Určenie pohlavia podľa krúženia alebo kývania prsteňa

era.peace
12. apr 2008

Trochu carovania. Urcite ste uz poculi o vesteni z prstena, ci to bude chlapec alebo dievca. Ja som pocula, ze vraj ked kruzi, bude dievca a ked sa kyve, bude chlapec. Staci si ho vraj len zavesit nad brucho alebo nad dlan. Lenze ak co ak zena caka dvojcata chlapec, dievca. Co jej potom prsten ukaze? Poznate este nejake zabavne a neskodne magicke sposoby, ako sa da uhadnut pohlavie? Dakujem.

binki
14. apr 2008

podle grafu a tabulek a tvaru bricha to mela byt holka, ale teta mi urcila podle pohybu prstynku kluka a je to KLUK 😀

honzulka
14. apr 2008

Ahoj holky,tak mě podle tabulek obou vychází holčička,ale dle UZ na 98% kluk!! 😀 Tak jsem zvědavá,co to nakonec bude.. 😀 Žeby nám upadl pindík??? 😀 Teda na UZ byla vidět jen kulička(varlátko) 🙂

iwanka
14. apr 2008

Caute, mne aj manzelovi svokra vyvestila s ihlou, ze budeme mat dvoch chlapcov. Ja som od zaciatku tehu citila, ze to bude chlapcek, co nam aj sono v 20tt potvrdilo.
Tak sme sa poctivo na chlapceka aj pripravili....
Podla jej ihly zatial vsetko vychadza, dokonca aj jej pred vysse 30timi rokmi vyslo, ze bude mat styri deti a vyslo jej to. A to bola este na zakladnej skole. 🙂

fiallinka
15. apr 2008

era.peace: taky už jsme to několikrát zkoušeli, v podstatě tomu nevěřím, ale znáš to, co kdyby 🙂... já čekám dvojčata a musím uznat, že ten přívěšek začal vždycky blbnout, nejdřív se točil a pak kýval, takže jestli budu mít páreček, tak ti dám vědět 🙂

marianka28
15. apr 2008

ahojte,uz som sa to raz pytala,ale nikto mi nenapisal,ze ci sa to s prstenom robi len so zlatym a zlatou retiazkou,alebo s tym co nosim?

chell
15. apr 2008

nechci prudit ve vesteni ale tahle diskuze uz tu je zalozena.. da se nekomu napsat aby je treba spojil...
kazdpoadne bych asi pokracoavala tam 🙂
https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...

ad diskuze.. proc kdyz chcete vedet co to bude se jednoduse nezeptate doktora aby vam to rekl.. nejak porad nechapu jak vsichni zkoumaj podle tvaru pupku podle toho co jedi podle kalendariku z ciny pdle datumu narozeni co budou mit...
chapu ze kdyz to neni na ultrazvuku videt a clovek to chce vedet zkousi vsechno mozny ale dyt ani ten ultrazvuk neni 100% 🙂 proste kdyz je mimco stydlin tak ho nechte a teste se na cokoli 🙂

era.peace
autor
15. apr 2008

Pre fiallinka, Velmi pekne dakujem, to by bolo mile.
Ostatnym tiez dakujem za odpovede.

jarus1
15. apr 2008

podľa akých tabuliek sa to riadite?

janaboris
15. apr 2008

Marianka,může se to dělat i jehlou a nití,někdo říká místo nitě vlas,řetízek,někdo na to používá prstýnek-jakýkoliv-zlatý, stříbrný,snubní,zásnubní,ale i cizí...
Ony jsou i různé názory na to co co znamená-někdo říká že kolečko je holka,někdo že kolečko je kluk a naopak...
Já tomu osobně už nevěřím,dělala jsem si to mockrát,poprvé mi stále vycházelo holka,kluk,holka a čekáme kluka,pak mi vycházelo kluk,holka,kluk,pak už jen kluk a holka a dneska už jen kluk...takže asi tak...
Správně by vám to mělo vycházet s manželem nebo partnerem stejně,mě to za začátku ukazovalo stejně jak manželovi a dělat by se to mělo na levé ruce,ta blíž srdíčku.
Třeba mojí mámě to vyšlo a ségře taky ale mě a kamarádce nee.
Také jsou různé způsoby,někdo nechá nit roztočit nad dlaní,pak to zastaví,pa to zase nechá roztočit,někdo to ani nezastavuje a někdo s tou nití hýbe nahoru a dolů mezi ukazovákem a palcem a pak to nechá roztočit nad dlaní.Je toho strašná spousta!!!!
Každý to zná jinak.
Moje máma mi řekla ještě další způsob jak poznat kolik budete mít dětí a to tak že dáte levou ruku v pěst a tam kde vám končí malíček a začíná první rýha v dlani(myslím že to je čára lásky) máte nějaké drobné rýhy-na vnější straně pod malíčkem,kolik jich tam je tolik dětí budete mít,já tam mám třeba dvě.Většinou je to na každé ruce jiný,manžel má jiný počet čárek.No já nevěřím ani tomuto...uvidíme co nás čeká🙂

bibianna
15. apr 2008

mne stále vychádzalo, že dievča, a že čakám chlapca, tak neviem.

janaboris
15. apr 2008

Ještě si myslím že to s nití a prstýnkem je hodně ovlivněno naší myslí,ale je to jen můj názor... 😉

bibianna
15. apr 2008

áno, je to pravda, vychádzalo mi dievča, lebo som si to priala. Aj v iných otázkach mi vychádza čo si prajem, ked prsteň používam ako kyvadlo. Je to podmienené mysľou. Lepšie ževraj je, keď ti to robí niekto iný.

janaboris
15. apr 2008

No když mi to dělala kamarádka,ta které to taky nevyšlo tak mi vycházela holka,kluk,holka...teď je ještě otázka jestli to ukazuje pouze narozené děti nebo i ty nenarozené,jalikož my jsme po umělém oplodnění a dávali mi 2 vajíčka a uchytilo se jen jedno,v tom případě by to teoreticky vycházet mohlo,ale těžko říct...že to co se neuchytilo mohla být holčička...já bych chtěla 3 děti,je mi jedno jaké pohlaví hlavně že budou zdravé!
jak mi vycházela ze začátku ta holčička tak jsem nakoupila nějaké růžové oblečky a pak nám na UZ řekli že to bude kluk,takže to byla docela sranda...Máme ještě 4 vajíčka zmrazené na klinice a pokud by to šlo tak bych si nechala opět zavést 2 vajíčka,kdyby jsme šli na umělé podruhé,ale stále doufám že se to třeba povede přirozeně.Měli jsme to štěstí že nám IVF vyšlo hned napoprvé...

