Úspešné tehulky s endometriózou. Pridajte sa

monika3
22. jan 2009

Ahojte
vitam tu všetky uspesne tehulky s endometriozou a prajem nam všetkym pekne a zdrave babatka 🙂 🙂 🙂 🙂
Vieme ake to bolo narocne a preto je to pre kazdu z nas velky zazrak 😉

ellianka
26. jan 2009

lenand 🙂 príjemné liečenie.
ja som si super nádchu užila prvé tri týždne tehu (ešte som to nevedela) ale potom som sa dozvedela, že je to jeden z častých tehu príznakov. musím sa priznať, že som si vtedy dala 3 ružové 😅 doki mi potom povedal, že v tých začiatkoch to nevadí.

lenočka 😵 takže predsa 😝 prichádzajú 😀

mojou hlavnou stravou je všetko varené, jedine to my ako tak žalúdok znesie ale hlavne polievky. má to však jednu nevýhodu...akonáhle sa pustím do varenia, tak všetky tie vône mi hneď poriadne zdvihnú žalúdok 😀
a tak som musela varešku prenechať polovičke 😀 a ja ho len z opodiaľ inštruujem...

ellianka
26. jan 2009

monik 🙂 🙂 🙂 si ma potešila...ale vŕta mi hlavou prečo mi to nepovedal v štvrtok doktor 😅
však sa tu snažím potiť, poriadne čajíkovať, napchávam sa vitamínmy...

monika3
autor
26. jan 2009

Eli mozno tym ze si mala nadchu tak to vyzeralo tak na chorobu 😨 A polievky mam aj ja najradsej, jednu som ranajkovala a druhu som mala na obed 😉

ellianka
26. jan 2009

moni, možno 😉 však sa zajtra dopodrobna povypytujem dokiho, už som si všetky otázky poznačila na papier, aby som na nič nezabudla.
jeeeeej aj ja som dnes mala rovnaký jedálny lístok 😀

monika3
autor
26. jan 2009

No mne to bolo jasne ze rano bude iba polievka hneda ako som vstala 😀

hej a ja si popisem co sa chcem popytat..uz aby som zacala, len potom ten papierik si nezabudnut 😀

ellianka
26. jan 2009

ja som si ho pre istotu zložila do peňaženky ku kartičke poistenca...ale zvyčajne ju odo mňa nepýtajú, takže mojím problémom bude skôr sponemúť si, že ho mám 😀

lenand
26. jan 2009

chcela som dat oliverka spinkat na obed ale mi povedal že ked som unavena tak nech si lahnem ja on nejde tak teraz pozera rozpravku o dinosaurou puzzle sme už doskladali tak teraz nech si chvílku pozrie aj rozpravku

dnes mi prišli papiere na odber pupočnikovej krvy tak ked bude oliver v školke tak v klude preštudujem sme sa z mužikom dohodli že terz dame odobrat

ellianka
26. jan 2009

leni, tiež som začala nad tým odberom uvažovať. jedine ma zarazila informácia, že množstvo krvi, ktorú sa im podarí vziať je limitovaná váhou...neviem či som to dobre vyjadrila. ale že niekomu zoberú krv do 60kg a niekomu len do 13kg...

ellianka
26. jan 2009

takže ak bude mať bábo už 15kg, tak mu tá krv moc nepomôže...
akosi mi myšlienky predbiehajú prsty 😀

monika3
autor
26. jan 2009

my este v tom jasno nemame , ale riesit to budeme asi az mesiac pred porodom.

Teraz trochu odbocim od temy.
Eli ked ti je zle skus si dat rano do vody alebo mineralky par kvapiek citronu, mne ti to celkom dobre robi...vyskusala som to dnes rano ale az neskor som si na to spomenula, ale padlo mi to velmi dobre 🙂

lenand
26. jan 2009

tak to neviem musim si tie papiere preštudovat a toto mi doky nespominal že je to obmedzene vahou dietata ale da sa to využit aj pre surodenca sice nie na 100percent ked tie papiere preštudujem dam ti vediet

lenand
26. jan 2009

mne napr pomahalo dat si rano take vlažne granko ukludnilo mi to žaludok

ellianka
26. jan 2009

ok leni 😉 kdesi som to čítala tu na koníkovi...mrknem a pošlem ti link, ak sa mi to podarí nájsť.

moni, zajtra to zaručene vyskúšam 😉 hoci mám prísť nalačno, čo mi určite nehrozí 😀 😝
lebo ja tesne po zobudení musím zjesť aspoň pár piškót aby som zahnala najhoršie.

