Úspešné tehulky s endometriózou. Pridajte sa

monika3
22. jan 2009

Ahojte
vitam tu všetky uspesne tehulky s endometriozou a prajem nam všetkym pekne a zdrave babatka 🙂 🙂 🙂 🙂
Vieme ake to bolo narocne a preto je to pre kazdu z nas velky zazrak 😉

ellianka
30. jún 2009

ahojte kočky 🙂 😵 🙂
len tak som rýchlo prebehla príspevky...bleelka, takže to bude princeznička, gratulujem moc moc 😵 😵 😵 veru včera v obchode som sa vytešovala z nádherných dievčenských vecičiek a dúfam, že aj to nás raz čaká 😉
jeeeeeeej a aj lenočka bude mať princeznu 😀 😵 to sú pekné správičky, dík monik 🙂

lenand, chúďa malý oliverko ale čas tak rýchlo letí, že sa ani nenazdá a už bude behať bez sadry...ja na tú moju keď som mala 4roky strašne rada spomínam 😀 všetci v škôlke mi ju závideli 😎
aj kamoškina malá večer plače ako o dušu ale vraj to už tento víkend začalo naberať príjemnejší smer, tak určite to čaká aj vás a gratulujem k filipkovým dvom mesiacom 😵 😵 😵 je nádherný na tých fotečkách

monik, pinky 😵 zdielam s vami pocity bolestí a nemohúcnosti 😀
dokonca mi dnes manžel povedal, že začínam chodiť ako kačička 😀 😀 😀

mirip a lenočka 🙂

pink_lady
2. júl 2009

ahojteeee 30 tttttttttt 😵 😵 😵 😵 😵 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 si pripadam dnes akjo hviezda 😀 😀 😀 😀 aj ked uz taka riadne nemmotorna a trochu ubolena 😝

a vy ako kocky?

elli - ty este pracujes? 😅

monika3
autor
2. júl 2009

ahojcek
no eli super pristup pozerat dievcenske vecicky, veru treba uz mysliet aj dalej 😵 je to take pozitivne 😵

pink 30ttttttttt to si fakt hviezda 😉 a co to krvacie uz je OK?

pink_lady
2. júl 2009

monika ahojky 😵 ano to uz preslo, v tychto dnoch nas caka poradna tak nas skontroluju a verim ze bude vsetko ok 😵

a monika uz 36 tt 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

a elli zajtra 33 a lenocka 29 - baby ved my za chvilu rodime 😵 😵 😵

monika3
autor
2. júl 2009

no to je fajn ze to preslo 😉

a veru ubieha nam to ....sa tesim 😵

ellianka
3. júl 2009

jeeeeeeeej pinky, veľká gratulácia k 30tt 😵 🙂
inak ako sa tak dívam poriadne nám všetkým tie tt podrástli 😨 monička, vraj 36tt 😵 😵 😵 to by chcelo normálne osláviť 😎 veru za chvíľu už pobežíme do pôrodnice, tak sa tešííííííííííím 😀
no musím sa pochváliť, že už si užívam materskú 😎

janemari
3. júl 2009

Ahojte babulky,som z temy endometrioza.Som pomay dva mesiace po liecbe.V stredu som bola na kontrole u gyn.Rano som robila test a bol negytivny.Na sone vsak videla asi gestacny vak,ale nebola si ista.Je mozne aby pocas liecby vznikol myom,cysta alebo nieco podobne priamo v maternici?Ak mi budete moc poradit budem rada.Dakujem.

