Urobíme burzu detských vecí v Bratislave?

claudinka
5. nov 2008

Ahojte maminky a tehulky,
ktore ste v okoli Ruzinova, Podunajskych Biskupic, Vrakune..?
Mohli by sme spravit nieco ako burzu 😀 ja mam napriklad rozne vecicky, aj nove, ktore maly ani nestihol vynosit a neviem, co s nimi.. aj by som si nechala pre druhe babatko, ale aj tak sa vecicky hore-dole poziciavaju a daruju.. tak preco nevyuzit tuto moznost sa stretnut a vymysliet, co s nimi?
popripade povymienat? blizi sa zima a vecicky sa zidu.. hmh? kto sa prida?

eimiky
12. mar 2009

No možno práve je to nejaká časť, kde sú už deti vyrastené...alebo žeby tam mamičky nechodili von?ja som zas prisťahovalkyňa do Ba z Prievidze.Som tu 3 rok.Ale zvykla som si tiež v pohode...

paola.o1
12. mar 2009

no tu su deti poriadne odrastene. vacsina ich je okolo 60.rokov... 🙂 sme na predmesti, taka skor dedinka... asi sem ludia na stare kolena prisli do ticha... ale my to tu ozivime🙂 ma to aj vyhody, vsetky parky v okoli su prazdne, takze patria len nam🙂 prievidza je krasna. bola som tam este zo strednej skoly... a kde v ruzinove byvas? nasi na narcisovej, tak to mam kusok na jazero peso a inak chodila som s kocom casto na mileticku 🙂 ked som mala take obrie telo po porode, tak som si tam kupovala tie velike svetre od cinanov

eimiky
13. mar 2009

Ja bývam na Šalviovej tak to je z Narcisovej kúsok 😉 A ešte kojíš? papáte už aj príkrmy? ja už nekojím, začíname pomaličky s príkrmami.Celkom mu chutí zeleninka... 🙂 A ako ti spinkava? Mne v noci dobre ale cez deň tak všelijako po pol hodkách, raz za čas sa podarí hodku a pol ale to je výnimka 😒

paola.o1
13. mar 2009

tak to je super. to mozme ist fakt spolu kocovat. no ja nekojim tak 4 dni, mam antibiotika, lebo som stale bola chora, tak sme teraz iba na hippe. ale v sobotu mu chcem dat prvy krat kasu, sunarku nemliecnu som kupila no a koncom tohto mesiaca mu dam tiez zeleninu. inak dva krat som to nevydrzala, rez ked mal 4 mesiace, nakvapkala som dom na neho pomarancovu stavu a to sa oblizoval a minuly tyzden som mu dala ochutnat hrusku a to tiez kukal stastne na mna. v noci mi spinkaval suprovo. od 22 do 8 rano nonstop! ale ako som zas ochorela, delozovala som ho uz do vlastnej izbicky a odvtedy otravuje s vypadavanim dudla, takze furt chodim a strkam mu ho naspat do papulky. a cez den spi dva krat po pol hodinke viac nie.... a ako si na tom skilami? ja mam stale asi 15 kg viac ako pred porodom, tak sa pustam do diety. minuly tyzden som mala super dietu. nejedla som nic a ked som bola uz fakt hladna, oblizala som mrazenu zeleninu. ale to som vydrzala len vdaka tomu ze ma straaasne bolelo hrdlo a pomahalo na to iba studene.

eimiky
13. mar 2009

NO hej to je super,tak, keď sa sme budeš chystať tak napíš.Ja som cez týždeň skoro stále sama, muž ma len víkendy voľné tak mám času.Ja som mu dala aj kašu sunarku bananovu a nechce mi ju a pri tom je dobrá aj mne chutí celkom 🙂 a včera som mu kupila čisto ryžovú, dala som mu ju do mlieka a aj tak vedel, že je tam, nechcel mi to, tak skúsim dať pauzu, skúsim neskôr.Môj chodí spávať tak o 19 a spáva do 6 ráno ale 2 krát sa mi budí, niekedy aj 3 krát.Tak ty si ho už dala samého, tak super, keď sa ti tak naučí.No mne zostali tak 4 navyše.Tak ešte musím zhodiť.Tak parádnu dietu si mala, ale to by som asi nezvládla 😀

claudinka
autor
13. mar 2009

ja bez sladkeho nemozem zit.. si hovorim, ze v lete mi snad nebude chutit jest 😀

paola.o1
13. mar 2009

sladke je aj moj problem, moj manzel je zavislak na sladkom, tak vzdy domov donesie nejake dobroty, ale dohodli sme sa ze mi to ani neukaze a hned ich niekam dobre schova, ale ked ma prepadnu chute som schopna prehladat cely byt...

eimiky
13. mar 2009

Aj ja som na sladké a môj manžel nie je veľmi až tak na sladké, ale za to mne dopraje, že nech mi nekupuje, však budem knedla a vždy mi niečo kupi...Ale vsak treba si nejako osladiť život no nie 😀

claudinka
autor
14. mar 2009

presne, aj ten moj mi vzdy navari, kupi sladke a potom schudni 😠 😠 😀

paola.o1
15. mar 2009

claudinka vy ste teda ranne vtacata 😀 ja mam tu dietu a dnes prisiel na rad sacharidovy den, mam povolene dva kolace ze den, tak som sa na ne cely tyzden tesila, ale po tom tyzdennom hladovani mi je po nich akurat blbo. a ako to robite s prikrmami zeny? varite, ci davate flasticky?

