu, klikneš pravým tlačítkom myši, v tabuľke zvolíš vlastnosti a tam je zložka Plocha...tam už si navolíš aký obrázok chceš, aký veľký a tak...

mimusiacik
10. apr 2007

🙂Ahojte sikovne fotografky,
tvorive a hrave graficky,
huncutky a cinorode vymyselnicky!
Prosim,poradte mi nejaky skvely ale pritom jednoduchy na pochopenie PC programik na upravu digit.fotiek...
Potrebovala by som nieco, v com si mozem vyrezat tvaricku z 1 fotky a vlozit do druhej - kvazi pozadia jari...
Som totalny technicky antitalent,odchovanec na rustine,takze AJ - obrovsky problem...nieco,coho sa nezlakne aj moj pc...
Vrucna vdaka za ustretovost,ochotu a pomoc!
Krasny den!
Trik ramiky z Photoframe show ,Zoner photo print som zvladla ,vdaka miluckym bambulkam z fora MK,
tak uz len to vystrihovanie a vkladanie...
Cauenko!🙂 😀 😅 😵

mimusiacik
2. aug 2007

🙂 Tak opat otvaram po predlhej dobe i tuto temicku s nadejou,
ze vsetci ,co sem tam nakukli predtym tu,tak mozno nakuknu i do teraz frciacej temy o Digiscrapbook vo Volnej diskusii...nech je v albumikoch coraz viac zaujimavych fotociek ,nech je oku i dusi lepsie na svete! 🙂 😀 😅 😵

katkarina
2. aug 2007

Ahojte..
studujem grafiku na strednej a robim v Adobe photoshop a Illustrator tak keby niekto sa chce skecnut o niecom z photoshopu alebo tak..velmi rada 🙂

naty21
13. nov 2007

Ahojte. Prosim Vas pekne poradte mi ako vlozim fotku do ramceka s detskym motyvom tak, aby som fotku prekryla. Mam program photofiltre a potrebujem poradit presny postup, pretoze uz dlhsiu dobu nad tym maturujem a nic. dakujem ☹ ☹ ☹

irise
5. jan 2008

Chcem poprosit skusene fotosikulky,ci mi poradite. Som uplny zaciatocnik vo vytvarani peknych fotiek a skusam davat ramiky v MonkeyPhoto, mozem ich davat aj na fotky, ktore chcem mat vo velkosti A4? Ako sa to da dosiahnut? Pripadne mi poradte, akym programom by to slo?Vdaka.

irise
7. jan 2008

Ahoj zunka,robis este s fotkami? Ja sa trapim s ramikmi, este len zacinam a nasla som diskusiu o ramikoch a pozadiach. Mam Photomonkey, tam mi to ide lahko, ale fotky su male a ja ich chcem tlacit na A4 a tam to nejde. Este mam ceske Photofiltre,neviem ale ako tam vlozit fotku.Nevies mi poradit, kde by som nasla nejake ramiky, do ktorych by som iba vlozila foto a vytlacila na A4? Stiahla som aj GIMP, ale tam uz vobec neviem ako na to. Vdaka za rady. |

barbarkaaa
13. jan 2008

podívej se na baby cafe http://www.baby-cafe.cz tam si najed na difiskrapbook tam je vše, návody, jak stahovat kity - kity to jsou soubory obrázků, máš tam třeba pro tebe hlavně papíry. to použiješ jako pozadí, rámečky a ještě eklemennty. Jsou to obrázky ve formátu PNG takže to okolo máš průhledný. Ty obrázky pak skládáš na sebe, pepír fotka zámeček. Tam fakt najdeš všecjno, já sjem tam 2,5 měsíce a mrkni do alba kam jsem se dopracovala.

princessin
18. jún 2008

ahojte chceôla by om sa vas opítať kde si stiahnem tie photofiltre? dakujem

bambula007
11. okt 2008

awoj prosim ta mohla by ste mi niekto poradit, tie krasne ramiky kde sa robia v akom programe, nemyslim photofiltre ale take , ze je ramik a do toho dam fotku ako napr, mala priklad zunka, aj ona take chcela mate niekto take ramiky prosiim

sassi
11. okt 2008

www.caption.it - ramovanie priamo na nete

www.frameshow.com - toto si musíš stiahnuť do PC, skúšobná verzia je na 15 dní, potom sa platí

