Úspešné tehulky s endometriózou. Pridajte sa

monika3
22. jan 2009

Ahojte
vitam tu všetky uspesne tehulky s endometriozou a prajem nam všetkym pekne a zdrave babatka 🙂 🙂 🙂 🙂
Vieme ake to bolo narocne a preto je to pre kazdu z nas velky zazrak 😉

pink_lady
28. jan 2009

lenocka jej ty si tu 🙂 no dufam ze mas pravdu 😵 inak mna tiez rifle ominaju na podbrusku, myslela som ze na akekolvek priberanie je este zavcasu, ale podla mojej mamy /a ta nas mala 6 😀/ tak vraj to uz kludne moze byt...

lenand
28. jan 2009

moje zlate všetko je určito v poriadku a s tým priberanim ja som už na začiatku 3mesiaca kupovala tehu rifle lebo ma tie moje tlačili len pekne opatrujte svojich dračikou a určite sa im u vas pači v brušku a zachvilku sa budete kotulat ako ja 😀

lenocka3
28. jan 2009

😀 ano leni?
baby ja sa vam musim priznat

lenocka3
28. jan 2009

ja totizto zo stvoro rifli a trojo kratsich gati a dvoch ciernych gati a uz neviem co mam v skrini... obleciem len jedine... 😅 😅 resp. aj ostatne, len by som musela brucho do nich stiahnut a to nechcem....
tak ja som si uz objednala od jednej kocky tehu-gate cierne - ze na zaciatok tehu 😀 😀 😀 😀

pink_lady
28. jan 2009

leni to fakt? 😅 lebo ja som dnes zabludila do tehu predajne ze by som si dake rifle pozrela tehotenske ale potom som ze budu vsetci asi na mna kukat ze ci mi sibe 😕 😅 😀 Ale takto asi si ich veru aj ja kupim 😀 nech je dracik v naprostom pohodli 😵

lenocka3
28. jan 2009

jj 😀 fakt pinky 😅 ja neviem.. ale segra sa mi furt rehoce: toto z tehotenstva este nemas - a ukazuje na moje pandirko. A ja cela spokojna, ze konecne si nemusim davat pozor, ci mi suncicky netrcia 😀 😀
Ozaj - ja som si ich kupila za super cenu tu z bazaru od jednej kocky - akurat dnes prisli, tak ich vecer vyskusam 🙂

pink_lady
28. jan 2009

na tom akademy som citala ze v 8 tt uz moze to v pohode zacat byt vidiet takze mozno to len speky nie su 😀

pink_lady
28. jan 2009

inak ja by som sa asi bala kupovat neodskusane lebo ja mam siroke boky a zle sa na mna kupuju veci...ale tak, aspon budem lahsie rodit...mozno 😀

lenocka3
28. jan 2009

😀 pinky - tak to este aby som dva tyzdne aspon nejedla 😀 😀

pink_lady
28. jan 2009

pocujte tehulky, tak rozmyslam, nemoze ten transvaginalny ultrazvuk babatku ublizit? 😕 A od kolkeho tyzdna sa robi uz len ten cez brusko?

lenocka3
28. jan 2009

no.. ja to kupujem len podla velkosti 😀 ja mam "len" velke brucho... boky normalne a zadok z boku ako keby mi ani neexistoval. Ja tak zavidim zenam, co maju taky pekny "zensky" zadok... ja mam strasne prdel plochu - fakt hrozne, ani normalne rifle si nemozem kupit, lebo mi to odstava na zadku a na bruchu ich nezapnem 😀 stale mam len take "elastakove", aby mi to oboplo zadok, nech to nevyzera ako vreco a aby to bolo elasticke na bruchu 😀 😀

ellianka
28. jan 2009

pinky, tvoj bobáčik je určite poriadne silný a drží sa silnoooooooo, však takú ľúbiacu maminku
len tak nepustí 😉 😵 😵 😵

kočky, ja som teda včera ráno s malou dušou navliekala na seba rifle 😀 ale sú mi celkom ešte voľné, z toho
grckania som 3-4kg dala dole ale mužík mi dnes ráno vravel, že tiež už vidno pekné malé bruško...
...tak ho pekne svetu otŕčam 😀
a veru len čo natrafím na nejaký súci obchod, hneď si kúpim aj ja tehu rifle 😉

