Určenie pohlavia podľa krúženia alebo kývania prsteňa

era.peace
12. apr 2008

Trochu carovania. Urcite ste uz poculi o vesteni z prstena, ci to bude chlapec alebo dievca. Ja som pocula, ze vraj ked kruzi, bude dievca a ked sa kyve, bude chlapec. Staci si ho vraj len zavesit nad brucho alebo nad dlan. Lenze ak co ak zena caka dvojcata chlapec, dievca. Co jej potom prsten ukaze? Poznate este nejake zabavne a neskodne magicke sposoby, ako sa da uhadnut pohlavie? Dakujem.

katecameron
6. jan 2011

no mne to kedysi robili kamosky a vyslo mi dve dievcata a dvaja chlapci len nepamatam v akom poradí zatial mam 1dievca a 2chlapcov zial dalsie neplanujeme ale ktohovie mozno sa pritrafí niekedy 😀 😀 😀 a mojej segre vyslo 2dievcata a 1chlapec ma parik a raz potratila malo to byt dievcatko takze u nej by to v celku sedelo

lienka1804
23. mar 2011

@danu ahoj,my sa s priatelom pokusame o babatko a taktiez sme skusali s tou ihlou,pred nedavnom nam ukazalo jedno dievcatko a potom ta ihla stala a stale to iste ukazovalo a teraz ako sa pokusame o babo,tak ihla nam furt ukazuje to dievcatko a kolkokrat si to spravim stale to iste ukazuje a nikdy sa nezastavi,stale sa kruti,co to znamena?

kalo
23. mar 2011

Holky, já myslela, že se to má dělat snubním prstenem a nad těhtoným břichem....Nebo se pletu??? 😕

rezicka
23. mar 2011

@kalo Já to taky vždycky zkoušela se snubním prstýnkem a u první dcerky se opravdu točil dokola a teď čekáme chlapečka a od začátku se kýval...a to mi dr. v 16tt tvrdil,že čekám holku a ve 20tt to už byl kluk 🙂 .Takže u mě prstýnek nelhal.

petuska123
23. mar 2011

ahojte baby to kyvadlo vie odpovedat aj ano a nie????ktory smer co znamena???

gazovicka
23. mar 2011

babulky, a to si treba ten prsten zavesit na co? na snurku, retiazku alebo? aky je postup?
mam pri tom lezat na chrbte? viete mi to niekto popisat? 😉

rezicka
23. mar 2011

@gazovicka Můžeš být v jakékoliv poloze,třeba sedět a opřít se a měl by to dělat někdo jiný než ty sama.Zavěsíš prstýnek-měl by být zlatý-na šňůrku nebo niťku,položíš na bříško,potom zvedneš asi 5-10cm nad břicho a čekáš,když se roztočí dokola-holčička,rozkýve do stran-chlapeček.

jania023
23. mar 2011

ahoj a neviete ako je to ked mne to ukazuje iba plus alebo minus to kyvanie ziadne kruzenie,vyslo mi najprv kyvanie zhora dole a dalsie bolo minusko a tretie hore dole a potom sa zastavilo a zmenilo smer na minusko..tak tearz neviem 😀

mimys
12. apr 2011

tak holky, ted jsem si to zkousela prstýnkem vychází holka, no po těch dvou klukách co mám doma by to bylo prima!! 🙂
¨Tak jsem zvedava, pristi tyten jdu na UZ tak třeba už neco Dr. uvidí a dám vám vědět 🙂

marialex
12. apr 2011

ja nato neverim,vyslo mi ze druhe dieta bude dievca a cakame chlapca

mischako
2. aug 2011

No tak já to zkoušela několikrát kolem dlaně (nejsem těhotná) a pokaždé (s vlastním prstánkem i s cizím na vlastním i cizím vlasu i řetízku) my vyšli 3 holky.... a přítelovi taky 😀 navíc nám holka vychází i podle krve, přesněji ať bychom počali kdykoliv, šance na kluka je minimální....

terez24
7. jún 2012

v mojom okoli to zatial vyslo kazdemu... A dokonca aj ked som to mojim rodicom skusala, vyslo presne poradie v akom sme sa narodili so surodencami...