era.peace
autor
15. apr 2008

Pre chell, vdaka za dobru stranku. Velmi mi pomohla.
Pre janaboris, prsten mi ukazuje dve deti, podla toho, co som citala tu, asi dvojcata, lebo sa kruti, potom kyve a tak dookola. Lenze to zistim, az ked otehotniem a potom porodim. Ked si potom znova to dam, vacsinou mi uz nic neukazuje. Lenze minule mi to davala znama a ta mi potom vyvestila este jedneho syna, kyvadlo sa kyvalo. Zeby zrazu tri deti?
Lenze janaboris, pozrela som si aj tie ciary pod malickom v zovrretej pasti. Mam tam dve vyrazne ciary a jednu menej vyraznu. Vedela by si mi to vysvetlit?

era.peace
autor
15. apr 2008

Este nieco. Stale netusim, ako sa da zistit podla prstena, ci budete mat dvojicky rovnakeho pohlavia, to sa bude dvakrat krutit, kyvat?

janaboris
15. apr 2008

Era na síle asi nezáleží...nebo já nevím,já mám třeba 2 silné čáry a na obouch rukách stejné a manžel tam má jednu silnou a jednu tenkou a má to taky na obouch rukách stejné.

janaboris
15. apr 2008

No to já také nevím Era 😅 s těma dvojčátkama...Ale kamarádce se teď narodili 2 holčičky tak bych to mohla u ní zkusit,ale pojedu k ní až někdy v létě ☹

ninka123
15. apr 2008

Ahojte,
mne s prstenom vestila jedna pani pred vyse rokom, vysli mi 2 dievcata, teraz cakame dievcatko, tak uvidim, co bude druhe, ak sa nam podari... Tej pani zatial vysli vsetky deti, ktore vestila, robi to od 14 rokov..Vychadza jej to aj spatne..

zuz11
16. apr 2008

michellin • 26. srpen 2006 v 19:33
ahujik holky chtela bych se zeptat jestli nekomu vyslo dite s prstynku tzv.vesteni pohlavi ditete ??
mne vychazeji dvojcata tak sem zvedava🙂)mamce i tete a babce to vyslo 😀

len.tilka • 1d • 26. srpen 2006 v 19:36
Michellin - jednou jsme si v práci dělala z legrace tuhle "věštbu", ale s jehlou (myslím, že je to stejný princip jako s prstýnkem) a většině mých kolegyń to vyšlo a mému bývalému (tenkrát současnému) tenkrát vyšla holčička a letos začátkem roku se mu Terezka opravdu narodila. 😉

clarca • 38tt • 26. srpen 2006 v 19:40
Mně vyšel kluk a dvojčata holčičky, tak jsem zvědavá 😉 - na dvojčata dispozice mám...uvidíme 🙂

area • 26. srpen 2006 v 19:51
Dítě z prstýnku? TO jsem ještě neslyšela. Jak se to "věští"?

gedren • 1d • 26. srpen 2006 ve 22:37
Ja jsem pohlavi ditete nezkousela (reknete mi nekdo algoritmus 🙂), ale s vestbami mam dobre zkusenosti 🙂 - o vanocich me manzel prekecal, ze budeme lit vosk, jako co nas ceka, ja se na to tvarila, ze je to kravina a ze vyjdou akorat nejaky hruzy a tak 🙂, pak jsem se nechala ukecat, vylila jsem, no a ono to melo presne tvar malickyho embrya! (Teda on ho tam nevidel, ale ja jo 🙂) Tak jsem mela velkou radost, v te dobe jsme se jeste nesnazili, ale mimco jsme na tenhle rok planovali, no a jak jsme zacli snazit, byla jsem totalne v klidu, ze do konce roku to musi vyjit, protoze to vyslo v tom vosku 🙂, no a taky ze jo! Takze holky klidne zkousejte a uvidite, bud to vyjde, nebo ne, a kdyz ne, taky se nic nestane 🙂

michellin • 27. srpen 2006 v 16:10
area:no das si prstynek na nit jako kdyz chces navliknout jehlu das nad dlan a nechas ji rozpohybovat dopredu dozadu je holka kolo je kluk nebo obracene?? 😒

raculka • 27. srpen 2006 v 19:23
mně před pár lety kamarádka vytočila chlapečka a ono to opravdu tak je 😀

ambret • 3d • 27. srpen 2006 ve 20:00
Tak s prstýnkem dobré zkušenosti nemám, ukázal mi holčičku a pak chlapečky a já mám tři holčičky ☹ , ale i tak jsem spokojená a moc je miluji. 🙂

macik • snž • 27. srpen 2006 ve 22:14
já jsem ten popis moc nepochopila, může mi to někdo popsat víc polopatisticky? 😀 děkuji

lena28 • 1d • 28. srpen 2006 v 09:28
Prstýnek navlečeš na nit, nebo na řetízek. Nastavíš dlaň třikrát vedle dlaně sjedeš nahoru a dolu a po čtvrté nad dlaň a pokud se prstýnek, bude točit do kola tak je to holka a pokud bude jen kmitat delat jen čárku tak je to kluk

len • 28. srpen 2006 v 09:33
A když si hodíte kostkou a padne sudá, je to holka, lichá je kluk 🙂 Spolehlivost +- stejná jako u předchozí metody 😉

zuzovi • 1d, snž • 28. srpen 2006 v 11:27
Ahoj holky, tak jsem to schválně zkusila, tuhle pověru znám. Bohužel jsem si půjčila řetízek od kolegyně, ale prstýnek jsem měla svůj. Vychází mi holčička, ale tu nám předpověděl i doktor na srdíčku, tak uvidíme 😉 .

zany • 1d • 28. srpen 2006 v 19:49
Mě tohle jednou dělala jedna kamarádka a vyšly mi tři holčičky. Tak jsem na to zvědavá 😀 Ale je fakt, že si od začátku těhu myslím, že to bude holka 😉

deminka • 28. srpen 2006 ve 20:01
a může se to dělat i když nejsem ještě těhotná? teda ještě to nevím až začátkem září

deminka • 28. srpen 2006 ve 20:03
ukazuje mi to holku..no ale my chceme Šimona..

bielanevesta • 1d • 28. srpen 2006 ve 23:27
Ja si zasa myslím, že keď to krúži je to chlapec a keď je len čiara je to dievča. To mi povedala aj kolegyňa ktorá dcéru má a presne jej to vyšlo. Ja by som podľa toho mala mať dve dievčatá a jedného chlapca. Chcem sa spýtať, podľa čoho v tom veštení viete že to budú dvojičky?

zuzovi • 1d, snž • 29. srpen 2006 v 08:25
Já bych řekla, že obráceně. krouživé pohyby je holka a čárka kluk. Nebo se mýlím?

len.tilka • 1d • 29. srpen 2006 v 08:26
Já to znám: čárka holka, kroužek kluk. 😉

michellin • 29. srpen 2006 v 15:49
len.tilka:jo tak to znam taky
jinak mne vysli dvojcata holka kluk tak ze se to tocilu a najednou to delalo carku🙂
jinak se to muze delat i kdyz nejsi tehotna ja taky nejsem vzdyt mi je teprv 15 😀 😀

kacabacka • 29. srpen 2006 v 16:01
tak jak to teda je?