pink_lady
3. júl 2009

ellianka - dakujem 😅 🙂 ale ty si vazne myslis ze do tej porodnice POBEZIME? ja chodim fakt uz ako kacicka a potrebovala by som zeriav 😎 😀

pink_lady
3. júl 2009

janemari - tazko povedat, kazdopadne trba vyckat a neskor test prip. sono zopakovat 😉

ellianka
4. júl 2009

pinky 😀 však budeme také bežiace kačičky 😉
žienky nemáte občas kŕče alebo skôr také slabé "endo" bolesti v podbrušku? 😅 mám to posledné dva dni, párkrát za deň ale môj doki má dovolenku, tak zatiaľ váham, či to len nie je iný druh "predprípravných kontrakcií" 😕

janemari - o myome a cyste priamo v maternici veľa neviem ale tak isto si myslím, že s tým testovaním treba počkať a určite zopakovať sono. držím palce 😵

pink_lady
4. júl 2009

ahoj beziaca kacicka elli 😵 😀 aj ja mam posledne dni take daco...co mi pripomina endo alebo mrcha bolesti ...A dakedy to je dost teda ze krute ale potom to vzdy prejde...Ale sme pokrocile tehulky asi si musime zvykat, malicke je uz tazke, tlaci nam na vsetky busne svaly, ktore su oslabene...

ellianka
4. júl 2009

jeeej pinky 😵 ako krásne znie slovné spojenie "pokročilé tehulky" 😎
už dávno som nevidela na sone tú svoju veľkú endocystu a mám pocit, že tie bolesti vychádzajú práve niekde v jej okolí ale zároveň predpokladám, že sa potvora vyparila 😠 😀
a práve sa nám poriadne začalo čkať 🙂 😵
pozdravujeme malého kamaráta olivera alebo damiána alebo maxima 🙂 😵

pink_lady
4. júl 2009

ze dakujeme a pozdravujeme tiez 😵 to čkanie ...pozname 😵 😀 zlatunke 😵 😀 😀

cysta sa urcite vyparila potvory jedny endometrioticke 😠 😠 😠

som sa vcera na poradni tak hanbila - nemohla som sa za svet postavit z postele kde sa robi sono - a nemala som sa kde zachytit - a kedze som to najskor skusala z polohy na chrbte tak ma tak rozbolelo brucho ze som sa nemohla pretocit ani na bok...preco tam nemaju nejaky zeriav? 😎 😝

mirip
4. júl 2009

ahojte, tak som pridala aj ja aktuálne brušo z dnešného rána, neviem prečo ale sa mi zdá malé na začiatok 27t 😕

bleelka
5. júl 2009

ahojte kocky, co nove? cochvila uz tuto temu vsetky poopustate, tak vam tie tyzdne pekne nabiehaju 😉
mirip, super kocik si vybrala, ma len jednu chybu a tou je cena ☹ ta sportova cast sa asi neda dat do vodorovnej polohy, ze? len sa preklapa cela a babo ked lezi, tak ma nozky vyvysene? uz vacsinu kocikou robia takto ☹
a brusko mas v pohode 🙂 bud rada, v tychto horucavach...

mirip
5. júl 2009

dá sa dať do vodorovnej polohy, a v mabarsku nei je až taká drahý, aj kolieska tie malé ma odrádzali že ak budú velmi malé a to na zimu kočík nie je tak ho neberieme ale tie malé malú priemer 18cm a velké 23 sú hrubé tak na zimu ako uliate, a ked by som mala kúpiť všetko zvlášť tak ma zo vyjde aj tak isto alebo ešte drahšie, a videla som aj iné a drahšie, xlander alebo cortina majú nehorázne ceny, tento ujde, mne sa páči aj zelený aj žltý pozerali sme tam iný typ, tiež sú dalo by sa povedať neutrálne farby ale na tieto dve farby, idú strašne mušky a muchy, ved aj cikyta spomínala tuším že má zelený, no a mušky sa nan lepia ako na med, takže aj ked sa mi zelená páči tak som kúpila radšej tento 😵 inak hodím link na iné farby tohoto kočíka, sa mi velmi páčila aj ružovo-čierna kombinácia a aj červená, videla som ich naživo ale ak naše dievčatko čírou náhodou bude chlapec a Dr. sa sekol tak by to bolo blbé a modrý som tiež videla naživo ale sa mi zdal taký smutná vek kukni 😵

