Úspešné tehulky s endometriózou. Pridajte sa

monika3
22. jan 2009

Ahojte
vitam tu všetky uspesne tehulky s endometriozou a prajem nam všetkym pekne a zdrave babatka 🙂 🙂 🙂 🙂
Vieme ake to bolo narocne a preto je to pre kazdu z nas velky zazrak 😉

pink_lady
13. feb 2009

vitaj lenand 😅 veru ani mna uz nebavi obliekat a tu strasne zas fuka normalne mi fukalo pod vetrovku az ma oziabalo brusko 😕 dufam ze bobacik tam ma teplucko 😨

lenand pekne lezkaj, liec sa 😉

monika tak prijemne prace ti zelam 😅

pink_lady
13. feb 2009

lenooooc kde siiii? 😎

lenocka3
13. feb 2009

babyyyyyyyyyyyyyyyy uf tu som 😵

pink_lady
13. feb 2009

noooo tak hovooooor

lenocka3
13. feb 2009

tak som PN 😵 😵 😵 😵 😵 😵 na dlhoooo... na najblizsich 20 dni 😀 😀 taka som rada...
ked ma doki videl ako ma nadrapuje z toho smradu nemocnicneho...., tak sa sam spytal, ci radsej nechcem PN.
Vysetroval ma zrkadlami - aaaaaaaaau 😠, robil aj ster na cytologiu atd. A pochvalil mi maternicu, ze jeeee, aka velkaaa, ta nam uz preteka vonku 😀 /dufam, ze myslel do bruska... 😀 lebo vyzeram ako v piatom mesiaci/.
Dal mi nejake cipky na nechutenstvo... ze mozem mat po nich zavrate a nemozem soferovat.... ako dobre, hadam mi zacne chutit..., lebo dnes bolo dalsie rano, ze som vstavala o tretej a myslela som, ze zaludok mi roztrhne 😝 😝 😝 😝 dala som si chlebik - tak ma po nom ponatahovalo a az potom som mohla ist ku dokimu.
No a zastavila som sa v robotke pozdravit a zaniest papier a este som isla nakupit jablcka, cinsku kapustu, karfiol 😀 a muzikovi na valentina najvacsiu cokoladu, aka bola v celom hypermarkete 😀 😀
A ozaj - ako som hovorila, moj doki skoro spadol na zadok, ze som prirodzene tehu 😀 najprv si precital vsetky zaznamy, co mam u neho a potom som nan slavnostne vytiahla papier z Heliku 😀 😀
tehu-knihu este nemam, ani ju zatial nespomenul, ale mam ist 26-teho na kontrolu, tak haaaadam uz mozno bude 🙂

lenocka3
13. feb 2009

ozaj - co som tu jedina s jednomiestnym cislom pri tt? ... no teda, nech uz je dalsi tyzden za nami 😀

lenocka3
13. feb 2009

idem si dat papat nieco, lebo vidim trojmo od hladu 🙂

pink_lady
13. feb 2009

ts ts ts niekto sa nam tu ide ulievat 😠 😠 😢 😢 😢 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ale nie lenoc som rada ze ti to aj sam navrhol, a ze ti dal aj cipky potom povedz ci zaberaju ak ano uz aj ja volam tomu mojmu doktorkovi mudrlantkovi ze aj ja ich chcem 🙄 😀 ale tie zrkadla ti nezavidim teda 😅

a nemboj ved o nedlho budes aj ty velka dvojciferka 😵

lenocka3
13. feb 2009

😀 pinky..... a nechces sa aj ty hodit na PN?.... ? Ja som mu hovorila, ze mi je fakt zle od rana do vecera, ci som hladna, ci najedena a ze vraciam a ze som schudla 2 kila 😅 2 kila som si vymyslela, ale ostatne je pravda. A on na mna, ze za ako dlho tie dve kila a je ze od cca 5 tt. A vytiahol tabulky a ze to nie je ani prilis vela a ani malo - hned dostanes aj ty PN 😀

monika3
autor
13. feb 2009

Jej Leni tak Ta vitam medzi PN...rano sa spi pekne dlho 😀 - uvidis ako si na to zvyknes 😵
a za tyzden mas dve tt 🙂 🙂

lanugo
13. feb 2009

ahoj kočky, ani neviete ako som šťastná, že patrím medzi vás: 3 roky snaženia (anovulačný cyklus, zvýšený prolaktín,endometrióza, manžel spomalené spermie) 1.2.09 1xIUI a 13.2.09 //. Som tak neuveriteľne šťastná,ale o to viac sa bojím ☹

monika3
autor
13. feb 2009

Lunago vitaj medzi nami, tesime sa s tebou a s kazdym komu sa to po tolkom trapeni podari- fakt dobre na prve IUI 😵
a kedy ides na uzg?

lenocka3
13. feb 2009

lanugo caf 🙂 no super na prve iui 🙂 tiez tie dg okolo zneju tak strasne a aky krasny vysledok 🙂

lenocka3
13. feb 2009

dnes je 13-teho? 😀 az teraz mi doplo 😀 to je super - to si nasla prave dnes 🙂
niekto tu ma najstastnejsi piatok trinasteho 😉 😵 😵 😵 😵 😵 😵

monika3
autor
13. feb 2009

no ja pisem miesto lanugo--lunago 😀

lenocka to robi ta PN? 😀 nevidim, nerozmyslam 😀

monika3
autor
13. feb 2009

fakt dnes je piatok 13-teho, podla mna je to stastny den 🙂

lanugo
13. feb 2009

lenočka3 🙂 práve som včera hovorila kolegyniam, že ja nemám žiadne šťasné číslo..tak teraz už mám je to 13 😀