zuzovi • 1d, snž • 29. srpen 2006 v 16:58
Už jsem z toho úplně ťulpasová, ale když to len.tilka zná, tak jsem si to asi celou dobu myslela špatně, už je to dlouho, kdy jsem to slyšela poprvé, ale fakt jsem se domnívala, že čárka je kluk a kroužek holka. Mám v tom zmatek 😒

selu • 1d • 30. srpen 2006 ve 14:29
tak tohle jsem nasla na netu:
Další "zaručenou" radu mohou zkusit i ty, které ještě nejsou v očekávání. Jak na to? Vezměte nejlépe zásnubní prstýnek a navlékněte ho na tenký provázek či nit. Provázek volně držte pravou rukou nad levou dlaní. Pokud se prstýnek začne pohybovat sem a tam, narodí se vám kluk. Pokud prstýnek začne kroužit, měla byste se dočkat holčičky. Po chvilce se zastaví. Začne-li se znova hýbat, znamená to, že se v budoucnu dočkáte více dětí. Máte-li již jedno či více dětí doma, nejdříve vám prstýnek ukáže je a pak teprve ty budoucí.

petty • 30. srpen 2006 ve 14:47
Na takovýhle bláznovinky nevěřim, ale neodolala jsem a jen tak ze srandy jsem to zkusila 😀 Zkusila jsem to jak se zásnubním, tak se snubním. U obou se prstýnek pohyboval stejně - prvně kolečko, pak sem tam a pak se zastavil a nedělal nic. Takže holčička a chlapeček 😀 Tak jsem na to jednou zvědavá...

kacabacka • 31. srpen 2006 v 09:28
tak jsem to taky zkusila. podle rady selu. Nejdřív se nad dlaní dělal kroužek - takže holka, ale pak když se po chvilce prstýnek zastavil, tak už se pak nerozhoupal, takže že by 1 dítko?

kacabacka • 31. srpen 2006 v 09:35
no a teď po druhý to taky dělalo poprvý kroužek a po zastavení čárku, tak to teda nevim...

zuzovi • 1d, snž • 31. srpen 2006 v 10:47
Selu díky, tak jsem si to myslela správně 😉

honzina • 1d • 31. srpen 2006 ve 13:57
Já někde slyšela, že se ten prstýnek musí navlíct na vlas -vlas "tazatelky" , aby to fungovalo. 😉 😀

selu • 1d • 31. srpen 2006 ve 14:00
vidite holky a ja to jeste nestihla ani zkusit, dnes jak prijdu z prace tak to napravim 😀

honzina • 1d • 31. srpen 2006 ve 14:08
No, já myslím, že to asi ani zkoušet nebudu. Nechci totiž vědět, co to bude... 😀 😀 😀 (až to bude aktuální...) 😉

jess • 1d • 31. srpen 2006 ve 14:27
Ahoj.V celé mé rodině prstýnek mluvil pravdu a mě také vyšla holčina a taky se narodila.Akurát mě štve,že mi ukazuje už jen kluka a já chtěla aspoň tři děti.

zuz11
16. apr 2008

honzina • 1d • 31. srpen 2006 ve 14:32
Ono to ukáže i počet dětí? 😕

ss0000 • 31. srpen 2006 ve 14:36
taky jsem to ze srandy zkoušela a prstýnek kmital a točil se jako divý a ne a ne se zastavit. Tak nevím, to budu mít aspoň 10 dětí 😀

tatarina • 89tt • 31. srpen 2006 v 15:19
Ahoj holky, to je "zajímavá" metoda. Neodolala jsem a nejdřív jsme měla čárku (asi holka) a pak po chvíli se prstýnek roztočil do kolečka - kluk 😀 Zkoušela jsem to se zásnubním prstýnkem a vlastním vlasem... 🙂

jess • 1d • 31. srpen 2006 v 16:33
musí se to prý dělat se snubním prstenem,kroužení je holčička a kývání tam a zpět hošík.Vždy se to musí zastavit a znova dát nad dlaň a až stojí úplně tak víc dětí nebude🙂.Mě to ukazovala poprvé tchýně,a jak jim to tam všem vycházelo,ukazoval jim prstýnek pořadí všech dětí,tak jsem to hned zkoušela i doma.A fakt že jo,ono to vyšlo i mé mamce a babině. 😀

selu • 1d • 31. srpen 2006 v 17:23
tak jsem to holky vyzkousela jak ze snubnim tak ze zasnubnim a pokazde se mi to prve rozkrouzilo a pak rozkyvalo, tak ja dam vedet az budu mit ty dve deti na svete ju 😀 😎 😉

sonepka • 1d • 31. srpen 2006 v 17:25
Takhle už to kdysi zkoušle amoje babička mé sestře a vyšlo to...
Já jsem si to zkoušela.... první se mi ukázal kluk a poté holčička....
Za nedlouho se to dozvím....
Nikdo tomu věřit nemusí, stejně tak jak se polemizuje o tabulce chlapečka nebo holčičky...

selu • 1d • 31. srpen 2006 v 17:25
jsem fakt pacla ma tam byt samozrejme SE snubnim a SE zasnubnim 😅 😅 😅

natalya • 2. září 2006 v 15:04
baby podla prstena nam vychadzaju 3 deti prvy dvaja chlapci a tretie dievcatko 😀 a prvy zatial vysiel chlapcek aj podla tabulky nam to vyslo..no mozno to bola nahoda a mozno to skutocne funguje 😉

macik • snž • 2. září 2006 v 15:15
a ta tabulka je zase co? může někdo please vysvětlit?

natalya • 2. září 2006 v 15:18
macik skusim ti to pohladat 🙂

natalya • 2. září 2006 v 15:22
http://www.emimino.cz/modules.php?name=News&fil... tak tuto to je 🙂

sonepka • 1d • 4. září 2006 v 11:51
Mno tak jsem byla u babičky... a obě babičky mě vyvedly z míry....
kývání tama zpět je prý holka a kroužení dokola je kluk, tak já fakt nevím čemu mám věřit....
Každý říká něco jiného 🙂

len • 4. září 2006 v 11:58
No prostě ať to vyjde, jak to vyjde, některá z těch teorií má vždycky pravdu 😉

caira • 1d • 4. září 2006 ve 12:13
holky tak jsem to zkousela..ale je to divny..nejdriv to delalo carku,pak se to tocilo a zase carku...tak nevim..vite nekdo co to znamena?

mixka • 2d • 4. září 2006 ve 12:16
a ako sa pozna, ze to budu dvojicky???

caira • 1d • 4. září 2006 ve 12:19
tak jsem to zkousela jeste jednou : a ted podle te vyctene rady z internetu :
nejprve se to zacalo tocit, po nejake dobe carna a pak opet krouzeni..pak se to zastavilo .. takze to vidim na holku, kluka a holku { je zajimave, ze s pritelem bysme opravdu radi dve az tri deti :}

sonepka • 1d • 4. září 2006 ve 13:10
Tak pátrám po netu a našla jsem další metodu... nevím jak moc se jí dá věřit, ale jen tak se to zkusit může.... I tady mi vyšel chlapeček, tak uvidíme....

