USG prsníkov. Kedy je najlepšie ísť?

junovka
19. sep 2008

Chcela som sa vas opytat, ci vam robili ho pocas menzesu, alebo po menzese 😕 , nakolko nazory v mojom okoli sa roznia 😒 Vdaka

nanyka
19. sep 2008

mne to robili len nedávno a vraveli mi doktori, že po menzese do max. 10 dní, že vtedy je to najlepšie

antoniab
19. sep 2008

aj mne to robili po menzese 😉

sirinka
19. sep 2008

junovka jednoznacne co najskor po menzese, vtedy su najmensie a najlahsie sa daju prezriet

smejula
19. sep 2008

no, tak u nas je im to zrejme jedno, nakolko ked sa objednate, termin vam daju niekedy o 5 mesiacov, i viac. 😠 😠 😠
ja som mala zrejme stastie, ked som sa objednavala 9.5., lebo idem teraz vo stvrtok, t.j. 4 a pol mesiaca. A budem mat 1 den po menzese. 😉

maminkatn
19. sep 2008

ahojky juni 🙂
mne to robili tak ako ma objednali a nekukali na to ci som po abo pred,,,,
a to som rada ze ma vobec objednali...a idem az 26 nov...a co ja viem
ako budem mat mrxu.....

maminkatn
19. sep 2008

ale ja idem na mamo,,,, 🙂

anjelinka
20. sep 2008

junovka, no mne to robili po menzese, vidim, ze si KE. Kam ides? Ja som bola na severe, vobec som necakala, dr. ma tam odporucil, ze su kratke cakacie doby, aj na mamo aj na ultrazvuk. Ja som bola na uzv, vramci preventivky, no a ked som tam volala, tak hned sa ma pytala ta pani, ze ako som na tom s cyklom, ze kedy mi skonci menzes, tak jej vravim, ze momentalne mam, tak povedala, ze vyborne, objednala ma asi piaty den po menzes.

sestri
20. sep 2008

mne robili cez menzes...pýtali sa ma kedy mám a podľa toho dali termín...čakala som necelý mesiac...vtedy vraj popraskajú cysty.

sirinka
20. sep 2008

u nas sa na usg prsnikov objednavalo na rok dopredu a vzdy ziadali aby ste si tam vypocitali termin menstruacie. ked je to po ovulacii vysledky mozu byt skreslene, pripadne sa moze nieco mainke prehliadnut. verte mi, stoji to za to postrazit si ten termin, inac moze byt ten usg zbytocny ☹

danuska24
20. sep 2008

no u mna by mohli ziadat.. 😅 ked ja netusim kedy budem mat mrxu na dalsi mesiac, a nie este o rok...

bubba
20. sep 2008

mn odavalipo roka dopredu cize na jan.2009 a nikto sa ma na nic nepytal ohladom periody 😅

petusko
20. sep 2008

ja som bola teraz v lete a nikoho teda nezaujímalo, či som pred, alebo po... 😕

bubba
20. sep 2008

sorry mi dosli baterky v klavesnici...
tak to malo byt...
mna objednavali pol roka dopredu.....sorry 😀

maryah
20. sep 2008

ked som bola u gymekologa na prehliadku tak ma objednal este v ten isty den a to som nevedela, ze sa objednava na zaklade menzesu...

junovka
autor
20. sep 2008

Dakujem vam babenky za vase info.Ako tak pozeram, tak asi kazda ambulancia si to zariaduje po svojom 😒 Nic, ked dostanem mennzes, tak zavolam a opytam sa, ako to vlastne je, lebo ked som sa sla objednat, tak mi len na rychlo supla tc. do ruky a povedla, ze zavolat ked budem mat menzes. 😕

rainee
19. apr 2010

ahojte, objednavala som sa na USG prsnikov vo februari, dali mi termin az na oktober a to mam hrcku. Chcem si dat spravit toto USG sukromne, viete mi doporucit kde sukromne sa to da vybavit skor v BA? diky.

rainee
19. apr 2010

inak myslim ze na ten menzes sa neda trafit ked vas objednavaju pomaly o rok takze toto vobec neriesim

barbisha
6. aug 2010

ja som bola u super lekarky, ktora mi dala termin na sobotu doobeda ;) tu - http://mediclinicba.webnode.sk/products/ultrazv...

zuzu0408
3. dec 2016

Ahojte baby doktor mi povedal ze mam ísť na sono prsnikov a ja si neviem vybrať že kam mam iste kde je to za najnižšie ceny a v najkratšom čase