Určenie pohlavia podľa krúženia alebo kývania prsteňa

era.peace
12. apr 2008

Trochu carovania. Urcite ste uz poculi o vesteni z prstena, ci to bude chlapec alebo dievca. Ja som pocula, ze vraj ked kruzi, bude dievca a ked sa kyve, bude chlapec. Staci si ho vraj len zavesit nad brucho alebo nad dlan. Lenze ak co ak zena caka dvojcata chlapec, dievca. Co jej potom prsten ukaze? Poznate este nejake zabavne a neskodne magicke sposoby, ako sa da uhadnut pohlavie? Dakujem.

silviamt
2. apr 2009

....je to blbost na n-tuuuuu 😀 😀 😀

nikollette
3. apr 2009

No mne to vyslo presne, uz pred 5rokmi som si to zvykal robit aj castejsie a furt mi vyslo to iste,ze chapec a aj ho mam 😉 kamoske tiez.. nasej profke som to robila a uhadla som jej 3 dcéry a ona nechapla a z toho uplne, mojej mame takisto vyslo to co má, a tak.. 😀

noemi01
3. apr 2009

ahojte aj my sme to skušali z prstenom a višlo nam jedno aj druhe pohlavie a nie len nam ale aj všetkym čo sme to robili a da sa tak zistiť aj v koľkatich rokoch sa to narodi a presne.
takže niečo v tom je
a čo sa tyka tych dvojčat tak najprv sa to toči bud: rovno potom prestane a začne točiť napr:do kruhu

jituskak
3. apr 2009

holky, já tomu taky nevěřím,a le moje mamka mi pořát tvrdí, že se malej narodí 31. května podle kyvadla. termín mám 1. června. já si teda myslím, že to mamka dělá schválně, protože má toho 31. narozky 😀 a spíš mi to vsugeruje, že fakt porodím, než že by to byla pravda 😀

wsmoulinkaa
3. apr 2009

ahoj já na to také nevěřím, ale zatím mi to vychází!!! 😉

esuska
6. apr 2009

Ahoj holky,
ráda bych se přidala 🙂 Čtu si vaše příspěvky a jsem z toho blázen - půlka tvrdí, že kruh je kluk, druhá půlka, že holka a nevíc mě mate, že si dokážete určit kolik budete mít dětí, kdy - teda kolikátého se přesně to mimčo narodí. 😅 Jsem z toho zmatená. Prosím, prosím, byla by některá tak moc hodná a ochotná se kvůli mě rozepsat jak přesně to s tím prstýnkem funguje? Děkuju moc 😀

katrin21
6. apr 2009

baby , tak toto ja viem robit, ale nie s prstenom ,ale s ihlou... vychadza mi to na 100% zatial u kazdeho, co som skusala... nie kazdy to ale moze, treba to mat ako dar,..... ja som skusala aj mame, aj segram.. vsetko ukazalo.. aj potraty( cize napr. 4 tehotenstva ukazalo, aj ked dotycna mala 3 deti....)

esuska: a je to takto: ciara zboku do boku je chlapec, kruh je dievca. Koniec diskusie 😉

katrin21
6. apr 2009

teda ja viem urcit len pohlavie.. o datume pocujem prvýkrát... 😲

katka73
6. apr 2009

ahojky esusko no víš nejlepe je to dělat s prstynkem a nebo jehlou jak se už zminila katrin mě to vždy vychazí.je nejlepe se zeptat na to co viš a tak se ti ukaže bud začne kroužit jako že maš pravdu a nebo se začne houpat jako že pravdu nemaš a nebo někteří se ptaji jestli je ano kruh a kyvani ne ale lepší je se na cokoliv zeptat ja se třeba zeptala mam prvorozenou dceru a prstynek se začal točit když jsem se ptala mam druhorozenou dceru kyvalo že ne a je to pravda druhy je syn je to třeba vyskoušet mě to docela vychazi ve všem i když se ptam třeba na rodiče kdo žije a kdo ne je to třeba vyskoušet nikdy jsem na to nevěřila ale jak mi to začalo vychazet tak začínam věřit uvidime jestli se teda splní když mi prsten ukazuje že budu mit ještě holčičku necham se překvapit tak to vyzkoušej a dej vědět papapaa 😉 😉

katrin21
6. apr 2009

ja sa nepytam nic... tri krat pohupen vedla dlane hore dole( nad a pod uroven dlane) a potom necham visiet.. netocim, neovplyvnujem, nic sa napytam... vyslo mi to fakt vzdy...