http://sweb.cz/svjet/plzak.html

sonepka • 1d • 4. září 2006 ve 13:13
Tak ten odkaz je hloupost, já nevím jak vám, ale mě to ukazuje jen samé chlapečky 😕 😕 😕
a%t tam zadám co tam zadám 😒 😒
Raději si počkám na březen a přesvědčím se sama 😵

radkatt • 4. září 2006 ve 13:29
sonepka ukazuje to pravdepodobne preto, ze si dala dt. narodenia napr. 07.08.1977, skus vynechat tie nuly v dni a mesiacoch, teda len. - 7. 8. 1977 a malo by to "ist" 😀

natalya • 4. září 2006 ve 14:41
mne to vychadza na chlapca aj tu 😨

sonepka • 1d • 4. září 2006 ve 14:53
omlouvám se, už je to o.k. 😅

adusum • 2d • 26. září 2006 v 16:10
Holky, taky hledám samý blbiny, který by mi řekly "co to bude".Jukněte na
www.obfocus.com/calculators/birtchart.htm
a dejte vědět, pokud to víte, jestli vám to vychází...Díky a přeji příjemné věštění...

adusum • 2d • 26. září 2006 v 16:13
Pardon,oprava!
www.obfocus.com/calculatrors/birthchart.htm
chybělo mi tam "H"a už to nejde spustit...

sonepka • 1d • 26. září 2006 v 16:15
adsum, pořád mi to nějak nejde,,,,, ☹ každopádně mohla bych to zkusit... my už to víme 😵 😵 😵 😵 😵 😵

adusum • 2d • 26. září 2006 v 16:15
Takže do třetice ....tak jsem nemožná????
www.obfocus.com/calculators/birthchart.htm

adusum • 2d • 26. září 2006 v 16:16
🙂 HURÁ !!!! POVEDLO SE!!!!

sonepka • 1d • 26. září 2006 v 16:22
tu tabulku znám, ale nevyšla nám...
je mi 24 a mimi jsme počali v červnu...dle tabulky to měl být chlapec... ale včera jsme viděli, že je to holčička, takže bohužel...

... ale zpětně jsem počítala sestry a jejich děti a ty vyšly... je to 50:50

lucija76 • 1d • 26. září 2006 v 18:10
Okoli uz na mne vyzkouselo vsechno mozny,s tim cinskym kalendarem jsme neuspeli,nebot jich existuje vic verzi jedna mi ukazuje holku jina kluka, s retizkem taky pokazdy jinak..pak se taky dohaduji podle tvaru briska, podle toho na co mam zrovna chut a co mne vidi jist...no hotovo 🙂
Tuhle na mne tchyne zkousela dalsi takovou hloupost: postavila dve zidle na jednu dala vidlicku prikryla ji polstarem a na druhou nuz taky prikryty polstarem (ja nesmela koukat) no a pak podle toho na kterou si sednu - vidlicka holka nuz kluk 😀 😀 😀

yana • 26. září 2006 ve 21:21
ahojky, ja sem zkousela ze zvedavosti ten web s kalkuratorem i s tabulkou. nic zatim necekame, jen tak planujeme 🙂.. v kalkulacce mi vychazi uplne opak (holka) nez v tabulce (kluk).samozrejme se stejnym vekem a mesicem poceti... takze je to vlastne porad ta 50% jistota 😀

paula • 1d • 30. září 2006 v 10:16
ahoj holky, ja znam takovehle vesteni s prstynkem a da se tim vyvestit v podstate vsechno. Kdyz se kyve zleva do prava znamena to ANO a kdyz ze predu dozadu, znamena NE. Muzete se ho take zeptat, prstynku, jak mi budes rikat ANO? soustredit se a divat se, jak se pak kyve. toceni, nebo zastaveni prstynku znamena, ze se ptate spatne, nebo se odpoved neni znama. Pak se muzete zeptat "Cekam holcicku?" a divat se, jak se prstynek pohybuje. Pro jistotu polozit i otazku na chlapecka. 😀 .
Me uz takhle vyslo hodne veci, mimo jine rok svatby, i kdyz jsem tomu puvodne neverila.
Napiste jak vam to funguje!

zuz11
16. apr 2008

viona • 1d • 9. listopad 2007 v 16:16
Ahoj,objevila jsem tohle téma a taky něco připíšu 😉 V práci,asi před dvěma,třema rokama jsme to zkoušeli,teda jedna moje kolegyně,mi jí říkali naše čarodějnice 😀 teď už je v důchodu,je to zlatej člověk,ona vykládala karty,měla předtuchy a tak,já v tý době už začala pomýšlet na mimčo,tak mi jednou o noční "vyvěštila",že budu mít kluka a pak holku,no pak ještě jednu,ale tomu moc nevěřim,protože chceme jen dvě děti,tak uvidim 😀 každopádně se mi letos narodil syn a na ten zbytek jsem zvědavá.až mi to přesně tak vyjde,budu tomu věřit 😅 😕 Jo a na kluka se točí prstýnek dokolečka a na holku dělá čárku,zkoušela jsem to potom i doma pro zábavu v rodině a našim to vyšlo na dvě holky,což sedí,ségra prý bude mít tři kluky 😝 jestli jí to vyjde,má se na co těšit 😀 manželovi vyšlo to samý,co mě,tak už jsem zvědavá,jestli se nám předpověď vyplní 🙂 Holčičku bych moc ráda 😵

sju.v • 47tt • 10. listopad 2007 v 11:51
Vyšla nám holka, čekáme klučíka!! 😉

dendisa • 1d • 10. listopad 2007 ve 12:29
nám teda vyšla z prstýnku holka, já se tomu už jako těhotná srdečně zasmála (manželova rodina vede zásadně pouze chlapy). No, a vyšlo to. Stejně jako všechny možné tabulky, co jsem na netu našla, mi věštily děvčátko. Ale určitě to je jenom náhoda 🙂 .

luuciee83 • 1d • 11. listopad 2007 ve 12:47
taky přidám svou trošku do mlýna... než jsem otěhotněla vždycky mi vycházeli tři děti a to holka-kluk-holka... 😉 pak jsem otěhotněla a zkusili jsme to s prstýnkem znovu a jaký byl můj šok, když mi najednou vyšlo kluk-holka-kluk!! 😉 no a opravdu máme kluka! tak jsem zvědavá, jak to bude dál... 😝 😀

jankatr • 1d, snž • 13. listopad 2007 ve 22:02
ahojky -taky se přidám - hlasuji za variantu čárka kluk, kolečko holka 😅 Vždycky když to zkusím vyjde mi to stejně - napřed čárka-kluk-Daník a pak chaos nemůže se rozhodnout chvilku kolečko chvilku čárka bez přestávek, a pak už nic. Myslíte že by ten chaos mohl znamenat dvojčátka??? 30.10. jsme byli na transferu po 3.IVF - tak uvidíme - za dva týdny máme kontrolu - tak pak vám dám vědět jestli jsou to vážně dvojčátka 😀

