Urobíme burzu detských vecí v Bratislave?

claudinka
5. nov 2008

Ahojte maminky a tehulky,
ktore ste v okoli Ruzinova, Podunajskych Biskupic, Vrakune..?
Mohli by sme spravit nieco ako burzu 😀 ja mam napriklad rozne vecicky, aj nove, ktore maly ani nestihol vynosit a neviem, co s nimi.. aj by som si nechala pre druhe babatko, ale aj tak sa vecicky hore-dole poziciavaju a daruju.. tak preco nevyuzit tuto moznost sa stretnut a vymysliet, co s nimi?
popripade povymienat? blizi sa zima a vecicky sa zidu.. hmh? kto sa prida?

claudinka
autor
15. máj 2009

jj zevraj v sobotu ma byt pekne a teplo, tak som zvedava aj ja na to

eimiky
15. máj 2009

no ale ja idem na vikend k našim do PD tak tu nebudem v BA, no ževraj má byť pekne ale neviem neviem 😎

paola.o1
15. máj 2009

baby caute no tak az teraz som sa dovalila, tak strasidelne lialo v rakusoch ze som si netrufala ist aftom. citam ze zajtra ides eimiky prec? claudi a ty co mas na plane?

claudinka
autor
16. máj 2009

no dnes to veru na dobre pocko nevyzera 😒 chceli sme ist dnes s muzikom a susedovcami niekam na vylet, ale neviem neviem 😒

paola.o1
16. máj 2009

no fuka strasidelne. snad sa to cez tyzden zlepsi. zeny, stvrtok rano som tu opat, prideme si urobit predlzeny vikend s oskarkom. tak uz podme fakt na to pivo 😀

claudinka
autor
17. máj 2009

😀 😀 som za 😀 v piatok som v ruzinove urcite, rano idem na 10.00 gynekolovi a maly bude u svokra na tu chvilku, tak sa mozeme poobede vidiet 😵

natalii6
18. máj 2009

Ahojte..chcela by som sa vas opytat ci by nejaka maminka nemala zaujem ist obcas pokocikovat na strkovec..nemam totiz kamosku co by mala dieta a tak chodim zatial na prechadzky sama

eimiky
18. máj 2009

Ahoj Natalii6,
ja chodievam na štrkovec niekedy s kamoškou ale aj často sama.Tak sa môžme niekedy dohodnúť, už majú byť pekné dni.Tak môžme nabehnúť 😉

natalii6
19. máj 2009

Ahoj eimiky dobre niekedy sa mozeme dohodnut a ist na prechadzku 😉 a chodievas aj niekam inam alebo len tam?aky mas dneska dnik?citala som ze mas rodicov z PD a predstav si ze aj moj muzicek je odtial 🙂

eimiky
19. máj 2009

Natalii napíšem ti IP

eimiky
19. máj 2009

Paola dofičíš v piatok? zatial vyzerá, že bude pekne 😉

claudinka
autor
19. máj 2009

natalii aj ja tam chodim, aj dnes sme isli okolo 😀

natalii6
20. máj 2009

claudinka...tak sa tam niekedy aj s eimiky mozeme stretnut 😉 dnes som tam bola s eimiky a bolo fajn 🙂 😉

paola.o1
20. máj 2009

caute baby, tak podme v piatok na strkovec vsetky🙂 ja sa dovalim uz stvrtok, takze v piatok mozem prist hocikedy

claudinka
autor
20. máj 2009

jeeej natalii super 😉 aj ja cem vidiet take maleee babenko

paola oki moze byt, ja som za 😵 😵

eimiky
20. máj 2009

Oki tak platí v piatok ak sa počasie nedototo ... 😉

eimiky
21. máj 2009

Kočky tak čo zajtra kedy?

claudinka
autor
21. máj 2009

mne je jedno 🙂 ak sa tam nachvilku aj niekde zlozime na deku,lebo moj vydrzi v kociku max. 3 hodky,tak aj okolo jednej..

eimiky
21. máj 2009

mne to je tiež v podstate jedno, na deku môžme to je fajn nápad Claudinka 😉
urobíme piknik 😀

natalii6
21. máj 2009

caute mamicky...tak ja som tiez za..ja tam pridem o tej jednej a budem stat pri tramropinach ved eimiky vie kde 😉 uz sa na vas tesime 🙂

eimiky
21. máj 2009

paola prídeš? ako ti to vyhovuje?

eimiky
22. máj 2009

baby dnes to vypadá na dážď...nezmokneme?

ráno som zistila,že mám defekt na kočíku, ale má prísť švagor tak hádam mi to dovtedy opraví...

claudinka
autor
22. máj 2009

no ja skor dnes nepridem,ako pridem,ked bude taketo pocasie.. Maly mi v kociku dlho nevydrzi,tak pojdem iba okolo domu prinajhorsom

eimiky
22. máj 2009

claudi ja takisto ak budem mať na čom talk len okolo domu, lebo tu už poprchá

claudinka
autor
22. máj 2009

a zase je dobre..tak sa vidime,nie? Berete niekto velku deku pre decka? Ja mu idem dat obed akurat a som Vam k dispozicii..paulu som stretla doobeda..eimiky,mozem ta kludne vyzdvihnut a mozeme ist spolu

eimiky
22. máj 2009

claudi ja ešte mám defekt,švagor si dáva na čas...nemá mi to kto iný zalepiť.neviem či to stihnem

claudinka
autor
22. máj 2009

eimiky a si sama doma?zeby sme dosli na navstevu,lebo sa mi neoplati ist do vrakune a poobede naspat na strkovec..

paola.o1
22. máj 2009

tak mozme ist aspon tu niekde pri eimiky von zeny nie?

claudinka
autor
22. máj 2009

mne je jedno,len sa mi vybija mobil,tak hovorte 🙂

paola.o1
22. máj 2009

😀 eimiky asi vari