Určenie pohlavia podľa krúženia alebo kývania prsteňa

era.peace
12. apr 2008

Trochu carovania. Urcite ste uz poculi o vesteni z prstena, ci to bude chlapec alebo dievca. Ja som pocula, ze vraj ked kruzi, bude dievca a ked sa kyve, bude chlapec. Staci si ho vraj len zavesit nad brucho alebo nad dlan. Lenze ak co ak zena caka dvojcata chlapec, dievca. Co jej potom prsten ukaze? Poznate este nejake zabavne a neskodne magicke sposoby, ako sa da uhadnut pohlavie? Dakujem.

dupinka
25. mar 2009

nam suseda "vyvestila" pomocou obrucky prved dievca a potom chlapca. Rovnako mne aj manzelovi. No a cakame prve dietatko a je to chlapcek. A to jej inak u kazdeho vyslo.

juzinka
25. mar 2009

U nás to nevišlo a to nám ukazovalo rovnako s manželom prvé chlapec druhé dievča, tak sme sa veľmi tešili dokonca to neskôr potvrdil aj UZV no a nakoniec sa mýlil aj ten, lebo výsledok bol malý Peťko 😀 😀 😀 , ktorého by sme nevymenili za žiadne dievčatko. 😉 . Takže u nás to nevyšlo!

anxuska
25. mar 2009

Mne aj partnerovi ukazovalo prvé dievčatko, druhého chlapca a tretie dievčatko. Zatiaľ máme syna a kyvadlo si to už rozmyslelo...ukazuje prvého chlapca 😀
Ale vážne, je to blbosť.

womenne
25. mar 2009

No mne sa to splnilo ukazalo mi dvojičky a vraj by som mala mat ešte jedno babo dievku tak som zvedava 😉
ale ja tomu verim lebo sa to splnilo aj mojej mame,sestre,aj kamoškam.

womenne
25. mar 2009

Až teraz som si prečitala začiatok tak mi sme to mli presne ako margaretka,ibaže stym že ja som si to robila ešte na škole takže som vedela vždy že budem mat dvojičky 😀 a mojmu manželovi to vychadza presne tak isto 😵

hannah80
25. mar 2009

Me to predpovedelo holku, mela jsem radost, holku jsem si prala a ted, ve 21 T na UZ mi rekli, ze to bude kluk. Byl to dost velkej sok a musim priznat, ze jsem byla zklamana. Ale ted uz jsem v pohode a tesim se na Kubicka.. Takze brat to s rezervou!!!

shpirti
25. mar 2009

AHOJKY,AKO TO VLASTNE FUNGUJE???

scandya
25. mar 2009

Mne to aj kruzilo aj kyvalo a ze vraj cakam dievcatko. neviem

shpirti
25. mar 2009

😅 velmi tomu neverim,ale aj tak som vyskusala a kyvka sa,cize chlapcek???v pondelok som objednana na ultrazvuk,takze dam vediet 🙂 dufam,ze sa prsten myli... 😉

vroninka
26. mar 2009

Já někde četla, dát si na řetízek nebo nit prstýnek a zavěsit nad bříško. tam je to naopak. když se točí je to kluk, když se houpe tak holčička. Mně se točil jak blázen a čekáme opravdu chalpečka.

vroninka
26. mar 2009

Ale ne všem to funguje.

zuzana581
26. mar 2009

Mne to nefungovalo. Vychádzali mi dvaja chlapci a mám babu a čakám chlapca.

nika251
26. mar 2009

Ahojte. Pri prvom to vyslo 100% - nikdy mi neukazalo ine ako chalana a pri druhom - na 99% zle 😀 ale rovnako aj moja intuicia Kazdy tusil dobre a ja presvedcena ze kocka. Ale bude to chlapcek 😵 😵 😅

katka73
26. mar 2009

ahojky holky ja když se zeptam na děti tak mi to ukazuje kolečko holku houpani kluka a kolečko zase holku takže to vychazi a než sem byla na potratu tak mi to ukazalo chlapečka a když sem se ptala kamarada v nemocnici co mě dělal potrat tak řekl že to byl kluk tak mi to ukazalo dobře tedkom mě to ukazuje zase že budu mit ještě další holčičku tak se necham překvapit jestli si to prstynek nerozmysli no uvidime ale pokud davam jakekoliv otazky tak odpovida pravdu tak jak to je a to mam zavěšeny prsten na mem vlasu no byla bych rada kdyby vše vychyzelo podle prstynku ☹

iinuska
26. mar 2009

Pri mne to nefungovalo. Podla prstena to malo byt dievca, cakame chlapca

katka73
31. mar 2009

no u mě to fungovalo na cokoliv na co jsm se ptala tak se necham překvapit jestli to pomaha i na vztahy