Jinak jak to tak čtu jak to komu vychází, tak mi to připadá, že to funguje na principu toho že odpovídá podle toho co čekáme - když to dělá někdo s přesvědčením že čárka je kluk, tak budou čárky ukazovat kluka a naopak. Zkrátka jakoby fungovala určitá domluva mezi prstýnkem a tím kdo se ptá - taková dohodnutá znamení 😉

jankatr • 1d, snž • 13. listopad 2007 ve 22:04
k té tabulce na E-miminu - tak ta mi teda nevyšla - a to jsem si datem početí stoprocentně jistá - vzhledem k tomu že to bylo při IVF 😒 😢

jankatr • 1d, snž • 13. listopad 2007 ve 22:07
počítadlo Dr. Plzáka se trefilo 🙂
čínský kalendář se taky spletl 😒

acornika • 1d • 13. listopad 2007 ve 22:14
no tak mě vychází kolo - holčička a tu máme v bříšku a manžovi čárka - kluk, tak to jsem zvědavá, jestli to znamená že druhé mimi by byl klučík 😒

plivit • 1d, snž • 13. listopad 2007 ve 22:41
ahojte dievčata som tu síce prvý krát,ale ja to zasa poznám tak že keď sa to točí bude to dievčatko a keď sa to kýva bude to chlapec

jankatr • 1d, snž • 13. listopad 2007 ve 23:04
tak jsem to zkoušela ještě podle návodu Pauli, na předchozí stránce - a funguje to - zkusila jsem se napřed zeptat jak je ano a jak ne, a pak spoustu jednoznačných otázek - vycházelo to 😨

jankatr • 1d, snž • 13. listopad 2007 ve 23:08
Jo a podle toho by to měly být dvojčátka - holka a kluk - tak já vám za pár týdnů řeknu jak to dopadlo jo? 😅

viona • 1d • 14. listopad 2007 v 19:11
koukám holky,že to každá známe jinak,tak je to zase padesát na padesát 😀 necháme to asi na přírodě,ne?Hlavně,aby byly mimča zdravé a my taky 😉

jankatr • 1d, snž • 14. listopad 2007 ve 22:17
já si fakt myslím že to funguje podle toho na co se soustředíte - když se soustředíš na to že kolečko značí holku, tak ti s ním bude značit holku a naopak. Myslím že by to tak mohlo být, i podle toho co napsala Pauli na minulé stránce 😉

krista • 1d • 14. listopad 2007 ve 22:19
Ahojky holky, tak mě vychází holčička a čekáme asi (dle UTZ) holčičku 🙂
Ale taky nevěřím na nic na 100% 🙂

ananda • 43tt • 14. listopad 2007 ve 22:25
ahoj, mě všichni říkaj že to bude kluk. Teta co to předpovída celej život a nikdy e nespletla taky řekla že to bude kluk. No a ndes na ultrazvuku řekli že to asi holka, ale nevedeli na 100 procent............ 🙂

krista • 1d • 14. listopad 2007 ve 22:27
Jé Ananda no vidíš, každý se plete, ale těžko říct jestli se plete většina + teta nebo Dr. 😀

gaba3 • 1d • 15. listopad 2007 v 09:44
Ahoj holky, to je super, že vám to funguje 🙂 u mě nic, mě to ukázalo holčičku a čekáme chlapečka - teda abych ještě u porodu nebyla překvapená 😀 A já to ještě znám tak, že když jseš už těhotná, tak si prstýnek máš dat místo nad dlaň nad bříško.... a co čínský kalendář, zkoušely jste? Mě tam zase vyšla holčička,tak to už je fakt nějaký divný, ale pindík na UZ byl! 😀 😀

jankatr • 1d, snž • 15. listopad 2007 v 10:01
ahoj Gabi - ten čínský kalendář mi teda nefungoval - nevím jak teď (mám teprve 2 týdny po Embryotransferu) ale u prvního mi to nevychází, a to vím přesně na den kdy byl počat 😀

gaba3 • 1d • 15. listopad 2007 v 10:09
Janktr: já už tomu taky moc nevěřím, byla jsem nadšená z holčičky a pak nám řekli chlapeček. A já mám najednou z toho chlapečka šílenou radost 🙂 Ale jen abych ještě fakt u porodu nebyla překvapná 🙂 Holky, hlavně, že ti mimísci budou zdravoučcí! 😉

makak21 • 27tt • 15. listopad 2007 v 10:12
Ahoj holky. Tak mě podle čínského kalendáře vychází holčička, podle prstýnku kolečko, takže taky holčička 🙂 Ale jsem teprve na začátku, takže výsledek se dozvím až za několik týdnu, no nejdýl při porodu 😀 Dám vědět, jak to vyšlo 😅

jankatr • 1d, snž • 15. listopad 2007 v 10:16
no u nás se prstýnek na poprvé trefil, a i když jsem to od té doby zkoušela už několikrát - vždycky to vychází stejně - napřed kluk (toho už máme) a pak chaos který si vysvětluju jako dvojčata - tak uvidíme na UTZ jdu za dva týdny 😵

gaba3 • 1d • 15. listopad 2007 v 10:16
Ahoj Makak, tak to jsi jako já 🙂 tak dej pak vědět, třeba budete nakonec taky chlapečci jako my 😉

vercidlo • 8. prosinec 2007 v 19:00
Ahojte, vcera jsme mely bourlivy vecirek s holkama ze skoly. A celou dobu jsme nedelaly nic jineho nez kroutily prstynkem. Musim rict, ze u nekoho to bylo tak silne, ze se prstynek malem prehoupl na druhou stranu. A dokonce, kdyz mi tocila jedna kamaradka, citila jsem neco jako simrani a ji desne zledovately ruce. Fakt tomu verim, opakovala jsem to snad stokrat a vyslo to stejne. Myslim, ze to je hlavni podminka, aby to vyslo, verit tomu. Prvni mi vysla holka a druhy kluk. S manzelem si strasne prejeme holcicku a pak aby ji nebylo smutno, tak brasku. U tech dvou deti se to zastavilo a uz to nic neukazalo. Pak se nam to zvrhlo a zacaly jsme prstynkum davat otazky, prvne ty na ktere zname odpovedi. Pak jsem se zeptala, jestli jsem tehotna a odpovedel, ze ano a smao, ze ne jednou. Ted jsem cela na trni, jak to dopadne. Sice se nesnazime, ale vyloucit to nemuzu. Dokonce jsem radsi prestala brat antibiotika, kdyby nahodou. Musim vypadat, jako blazen, ale po vcerejsku na to musim porad myslet 😉 Mate nekdo podobnou zkusenost?