ale hovorim, hocikto to robit nemoze a tiez nie je dobre robit si to sama sebe.... ale skusala som a vyslo mi dievcam chlapec, chlapec... piatelovi vyslo dievca chlapec..( ja mam dceru, potrat a teraz sa snazime.... a on ma uz 1 dceru....) 😉

jituskak
6. apr 2009

teda mamka to dělá tak, že prostě má řetízek s křížkem a řekne, jaké znamení je pro odpověď ano... a ono to udělá něco a pak pro odpověď ne a ještě por odpověď, kterou nemá znát. a prej je nejlepší to dělat se zlatem... já tomu začínám věřit, páč se ukazuje, že v rodině nějaký schopnosti máme, ale je to na palici. jsem čuměla jak puk 😀

bejbypd
6. apr 2009

aj nam to podla toho vyslo ale ja som bola vo stvrtom mesiaci ked ma len jedneho dna premkol pocit ze to bude dievcatko a vyslo to...proste som o tom bola na stopercent presvedcena to je asi ta zenska alebo materska intuicia 😎

esuska
9. apr 2009

Díky za vysvětlení, zkoušela jsem to dělat pomocí těch otázek, co už by měli být jasné - ptala jsem se jestli můj prvorozený je syn a dělalo do čárku jak blázen - je to pravda. Pak jsem se ptala jestli čekám holčičku a zase čárka, když jsem se neptala na nic a dala to nad břicho tak taky čárka. No jsem napnutá jak kšanda, holku bych si mooooooc přála.

katka73
14. apr 2009

mila esusko držim všechny palečky at vam to vyjde mě se zati všechno splnilo jen bych si taky strašně moc přala ještě miminko prstynek mi ukazuje že budu ještě jedno mit ale škoda že neukazuje kdy musim to nechat na nahodě a doufat že prstynek nelže a žese dočkam ještě jednoho ditka aspon bych nebyla tak sama děti mam větší tak jsou pomalu pořad pryč a samotna doma mezi 4stěnami je děsny tak zatim pa a opatruj se

ajnina
19. apr 2009

Ahoj holky, u nás má takovou schopnost babička 🙂 zatím každému vyšlo to pohlaví, které řekla.
Když jsem byla menší, tak mi vycházely dvě holčičky. Teď jsem těhotná a babička to zkoušela znova. Pořád si něco povídala...prý aby se s prckem spojila 🙂 Pak se zeptala zda jsem těhotná - ANO, zda budu mít holčičku a jehla se ani nepohnula..zpočátku se kývala jak se jí dotkla, ale pak se úplně sama zastavila 😕 tak se zeptala na kluka a jehla se začala houpat jako blázen. Tohle opakovala snad čtyřikrát a vždy mi vyšel klučina 🙂
Tak jsme zvědaví, zda se babiččino čarování splní 🙂

chymenitta33
19. apr 2009

Ahojte kočandy🙂

Mne to s tým prstienkom robila kolegynka v práci a vyšiel mi chlapček. A jedna bylinkárka ako volajú ju "bosorka" mojej kamky babička my chytila bruško bola som nejako v 4 mesiaci ruky som chytila bruško hore a ona dala ruky na moje a že chlapec isto aj mala pravdu 🙂

