Úprava digifotiek -rámiky, pozadia.V akých programoch?

zunka
7. aug 2006

Ahojte maminky a skoromaminky, v albumoch máte krásne upravené fotky. Rôzne rámiky, pozadia s detskými motývmi. V akých programoch to robíte?

nika99102
6. sep 2011

@traktor ahoj chcela by som ta poprosit vedela by simi poradit dala som si program o ktorom pises len pri uprave fotiek mi vyhodi ze eror ako mam postupovat dakujem

nika99102
6. sep 2011

ano mam a ked ich dam do kolaze tak mi vyhodi ze sa vyskytla chyba

janulkamartinko
7. okt 2011

Ahojte
prosim Vas vedel by mi niekto poradit ako na fotke rychlo a jednoducho ak sa to da zmenim pozadie na cierne?
dakujem Vam moc 🙂

hexenpo
10. okt 2011

Pokud ta fotka není focená na tmavém...bude stejně působit divně.Nejsnažší je zvětšit si to na maximum a domalovat. Používat vrstvy a jiné už je náročnější🙂

kawko
5. nov 2011

ahojte 🙂 neviete v akom programe sa dá upraviť fotka tak,že môžem jeje dať rôzne pozadie alebo ju vložím do dákej tváričky napr.zvieraťa? 🙂

teobek
7. dec 2011

@imarikai ahoj, chcela som sa spýtať na uloženie lebo všetko urobím a uložiť mi to nejde, dík

terina25
8. dec 2011

ahojte.potrebujem od vás radu.chcela by som dať do fotky napr.hviezdičky,ale nie ako rámček.neviete ako to urobiť?

terina25
8. dec 2011

myslím niečo takéto...inak moji krpci:o)))

julie1412
8. dec 2011

Ahojte kocky, poradte mi nejaky dobry program na upravu fotiek fungujuci pod Linuxom /fotowall aj gimp mam/. Vdaka🙂