katka73 • 3d • 29. prosinec 2007 v 11:52
ahojky holky musim se teda přidat mam tři dětičky a vždy mě to s prstynkem vyšlo.první se točilo o sto šest a dcera ta ma už 14 druhé jen kmitalo sem tam a je to kluk 12 a poslední se točilo taky dokola a je to holka,ale včera jenom tak ze srandy,protože jsem se rozešla s přitelem jsem si hrala z prstynkem.pamatuji si že babička řikala že to vždy ukaže vše.kolik mam děti a jestli ještě budu mit.tak jsem to zkusila točilo se to to je asi dcera1,potom to kmitalo to je asi syn,potom se to opět točilo to je dcera2 ale potom jsem to zkusila na počtvrté a kmitalo to opět sem tam tak nevím že bych měla mít ještě jedno????????no sama tomu nerozumím.stalo se to už některééé????? ☹

parybka • 1d • 29. prosinec 2007 v 16:06
ono je jedno, čím se to zkouší... Může to být prstýnek, jehla, kyvadlo, cokoli. Nejlepší je zeptat se kyvadla, jak ukáže "kluka" a jak ukáže "holčičku" (tak samo, jako vypadá "ano" a jak "ne") .. u každého to může být jinak. A kyvadlo vám ukáže, jestli se bude u holčičky točit nebo kývat.
Nevím, jestli se mi kyvadlo točilo, houpalo zprava doleva nebo zezhora dolů, ale ukázalo mi kluka a kluka čekáme.
A ptát se můžete na cokoli... ne jen na pohlaví dítěte.
Ne každému to musí jít, mi to někdy trvá dlouho, někdy to nejde vůbec a někdy se kyvadlo houpe nebo točí jen na něco pomyslím.

mihapiha • 1d • 29. prosinec 2007 v 16:08
Michellin, pokud zakládáš téma, tak by se hodilo bez pravopisných chyb... 😉

nasesara • 1d • 29. prosinec 2007 v 16:11
Taky se přidám se svou zkušeností-u nás to s prstýnkem taky vyšlo 😉 🙂 Kdokoli s tím prstýnkem nám věštil,maminka,sousedka,kamarádky,tak to ukazovalo na jasnou holčičku a vyšlo to! 🙂

katka73 • 3d • 29. prosinec 2007 v 17:48
no jenom jsem nepochopila proč mi ten prstynek ukazuje že budu mit 4ditě,když testy prokazali že těhotna nejsem tak tomu nerozumim je to divné co mi ten prstynek naznačuje???

licina • 33tt • 4. leden 2008 ve 12:35
ahoj holky,

hlavně pro JANKATR:

v nějaké z odpovědí jsem se dočetla o "počitadle podle Plzáka".
Nikde jsem k tomu nic nenašla....., nevíte o tom některá něco víc????
Předem díky za odpověď.

danca27 • 38tt • 4. leden 2008 v 19:40
Hoky navlíká se to na vlas!! !Váš vlas!!!!! Žádný nitě!

zuz11
16. apr 2008

viona • 1d • 4. leden 2008 v 19:46
Katka 73,tak třeba budeš mít ještě jedno dítě někdy v budoucnosti 😉 😀
Danca27,já myslim,že je to jedno,na co se navlíkne,znám to i s řetízkem,nití,i tim vlasem,to by pak měl ten,co má krátký vlasy smůlu a nic by nevyvěštil 🙂

pavla80 • 2d • 4. leden 2008 ve 20:04
ahoj holky tak jsem to ted ze srandy zkusila a vyšly mi dvě holčičky,které mám a po třetí už se prstýnek neroztočil a třetí neplánujem tak super 😀 ,prstýnek se točil do kruhu takže kroužek je holka

kulicka • 11tt • 4. leden 2008 ve 22:57
http://sweb.cz/svjet/plzak.html
Dr. Plzak 😉

nemo1985 • snž • 4. leden 2008 ve 23:24
Ahojky holky, já to znám už také delší dobu s tím prstýnkem, od mé tety. je to 5měsíců, co jsem byla na revizi, zamlklý potrat v 8tt, přestalo být srdíčko. Ted se s manželem snažíme znovu, moc si mimčo přejeme. Mě vychází holčička a kluk 🙂

katka73 • 3d • 5. leden 2008 v 10:54
jejda viono nestraš v dnešní době tolik dětí to bych nepřežila a to jako samoživitelka no pěkně děkuji.ale je to stejnak zajimavé,protože před rokem jsem to taky tak ze srandy zkoušela a prstynek se točil jenom 3krat a to mam tři děti tak měl pravdu.včera jsem to zkoušela znovu a na počtvrté se rozkmital opět sem a tam na kluka ale popaté stoji ještě že tak 🙂 no to teďkom budu sama zvědavá.dělala jsem si znovu pro jistotu testy bo mě nebylo nějak moc dobře ale test mam stale negativní tak je to zatim dobré.no ještě vědět tak kdo bude asi tatinkem to by bylo super.zatim paček

micanek • 35tt • 9. leden 2008 v 15:27
Tak mě bylo s prstýnku předpovězeno 1 dítě a to holčička. Teď jsem 21 týdnu a čekáme kluka.
Podle čínského horoskopu mi to vyšlo.

katka73 • 3d • 9. leden 2008 v 16:46
micanko,mě to podle prstýnku vždy vychazelo a proto se divím proč mi to ukazuje 4dítě když před rokem mi prstynek stal na místě.i sny mam takové divné těhotenské,je to zajimavé jenom kdybych věděla co mi to všechno naznačuje,necham se do budoucnosti překvapit,nic jiného mě nezbíva 😒

katka73 • 3d • 4. únor 2008 ve 14:02
no čínský horoskop neznam nikdy jsem ho nepoužila 🙂

licina • 33tt • 4. únor 2008 v 16:15
Ahoj hoky, tak jsem si s tím dala tu práci a vyzkoušela jsem to s následujícím výsledkem.
Budeme mít chlapečka, což odpovídá i tabulce Dr. Plzáka a prstýnku.
Podle čínského horoskopu bych měla mít holčičku.................

irenan • 1d, 36tt • 4. únor 2008 v 17:53
Ahoj. Ja jsem to taky ted zkusila. Ukazalo mi to 3 krat. Poprve carku-kdyz jsem byla poprve tehotna tak jsem potratila, takze to byl nejspis kluk. Podruhe koruzek-to je nase Terezka. Potreti carku-takze v tomhle tehu kluk. Podle dr.Plzaka mi taky vysel kluk. A podle cinskeho holka. Tak jsem na to teda zvedava. 😉 Manzel by chtel strasne kluka, tak uvidime, jestli se mu to splni. 🙂

janaboris • 37tt • 4. únor 2008 ve 20:20
Ahoj.Znám prstýnkovou metodu už dlouho,vyšla mé mámě i oboum sestrám.
Jsou tu různé názory co znamená čárka a co kolečko,podle mě to je opravdu ovlivněno naší myslí a tím jak to známe,na co se soustředíme a jak to máme zafixované v hlavičkách.Máma mi říkala že kolečko je holka a čárka kluk a i to podle toho se řídím a podle toho to i vyšlo.