januzza80
7. jún 2012

Ja neverim,je to jen spis nahoda,pokud to vyjde.Ja to delala svagrove a vysla holka a ona ceka tretiho kluka. 😀

danielahamar
22. okt 2012

@terez24 tiež to máme odskúšané, aj na mojej mamine, a vyšlo všetko, aj mne to zatial vyšlo 😉

marorlinko
24. okt 2012

ja tomu verim,kedze kazdemu komu som to robila to vyslo na 100percent aj mne samotnej, mna to naucila jedna pani a vravela,ze ked kruzi dolava je to dievca a ked do prava je to chlapec ak si dobre pamatam, potom ked uz nekruzi to neznamena,ze dalsie deti nebudu ale znaci to,ze kolko deti budeme mat s partnerom s ktorym sme, mojej kamaratke vyslo s prvym manzelom jedno dievca viac neukazalo, potom s druhym jej vyslo dalsi chlapec a potom dievca a tak aj ma.prsten by mal byt dannej osoby komu to robime, mal by byt zlaty ,zasnubny alebo svadobna obrucka, nikdy nie cudzi. rovnako aj retiazka na ktorej visi prsten ma byt zlaya a dannej osoby ktorej to robime.

zuzi0911
24. okt 2012

Mne to spoluziacka v skole robila kedze som nevedela co cakam a vyslo mi dievcatko a to sa mi aj narodilo 🙂

tatinka
26. dec 2012

dievcata ked ste si skusali robit to s prstenom o aku dobu potom ste ostali tehotne?

tatinka
28. dec 2012

@lienka1804 ahoj, chcem sa s pytat to s tym prstenom o pohlavi dietatka si si skusala este pred otehotnenim? chcela som sa spytat ci sa ti to splnilo a ze o aku dobu od vtedy co si si to skusala prsenom zistovat tak o aku dobu si ostala tehu,,,ak teda uz si tehu,,,

lienka1804
31. dec 2012

@tatinka Ahoj,ano už aj mám skoro 9 mesačného synčeka,takže nie dievčatko

tatinka
1. jan 2013

@lienka1804 tak to gratulujem...

tatinka
1. jan 2013

@lienka1804 moja a este soms a chcela spytat ze ked si si to robila s ihlou tak o aku dobu sa ti podarilo ostat tehotnou?

cloemail
30. jan 2013

Tento clovek mi velmi pomohol s odrobenim aj v laske,moj zivot bol na dne http://www.vestenie.cz som mu velmi vdacna je to velmi mili clovek,bol somnou kazdy den v kontakte a riesil somnou moje problemi. 😉

enusamt
13. sep 2016

viem, že je to stará téma, ale neodolala som 😀

v máji tohto roku, keď som bola prvý krát tehu, tak kamarátka mi "vyveštila" prvé mimi dievčatko a o 5 rokov chlapčeka...
bohužiaľ som na konci toho mesiaca spontánne potratila - MA ... včera som si po 3 mesiacoch našla krásne // na teste, na kontrolu a vlastne potvrdenie pôjdem cca 7+1 až 30.9.... neodolala som a vyskúšala obrúčku / i keď by som sama nemala, vraj/ ... a veru zaujímavé výsledky mi vyšli :D čakám dvojvaječné dvojičky - chlapcov a časom sa mi narodí aj dievčatko ..... budem riadne netrpezlivá, kedy príde koniec mesiaca 😀

anksunamonka
17. okt 2016

@enusamt ahoj... tak ako si dopadla u dokiho? vyslo vestenie? ja sa uz dlhe roky pokusam otehotniet, zatial bezvysledne, uz mam aj noveho partnera... PCO je ten dovod preco to nejde... ale zatial ziadne IVF som neabslovovala, skusame len prirodzene....
no a vcera mi sestra vestila obruckou a vyslo mi dievcatko. a potom sa obrucka zastavila. mojmu priatelovi vysiel prvy syn (ktoreho aj ma z prveho manzelstva), potom mu vyslo dievcatko a potom uz nic. cize na nas oboch to kvazi sadlo, .. len skoda ze obrucka neukaze, kedy sa dockam tych vytuzenych // ....
inak, vsetkym co sme si vcera takto vestili, vyslo zatial to čo je uz pravda a sestra vravela ze aj jej znamym vysli len pravdy zatial...