monika3
autor
28. jan 2009

ahojte klebetnice 🙂 🙂

Pink mne zatial robia len sono zo spodu, tak uvidim teraz ako bude 😉

Leni ty uz mas tehu oblecko...dobreeeeee, ja este nic, nasla som doma jedny take vacsie nohavice tak este tie dva tri tyzdne s nimi vydrzim 🙂

lenocka3
28. jan 2009

lenze ty mas Moni asi tolko kil, co ja teraz a si odo mna o tri hlavy vyssia 😀 😀

aj ja chcem grckat ..., nech schudnem... za chvilu budem vyzerat ako v piatom mesiaci a nie v 6tt 🙄

monika3
autor
28. jan 2009

A Leni uz si aj pribrala, ja teda nic 😒

pink_lady
28. jan 2009

elli, monik 😵 😵 😵

lenoc, mna mama dnes uzemnila, ze ona vracala 5 krat denne a aj tak pribrala 20 kg...

inak myslim si ze aj tak mam ja z vas najviac kilov ☹ 😠 ☹ 😀

lenocka3
28. jan 2009

ja sa bojim odvazit 😀

lenocka3
28. jan 2009

ja mam 58, teraz uz mozno aj 60 😀 - ale 158 cm = 160 cm 😀

pink_lady
28. jan 2009

no leni furt si na tom dobre, ja sice meriam 170 cm ale vazim 65 - 66 kg ☹ Ale pred operaciou pred rokom som nemala ani 60... ☹ Furt je sice BMI v poriadku ale aj tak by som mala aspon o 5 kg menej 😅

lenocka3
28. jan 2009

haha - ja som mala 46 haha 😠 😠 potom 56 po prvom zoladexe, potom 48, potom zoladex, potom 58 furt a teraz uz neviem kolko som na duphiku a po nom mi taaaaaaaaaaaaaaaakto chuti papkat 😵
akurat sa ma vcera kolegyna pytala, ze jej ho dala dokina, ze ci som po nom pribrala 😀 😀 nieeeeeeee

monika3
autor
28. jan 2009

Mne vidno tiez uz mozno take malinkate brusko ale kebyze si dam nieco volne tak urcite nie....

vcera som sa tak napraskala tak ze idem sa odvazit a nic, ja sa totiz vazim len ked som riadne najedena 😀

lenocka3
28. jan 2009

inak - to BMI mam asi len trosku vyssie ja, jedine, ak by som sa tvarila, ze mam fakt 160, tak by sme mali rovnake 😀

lenocka3
28. jan 2009

Monicka 😀 😀 😀 no teda 😀 tak si oblec nieco hrubsie teda, ked sa pojdes odvazit 😵 😵 ja si pre zmenu vsetko vyzliekam a ked sa vazi moj muz, ten si dava dole aj ponozky, aby sa nahodou zle neodvazil 😀

monika3
autor
28. jan 2009

nasi si tiez uz dnes vsimli ze to na mne zacina byt trosku vidno ale ja sa spamatam az ked ho bude vidno poriadne 😀

pink_lady
28. jan 2009

lenoc tak potom sme na tom tak teoreticky podobne 😀

monika3
autor
28. jan 2009

Hej leni dam si na seba kozuch 😀

pink_lady
28. jan 2009

ved po porode to rychlo vybehame a vykojime 😉

lenocka3
28. jan 2009

😀 😀 😀 nooo 😵 😵 😵

lenocka3
28. jan 2009

ano pinky, aj ja sa na to spolieham 🙂 nedam duphik, hned bude po zravej chorobe 😠

ellianka
28. jan 2009

no ja tiež nie som najchudšia, hlavne po tej poslednej stimulke sa toho na mňa dosť nalepilo...ale zas nosím rada rifle na telo a v nich sa mi také malé bruško črtá 😉
no keby bolo na mne tak celé tehu si vystačím s teplákami 😀 v nich mi nič nevidno a je to pohodlné, už som také krásne tehu objavila aj na nete 😎
no mňa dnes v poradni vážili len bez topánok a tá ručička vybehlaaaaa

musím sa vám priznať aké som ja trdlo, od samej radosti som si dnes zabudla dať rannú dávku utroša 🤐 😅
len dúfam, že to nebude vadiť...lebo som si na to spomenula len pred polhodinou 😔