Úspešné tehulky s endometriózou. Pridajte sa

monika3
22. jan 2009

Ahojte
vitam tu všetky uspesne tehulky s endometriozou a prajem nam všetkym pekne a zdrave babatka 🙂 🙂 🙂 🙂
Vieme ake to bolo narocne a preto je to pre kazdu z nas velky zazrak 😉

mirip
5. mar 2009

hej scar mám od pondelka som doma mi to aj vyhovovalo začína nový mesiac a doktor to pekne napísal ked mi písal kladenku a ja som mu povedala o vzťahoch čo tu panujú tak do diagnozy nenapísal rizikové tehot. teda kód ale dal tam len Xko

baby aj vy máte niekedy taký blbý pocit v ústach...........niekedy nech zjem hocičo tak nemám žiadnu chuť a taký blbý pocit 🙄

monika3
autor
5. mar 2009

no teda za ten cas co tu nie som
Pink ma nove foto 😉

a Jej lenocka tiez a brusko uz zacinaaaaaaaaaaaa 😵

neviem nic o Elianke, pisala som jej aj na mail ale sa neozvala, hadam ma len pokazeny pocitac a je v poriadku 😕

Scar , Miri veru dnes buntosime od rana 😉
Ale ja som isla vcera spat uz o osmej vecer, som bola priserne unavena...tak som dnes vstala bez problemov 😎

a uz mate navarene a vyzehlene??????????????????

pink_lady
5. mar 2009

no, nejak som mala pocit, ze v 13 tt sa musim vynovit, tak som zmenila foto 😀

vyzehlene 😅

mirip
5. mar 2009

no super foto, si dobre inkonito 😵

lenand
5. mar 2009

som spet a postavila som varit kapustovu polievku
lenocka pekne fotky
pink každym pribudajucim tt budeš menit foto 🙂

lenand
5. mar 2009

mirip monika ahojte 🙂

labradorik
5. mar 2009

ahojte viem ze to sem nepatri ,ale je to momentalne aktualna tema,tak sa vas cem opytat ze ci je normalne ze ma doki objednal mimo poradne.volala som aj sestricke ci sa nesekol v datume a ona ze nie asi ma dal schvalne mimo poradnu.velmi sa bojim ze preco.ked som bola na polednej poradni tak bolo vsetko v najlepsom poriadku aspom tak mi povedal tak mam teraz s toho stres.stalo sa to aj niektorej z vas? a ak hej tak preco vas tak objednal?

pink_lady
5. mar 2009

lenand niee len to taky pocit ze najkritickejsich 12 tyzdnov mame za sebou 😵 😀

labradorik, podla mna len mal uz vela naobjednavane, tak ta supol tak kde mal volno...u mojho dr je to jedno kedy prides, vtedy prides 🙂 ziadne dni vyhradene pre tehule/netehule

lenand
5. mar 2009

ja ti tiež neporadim mne doky len zavola alebo pošle sms kedy mam prist 🙂

pink ja len tak ale tt ti pekne pribuda sa mi to pači ako sme sa rozrastli len ma trapi že sa ta naša elli neozíva ale určite je v poriadku len možno nestiha alebo jej nejde net

labradorik
5. mar 2009

aj tak dakujem

lenand
5. mar 2009

inač sledujem na mmiaukciach spaci vak pre drobca 🙂

scarlette
5. mar 2009

leni kapustova polievka mnam, ja idem robit brokolicovu a zemiakove placky 🙂

pink_lady
5. mar 2009

ozaj a vtedy ta sedacka ci ako sa to vola ti prisla v poriadku? 😉

elli sa niekedy dlhsie neozvala a potom sa zas ozvala, verim ze je vsetko ok aj ked aj mna napadaju niekedy vseliake myslienky ..ellliiiiiiiiiii pocujeeees naaas? 😉

lenand
5. mar 2009

tak zemjakove placky mam na plane zajtra a včera som robila zapekane zemjaky s brokolicou
moj mužik teraz ked je ten 40dnovy post pred velkou nocou neje meso tak mu vymyšlam bezmesite jedla 🙂

lenand
5. mar 2009

ano prišlo to presne ako na obrasku a aj ako tam pisali že je to uplne nové a bola to klokanka 🙂

monika3
autor
5. mar 2009

jej lenand klokanka je uz doma 😉

lenand
5. mar 2009
lenand
5. mar 2009
pink_lady
5. mar 2009

lenand teba to nejak pohltilo 😵 😉

ale dobre vediet ze sa aj take nieco vyplati 😉

monika3
autor
5. mar 2009

no Lenand ty uz si pekne zabezpecena, ked bude maj a jun tak by som chcela si tiez uz vsetko pokupit, teda aspon nieco, nech mam v july uz klud...ved co ak to pride nahodou skor????? 😨
a v tych horucavach sa mi ani nebude chciet nieco zhanat 😝

pink_lady
5. mar 2009

ja by som chcela tiez tak v juni, ak sa tam uspesne dopracujeme 🙂 asi to zoberieme jednorazovym vyjazdom do Polska alebo niekde inde k susedom kde sa da kupit rovnaka kvalita za polovicu 😎

veru, dufajme sice ze nie, ale stat sa moze ze aj skor pride, kamoske sa teraz pred vianocami narodilo uz v 6.mesiaci babo..chlapcek...sice bol dlho inkubatore ale uz ho maju doma 😵

monika3
autor
5. mar 2009

no to je dost skoro v 6 mesiaci...ja som myslela tak ze od toho 38tt to moze prist....
zatial je to dobre tak ako to vsetko je 😵

lenand
5. mar 2009

no ja už mam poprate veci aj po oliverkovy pomali sa chystam ale nemam ešte kočiar chcem ist s mužom na uktajinu aj do polska na buduci štvrtok mame ist zase k tej kožnej do svidnika a do polska to je z tamade len kusok tam tam asi skočime pozriet

pink_lady
5. mar 2009

jasne monika ze je to zavcasu 😝 ale vela je takych pripadov aj tu na konikovi som citala ...ale neboj sa nam sa take nieco nestane ale tak zas dufam ze nebudem moc prenasat 😎

pink_lady
5. mar 2009

lenand tebe sa to uz veru blizi a blizi 😵

mirip
5. mar 2009

wau pinky že 13t tak to už máš za sebou alebo pred sebou screening, nie?

ozaj baby čo sa robí ako sa robí na konci 1.trimestra screening

pink_lady
5. mar 2009

mirip nieco mam za sebou nieco pred sebou, co sa vsetko robi skus pozriet toto:
http://www.gyneka.sk/index.php?pg=4

pink_lady
5. mar 2009

inak babky moje akurat citam co to ma ten moj doki popisane na stranke 😎 a tak podla toho co tam pise, od ukonceneho 12 tyzdna je zena v 2. trimestri....? preco na academy sa pise ze 2.trimester zacina v 14.tyzdni? academy ci mojmu dokimu? 😀 lebo podla mojho dokiho som potom uz v 2. trimestri 😀 😀 😀