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=3762953

ked klikneš na farbu dolu sa ti obrázok zvačší

lenand
6. júl 2009

bleelka ja mam taky podobní kočik len ina značka a je super a aj celkom dobra cena bola 332eu

kočky moj mali je chudokrvný tak chodime na B12 a ešte musime ist na kontrolu ku kožnej kožička sa mu len trošku zlepšila stale ju ma taku suchučku strašne a testy na alergiu tiež nič moc ma mat stupen 6 a on ma 25 tak prisna dieta som zvedava ked začneme prikrmovat čo to bude no nič neako to zvladneme

lenand
6. júl 2009

http://www.bubu-babo.sk/index.php?ID=3501
bleelka tu je link na ten kočiar aj cez tuto stranku som ho objednavala

pink_lady
6. júl 2009

caute tehulky a maminka 😉
lenand to mi je luto ze malinky je chudokrvny ale neboj sa to sa urcite casom upravi 😉 lenand a ty mas tiez alergiu pripadne ocino? Lebo som citala ze ak rodicia maju alergiu tak potom u babatka je vysoka pravdepodobnost ze budu mat tiez a ze u chlapcekov je to az 80%. Takze tohto sa aj ja bojim 😕

bleelka ja si myslim ze aj lacne kociky su pekne ja mam vyhliadnutu 3 kombinaciu za 300 EUR a mozno b ude este aj nejaky iny akciovy, lacnejsi...To babo je v kociku tak 2 roky tak sa mi zda zbytocne davat za to vela penazi ked su aj lacnejsie pekne a kvalitne, radsej peniazky odlozim na neskor ...nikdy neviem ci babo nebude potrebovat napr. drahe hypoalergenne mlieko, nebude viac chore a teda pojde viac prostriedkov na liecbu, lekarov atd...

pink_lady
6. júl 2009

inak lenand este som sa chcela spytat mate aj monitor dychu? lebo kamoska mi hovori ze to je zbytocnost, a ja sa neviem rozhodnut 😕 ona ma tiez 2 deti tak reku zhanam rozne nazory,...ale tiez som citala uz v nejakom odbornom casopise aj v nemocnici sa o tom bavili ze to je tak pre nedonosene deti alebo ak maju problemy s dychanim a tak ...

lenand
6. júl 2009

pink mi sme monitor dychu dostali z poistovne union zadarmo na pol roka mali tam akciu pre deti mi sme tam poisteny všetci tak preto ale inač som ho nekupovala a ani som nad tým neuvažovalôa že ho kupim ale využila som tuto možnost zadarmo
vieš mi s manželom sme ešte neboli na testy u alergologa tak ani neviem či mame alergiu ale naši chlapci maju tak neviem

pink_lady
6. júl 2009

lenand prosim ta ked si si objednavala kocik z tej stranky za kolko od objednania ti prisiel? a platila si predom si pri preberani tovaru?

inak viem o tej akcii co mala union ale tusim to bolo len do konca juna

lenand
6. júl 2009

ten kočik som v piatok objednala a v stredu mi ho priviezli a platila som kurierovy a dovoz bol za darmo lebo nad 5000sk sa neplati za dovoz tak super
sme doma od kožnej dala mu hormonalne kvapky na kožičku potierat tak tie mu určite davat nebudem kupila som v lekarni olivovy olejček tak mu skusim trošku premastovat pokožku