No vrtají mi v hlavě akorát 3 věci.
1.Zkoušela jsem to stále s prstýnkem(snubním i zásnubním)na levé ruce-ta blíž srdíčku a s nití a vycházelo mi stále holka,kluk,holka a mému manželovi to samé.A nad pupíkem(protože čekáme 1.miminko-25TT)také holka.
Na UZ ve 20TT nám řekli že je to na 100%kluk.
No dneska jsem to zkusila zase,i s vlasem i s nití.A vyšlo mi kluk,holka,kluk a nad bříškem taky kluk...tak uvidíme...

2.Nevím jestli jste o tom někdy přemýšleli,ale kamarádka mi říkala,že její mámě to ukázalo i miminko o které přišla,ukázalo jí to kluka,kluka a holku,prvního chlapečka potratila a pak měla ještě jednoho kluka a pak holku(tu mou kamarádku).
Tak nevím jestli to ukazuje i nenarozené přesto počaté děti,protože my máme miminko díky IVF,dali nám 2 embryjka a uchytilo se pouze jedno,tak jsem si tu první holku co mi to ukazovalo dřív vysvětlovala tak že jsme vlastně o ní přišli a zůstal jen kluk.Ale dneska mi to ukázalo už prvního kluka...Ještě máme 4 embyjka zmrazené,a pokud neuhynou po rozmražení chtěla bych opět transferovat 2 embyjka,tak že by byli napodruhé dvojčátka???
My bychom moc chtěli 3 děti,na pohlaví nezáleží,hlavně aby byli zdravé...

3.Od mého bratrance ženě ukazoval prstýnek stále 4 děti a najednou jí ukazuje jen 2,pro to také nemám vysvětlení...

katka73 • 3d • 4. únor 2008 ve 20:39
ahojky ja mam tři děti a prstynek mi ukazuje že budu mit i čtvrté.nějak přibíram ale nejsem si jista test je nega a ms mam normal ale to jsem tak měla i u dcery.jednou jsem byla na interupci ale to je 12let a to mě neukazuje.necham se překvapit když dam prsten nad ruku ukazuje holka,kluk,holka to mam a ted ukazuje kluka.a když dam prstynek taky nad břicho a ptam se holka nebo kluk ukazuje mi to kluka tak uvidím kamaradkam vše vychazí ale k doktorce zatim nejdu uvidím co se s toho vyvrbí a pak teprve půjdu k lékaři zatim papapapa

gimulka • 31tt • 5. únor 2008 v 08:06
Tak nám to podle prstýnku vyšlo stejně jako z ultrazvuku 🙂

lucinecka • 29tt • 5. únor 2008 v 08:12
Gimul a to je jak? Pochlub se 🙂

ha_nik • 27tt • 5. únor 2008 v 19:06
No teda, ze by dalsi nase cervencovka, ktera vi pohlavi? Grimul 😎 pochlub se 😝 😀

katka73 • 3d • 7. únor 2008 v 16:43
tak co gimulko co to bude??mě podle prstynku vychazí že budu mít někdy syna a zkoušela jsem i toho plzaka a podle toho mi taky vychazí syn ale jsem zvědavá kdy dala bych si říci mít miminko doma 😒 no budu muset počkat na nějakého pronce

gimulka • 31tt • 8. únor 2008 v 06:00
HOlky nepovím, vím to jenom já s manželem, nikomu jinému jsme to neřekli a tak to nemůžu napsat ani sem, protože sem chodí kámošky.
Jo a ještě jsem chtěla napsat, že mi prstýnek zkoušeli dvakrát, ten když jsem byla na začátku těhu nevyšel a ten ve 4 měsíci jo.

katka73 • 3d • 8. únor 2008 v 09:53
grimulko držím ti palečky at je všechno vpořadku.pa

jitulka1985 • 22tt • 8. únor 2008 v 15:45
Gimulko, tak přesně jak to máte vy, tak to chceme taky udělat s manželem.Necháme si to říct, ale budeme to vědět jen my dva, jinak nikdo.Ale je to těžký to vydržet ne? 😀

makinka.1 • 37tt • 10. únor 2008 v 17:57
Kocky,asi vas nastvu,podle prstynku krouzek,takze holka,podle tabulky 😀 taky holka,testovala jsem i kamaradku-a obe cekame kluky jako buky!!!

katka73 • 3d • 10. únor 2008 v 19:42
ahojky makinko každy to ma jinak mě to třeba vychazelo dobře kamaradce taky.pa ☹

emjee
11. jún 2008

weri • 2d, snž • 9. jún 2008 o 19:24
Chtěla jsem se zeptat jestli jste to některá zkoušela? Nebo vám jestli to někdo zkoušel? Znám 2 verze, tu druhou jsem do nedávna neznala. 1: je potřeba vlas těhotné, prstýnek druhé osoby která vám ten prstýnek na vlasu drží nad břichem. 2: je potřeba zlatý prstýnek a vlas nebo provázek a to si člověk dělá sám nad dlaní. Když je to holčička, tak se točí prstýnek dokola a když kluk, tak se kýve ze strany na stranu. Já si tu druhou variantu asi udělat nemůžu, jelikož zlato nenosím. Jo a nevím jak je to u druhé verze, ale u té první to prý ukazuje všechny již narozené děti a pak to v břichu. Jenže já už mám 2 kluky, teď se snažíme o třetí mimi a jak poznám co to bude, když by to třeba byl zase kluk? Jako jak dlouho mám čekat, že se to bude kývat? Pište prosím vaše zkušenosti a rady. Díky moc...

mywiel • 36tt • 9. jún 2008 o 19:27
Ja tomu neverim, skus radsej toto mne to vyslo... 😉 Drzim palce.

http://www.emimino.cz/pages/story/887

mywiel • 36tt • 9. jún 2008 o 19:27
http://mimino.kvalitne.cz/index.php?file=uvodni... 😀

miselin • 1d • 9. jún 2008 o 19:31
Tak mne to tieš vyšlo podla tohoto čínskeho, podla prsteňa to mal byť chlapec 😝

weri • 2d, snž • 9. jún 2008 o 19:38
Oba tyto odkazy znám. Pode toho čínského bych měla mít doma 2 holky a mám 2 kluky. A to podle té krve mi vychází 2 kluci, to by sedělo, ale zkoušela jsem kamarádku, je těhu, čeká holčičku a ukazuje to kluka. Mě moje ségra u mých obou těhu zkoušela ten prstýnek nad břichem a vyšlo to, ale zatím jí o to nechci žádat, pokud mi těhu vyjde, tak to chci rozhlásit až později 😉 . Šlo mi o to, co můžu zkusit sama.

mywiel • 36tt • 9. jún 2008 o 19:40
Tak v tom ti neporadim, ale myslim si ze ziadna metoda nie je 100%, jedine na utz sa dozvies co mas... 😀 😵

weri • 2d, snž • 9. jún 2008 o 19:46
Vždyť já vím 😉 , mě to jenom pořád vrtá v hlavě 🙂 ...