tesita
31. mar 2009

Ani u mňa to nefungovalo. Podľa prsteňa je to dievčatko, budeme mať chlapčeka - na ultrazvuku to bolo jednoznačné 🙂

cipisek007
31. mar 2009

Ahoj holky, tak mě kolega - psychotronik (celkem známej v našem městě), kroužil nad fotkou z ultrazvuku. Ukázalo mu to, že budu mít kluky. No a mám dvě holky, takže všeho s mírou 😉

veronika81
31. mar 2009

ahojte,
skúšala som to aj ja, viac-menej zo zvedavosti a podľa prsteňa sme mali mať dievčatko.. a máme Damka 😵

jeudi
31. mar 2009

ahojky tak me podle prstynku vysli dva kluci a jedna holcicka tak uz jednoho chlapce mam cekam druheho a kdyz budu spolehat na cary mary tak se do tretice dockam i vytouzene holcicky 🙂 jinak ja na takovyhle kravinky jako jsou kyvadla karty apod.verim 🙂

monousek
31. mar 2009

ahoj holky, spis to vypada,ze to vychazi obracene 😀 Hlavne at jsou mimisci i maminky ok 😉

sssimi
31. mar 2009

Ja som to skúšala niekedy dávno a stále mi vychádzalo dievčatko-vždy... A teraz aj čakám, ale že by som na to verila nemôžem povedať 😉

rut
31. mar 2009

Mne to sedí u oboch detí na tabuľku, ktorú mám v albume. Prvý riadok je vek matky (hlavička stĺpcov) a riadky sú mesiac počatia (nie prvý deň menštruácie). Je to podľa nejakého čínskeho mudrca, ale úspešnosť je vraj tiež iba asi 80%. U mňa je to 100%.

shpirti
31. mar 2009

ahojte,no na mne to nefunguje,ale som rada,lebo ukazovalo to chlapceka a bude CHIARA!!! 🙂 🙂 🙂

lienka79
31. mar 2009

jeeeeeeeeej..to je ale tema 🙄

m311293
31. mar 2009

já to zkoušela úspěšně u 4 lidí, dokonce jednou i u dvojčat, když vyšlo že první bude holka a pak kluk, mamce dělali císaře a první byla holka

mata2
31. mar 2009

My sme sa takto "testovali" zo segrou este v puberte.chceli sme vediet,kolko deti budeme mat a co.jej neviem co vyslo,ale mne chlapec-chlapec-dievca-chlapec-dievca.
vtedy sme sa na tom dobre bavili,hlavne ja,lebo v puberte som mala vysnivane len 2 deti. 😀
A tiez 3 a 4 sa stale menili /skusali sme to s obruckou niekolko krat/,raz bol treti chlapcek,raz dievca.vtedy nas nenapadlo,ze to mozu byt dvojcata 😀

neviem ci je tato metoda "doverihodna" 😀 ,ale mne to vychadza.zatial 😅

katka73
2. apr 2009

holky byla jste někdo u kartařky,chtěla bych to zkusit ale nevim jestli tomu mam věřit,mam dost velke problemy s přitelem a tak bych chtěla vědět co bude a nebo nebude.poradte mi diky paček

veronika81
2. apr 2009

Katka, ja som bola u jednej pani, čo mi veštila z kariet, ešte v roku 2004, to som iba začínala chodiť s terajším priateľom. Bolo to hlavne zo zvedavosti, išli sme s kamoškou.. Povedala mi dosť vecí, veľmi som tomu neverila, ale veľa sa splnilo. Okrem iného mi povedala, že rodiť budem ako 27-ročná (stalo sa!!) a vydávať sa vraj budem 30-ročná 😉 No tak to ešte uvidíme, môj drahý o tom vie tak možno čaká, aby sa to splnilo 😀 😀

katka73
2. apr 2009

ahojky veroniko81 tak to ti držím palečkyaby ti to vyšlo ja jsem s přítelem dva roky měli jsme mit miminko ale on ho nechtěl atak jsem minuly rok šla na potrat tedkom si to dost vyčítam protože jsem mimi strašně mocinky chtěla i když mam tři děti ve věku 16,13,9let ale chtěla jsem mimi s nim tedkom jsme moc pohadani a nevim jak to dal mezi nama dopadne mam s toho trochu obavy že se rozejdeme a ja že to ponesu dosti těžce a nejen ja ale i mladší dcera ta ho totiž zbožnuje,hrozim se každe chvile kdy dojde a řekne že je mezi nama konec a to ja za nic nemůžu on mi za lhal a ja mu to řekla a ta špatna jsem ja ale on ne to je svatoušek to dovede pořadně nasr...ale co se da dělat než jenom tiše doufat že se všechno obratí v dobre a pokud ne hold budu mit opět smulu jako mam cely život a raději zustau sama protože už chlapum nebudu vůbec důvěřovat jejda nějak jsem se rozepsala tak se zatim měj hezky papappa