my ten odber tiež budeme riešit neskôr ale sem tam mrknem čosi na koníkovi a pinky ma dnes nažhavila s kočíkom tak kuk čo som našla pre nášho bobíčka ja 🙂
http://www.malvik.sk/Kociky/kociky-kombinacie/K...
niečo také by sa mi páčilo...

lenand
26. jan 2009

eli tento kočik ma presne kamoška a je s nim velmi spokojna

🙂

lenocka3
26. jan 2009

je, ste konverzovali 😀 baby, ja zaspavam za pocitacom.... ja to nevydrzim do vecera do piatej... 😔

ellianka
26. jan 2009

lenočka 😉 tak šup šup domov, pekne sa s dráčikom uložiť do postele

lenand, tak som sa celkom dobre trafila 😀

pink_lady
26. jan 2009

elli tak tvoj kocik ma lepsie kolieska, uznavam 😉 juj baby ja sa tak tesim ked sa budem cela pysna chodit prechadzat s kocikom 😵 😀

pink_lady
26. jan 2009

lenocka ved si pospi v kancli 😅 jeden nas docent tak rad zaspi s prstom na klavesi pc ...a potom mi rat prisiel mail s tisic bodkami 😅

ellianka
26. jan 2009

pinky 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

monika3
autor
26. jan 2009

no vidim ze kocikove turne je v plom prude 🙂

pekne ste vybrali 🙂

ellianka
26. jan 2009

moni 😵 však sme sa dohodli a na také turné po republike, treba dobrý kočík so silnou výdržou 😀

som tak veľmi nervózna...už aby bolo ráno 😔

lenocka3
26. jan 2009

tak ja este netusim aky kocik sa mi paci, ale vcera sme v nemenovanom obchode pozerali, kolko stoja tie rozkosne tielocka na babiky od 0-3 mes 😀 a dupacocky a ponozticky a malemu kupim asi z kazdeho cumlika na svete po jednom kuse, lebo su vsetky rozkosne 😀
elli - neboj nic 🙂 vsetko bude ok 🙂
mna uz tiez ranajsia depka presla, lebo som niekde na koniku vyhrabala kocandu, co mala tiez dva myomy hned od zaciatku a vacsie ako ja a ma druhe babulko 😵 no co ja budem horsia? 😅
a nejak ma hlava pobolieva a toci sa, dala som si moju kavu ako prehanadlo, hadam mi bude lepsie...
Ozaj Moni -citala som, ze ked ma zena myom 😀 , ze si musi 5x za den povedat, ze ziaden nema 😀 ze mozog dostane info a on si potom s myomom poradi 😀 ze to jeden liecitel povedal..... ja uz som si povedala asi 100 krat ze nemam ziadny 😵 😵

lenocka3
26. jan 2009

Eli - ale viem si dokonale predstavit aka si nervozna.... 😔 ja neviem, co budem robit tieto dva tyzdne kym cakam na sono a na srdiecko a na to, co robia myomy.... asi osediviem.

Ozaj zeny - ja som doma vyhlasila celibat hned ako som zistila tehu... 😅 😅 a tiez som sa zabudla opytat dokiny, ci mozeme 😀 ... nemozem cakat dva tyzdne - manzel exploduje 😀 😀 vy mozete? 😅 😅

pink_lady
26. jan 2009

nooooo leni vraj sa odporuca do 3.mesiaca vydzať 😅

lenocka3
26. jan 2009

hej? 😕 to tak celibat pokracuje 😀

ellianka
26. jan 2009

tiež som čítala rôzne názory...vraj je dobré počkať, keď sa v 12tt vytvorí taká zátka na krčku maternice...ale u nás je ten celibát, taký príjemne prirodzený 😉

lenocka3
26. jan 2009

a ozaj 😀
toto sa mi najviac lubi:
http://www.mojamoda.sk/e-shop/tehotenske-pasy/v...

lenocka3
26. jan 2009

ok - tak celibatujem aj do 22 tt. pre istotu.
😎

lusssy
26. jan 2009

a jeje, prajem vám úspešné tehulkovanie 😉

monika3
autor
26. jan 2009

Jasne turne po republike len s dobrym kocikom 🙂

Lenocka to je fajn, tak nie sme na tom tak zle....vsetko sa da a vsetko je to aj v nasej mysli ako sa k tomu postavime....takze cakame pekne zdrave babatka 🙂

a sexik sme nemali od punkcie...a tento doktor mi po kazde povie ze ziaden pohlavny styk 😀 je mi jasne ze do porodu som panna 😀