bleelka
6. júl 2009

ahojte kocky, mirip, lenand, dakujem za linky 🙂
mirip, podla obrazku sa mi zda, ze sa neda dat do vodorovnej, ale ked hhovoris, ze da a mas ho doma, tak super, lebo je paradny...tiez by som si vybrala oranzovy...
lenand, nad tym Takom som tiez uvazovala, ale mi ho zjazdili, ze nie su kvalitne... si s nim teda spokojna? na aky velky sa da poskladat? mame maly kufor auta, tak ja chcem aby bol aj skladny...je mi luto, ze ste chudokrvni... tak nech sa to rychlo upravi...
drzte sa, ja som dnes rano zas mala ten krc v krizoch a prechadzalo mi to aj do brucha, ale netvrdlo, tak to nebola kontrakcia...ale nic prijemne, ako velmi silne kramy... asi to mam z toho nervu co mam asi zaseknuty v krizoch, fakt neviem, uz som aj u neurologicky bola...a vraj som ok, len mam cvicit, tak asi zacnem.... a dnes uz som objavila aj vytok z bradaviek, to bude asi to mlezivo, ze? mali ste to aj vy?

pink_lady
6. júl 2009

bleelka - pockaj par tyzdnov kadejakych krcov bude pribudat a pribudat 😎 to ta nechcem strasit 🤐 😀 a okrem toho budes mat pocit ze potrebujes zeriav, neobsedis dlho, /lebo to bude strasne boliet - ja sedavam uz len na fitlopte 😅 /, z postele sa nepostavis "len tak", i pretocit sa na posteli bude problem 😀 a vies co doki povedal? ze ved to sa bude uz len zhorsovat 😝 😀 a mimochodom, ten krc moze byt aj z obliciek, ja som mala pred par tyzdnami oblickovy zachvat ale to bola taka bolest ze som myslela ze konec, /v sanitke som sa pytala ci uz zomieram 😀 / ale to bola permanentna bolest, nepresla, nemohla som sa pohnut, vystriet, vracala som, potila sa, zelena bola, omdlievala ... 😀 😀 😀 urcite nechcem tvoje krce zlahcovat 😉 len ze proste prichystaj sa - to mas nacvik na "pokrocile tehulkovo"... 😀 musime to proste nejako dobojovat, ved sme po drobcekovi tuzili, modlili sa, a tie krce abolesti a vsetko mozne k tomu patria a porod bude aj tak horsi tak to je nacvik 😅

pink_lady
7. júl 2009

ahojte, pink isla dnes na postu poslat balik ale nakoniec balik nestihla poslat lebo sa zamotkala po kocikovskych obchodoch a domov prisla s kocikom 😀 fotku hlbokej verzie som aj pridala do albumiku, sportakovu cast a autosedacku som este nevybalila 😅 ale pridam aj tie... 😅 Inak sklada sa super, v pohode som ho spratala do mojho maleho kufrika v renaultiku ...a je lahucky ... 😵 no lulipupi... 😀

mirip
7. júl 2009

veru pinky vepadá super, aj podvozok je super lebo aj my máme taký 😀 😀 čo ťa vyšiel? a aká je to značka?

lenand
7. júl 2009

kočky musim vam povedat že sa bude aj super kočikovat a velmi lahučko 🙂 ja mam tiež taky podvozok a je super a aj sa dobre sklada do auta a nezabera vela miesta 🙂 pink pekna farba mirip aj tvoj je super 🙂

lenand
7. júl 2009

a chcem vas ešte pochvalit že ste nepodlahli terajšiej mode a nekupili si čierne kočiare ved babetka maju byt v pekných farebných a veselých kočiarikoch 🙂

pink_lady
8. júl 2009

uz sa nemozem dockat kocikovania 😵 strasne som mu rada...inak mali aj ten co mas ty lenand, aj nad nim som vahala len sa mi zdala mensia vanicka, a tento ma hned akoby "oslovil" padol do oka 😵 bol trosku drahsi, so sedackou ma to vyslo 399 EUR ale zatial nelutujem, este uvidim ako sa v tom bude vozit 😵
mirip je to baby smile carlo, je medzi dvojkombinaciami na stranke www.babyland.sk

elli ako si na tom s tymi "endo" bolestami? Mne sa nejako stupnuju, tuto noc som po wecku myslela ze ci nejdem uz aj rodit 😕