Určenie pohlavia podľa krúženia alebo kývania prsteňa

era.peace
12. apr 2008

Trochu carovania. Urcite ste uz poculi o vesteni z prstena, ci to bude chlapec alebo dievca. Ja som pocula, ze vraj ked kruzi, bude dievca a ked sa kyve, bude chlapec. Staci si ho vraj len zavesit nad brucho alebo nad dlan. Lenze ak co ak zena caka dvojcata chlapec, dievca. Co jej potom prsten ukaze? Poznate este nejake zabavne a neskodne magicke sposoby, ako sa da uhadnut pohlavie? Dakujem.

nenka83
12. apr 2008

mne pred tyzdnom predpovedla kruzenim ze uz mat deti nebudem, tak som nasrata a preto neverim 😠 no moja hlupost ze som si to nechala spravit 🤐

penelope2066
12. apr 2008

tomuto by som v zivote neverila.ked moja mam cakala miminko tak jej povedali ze bude mat urcite chlapca a narodila sa mi sestra...a pritom to vraj bolo 100%

nikka.vo
12. apr 2008

era... mě to zkoušela švagrová ještě před těhu... že se to prý pozná i dopředu, co budeš mít za dítě 😕 ... zkoušela to i na thcýni a vyšlo opravdu poprvé kroužení (první se narodila švagrová) a pak kývání (druhý se narodil přítel) , tak to vyšlo i na švagrové, že syn a mě vyšlo, že budu mít první dceru a druhé syna a narodil se první syn 😅 Tak snad to druhé bude holka, jen si to děcka prohodila 😀

Moc tomu nevěřim 🤐

margaretka11
12. apr 2008

a jejda, tak ja som živý príklad toho, že to možno aj funguje. My s manželom sme boli veľmi zvedaví, čo čakáme, tak sme to s týmto veštením skúsili. No ale boli sme z toho jelene lebo chvíľu sa to kývalo a chvíľu zas krúžilo... Tak sme si povedali, že je to hovadina ako voda v koši a ďalej sme to neriešili. Vyriešil to doktor, ktorý nám na sone oznámil, že čakáme dvojčatá 😀 . Ale to, že to budú chlapec a dievča sme sa dozvedeli až trochu neskor 😀

princeznicka.
12. apr 2008

Ani ja tomu neverim.Samozrejme,ze to casto vyjde,lebo su len dve moznosti-takze je dost pravdepodobne,ze ten co "vesti",bude mat pravdu
🙂
A pre nenku83-z toho nebud nasrata,ani smutna,tak ako ten,kto ti to povedal,ze nebudes mat deti,tak isto aj ja ti mozem povedat,ze budes mat este dalsie dve 😉 A mozes si vybrat,komu uveris 😉

nikka.vo
12. apr 2008

margaretka 😀 😀 😀 ....tak ona je to pravda 😅 , se picnu 😀

margaretka11
12. apr 2008

nikka 😀 😀 😀 v mojom prípade zrejme áno 😀 . Ten pokus sme totiž urobili až trikrát a stále to bolo tak, chvíľu sa kývalo a chvíľu krúžilo, čiže nám to vyšlo 😀

babalala
12. apr 2008

Já tomu taky nevěřím - a abych dokázala, že to nefunguje, zkoušela jsem to asi pětkrát během těhotenství - pokaždé vyšel kluk.. 😉

nenka83
12. apr 2008

baba a mas chlapca takze to vyslo ci?

nam prava vysla dievcatko to uz teda mame a ze druhe nebudem mat.... pokazila mi celu svadbu a radsej som sla domov, tak ma to dostalo ☹

babalala
12. apr 2008

Nenka - já si myslím, že to není o žádném "kouzlení" - vysvětluji si to tak, že žena nějak podvědomě ví pohlaví dítěte a touto metodou (pokud "čarování" provádí sama) se to vědomí projeví. Takže moc nevěřím tomu, že se tak dá uhodnout pohlaví dosud nepočatého dítěte, nebo dokonce to, že žádné dítě už mít nebudeš!!! (Spíš bych to, co ti vyšlo, vysvětlila tak, že tvoje tělo ti signalizuje, že ZATÍM na další těhotenství není připravené - vždyť tvoje bedruna je ještě maličká! 🙂 )

maca793
12. apr 2008

hlúposť 😉

bianca
13. apr 2008

mne bolo povedane ze budem mat bez problemov tri deti a hned o prve mimi sme prisli,takze to nie je pravda

mory
13. apr 2008

mne to vyslo presne a aj kamoskam myslim ze kto na to veri tak mu to ukaze pravdu 😉

bianca a ja o tom viem ze to rata aj potraty ☹

jankapo
13. apr 2008

50percentna pravdepodobnost je dost vysoka, o nic ine nejde... 😉
inak blbost...neviem vyskusat, lebo uz neviem dat dole prstene.... 😀 😀 😀

jastericka
13. apr 2008

blbosť 😀 . Mne švagrinká "vyveštila" chlapca a čakáme dievčatko 😝 je to 50:50

mywiel
13. apr 2008

No to je fakt len na zabavu, nevidim podla coho by nejaky prsten mohol uhadnut co to bude 😀 a navyse dopredu ked este zena nie je ani tehotna. 🙂

andy75
13. apr 2008

mne to robila kamaratka a prsten sa o dusu kyval, tak tvrdila,ze to urcite bude chlapec.....a mame 8mesacne dievcatko 🙂

veronika13
13. apr 2008

mne svokra "vykývala" dve dievčata, to prvé nevyšlo 😀

era.peace
autor
13. apr 2008

Vdaka za odpovede, su velmi zaujimave. Neviete, ci sa takto da vestit aj muzom alebo tato vestba je len pre zeny?

makak21
13. apr 2008

Tak mě na začátku těhu vycházela holčička a když jsme zjistili, že to bude kluk, tak mi to pak vyznačilo kluka...tak si vyberte 😝 😀

dididi30
13. apr 2008

no ja na to neverim aj ked podla cinskej tabulky mi to vyslo , teda zatial vychadza 😅

veronika13
13. apr 2008

záleži ako trasie rukami tej "veštici" 😀

marianka28
13. apr 2008

ahojte baby...a to sa robi len so zlatym prstenom a retiazkou?

marianka28
13. apr 2008

a este mi kolegynin muz vyvestil podla datumov narodenia mna a mojho muza,ze budeme mat dievcatko...zevraj mu to doteraz vzdy vyslo....uvidime....

era.peace
autor
13. apr 2008

Pre marianka 28, vazne a nevies, ako to vypocital?
Inak ja som tu cinsku tabulku skusala na mojej mame a vysiel jej chlapec. Dala som si vek, v ktorom otehotnela aj mesiac. A pritom sa jej narodila dcera. Teda ja. Dokonca ani nemam chlapcensku povahu, nikdy som nevystrajala. Pozerala som si tie cinske tabulky a nezda sa mi, ze su rovnake. Niekde vychadza chlapec a inde dievca.

marianka28
13. apr 2008

era.peace - ahoj,ja vobec neviem ako to pocital,dokonca ani jeho vlastna zena to nevie...len mi to tak vyslo,ze tento rok sme stihli dievcatko,ale od bud. roka by to uz bolchlapec...

marianka28
13. apr 2008

a prosim ta to je aka ta cinska tabulka,kde ju najsem?

marianka28
13. apr 2008

najdem 😉

sstefi
13. apr 2008

raz za čas to vyjsť musí, sú len dve možnosti 😉 😀

papuellka
13. apr 2008

Ahoj holky a vyšlo Vám to podle tohohle? http://mimino.kvalitne.cz/