Úprava digifotiek -rámiky, pozadia.V akých programoch?

zunka
7. aug 2006

Ahojte maminky a skoromaminky, v albumoch máte krásne upravené fotky. Rôzne rámiky, pozadia s detskými motývmi. V akých programoch to robíte?

jita2
3. feb 2007

lasenka,
je tam verze ke stáhnutí zdarma, ale asi jen na měsíc, po měsíci ti budou nabízet tu placenou, a ta zdarma ti zřejmě zmizí nebo nějak tak...už to psaly holky předtím, taky to mám zatím zdarma a zatím to mám přístupné, myslím, že už to mám měsíc a zatím to pořád jede....

mimka
3. feb 2007

lasenka, to monkey maš na tridsať dní..a potom sa to automatický uzamkne. Mne sa to zamklo dnes a neviem čo teraz 😖

lasenka
3. feb 2007

viem len tolko, ze v tej skusobnej dobe ked si davate tie ramceky, treba tie fotky postahovat na nejake CD, lebo inac sa to nejako vymaze... tak sa to stalo mojej kamoske, ktora nechala fotky len tak

mimka
3. feb 2007

lasenka, mne žiaden ramček nevymazalo a tom som ich mala len v priečinku pre fotky. Nič špeciálne... ani vodotlač ani nič podobné to nespravilo. Len škoda že som si neupravila viac fotiek. Nevieš či sa mi podarí ešte raz stiahnuť tu skúšobnú verziu?

lasenka
3. feb 2007

mimka
vraj sa to da ale z inej stranky 🙂 ked na to prides, tak mi daj prosim ta vediet... ja si este len zhromazdujem fotky, aby som to potom stihla oramcekovat za ten cas 😉

bebka
3. feb 2007

A odkiaľ si stiahnem to monkey photo? Ďakujem!

lasenka
3. feb 2007
bebka
3. feb 2007

Tá adresa je zlá. A nejde mi to ani z www.stahuj.cz. Stahne mi to, ale nespustí.

lasenka
3. feb 2007

akoze zla... klikni potom na ten prvy riadok Digital Photo... malo by to ist

bebka
3. feb 2007

Ale keď idem na adresu www.monkeyphoto.sk tak mi ju vôbec nenájde. Neexistuje. ☹

adikasb
3. feb 2007

Bebka, skús dať namiesto sk com.Malo by to isť.

bebka
3. feb 2007

A tam potom kde, neviem to akosi nájsť.

snilko7
3. feb 2007

bebka, z tohoto linku si to môžeš priamo stiahnuť, daj len monkey photo free download http://www.shareup.com/MonkeyPhoto-download-149...

bebka
3. feb 2007

Ďakujem! Mám to. 🙂

jaska
3. feb 2007

Holky já nevím ale i když si to stáhnete podruhé tak vám to stejně asi nejspíš nepude... bude to po vás chtít klíč... aspon po mě to chtělo... já mám plnou verzi a zas tak super to není... těch rámečků tam moc není... eště je dobré Framing studio a Photo frame show... tam se dají i rámečky stahovat z jejich stránek...

adikasb
4. feb 2007

Aojte. Možno by sa dalo s tym vybabrať tak že zmenite datum v systeme a trošku ho tým popliesť. Na niektore programy to zaberá.

lasenka
4. feb 2007

adikasb
😀 😀 😀

dolinka
14. feb 2007

na tychto dvoch strankach najdete zadarmo stiahnutelne skusobne verzie programov na upravu a vytvorenie nadhernych fotomontazi a ramiky!!!!

http://www.picget.net/

http://www.artisticsoftware.com/artborders.htm

angelics
15. feb 2007

dolinka a kde to tam přesně je, já jsem to stahován za darmo nenašla

nutka
15. feb 2007

angelics - tu prvu neviem ani ja, ale na tej druhej
asi treba ist na DOWNLOAD a tam su tri druhy...a asi ten ART BORDERS a ARTEDGES. Skusim toto ....

nutka
15. feb 2007

a funguje to.... 😉 ,diky dolinka

nutka
15. feb 2007

a aj to prve sa mi podarilo stiahnut,jednoducho ist na download v lavo m rohu...a su este lepsie.... 😎 , ...a mozem sa bavkat.... 😲

hana033
15. feb 2007

no a niečo pre blbších, stiahla som si to, ale ako to ovládať? Pochopila som cca hodne z ľavej lišty picgetu, ale ako napr.dostať odtiaľ ten prvý motív?Ospravedlňujem sa, ja som blondínka a neviem anglicky

nutka
15. feb 2007

hana033,ktoru si si stiahla tu druhu?

nutka
15. feb 2007

ak mas magic photo editor,tak tam mas hore taky cerveny križik ,najprv si oznac-klikni na to co chces dat prec a potom na ten krizik,je to lahke...aj ja som blond 😀

hana033
15. feb 2007

nutka ďakujem, vidíš, tak nie sú úplne pravdivé tie vtípky o blondínkach, ty si šikuľka. 🙂 Idem to skúsiť, vďaka 😉

dolinka
15. feb 2007

ahoj dievcata, ked ste tu vcera boli, ja som uz bola odpojena, ale ak by ste mali nejaky problem s tymi programmi, napiste mi do IP, rada poradim, ja sa s tytm bavkam uz hoodne dlho, tak nejake tie figle som tam uz vychytala : ) najma na *MAGIC photo editore*
tam je ako pozadie BACKDROp predvolene jedno, ale vy si tam mozete dat hocijake svoje, resp. stiahnut nejake detske motivy, ci prirodne z netu napr. cez google *obrazky*
ak si chcete dat ako pozadie vasu forku, musi mat nejaku predvolenu velkost aby vam ju neroztiahlo, tak si pred vlozenim zmente jej velkost na pozadovanu

barunka
15. feb 2007

baby, ja sa už tiež dosť dlhú dobu hrajkám s magic photo editore, ale je jedna vec, na ktorú som dodnes neprišla. ako dosiahnem, aby moja fotka, ktorú chcem upraviť bola väčšia? Alebo je to len jedna predvolená veľkosť, ktorou to tam vkladá a hotovo???

katyx
16. feb 2007

Taky jsem si stáhla MAGIC PHOTO EDITORE ale když tam chci vložit fotku, tak mi to píše 30-TIME-TRIAL-OVER! PLEASE REGISTER IT, co s tím, jak se mám registrovat a platí se za to něco?

dolinka
24. feb 2007

katyx.. tak ste to uz niekedy asi na PCcku mali nainstalovane a auz vam 30dnova skusobna doba vyprsala..