Úprava digifotiek -rámiky, pozadia.V akých programoch?

zunka
7. aug 2006

Ahojte maminky a skoromaminky, v albumoch máte krásne upravené fotky. Rôzne rámiky, pozadia s detskými motývmi. V akých programoch to robíte?

mukky
3. mar 2009

ahojte,mne fotky upravuje manzelova skvela sesternica,je veeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeelmi sikovna,mam ich v albume,je to ale zlozite,jedna fotka jej ako hovori trva niekedy aj 2 hodiny i viac,mam ich v albume.

sumienka2525
4. mar 2009

kvetinka: Ahoj. No skusila som tu stranku co si napisala, vyzera to ta super, len mam problem ze neviem po anglicky a akosi sa tam neviem orientovat. Tam v lavom rohu sa mam zaregistrovat a potom ako si stiahnem ten program?

sumienka2525
5. mar 2009

tu stranku co pisal sassi, ta kde je skusobna verzia na 15 dni,zam su velmi pekne fotoramiky.

besnaaa
12. apr 2009

Ahojte. Som tu prvýkrát a preto sa pýtam, kde môžem v programe GIMP 2 vytvárať lesk ne obrázku? Napríklad mám obrázok bárbiny prípadne snehuienky a chcem urobiť im lesk na perách. Súrne to potrebujem. Veľmi vás prosím ak by ste mi odpoved poslali na 1happy-end1@azet.sk ... Vopred Ďakkujem🙂.

narciska77
13. apr 2009

Ahojte , www.photofunia.com, Je to tam velmi jednoduche.
Neviete mi povedat, ci tas tranka www.picnik.com je zadarmo a ci sa tam treba zaregistrovat?

narciska77
13. apr 2009

A este som si spomenula www.loonapix.com 😀

rider
25. máj 2009

Ahojte.nevie nieto nejaky program na upravu pozadia?napriklad tak ze na fotke chcem mat cierne pozadie.prosim odpovedajte 🙂

bubko4545
25. jún 2009

ahojte...prosim vas..bola som na www.loonapix.com...nieco som tam pokazila a idu mi sice urobit foto..ale ked ich chcem vidiet ako som to urobila nevidim ich..len mi vypise tu je vase foto...a chcela by som si to ukladat do svojej zlozky..prosim poradte mi..ja som asi stlacila blog..a od vtedy mi to nejde!!prosim!!dakujem!!

editka148
25. jún 2009

prosim vas neviem mi niekto poradit ao treba stiahnut phtofunnia?

bubko4545
26. jún 2009

ahojte...uz som prisla nato co som urobila v tom loonapixe..zablokovala som fotky v tomto programe...ale prosim radu ako to napravit!!dakujem..je to surne!!!

verads
25. sep 2009

Ahoj, vedel by mi niekto poradit kde si mám stiahnút rámiky , hlavne detské? dakujem

mickaa
27. okt 2009

ahoj ,viete mi niekto povedat či na stránke www.imikimi.com sa niečo platí alebo sa stači len zaregistrovat a možem využívat jej služby zdarma?dakujem

majlinda1
29. nov 2009

ahote.velmi sa mi paci stranka www.imikimi.com ale neda sa mi na nu zaregistovat.skusala som to vela krat a stale mi vypise ze take meno uz niekto pouziva.skusala som ich asi 20.

adula29
28. dec 2009

ahojte ja by som sa vas chcela opytat ze ci prehliadac PICNIK je zadarmo .

petaa118
11. jan 2010

Dobry den ja by som sa len chcela spytat zaregistrovala som sa na www.imikimi.com a neviem ako mam zacat prihlasim sa vyberiem si obrazok a nejde mi tam nahrat moja fotka a neviem ako sa da stiahnut ta macka prosim poradte mi . DAKUJEM.

timuska5
24. mar 2010

Čaute všetci... Mám jednu weľkú dilemu, s úpravou fotiek... Kedže by som potrebowala fotky, v ktorom zmením pozadie na úplne biele alebo čierne bez toho, aby to bolo dáko v skicári laidsky urobené... Také ako majú napríklad hviezdy na cd-čkách... Pozná niekto taký program a mohol by mi vysvetliť ako to urobím dáko stručne... Weľmi pekne ďakujem za ochotu a dúfam, že sa mi aspoň jeden čelowek ozwe na mail: timuska5@azet.sk

susanna333
25. mar 2010

Ahojte,
prosím,neviete mi niekto poradiť ako sa vkladá fotka pod fotku,aby tá spodná bola taká "jemne priesvitná"a na nej tá istá,len normálne?Ďakujem.

beruska2x
25. mar 2010

da se to udelat formou kolaze v Picassa 3, muzes si ho stahnout na slunecnice.cz

lenkastovickova
4. apr 2010

ja mám picasa 3 a na tom sa mi fainovo upravujú fotografie...

susanna333
29. apr 2010

Ahojte,prosím nevie mi niekto poradiť ako spraviť z farebnej fotky čiernobielu tak,aby v nej boli vybrané veci farebné?Napr:kytica,osoba....Ďakujem veľmi pekne.

beruska2x
29. apr 2010

sussanna delal jsem to jednou v GiMP 2.. vybrany objekt musis peclive vybrat "lase" pak obrazky rozdelis a spodni das na cernobily... mela jsem presny navod ale bohuzel jsem si ho smazala ☹

lucisa
19. jún 2010

holky, ahoj,
sice mezi vás nechodím, jsem na jiných diskusích, ale dnes si manža pohrál s fotkami dcerek, které se tady hodí, tak se chci pochlubit..... 😉

imarikai
22. aug 2010

pre baby ktoré sa chcú naučiť robiť foto na tejto stránke je to zadarmo stačí sa zaregistrovať v prípade ak sa vám to nepodarí rada vám zadarmo fotky urobím,,,,,,,,,,,,,,,prvý krok registrácia potom stlačte tento odkaz http://imikimi.com/main/download_plugin a kliknite na slová napísané modrým obe Download the Windows Installer aj Download the Mac Installer nainštalujte v počítači už sa potom len príhlaste na stránku a foto možete robiť ak niečo nebudete vedieť napíšte do tejto témy ,,,,,,,stránka je po anglicky ak nerozumiete váš prehliadač vám tu stránku preloží,,,,,,,,,,,,tam kde je nápis Add Photo označený prvou šípkou kliknete a vyberiete svoju fotku z počítača ktorú chcete vložiť do vybratého rámika z tej stránky imikimi.com a druhá šípka ukazuje na modrobielu čiaru vďaka ktorej ked sa priblížite s myšou si fotku pekne do rámika napasujete ako potrebujete potom už len v rohu stlačíte slovo Save a foto bude hotová už si ju len stiahnete do počítača

imarikai
22. aug 2010

takéto foto tam možete vytvoriť : http://imikimi.com/ 🙂

imarikai
22. aug 2010

@traktor 😀 ukážka

traktor
22. aug 2010

@imarikai 😀 perfektne, dam drobca spat a vyskusam 😉

imarikai
22. aug 2010

@traktor ak ti to nepojde skus túto stránku http://frametoy.com/#loader tam sú tiež rámiky a nemusíš nič inštalovať hned si vyberieš rámik a stlačíš v rohu to v ružovom rámiku Upload Your Photo ked si vložíš foto stlač pod obrázkom Share on the Web a už si len urobenú foto stiahni je tam toho dosť tam kde máš rámiky dolu su čísla ked budeš klikať na čísla bude ti ukazovať dalšie druhy rámikov je tam 48 strán po 20 rámov