Úspešné tehulky s endometriózou. Pridajte sa

monika3
22. jan 2009

Ahojte
vitam tu všetky uspesne tehulky s endometriozou a prajem nam všetkym pekne a zdrave babatka 🙂 🙂 🙂 🙂
Vieme ake to bolo narocne a preto je to pre kazdu z nas velky zazrak 😉

lenocka3
27. jan 2009

ja som si nedala nic - len banan a jablko a idem si dat activiu opat.... a bola som na toalete /dnes asi len 5-tykrat 😀/ a tam smrdel chlor - teda, on tam zvycajne nesmrdi, asi len upratovacka cistila.... jak ma tam raz natiahlo.. 😝 fuj. Musim chodit na druhy zachod 😀 este, ze mame na vyber 😀

pink_lady
27. jan 2009

leniii nemala by si sa veru lepsie stravovat? 😅 ako nevravim ze bananik a jablcko nie su zdrave ale ako hlavne jedlo? 😕

baby preco jedna tehotenska kalkulacka ukazuje termin porodu inak a teda aj tyzdne ako ina? Tu na konikovy berie do uvahy aj dlzku cyklu, na tehotenstvo.academy nie a tak mi tam vyrata termin porodu a tyzdne +2 dni. A to je potom cudne, lebo podla tejto konikovej mi od zajtra zacina 8tt a podla tej druhej az v piatok 😕

lenocka3
27. jan 2009

nieeee - ja mam hlavne jedlo zase kuracie prsia v cesticu + zemiaciky + salat 😀 mam sice na vyber zo 7 jedal, ale uz treti den neviem odolat tymto fantastickym kuracim prskam - mnam mnam mnam... uz teraz mi sliny tecuuuu.... a vecer uz len polievocku - vsetko ostatne je len "desiata" 😀
a pinky - aku dlzku cyklu? 😕 ja som pozerala podla teho.acad a sedi mi s konikom.. 😕

lenocka3
27. jan 2009

jaj uz vidim, ma to nenapadlo, lebo mavam 28 dnovy cyklus. a ovu som mala na 12/13 den teraz 🙂 ja to viem presne 😀

lenand
27. jan 2009

čacte kočky pozeram že vam chuti mesko tak to vyzera na chlapčekou 😉

ellianka
27. jan 2009

no neviem kočky, ale mne tie dátumy sedia aj na koníkovi aj na academy 😀 jedine mi to nesedí s dokiho výpočtom, pretože mi na koňovi nabieha nový tt v štvrtok a mal by až v nedeľu 😅
ale keby som si mala vybrať, tak môj termín pôrodu by bol 16.8. presne na naše výročie 😀 😵

lenocka3
27. jan 2009

eli - a nenaskakuje nam narovnako v piatok? 😀 ci uz som popletena 😀

caf leni - no, mne mama vola kazde dve hodiny, od kedy vie, ze bude stara mama. A stale sa pyta, ci uz vraciam 😀 a stale hovori, ze to bude chlapcisko 😀 ze pri mne a pri segre vecer otehotnela a rano uz isla grckajuci autobusom do prace 😀 no ja som skoro umrela od smiechu, ked mi to zavalila 😉

baby - len aby som to ja neodrodila presne na termin segrinho sobasa 😅 😅

lenand
27. jan 2009

dnes mam doma tiež oliverka tak nemam velmi čas iba som na chvilku nakukla 🙂

pink_lady
27. jan 2009

noo mne asi preto lebo ja mam cyklus 26 dnovy /obcas max 27/ 😅 a ovu 7/8 DC,...tak asi preto...uvidim ako to doki vypocita 😅 😀 ten na academy berie len 28 DC...

elli co ty vies, mozno budete mat darcek 😵

lenand a ked mi maso nechuti budem mat princeznicku? 😅 😀

pink_lady
27. jan 2009

ja som pocula aj citala prave ze zle je pri dievcatkach a pri chlapcovh nic ...to je asi takze ze "vynimka potvrdzuje pravidlo" a ta vynimka je stale 😀

lenocka3
27. jan 2009

pinky - to aj svokrusa hovori.. ze ked maso tak chalan a ked sladke, tak baba 😀 ale neviem, co je na tom pravdy 😀
sesternici vobec nebolo zle, nevracala ani raz za tehostenstvo, jedla hlavne maso - a to je pomaly vegetarianka a ma babu ako buk 😀

monika3
autor
27. jan 2009

Ahoojte kocky 🙂

Eli tak az zajtraaaa....ten tvoj doki nas tu vsetkych natahuje... 😀 uz som chcela vediet ako ste podrastli 😉

a citronovu mineralku som si dala aj ja dnes a to hned ako som vstala ...tak je mi niak divne asi niaky nizky tlak je alebo co...mame to tu v BA zatiahnute 😎

a aj mojmu dokimu vychadaza vypocet porodu o dva dni sneskor ako tu na MK 😉

lenocka3
27. jan 2009

ahojte monickovci 🙂 uz ste vstali? 😀 aj tu je zatiahnute, vcera Oskar svietil a teraz nic..