scandya
19. apr 2009

Ahojte, mne predpovedal jeden vestec v egypte syna ako prve dieta. vsetko co mi povedal a podotykam nie vo vseobecnosti sa do bodky splnilo a stalo. v cinskom kalendari mi vychadza syn, retiazka ukazuje syn, dalsia vestica 6rokov dozadu -syn, citila som syna a???? na 3D mi povedali dievca, moj gynekolog ze tiez dievca, este nam aj odfotil kavove zrnko. Tak uvidime co sa nam narodi.... 😀 😀 😀

valhali
20. apr 2009

kocky a to robi s tou retiazkou nad bruskom,ci kde? 😕

wacinka
20. apr 2009

ahoj tak nám dle prstýnku vyšla holčička (já prstýnek zavěšuji na svůj vlas). A pan doktor nám taky potvrdil holčičku 😉

katka73
20. apr 2009

ahojky scandya držím ti palečky aby se ti narodilo hlavně zdravé dětatko je to jedno jestli je to kluk a nebo holka hlavně at ste zdraví oba.ja si prstynek taky zavěšuji na vlas a prstynek se mi krouží nad dlani vždy vše vyšlo uvidime co bude dal papapa 😉

scandya
20. apr 2009

ahoj katka- dakujem za palecky, budem ich pri porode potrebovat- bojim bojim 😨 , ja tiez tuzim po zdravom babatenku 🙂

katka73
29. apr 2009

ahojky scandya neboj se taky jsem se porve strašně bala baby v porodnici mě strašily a ja mam tedkom tři děti řikam si raději budu rodit než jit jedno k zubaři tak zatim papapa 😉

esuska
17. máj 2009

Ahojky,tak se hlásím, že mě prstýnek nelhal, máme potvrzenou holčičku z amniocentézy!!!

bershka
18. máj 2009

to je blbost jak mraky. nam to ukazalo presny opak

ashley
18. máj 2009

jeeej akurat vcera sme to skusali a hned som nasla tutu diskusiu. Nam to vyslo.. Prve chlapec a teraz dievcatko 😀 a viac nic ☹
Tak som sa rozhodla tomu neverit 😀 😀 😀 😀 😀

smajli
22. máj 2009

s tym prstenom sme sa hrali dievcata ako pubertiacky a vtedy mi vislo,ze budem mat dvoch chlapcov... :o) no a prvy bude teraz chlapce:o) len nech sa nam vsetko do konca tehu podari a je vsetko ok:o)))) 🙂

danu
13. sep 2009

majkoalucka • 1d, 9tt • Dnes o 09:55
ahojte baby chcem sa spytat ci verite na poveru s prstenom ze ked sa kruti bude to dievca a ked sa hopsa s jednej strany na druhu bude to chlap....mne to zatial vynslo ale zaujima ma vas nazor.... 🙂

sabiatko • 14tt • Dnes o 11:12
ahoj 🙂 tak teoreticky je 50% sanca, ze to bude chlapec alebo dievca a to je dost vela. ja takymto veciam ako je prsten, ihla, cinsky kalendar, jonasove vypocty atd. neverim...

alexandrah • 28tt • Dnes o 12:38
majkoalucka - ani ja neverim takymto blbostiam, presne ako napisala sabiatko - je 50 %, a si clovek povie, sak sa to potvrdilo ... 😎

eschlie
3. jan 2011

ahoj no ja si nemyslim ze to je az taka blbost lebo raz mi to vyslo a teraz cakam ci to vyde znova 🙂

alecka
5. jan 2011

na mne a mojej kolegyni tiez experimentovali moje kolegyne a v oboch pripadoch sa "kopli" 😀 , takze myslim ze je 50% sanca trafit sa do pohlavia

kaara1980
6. jan 2011

mne to kedysi dávno robila mama.ona to robila ihlou na niti.1x ihla stála (naozaj som 1x potratila/,2x vyšiel chlapec(mám syna/ a 3x dievča(tak to som zvedavá,čo nosím v brušku/...potom už ihla stála.Možno náhoda,neviem.