Urobíme burzu detských vecí v Bratislave?

claudinka
5. nov 2008

Ahojte maminky a tehulky,
ktore ste v okoli Ruzinova, Podunajskych Biskupic, Vrakune..?
Mohli by sme spravit nieco ako burzu 😀 ja mam napriklad rozne vecicky, aj nove, ktore maly ani nestihol vynosit a neviem, co s nimi.. aj by som si nechala pre druhe babatko, ale aj tak sa vecicky hore-dole poziciavaju a daruju.. tak preco nevyuzit tuto moznost sa stretnut a vymysliet, co s nimi?
popripade povymienat? blizi sa zima a vecicky sa zidu.. hmh? kto sa prida?

anelis5
26. nov 2008

cauteee 🙂

no mne by to okolo 13,14 vyhovovalo,ked poobede,doobeda hocikedy 😉 a kde sa tam da ist dnu?ako je to ihrisko,ci tam na tej strane kde je billa? 😕

claudinka
autor
29. nov 2008

podla mna tam, kde je take to ihrisko, areal hier.. hned vedla strkovca myslim

anelis5
3. dec 2008

tak sa raz vyspinka v kociku 😉 pipi,ci nie?

seva
9. dec 2008

ahojte maminy,
uz ste sa stretli ?
ak nie, rada sa pridam,
vyhovovuje mi hocikedy okrem vikendov ... 😉

simona55
11. dec 2008

ahojte maminy. ja by som sa spitala ze ci nahodou niektora nnema do daru nake veci ako saty alebo hracky.Dakujem

claudinka
autor
12. dec 2008

seva to vyhovuje aj mne, mimo vikendov 😀

enynka1
15. dec 2008

no co ako zatial sa nic nezorganizovalo? 🙂

zoja
15. dec 2008

ak to bude na strkovci tak sa pridame aj my tiez tu mam zopar kuskov 😉 tak ak by sa niečo dialo tak poslite IP

claudinka
autor
19. dec 2008

zatial nic.. juj nechame to asi az po Novom roku, nie? si treba pripravit euraaace 😀 😀 😀

tara2
13. feb 2009

caute babule to stretko este nebolo? Tato tema nejako upada do zabudnutia sa mi zda ☹

claudinka
autor
13. feb 2009

je na to zima teraz 😒 😒 tazko sa niekde stretnut..

eimiky
13. feb 2009

no to je pravda, že je zima, ja sa pridám ak to bude aktuálne 🙂

claudinka
autor
14. feb 2009

vyyborne, tesiiim sa 😉

paola.o1
8. mar 2009

ahojte dievcata, aj ja sa pridavam k akcii na strkovci, teda ked bude konecne normalne pocasie 😵

eimiky
10. mar 2009

Ahoj Paola poď do témy Blavačky tu to stojí.nájdeš ju v regiónoch.Ty si z BA? bývaš v Ružinove?

claudinka
autor
11. mar 2009

akurat som nad tym rozmyslala, ze to asi nikdy pri takomto pocasi nezrealizujeme 😀

eimiky
11. mar 2009

No ale hádam sa raz vyčasí 😉

claudinka
autor
12. mar 2009

buduci tyzden uz ma byt lepsie, ale riskovat by som to radsej neriskla, asi az zaciatkom aprila 😉

eimiky
12. mar 2009

radšej ten apríl 😉

sisa29
12. mar 2009

baby a co v niakej telocvicni.staci ist za riaditelkou niakej skoly a spytat sa

claudinka
autor
12. mar 2009

tak to mi vobec nenapadlo 😀 pravupovediac.. najlepsie by to bolo niekde, kde by sa aj deti mohli pohrat.. na strkovci to neni dobry napad? tam sa da dobre posediet.. ci myslite, ze ta skola by bola lepsia?

paola.o1
12. mar 2009

zeny, v skole dam nedaju kafe 🙂 ten strkovec by bol asi najlepsi, je tam ten park, aj bufet a restika, len to by sme museli cakat tak do maja. eimiky idem do blavaciek🙂 origos som z ruzinova, i ked teraz zijem vo viedni, ale s mojim presuvadlom (auto) je pre mna vsede blizko a chodim casto k nasim do ruzinova....

eimiky
12. mar 2009

Ja som za štrkovec, lebo môj malý je ešte malý a ešte sa nevie velmi zahrať a v tom apríli už bude aj sedieť dúfam, tak to bude lepšie a už aj pokuká 😲 .Ani nejde o tie vecičky, skôr o stretko ... no nie?

claudinka
autor
12. mar 2009

aj aj 😉 😉

paola.o1
12. mar 2009

aj mne ide o to stretko hlavne no🙂 eimiky nasi chlapi su rovnako stary, Tobiasko uz sa tvari ze by chcel sediet? lebo ten moj lenoch stale len lezi a ked do neho stuchnem, pretoci sa maximalne na bok, ziadne dalsie pohyby nehrozia, tak sa obavam ze este hooodne dlho kukat z kocika nebude

eimiky
12. mar 2009

Paola ani môj sa ešte nepretáča ale za to sedieť by veľmi rád.Sám dvíha hlavu, keď leži a v kočíku keď leží tak reve ako pavián, musím mu vždy zdvihnúť operadlo.Aj doktorka povedala,že mi zachvíĺu bude sedieť.No neboj, aby ho tvoj Oskar ešte nepredbehol, 😉 to tak býva.

eimiky
12. mar 2009

Ako ho inak voláte tak podomácky?

paola.o1
12. mar 2009

eimiky ono je to tak ze sice sa vola oskar, ale ja ho volam len bubacik, tatko ho laskyplne vola depatko (co v jeho reci znamena blbecek🙂 no a z mojej rodiny mu nikto nepovie inak ako Oškvarko, ale ked zacne chudacik rozumiet budeme ho volat Oskar, Oskarko 🙂

eimiky
12. mar 2009

jaj no tak ten má mien 😀 A koľko už žiješ vo Viedni? a ako si si tam zvykla?

paola.o1
12. mar 2009

no ja som tu pomerne kratko, asi 9 mesiacov, ale tak je tu fajn no a hlavne je to blizko do BA, ked je pekne pocasie tak rano skocim do auta, cely den som v ba a vecer idem naspat. ale mam v plane, ze leto cele stravim v BA, lebo tu byvam v takej zapeklitej casti viedne, ze ja s oskarom sme tu najmladsi🙂 fakt som tu za tych 9 mesiacov nevidela nikoho mladeho a uz vobec nie mamicky s detmi, to mi je zahada.