enusamt
17. okt 2016

@anksunamonka ahoj 🙂 tak som uz bola na potvrdeni a drobcek mal 1,5cm... Teraz pojdem buduci pondelok a ak bude vsetko ok,tak dostanem knizku... Akurat, ze mi vedla nasla hematom, tak mi dala duphaston na udrzanie :(
a co sa tyka tej obrucky,tak sa to po dvoch dnoch uplne zvrtlo a uz mi vychadzalo dievcatko, cize kamoskina "vestba" sa potvrdila... Spravila som aj muzovi a aj jemu to tak vyslo 🙂

obruckou sa da dokonca vypocitat aj vek, kedy prve dieta porodis... Do pohara naliat horucu vodu nie do plna, prsten do vody ponorit, vytiahnut a drzat ho nad vodou v rovine pohara... Po polozeni otazky cakas kedy sa prsten pohne... A pocitas kolko krat udrie o vnutro pohara az kym nezastane... A vyjde ti vek... Da sa to aj pri dalsich detoch vypocitat... Ak bude vsetko ok, tak mne to vekovo vychadza 🙂

anksunamonka
17. okt 2016

V prvom rade blahozelam a drzim palce aby vsetko dobre dopadlo a ty budes stastna mamicka o par mesiacov 🙂
Neskusala si aj ineho lekara aby ti pripadne potvrdil ten hematom? Aj ked duphastonom babatku neublizis ale ja by som skusila potvrdit si to este u ineho lekara...

Nepochopila som ako to myslis s tym vekom. Je to moj vek kedy by som mala porodit? Cize ked mam teraz 32 a spravim si to napr.dnes.... tak mi musi cinknut minimalne 33x o hrany pohara? Striedavo ma cinkať od hrany k hrane alebo len sa rozkyve napr.do polky a vrati sa spät k hrane a toto treba spocitat?
Len dufam ze to nemusi byt moja vlastna obrucka kedze nie sme zosobášení a ani neplanujeme tak skoro.....

anksunamonka
17. okt 2016

@enusamt V prvom rade blahozelam a drzim palce aby vsetko dobre dopadlo a ty budes stastna mamicka o par mesiacov 🙂
Neskusala si aj ineho lekara aby ti pripadne potvrdil ten hematom? Aj ked duphastonom babatku neublizis ale ja by som skusila potvrdit si to este u ineho lekara...

Nepochopila som ako to myslis s tym vekom. Je to moj vek kedy by som mala porodit? Cize ked mam teraz 32 a spravim si to napr.dnes.... tak mi musi cinknut minimalne 33x o hrany pohara? Striedavo ma cinkať od hrany k hrane alebo len sa rozkyve napr.do polky a vrati sa spät k hrane a toto treba spocitat?
Len dufam ze to nemusi byt moja vlastna obrucka kedze nie sme zosobášení a ani neplanujeme tak skoro.....

enusamt
17. okt 2016

@anksunamonka ďakujem pekne 🙂
čo sa týka hematomu, tak nemám dôvod sa obávať či doktorka dobre videla alebo správne zhodnotila situáciu... bohužiaľ som sa presvedčila, že jej vyšetrenia neklamú ... ešte mi ho ukázala kde je a aký je... doteraz som vôbec nešpinila, tak hádam to znamená, že sa vstrebal a bude po probléme 🙂

áno, dobre si pochopila.. minimálne 33x aby cinkol o pohár... a je jedno ako ťukne o pohár.... či od hrany k hrane alebo sa bude hádzať z jedného boku na druhý.. dôležité je, aby bolo cítiť a počuť, že ťukol o pohár 🙂 potom daj vedieť čo ti vyšlo...
pokiaľ priateľ nemá nič proti takým veciam, tak si to skúste navzájom medzi sebou , lebo je pravda, že samoveštenie zvykne zavádzať... ako mne.. dvojičky a potom predsa to dievčatko ... i keď ešte potvrdené to nie je, ale verím svojím pocitom 😀

čo sa týka obrúčky, tak som to písala automaticky, keďže som vydatá 🙂 samozrejme to môže byť aj prsteň, len aby bol tvoj ... pokiaľ priateľ nemá prsteň, tak mu môžeš požičiať svoj, ale ho musí predtým krátko podržať v zavretej dlani aby to nasiaklo jeho energiou 🙂

evittam
17. okt 2016

@enusamt No, môžeš "ťukať a kývať" koľko len chceš - aj tak je to stále a aj bude len 50 na 50...A na 100% sa to dozvieš až keď porodíš. 😅 😉
Ja sa fakt divím, že inteligentné ženy v 21.storočí veria takýmto volovinám. Ale nikomu to neberiem..... 😀

enusamt
17. okt 2016

@evittam no v to dúfam 😀