Úspešné tehulky s endometriózou. Pridajte sa

monika3
22. jan 2009

Ahojte
vitam tu všetky uspesne tehulky s endometriozou a prajem nam všetkym pekne a zdrave babatka 🙂 🙂 🙂 🙂
Vieme ake to bolo narocne a preto je to pre kazdu z nas velky zazrak 😉

lenocka3
22. jan 2009

😀 😀 to bolo dobreeee, ja som sa tiez divala, ze treti - a vobec mi teda na tom neprislo nic cudneee 😀
tehulky su roztrzite 😀

a ja v 10tt 🙂 ci 11 tt budem kupovat 🙂 to dlhsie nevydrzim 😀
baby, ja som sa zase tak rozculila v robotke. Mam ju taku trosku rozculovaciu. Alebo sa mi to len zda, ze ma teraz vsetci rozculuju?
Nezda, toto bola fakt kava 😠 Az ma brusko rozbolelo 😠 😠 Asi by som si mala zobrat zajtra dovolenku 🙂

lenocka3
22. jan 2009

a ake mate mena pre dievcatko?
ja chcem Amalku, ale nepresla mi u manzela 😀

lenocka3
22. jan 2009

chlapcek je jasny: Julko, Vilko, Erik, Patrik, alebo Risko 😀 😵 😵

monika3
autor
22. jan 2009

Leni zober si veru volno ak sa da, nestoji to za to sa rozculovat....a ked uvidia druhy ako si v pohode aj oni budu 🙂

ved mozno keby ze som mohla chodit po vonku a nahodou by som nieco pekne malinke videla asi by som neodolala ani ja 😉

monika3
autor
22. jan 2009

leni Amaliu sme mali aj my ale pred dvoma tyzdnami sme to zmenili, mne sa to meno velmi paci len mi prislo potom trosku divne ze ked bude velka teda dospela ze jej budu hovorit Amalka- ci to nie je take detske.

Teraz nas drzi meno Viktoria, a chlapcek mozno David do hovie co vymyslime do porodu

lenocka3
22. jan 2009

😀 jaaj a este ma napadla Karolinka. Len mame k tomu dlhe priezvisko 😉
No a potom ostava uz len Lenocka 😵 😵

monika3
autor
22. jan 2009

jej mala Lenocka 🙂 a velka by mali ist uz domov z prace, nie 😉

lenocka3
22. jan 2009

😀 a velka sa este musi polhodinku tvarit, ze pracuje 😀
ozaj - dnes som bola mimoriadne aktivna. Skoro vobec som nezyvala 🙂
Nie je to zle, ze sa mi tak nechce spinkat?

monika3
autor
22. jan 2009

Tak to je dobre...mozno aj ta robota Ta tak drzi aby si nezaspala 😉
tak a este pol hodku vydrzat...a potom 😎 😎 😎 padla 😎 🙂

lenocka3
22. jan 2009

😀 juuuuuuuj, skocim do svojho tryskaaaca a upalujem domkov 😉
a pockam muzika a pohladkame brusko a pozrieme nejaky filmik dobry 🙂
Idem sa pobalit, pojdem skorsie 🙂

tak sa opatruj Moni 😉
cauko zajtra!!!

monika3
autor
23. jan 2009

Dobre rano tehulky 😉

mam klasicke rano, ranajky skoncili uz niekde kde nemali.....asi budem rovno obedovat 😀

ellianka
23. jan 2009

dobré ránko 🙂
jeeej moni, prepáč mi ten včerajší preklep 😀 som ťa teda posunula o riadny kus dopredu ale vidíš ako ti to
prajem 😵 😵 😵
teplota ma neopúšťa, včera som bola večer mierne zúfalá 😢 lebo mi bolo tak nanič len neviem rozlíšiť či je to z tehu alebo sa deje niečo nedobré...veru myšlienky som mala kadejaké 🤐
ale potom prišiel mužík z práce a tak krásne ma uchlácholil 🙂 😵

monika3
autor
23. jan 2009

Eli ahojcek, ten preklep bol pekny...taky posun by sa mi uz pacil 😉

A mas o dlekarky naordinovane co mas brat? inak urcite su aj niake druhy antibiot. co mozu aj tehulky....no len uz ked je fakt zle.., a davas si paralen?

ellianka
23. jan 2009

malá lenočka to by bolo ozaj pekné 🙂
mne sa tiež kedysi páčilo meno Amália ale nakoniec u nás zatiaľ víťazí Ema a Matej...no ešte je kopec času pred
nami a verím tomu, že to niekoľkokrát zmeníme 😀
nájsť pekné meno je poriadna zodpovednosť....uf ale páčia sa mi aj také rýdzo slovenské ako Zuzana

ellianka
23. jan 2009

moni, ahoj 🙂
práve, že mi zatiaľ nechcel dávať žiadne ATB...paralen si dávam ale nechcem moc často...napísal mi vitamíny a odporučil osvedčené babské recepty. viem, chce to čas, teplo, spánok atď.
taký posun by sa aj mne páčil 😉

monika3
autor
23. jan 2009

Tak Eli asi fakt len lezat a pit cajiky , vitaminy a paralen...a von nechodit.
Bude to mozno dlhsie trvat ale pomaly sa das do poriadku. 😉