claudinka
autor
15. mar 2009

ja som zacala len v piatok a zatial varim.. na flasticky je casu a casu.. chcem, aby sa naucil aj na varene, potom pridu na rad kupovane.. mno my sme hore denno-denne od cca siestej 😉

eimiky
16. mar 2009

Ahojte.Ja keď som doma, tak sa snažím väčšinou variť a keď niekam ideme tak kúpim.Claudinka aj my tak vsávame a o kolkej chodíte spať? my tak o siedmej

claudinka
autor
16. mar 2009

eimiky my medzi osmou - deviatou 😉 mne vari rad muzik, takze ja sa velmi nenavarim..

paola.o1
16. mar 2009

teda to mate dobry rezim dievcata. to ako ste dokazali? mne maly zaspi o tej osmej vecer, ale o jednej v noci zuruje. je teraz vo svojej izbe, ale nezlepsilo sa to, je jak hodinky, o jednej zacne vrieskat, jasit sa, vyhadzuje dudel z postele no strasna zurka. a pritom hladny nieje☹ a to trva tak do tretej a potom si drzo vyspava do 10 - 10:30

eimiky
17. mar 2009

Tak to má riadny žúr 😀 Ale ele ráno ti ako pekne dlho spí, to môj max do siedmej viac ho nedonútim. Môj sa tiež v noci niekedy zobudí tak na hodku a vyvádza, ale to len niekedy.Mne sa budí tak 2 krát za noc väčšinou.No ale už bolo, že bolo aj 6 krát hore 😠 ale to len asi dve noci.

claudinka
autor
17. mar 2009

babule, nieze nam tuto temu zatvoria, kedze kecame uplne mimo temy 😀 😀

eimiky
17. mar 2009

Však my sa chceme stále stretnúť...len to počasie nevychádza 😀 😀 😀

claudinka
autor
18. mar 2009

eimiky 😉 😉 100 bodov 😵 😵

eimiky
18. mar 2009

tak musíme medzitým o niečom pokecať, my za to počasie nemôžeme 😉

claudinka
autor
18. mar 2009

pravda.. babule, ktore byvate pri strkovci, je tam ten bar ci co to je este v uzavretom priestore? tam by sa dalo ist 😝

eimiky
18. mar 2009

Ale tam sa asi fajčí... aspon cez leto sa mi zdalo, že sa tam fajčilo 😖 Už neviem, ale sa mi niečo marí

paola.o1
18. mar 2009

myslis tu drevenicu? na jazere? tam vyhuluju... aj v tom minigolfe. ale mohli by sme ist aspon kocikovat, nachvilku okolo jazera kym nam nebude zima🙂 v nedelu mam namierene k nasim do ruzinova, tak by sme mohli ist v pondelok ked budete mat chlapov v robote kruzit okolo jazera, co vy na to zeny?

eimiky
19. mar 2009

Paola.01 ja by som rada, ale na víkend idem do Pd a vrátim sa až v pondelok večer, lebo si musím vybaviť v PD ešte rodičovský, lebo tam mám trvalý pobyt.Ale možno Claudinka môže??

claudinka
autor
19. mar 2009

no ale ked tam pojdeme doobeda napr. tak tam nikto predsa nebude, nie? my sme tam boli raz tri kociky, ked boli drobci mali a nikto tam okrem nas cez tyzden nebol.. sak su vsetci v robotke..

paola mozeme si napisat IP-cku 😉 😉

claudinka
autor
23. mar 2009

zajtra okolo 12.00 kto pojde v ruzinove kocikovat?

paola.o1
29. mar 2009

ahojte baby, co mate nove? konecne sa troska vycasilo. vsetci ste zdravi? ze by sme konecne mohli spachat to stretnutie tento tyzden... este v pondelok ma prsat, ale potom uz len krasne 😀

eimiky
30. mar 2009

Ahojte, no mohli by sme tento týždeň, mne by to celkom vyhovovalo štvrtok alebo v piatok, lebo v utorok máme očkovanie a neviem ako to bude v stredu asi horúčky, lebo aj pri prvom mal ale koncom týždňa by to mohlo byť oki.Dúfam, že už bude pekne.Vy by ste kedy mohli ?

paola.o1
30. mar 2009

mne to je v podstate jedno. pekne ze bude od utorka aj cely vikend, takze super! 😀 tak v stredu si napiseme ze ako ste na tom po ockovani a dofrcim do BA stvrtok alebo piatok.

claudinka
autor
30. mar 2009

mno my sme zdravi, ale dnes nam preplachovali ocko, ho mame zapalene.. tak snad bude vsecko ok 😢 😢
ja pojdem s vami tiez rada 😉 😉

eimiky
30. mar 2009

Tak v stredu si napíšeme a dohodneme sa už určitý deň a hodku.teším sa 😀