monika3
autor
27. jan 2009

Jo monickovci uz su hore a Lenockovci uz aj pracuju 😉 😉 🙂

pink_lady
27. jan 2009

jej vitaj monicka 😵

ono aj tak ze len 5% deti sa rodi na termin, oni sa vypytaju ked uz bude treba 😉

ellianka
27. jan 2009

ahoj monik 🙂 no veru som poriadne natiahnutá ale aj napriek tomu mám obdivuhodne dobrú náladu 😀

no lenočka, neviem ale zdalo sa mi, že nám to nabehlo v štvrtok 😅 ale popletená môžem byť kľudne aj ja 😀

pinky, veru to by bol darček nad všetky darčeky 😵 😵 😵

aj mne chutí masisko ale beriem všetko chlapca aj dievča...no podľa sona to vyzerá len na jedno 🙂

monika3
autor
27. jan 2009

Pinky ahojec 🙂

inak Eli- leni vam tt nabieha nie vo stvrtok,ale v piatok nie 🙂 mne nabieha vo stvrtok

ellianka
27. jan 2009

monik, ty si poklad, takže som to poplietla ja 😀
lenočka 🙂 😉

monika3
autor
27. jan 2009

aj ja beriem aj chlapceka aj dievcatko, tesim sa rovnako na oboje ale mozno fakt len tak o kusok viac na dievcatko 🙂

ellianka
27. jan 2009

baby ste mi tu tak chute s tým jedlom narobili, že už slintám na klávesnicu 😀
a bežíííííííím si zohriať polievku 😀

ellianka
27. jan 2009

možno ste už čítali...
http://www.sme.sk/c/4280771/v-kalifornii-sa-nar...

😨 😨 😨

monika3
autor
27. jan 2009

eli sa mi paci ze pisu aky sok lebo ocakavali len sedem....len 🙂

lenocka3
27. jan 2009

no vidis Elli 😀 z toho si nic nerob, aj ja som rotrzita - isla som pre zehlicku a otvorila som chladnicku 😀 😀
a ja by som chcela o malilinko viac chalana - aby nemal endo 😎

monika3
autor
27. jan 2009

ja viem Leni chalan by taketo starosti nemal co my...tak sa nechame prekvapit...coskoro sa to vsetky dozvieme 🙂

Mne aj nasa Libetka povedla ze si mysli ze budeme mat dievcatko, a aj my si to tak trochu myslime😉

lenocka3
27. jan 2009

🙂 😀 to je kraaasne 🙂 a ozaj - ako sa ma Libethka?

ellianka
27. jan 2009

moni, na tom som sa zabavila aj ja 🙂

veru, necháme sa prekvapiť...hoci ja plánujem ísť v 24-27tt na 4D sono, tak tam sa to dozviem na 99,9% 😀

monika3
autor
27. jan 2009

Nasa Libethka sa velmi snazi a stale...verim ze bude za to odmenena tiez a tesim sa ked sa k nam pripoji 🙂 🙂 🙂
No jo samy vieme ake je to tazke ale verim ze sa im zadari 🙂 🙂 🙂

monika3
autor
27. jan 2009

Eli to je taky vnutorny pocit ze to bude dievcinka 🙂 ale uz kolkokrat mi moje pocity nevysli 😀

monika3
autor
27. jan 2009

Eli v tom 25 tt to je 3D ? nie 😉 aj my sa vtey chystame 🙂

ellianka
27. jan 2009

moni, pozdravuj libi 🙂 nech nás príde aspoň mrknúť, ak sa jej bude chcieť, aby sme jej k tomu snaženiu mohli pribaliť špeci dávku tehu víruskov 😵 😵 😵

moni 😵 😵 😵 keď niečo veľmi chceme, celý vesmír sa spojí...takže to možno bude krásna dievčinka 🙂 😵