A k tomu posunu: ked som mala 7tt tak som si hovorila jej uz ked budem mat 12 tt tak pohoda a teraz zase ze ked budem mat 20 tt bude este lepsie...... tusim to pojde tak do porodu 😀

A tie mena aj my stale menime, ale mam velmi silny pocit ze pri dievcatku to bude asi fakt Viktoria 😉

ellianka
23. jan 2009

však práve pozerám na SMEčku, že v najbližších dňoch sa má u nás poriadne vyzúriť chrípková epidémia 😖
tak som celkom rada, že som ostala na PNke už teraz...

veru aj ja si to takto s tými tt hovorím ale uvidíš ani sa nenazdáme a zrazu tu bude 39tt a malí drobčekovia sa budú pýtať von 🙂 😵 už sa na ten august veľmi teším

monika3
autor
23. jan 2009

Eli aj ja sa tesim na august, i ked my mame termin hned na zaciatku tak moze sa stat ze sa bude pytat uz koncom jula 😉 no to som zvedava 😉
ale este mame zimu, mam pocit ze ten januar je celkom dlhy mesiac 😠

A do robotky sa neponahlaj...pekne oddychuj kym sa da😉

ellianka
23. jan 2009

moni, robotu mám celkom rada ale teraz je prvoradé to malé, takže ponáhľať sa určite nehodlám 😉
však po tých 6tich rokoch snaženia si to chcem patrične užiť 😀 😉
no veru, aj mne sa asi bude posúvať termín lebo som ho mala akýsi chaotický. tak som zvedavá v utorok, o koľko sa to posunie smerom dolu
veru tieto zimné mesiace január a február sú neskutočne dlhé 😒 a také pochmúrne

ellianka
23. jan 2009

lenočka si asi užíva dovolenku 🙂 😵
vlastne keď tak nad tým premýšlam, tak ešte by sa tu k nám mohla pridať lenand 😉

monika3
autor
23. jan 2009

hej uz ked bude jar a viac slnka pojde to rychlejsie 🙂

A lenocka ma asi dovolenku 🙂 tak dufam ze ma vylozene nohy a nic nerobi 😉

No aj Lenand je tehula ...a mozno je este aj na MK aj viac takychto tehuliek ako my... 🙂

ellianka
23. jan 2009

aspoň mňa slnko veľmi pozitívne dobíja 🙂
veru, takých tehuliek tu možno je viac...však s príchodom jari sa určite rýchlo rozrastieme...prvá by mohla byť csilka, janis atď. tak veľmi by som im to všetkým priala 😵

lenand
23. jan 2009

ahojte už včera večer som niečo čitala ale len tak na rychlo že mate novu temu ale som nehladala bola som unavena boli sme včera s oliverkom u kožnej až vo svidniku 🙂

ellianka
23. jan 2009

ahoj lenand 🙂

ellianka
23. jan 2009

dúfam, že nič vážne...

monika3
autor
23. jan 2009

Ja tiez verim ze sa im to vsetkym podari 😉

A slnko ma velu pozitivitu, aj na mna 🙂 inak ak je takto vonku aspon ma to este nelaka pobehovat kde kade... 😀

lenand
23. jan 2009

tak sa tešim že ste tehulky a keby nas ešte pribudlo bolo by super tak som cez sviatky myslela na csillu nech jej to do tretice vyjde ani som nevedela čo jej napisat ked sa to nepodarilo

ellianka
23. jan 2009

waaaaaaaw zase mi čosi ušlo 😨
som nevedela, že csilke to nevyšlo 😢 je mi to ľúto 😔

monika3
autor
23. jan 2009

ahojcek lenand 🙂

veru kazda z nas si to zasluzi 🙂

lenand
23. jan 2009

oliverko ma atopicky ekzem a objavuje sa stale v zime a jeseni a tak sme skusili teraz doktorku tam lebo si ju chvali u nas v snine nam davala doktorka minuleho roku hormonalnu mastičku a ja si mislim že je to tost skoro že je ešte mali a tam nas zaradili do programu pre deti s timto ochorenim a celkom mu to pomaha traz sme boli na kontrolu a ma už uplne inu pokožku ale ono sa to v zime zas vrati o rok lebo mu kožička pod oblečenim slabo dycha v jari a v lete to vobec nama