negrovka78
11. okt 2008

Ahoj holky,prosím vás jak bych udělala nějakou takovohle fotku?https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vRefer... 🙂

sassi
11. okt 2008

negrovka to je asi robené v nejako programe - GIMP, POHotoshop, Photofiltre, Corel ... je ich vela a ta fotka sa robí tak, že sa prekryjú 2 vrstvy, jedna sa nechá farená a 2. sa odfarbí na čiernobielo ... podla programu
skus napísať do Digiscrapbook ...
alebo pozri www.baby-cafe.cz

katulka2709
12. okt 2008

Ahojte, kto mi poradi ako mam v Gimpe vystrihnut foto? Ked si ju otvorim, dam si noznice, pekne si pravim obrysi napr. tvare a chcem to vystrihnut a neviem co dalej ☹ ako odstranim to pozadie aby mi zostala len tvar a ako to ulozim?

ivousek
12. okt 2008

katulka.tady máš podrobný návod http://digiscrap.baby-cafe.cz/gimp/ ale je to asi na mě moc těžké ebo se mě to nějak nedaří.Přeji pevé nervy,já je na tohle teda neměla. 😀

katulka2709
12. okt 2008

Dakujem, idem kuk, no neviem ci sa to podari 😀

katulka2709
12. okt 2008

Treba sa stym dlhsie pohrat, ale ide mi to 😵 Dakujeeeem

sassi
12. okt 2008

katulka napiš si to Digiscrapbook -u
su až 2 temy k tomu, pre začiatočníkov aj pokročilých
no a robí sa to presne podla toho navodu na baby-cafe
pomocou "inteligentných nožničiek - obideš postavu, daš výber - "invertovať" a potom úpravy - "vystrihnúť"

a je tam popísaných ešte par vecí okolo toho, aby to aj pekne vyzeralo, le to v podstate jednoducjé, len treba mať foto takú, ked je kontrastne pozadie 😉

katulka2709
12. okt 2008

sassi dakujem, uz mi to vcelku ide, len nmam moc casu na to, ked bude viac tak si prestudujem a pohram sa stym 😉

meluziina
3. nov 2008

Ahojte poradi mi niekto prosíím vas ako sa da stiahnut program Photo Filtre...Ďakujem velmi pekne 😉

ivousek
3. nov 2008

http://www.stahuj.centrum.cz/grafika_a_design/s...[hledano]=Photo%20Filtre&g[oz]=9.1.0

nn08
20. nov 2008

ahojte.prosim vas poradte mi nejaky free program na upravu fotiek,kde si mozem dat ramiky,zmenit pozadie,alebo take s kreslenymi postavickami,kde mozem vyrezat postavu a vlozit ju tam.PROSIM,PROSIM,PROSIM!!!dakujeeeem.ten photofilter je fajn?ako si ho stiahnem?pomozte mi prosim

beruska2x
10. dec 2008

ahojky, potrebpvala bych poradit s upravou foto v photofilter - chtela bych vytvorit cernobile foto s barevnou casti... diky 🙂

gucz
10. dec 2008

http://www.picnik.com/app#/home/welcome Tuná sa dá stiahnuť fotka a upravovať. Keď si stiahnete fotku, dáte záložku create effekty a dolu je fokal B/W, tam máte pozadie čierno biele a vybranú oblasť (napr tvár farebnú)

gucz
10. dec 2008

a ak si tam siahnete fotku a dáte záložku library, tam je taká lienočka naľavo a štart, to stlačte.Dáte si Make a Fancy Collage, tam sú rámiky zimné. Naľavo sa Vám napíše winter holidays, keď na to kliknete, tak sa vám ukážu rámiky. Treba sa tam pohrať.

beruska2x
10. dec 2008

diky, nevedel by nekdo to same v tom photofiltre?? ten mam v čestine... 😉 😀

krista
16. dec 2008

dominika1202 • 1d • Dnes v 11:14
Ahojte baby. Nepoznáte niekto niejakú stránku kde sa dajú sťahovať fotorámčeky. Takto upravené fotky sú nádherné.

kvetinka180
2. mar 2009

Ahoj zunka no krasne obrazky su na www.imikimi.com ale musis sa zaregistroavat a na zaciatku si stiahnut co je nakreslena ta macka a potom ked sa prihlasis tak si mozes robit fotky ake chces aj pre deticky su tam krásne ahojky