Urobíme burzu detských vecí v Bratislave?

claudinka
5. nov 2008

Ahojte maminky a tehulky,
ktore ste v okoli Ruzinova, Podunajskych Biskupic, Vrakune..?
Mohli by sme spravit nieco ako burzu 😀 ja mam napriklad rozne vecicky, aj nove, ktore maly ani nestihol vynosit a neviem, co s nimi.. aj by som si nechala pre druhe babatko, ale aj tak sa vecicky hore-dole poziciavaju a daruju.. tak preco nevyuzit tuto moznost sa stretnut a vymysliet, co s nimi?
popripade povymienat? blizi sa zima a vecicky sa zidu.. hmh? kto sa prida?

ivankask
26. jún 2009

aj my mamenejake vecicky pre malu slecnu🙂

claudinka
autor
27. jún 2009

ivankask kde na dolnych honoch byvate? kolko ma dcerka?

vevusiatko
27. jún 2009

claudi ty si vsade 😀

eimiky
28. jún 2009

Ahojte baby,
tak už sme doma, počasie celkom nevyšlo ale inak bolo fajn,malý bol uplne nadšený z mora až vískal, nemohli sme ho odtial dostať 😀
A vy ako? Claudi ty už ideš do práce? Ja neviem čo s mojou robotou, lebo nás kúpil iný majitel tak neviem čo to bude.Asi budem inde hľadať.ale až po lete začnem.Ale aspoň ti má kto malého postrážiť,to máš fajn, ja ho budem musieť asi šupnúť do jaslí, no uvidíme., už teraz mám z toho hrôzu.

claudinka
autor
28. jún 2009

vevus ta ne? 😀 preto nestiham nikdy nic citat 😀

eimiky tak to ti budem silno drzat palce, v Bratislave su jasle uz tak preplnene, ze nehrozi tam maleho dostat.. ja robim zatial iba utorky a obcas soboty, takze sa to da zmaknut.. a kde ste boli pri mori? letecky? Tobi zvladol cestu bez problemov?

eimiky
28. jún 2009

ni e boli sme autom cesta trvala 6 hodiek, polovicu cesty pospal, polovicu bol hore ale neplačkal, hral sa pekne.Takže super to zvládol, tam aj späť.Boli sme v Taliansku v Lignane.No ja viem ja som ho do jaslí prihlásila od októbra už v marci som podala žiadosť ale až v septembri mi povedia či mi ho vezmú, ale aj tak neviem no či ho ešte dám.Uvidíme.No to máš ešte v pohode 2 dni do týždňa 😉

claudinka
autor
28. jún 2009

eimiky a do ktorych jasli si ho prihlasila? tak to super, ze si to stihla.. my sa rozhodujeme tak na poslednu chvilku, ale aj tak nie som velmi za jasle.. 😒 skor za nejaku au-pairku..

eimiky
29. jún 2009

no ja som tiež chcela opatrovateľku ale neviem sú všeliake a keď nepoznám bohvie ako sa o dieťa postará a pod, v jasliach sú aspon učiteľky čo to s detmi ako tak vedia a majú celkom skúsenosti.No ale sama neviem, uvidím.Ja som ho na robotnícku prihlásila.

claudinka
autor
29. jún 2009

eimiky sak potom mi porozpravas, ako tam je 😵 😵

ivankask
29. jún 2009

ahojte kocky,

ako je to cestovat na dovolenku s takym malym babatkom? Ako to vsetko zvladol? a aj vy? 😎

eimiky
29. jún 2009

Ivanka my sme išli len 6 hodín autom, malý spal potom bol hore a zas spal.Keď sme isšli tam išli sme ráno o 4 a keď sme išli naspäť tak sme išli o 10 hod odtiaľ.Bolo to jedno či nad ránom alebo cez deň spal rovnako.Auto ho unavilo.A tam bol úplne kľudný spával v cestovnej postielke,ani to mu nevadilo, som sa čudovala, lebo nie je na ňu zvyknutý.Takže zvládol to super, ale on je zvyknutý cestovať takže možno aj tým to bude
Claudi no ak nás vezmú a nastúpi jasné poviem ti ako to tam funguje 😉

ivankask
29. jún 2009

No my sice tiez chodime s malou k nasim na vychod, cca 4 - 5 hod cesty a je relativne v pohode a tiez tam spi v cestovnej postielke a ok 😉
a kde ste boli ubytovani ? hotel? apartman? ako ste si dovolenku vyberali? a ako ste sa zbalili vlastne 😀

claudinka
autor
29. jún 2009

noo veru to som aj ja zvedava 🙂

eimiky
29. jún 2009

ivankask mali sme apartmán,rezervovala som si to cez taliansku agentúru, bolo to asi 150 m od pláže
no a s balením to bola veľká zábava, kedže sme hlásili chladnejšie musela som brať aj teplejšie oblečko máme síce combi ale kúpila som kvôli dovolenke golfáč taký lahký na leto, lebo s normálnym našim šporťákom by sme sa nepomestili a ešte postielka.no manžel si aj ponadával pri nakladaní, no ale najviac vecí tam mal maličký, najmenší a najviac vecí 😀

ivankask
29. jún 2009

eimiky,

no ved to ze to treba tolko veciciek uz lenked ideme na navstevu 😀

eimiky
29. jún 2009

no hej ani nehovor 😀

verada80
29. jún 2009

Ahojte, tak ak sa môžem pridať na stretko, budem rada. Som z Ružinova, štrkovecké jazero.

vcielocka1
30. jún 2009

som z ruzinova a rada by som s niekym chodila kocikovat moju malicku - mozem sa k niekomupridat? 😉

verada80
30. jún 2009

Ahoj vcielocka1, z kade z ružinova si? Kam chodievaš kočívať? A koľko má tvoje dieťatko? Ja mám 13 mesačnú dcéru.

claudinka
autor
1. júl 2009

Ahojte babulky, konecne nejake nove tvare 😵 niezeby mi stare vadili 😵

babulky, sup nahodit fotecky deti a vas, nech vas spozname, ked sa stretneme na ulici 😉

eimiky
1. júl 2009

jasné určite nahodte foto ja chodím na štrkovec tak keď vás stretnem tak nech vás spoznám 😉

claudinka
autor
1. júl 2009

aj my tam z casu na cas zabludime 😉 v lete urcite castejsie
😉

verada80
1. júl 2009

dám fotku, len musíme urobiť nejakú spoločnú aktuálnu. Takže sa polepším. 🙂

claudinka
autor
2. júl 2009

sak nemusi byt spolocna 😀