monika3 na uzv idem za dva týždne...dúfam, že sa budeme fotiť 😎 juuuu baby nevydržím toľko šťastia 😵 😵 😵

monika3
autor
13. feb 2009

no urcite bude aj fotecka 😉 😵 to vzdy davaju 🙂 a ak by zabudli tak si vypytaj 😉

pink_lady
13. feb 2009

lanugo gratulujem a drzim vsetko co sa da aby bolo vsetko v podiadku 😵 😵 😵

lenoc najradsej by som sa aj ja hodila na PN 😅 ...ale mne by tie 2kg neuveril lebo ja som uz kilo pribrala a ma dost dobre doktorko pozna 😀 😀 😀

lenocka3
13. feb 2009

pinky 😀 ty si pripad - na mne 2 kila ked schudnem aj tak nevidno 😀 len ked ich priberiem ich vidno 😠 😠 😠 😠
baby, robim si zemiacky na kyslo s volskym okom 😵 😵 😵 ja mam iny Pavlov reflex... uz som oslintala celu kuchynu 😀

monika3
autor
13. feb 2009

dobru chut Leni...
ja som mala teraz kiwi , no dnes som to v tej kuchyni trochu prehnala 😀 tak sa idem dalej valat do postielky, musim dodrziavat kludovy rezim 😵

lenocka3
13. feb 2009

kiwi...... 😝 😝 😝 😝
😀
baby, ja tak dobre varim 😵 😵 😵 😵 mnam mnam zemiacky na kyslo 😀
.... musim povedat, ze toto jedlo som nejedla minimalne 5 rokov, pretoze som ho vobec nemala rada 🙂 😀

lenand
13. feb 2009

čavte tak mi papkame palacinky s jahodovým džemikom dnes sa mi nechce varit vobec tak len taka rychlovka oliverko mal obedik v školke ale palacinky ma rad tak teraz tam papka
mna už až nos štipe od tolkeho smrkania ale dufam že to nikto odomna nechytí cele doobedu som preležala až ma bolia klby tak som teraz trošku nakukla vítam aj novu tehulku 😵
lenočka neboj dočkaš sa aj tehu knižky len pekne odychuj a šetri sa doma 😉
monika 😵
pink len pekne priberaj ved potom to zhodiš 🙂

csilla76
13. feb 2009

Ahojte 🙂
neviem ci uz viete radostnu spravicku:sue sa narodila dcerka Karinka ma 52cm a vazi 3,7kg. 🙂

gratulujem aj tu este raz a zelám vela zdravicka,stasticka a radosti s vasim pokladikom 😵 😵

ellianka
13. feb 2009

ahojte 🙂

sue 😵 😵 😵 gratulujeeeeeeeeeem k nádhernej babe a teším sa spolu s vami 🙂

lenočka, super správičky 🙂 nabudúce už bude aj knižka a tú PNku si krásne uži...normálne to začína lákať aj
mňa 😀

moni, pinky, lenand, csillka 😵

dnes som zdrhla z práce, v lekárni nakúpila homeopatiká a užívam si teplo domova, veru nech už je tu aspoň apríl a s ním kráááásna jar...keby ste videli dnes moje bruško...normálne som sa zľakla lebo v bunde vyzerám ako v 5 mesiaci 🙂 a manžel sa tu radostne rozplýva. tak pekne kŕmim svojho dráčika 😀
uvidím ako prebehne víkend ale ak ma neprestane bolieť hlava atď., už aj letím k lekárovi po PNku
kočky, ako sa robia zemiaky na kyslo? lenočka mi narobila chute a myslím, že som to naposledy jedla niekedy v školskej jedálni ak som to samozrejme neodniesla 😀

lanugo 🙂 držím palce nech si celé tehu krásne a bezproblémovo užiješ, je to veru zázrak 😵

lenocka3
13. feb 2009

😀 akurat som nakukla... ideme gratulovat svokrusi 🙂
Elli - len sa liec a poctivo oddychuj!!!! Zemiacky - teda tak ako ja robim: osmazis trosku cibulky na troske oleja, pridas na kocky pokrajane zemiacky, nechas ich minutecku ako keby tak na tej cibulke "zohriat", potom dolejes vodu, pridas trochu noveho korenia a jeden bobkovy list, uvaris zemiaky a ked budu uvarne, tak pridas zatrepku so smotany a muky - alebo z vody a z muky a dochutis: sol, cukor, ocot 🙂 Pozor - ak si to este nerobila, tak zemiaky uvarene musis nechat v tej vode co sa varili - nie ze ju vylejes ako ked sa varia zemiacky obycajne 😀 😀
dobru chut 🙂 /ku tomu volske oko, alebo fasirku - ale ja momentalne maso bojkotujem 😀/
idem teda na navstevu, pekny vecer zelam 😵

ellianka
13. feb 2009

lenočka 😉 ďakujem, zajtra navarím mňam mňam 😀
príjemnú návštevu 🙂
a všetkým sladké sny 😔

lenand
14. feb 2009

prajem vam pekny vykend tehulky moje 😵 u nas nasnežilo moji chlapi sa idu sankovat tak ja budem pratat a podobne 🙂

pink_lady
14. feb 2009

čaute tehulky
ako vikendujete? ja si naplno uzivam tehu nevolnosti a pestujem svoju lasku porcelanovu 😝 😝 😝 😔 😔 😔
lenocka zaberaju tie cipky aj na nevolnosti?

mirip
14. feb 2009

ahoj pink no mne nič zatial nie je.lan mám stále pocit ako pred menzesom a že keby som nemala duphaston tak aj príde ale ten musím skrz fraxiparinu čo pichám,jedsť mi klasika nechutí len varené jedlá a chleb niečím natretý nie a sladké vôbec 😝