mywiel • 36tt • 9. jún 2008 o 19:48
😉 Drzim palce ak nevynde skusite stvrte... 😀 😵

snupik • 1d • 9. jún 2008 o 19:55
Podle prstýnku mi vyšli dva chlapečci...jednoho už máme🙂a jsem už připravená na druhého(ale moc bych chtěla holčičku🙂

evitkamalicka • 27tt • 9. jún 2008 o 19:55
ahojky, tak mne podla prstienka vysla baba a cakame chlapceka

krista • 1d • 9. jún 2008 o 20:04
Ahojky tak mě to vyšlo jak podle čínského kalendáře tak podle prstýnku a dělala jsem to tak, že jsem si snubákem houpala nad levou rukou 🙂 První byla holčička a máme ji doma, teď mi to ukazuje jako dalšího klučíka, malou už mi to neukazuje vůbec, hned po porodu se to změnilo, takže něco na tom bude, nějaká gravitace nebo co 😀

berunka • 11tt • 9. jún 2008 o 20:38
a jak se to kyve na kluka a jak na holcicku?

wladka • 1d • 9. jún 2008 o 20:40
mne vysiel chlap, a mam dievca doma 😀

gabka.d • 21tt • 9. jún 2008 o 20:53
tomuhle vůbec nevěřím... a navíc myslím že přednější je zdravé dítě než Holka/kluk...

jahodka11 • 1d • 9. jún 2008 o 21:59
mne vysiel chlapec a chlapec sa aj narodil a zevraj druhe by malo byt dievactko, tak napisem o par rokov, ze ci bolo... 🙂

wladka • 1d • 9. jún 2008 o 22:00
no, men prvy chlap, a druhe dievca.- mozno sme sa pomylili..

ale pokial viem, tak ked to kruuuzi, tak dievca.. a ked to ide dopredu dozadu tak chlapec.. hm??

pietra • 1d • 9. jún 2008 o 22:21
mne podla prstienku aj cinskeho vychadzal chlapec a s manzelom sme stale tvrdili, ze to bude dievca a aj to dievcatko je 😵

kikinela • 32tt • Včera o 07:39
Ahojte tak mne robila švagrina ale nie prsten ale na ihlu,vyšlo že budem mat dievča a le v tehu knižke mam už napisaneho chlapčeka tak sa tomu dobre smejeme 😀 😀 😀

milhaus • 1d • Včera o 07:52
to sa neda takto určit, i mne to kamos robil a to vyšlo že budem mat ešte kopec deti

moni1412 • 1d • Včera o 09:37
mne to skusala sestra... ostatnym to vyslo, mne veru nie 😀 sice ona az do porodu neverila ze sa nezmylila ona, ale doki, ale potom sa stym musela zmierit 😀

kometa • 2d • Včera o 10:39
ahojte, tak moja skúsenosť je taká, že podľa "babských" rád vychádzalo dievča, aj prstienok, aj čínsky, aj sed na zemi - ale prírodu tým asi nikto neoklame. Mám teda druhého chlapca a asi by som ani nemenila, možno by mi ani do tretice nevadil chlapček 😉

mywiel • 36tt • Včera o 11:06
Ja som skusala zlata obrucka na zlatej retiazke nad poharom vody, a vyslo mi 1.chlapec, 2.chlapec, 3.dievca, 4.chlapec. Teraz cakam prve dievca a neviem ci by som chcela az 4 deti, ale dakedy som taketo poradie chcela tak mi prsten ukazal co som chcela, ja tomu neverim. 🙂

katulikzlatulik • 6tt • Včera o 13:50
ahoj mywiel... mne to vychadza tak, ze pri prvej linke to bude chlapec a pri tej druhej (cinskej) tak dievca... takze opat nic... ale to je jedno... hlavna vec, aby to bolo zdrave, vsak?

mywiel • 36tt • Včera o 13:52
Presne tak ci chlapec alebo dievca, babatko je velky dar a mozme byt stastne ze sme dake dary dostali no nie? 😵

zuzana1710 • 27tt • Včera o 16:25
hmmm mne prstienok ukazuje chlapceka,kalendar cinsky dievcatko,sono divcatko a ten graf neviem,bo sa to prekrizuje...takze mozem si vybrat???

luciar79
11. jún 2008

Moja teta sa týmto zaobera a veští aj z kariet.Krúženia dokola je dievča a rovno chlapec.Ale môže to ovplyvniť aj menštruácia tej čo veští alebo jej zdravotný stav.vtedy to býva opačne.Teta si to vždy skúsi nad svojou rukou aby vedela ako sa to bude točiť pri nej.a potom mi to urobila nad bruškom /7 mes/.Trafila sa aj pri malej aj pri synovi.a žena ktorá potratila tak jej to ukáže aj ten potrat a aj vtedy je to krúženie naopak.

Hotová veda 🙂

svetluskah
11. jún 2008

Holky nemam silu to cele cist, ale s tim krouzenim a kyvanim je to trochu jinak, nez ze "krouzek je kluk a kyvani je holka". Pokud si to takhle nekdo nastavi v hlave, tak snad mozna... ale tohle jsem jeste neslysela 🙂
Nejprve je potreba pozadat o ukazku, jak vypada "ANO" a potom o ukazku jak vypada "NE" - coz je u kazdeho jinak.. A potom se zeptat, zda se na to clovek vubec muze ptat a pokud ano, tak klast otazky 🙂 (zkuste si to nejdrive procvicit na otazkach, na ktere znate odpoved)
Je uplne jedno co se na cem houpe, hlavni je, aby to splnilo ten ucel houpani 🙂
A btw - ten cinsky kalendar nefunguje, jak mam uz overeno z nekolika zdroju.

tekvica
12. jún 2008

mne sa nechce verit, ze tym krvavinam niekto veri a praktizuje ich 😀

svetluskah
12. jún 2008

tekvicko - na svete je spousta veci, ktere spousta lidi nevidi nebo nechce videt, dnesni doba je prilis materialni... kdysi lidi zili daleko jinak a dokazali rozvijet i sve jine stranky nez jen fyzicke, ale postupem casu to pretechnizovana doba nejak prebila.

pinco
12. jún 2008

ahojte, tak ja sa priznam, ze verim na taketo "somariny" 🙂 No co uz, kazdy sme ina. S tym prstenom som to skusala len tak, ze ci je kruzok alebo kyvanie, ale dako to neslo. A ten cinsky kalendar mi zatial vysiel (no teda, este dieta nemam, ale uz mi dvaja doktori nezavisle od seba povedali, ze cakam dievcatko 🙂 )

svetluskah
12. jún 2008

pinco - ten kalendar jsem testovala na cca 15 pripadech a nevysel asi ve 3, takze uplne nejspolehlivejsi nebude, i kdyz mozna obcas vyjde 🙂

katka73
25. mar 2009

koukam že tady dlouho nikdo nebyl no ja jsem v červenci byla těhotna a prstynek mi to vš ukazal dobře ale byla jsem na potratu a tedkom jsem to zkoušela znovu a prstynek mi stale ukazuje že budu mit 4děti ale ted mi to neukazuje že to bude kluk ale holka tak jsem zvědava kdy a jestli prstynek nekeca mějte se hezky papap