Útrata pre seba, pre radosť, čo by ste si kúpili?

maminkajanka84
4. sep 2019

Ahojte maminky,chcem sa spytat,cim by ste si spravili radost,keby ste mali pre seba 30€len pre seba.Kupunete oblecko,kozmetiku ,alebo knihu?len tak ma to zaujima,nemam ziaden zamer

lenka2710
4. sep 2019

@maminkajanka84 kniha alebo oblecko,ale u mňa to dopadne väčšinou tak,že si idem kúpiť niečo pre seba a kúpim veci pre malú alebo pre muža,lebo sa mi vtedy akurát na truc nič nepáči 😂

lenuliatko84
4. sep 2019

30 € je naizaj velmi malo.v dnes dobe je to ako 100 korun kedysi.

dkethe
4. sep 2019

@judar prosim, kam 1x investujes 30€ aby si mala xxx nasobok?

Inac doplnky do domacnosti, kniha... Vsetko co je navyse davam hlavne na rodinnu spolocnu zabavu

tigev
4. sep 2019

30€ je super.. ja by som isla na masaz a do sauny.. komu sa zda byt 30€ malo, iban mam v podmienkach a tomu 30€urovemu málu od vas sa velmi potesim ;) :D

judar
5. sep 2019

@dkethe prepac ale to si nechavam pre seba a aj tak ani jedna by to tu robit nemohla lebo nato treba aj papiere mat a tie sa dostat za 1 den ci tyzden ci mesiac nedaju ani len za rok

slniecko2019
5. sep 2019

V roku 2015 si tu zakladala rovnakú tému 🤔

tykat
5. sep 2019

@maminkajanka84 ...30€? Pre radost? ....ja by som si ich odlozila a chodila sa na nich pozerat a tesila sa ze ich mam...

pannama1
5. sep 2019

@tykat heh a preco nie ako je podla mna fakn, ak si aj my zienky raz za cas proste spravime radost niecim

tykat
5. sep 2019

@pannama1 ...no ak by som mala € (jedno aka suma) pre seba tak si ich odlozim pre radost - tesila by som sa ze ich mam a keby nieco velmi velmi chcem tak ich mozem pouzit...u mna by ostali asi velmi dlho odlozene, ja z nakupovania nejaku radost nemam...mozno este kvety do zahrady, ale to nakupujem a potesujem sa priebezne pocas roka...jedine co by mna naozaj potesilo keby som si mohla kupit zahradu alebo chalupu ci byt, dom, proste dalsiu nehnutelnost...ale taketo peniaze sa mi len nezjavia 😀

lucinka1988
5. sep 2019

@tykat toto ti v dobrom závidím, ten zmysel pre šetrenie..Ja som nákupný maniak, aj keď si viem peniaze odložiť, vždy velku časť miniem na veci, ktoré v konečnom dôsledku až tak nevyuzijem🤷‍♀️

simca06022011
5. sep 2019

😂 to si neviem predstaviť, že si mám vybrat.. Ja si robím radosť stále 😁

blackcat8885
5. sep 2019

Oblečenie momentálne lebo nutne potrebujem keďže som veci čo mi boli veľké dala sestre. Keby som nepotrebovala tak kozmeticka -čistenie pleti

blackcat8885
5. sep 2019

@lenuliatko84 no ver tomu, že pre mňa 30€ nie je málo a myslím, že je takýchto žien dosť

maminkajanka84
autor
7. sep 2019

@blackcat8885 suhlasim,30€ je pre niekoho malo,pre niekoho nie.nechxela som posudzovat,kazdy mame ine naroky.Ja som ich dostala k meninam.

Kupila som si do kuchyne pre potesenie doplnky.A dnes som nasla suprove saty,no nevadi zase nabuduce😄😁😆

lenuliatko84
7. sep 2019

@ciusinka za 30€? A to kde?

ciusinka
7. sep 2019

@lenuliatko84 V Office shoes sa mi podarilo kúpiť vo výpredaji 🙂

baskarepkova
7. sep 2019

@maminkajanka84 toto mozno znie divne, ale kupila by som si vahu :D ta, co meria tuk v tele, percento vody a tak.. alebo ešte mi treba nove koťogo a fajnovu kavu k tomu ;)

lenuliatko84
7. sep 2019

@baskarepkova ja mam tu váhu, a je naozaj strasne pravdivá. Mam 35 rokov a ukazala mi vek 66 rokov.uz ju rada nemám 🤣 ale aspon ma prinútila makat na sebe uz pol roka. Ale naozaj....kup si ju

baskarepkova
7. sep 2019

@lenuliatko84 vazne ?:D :D :D :D sranda, hej chcem ju velmi, vraj dostanem na narodeniny som sa dozvedela, vieš vtačiky štebotali a tak

lenuliatko84
7. sep 2019

@baskarepkova moj muz bol BA na sluzobke a doniesol ju domov.ale he to super vec,ln az prilis pravdivá, ale to my maminy aj potrebujeme aby sme sa opat dostali do formy.za pol roka som dala vdaka tejto vahe 10 kg.leto to pokazilo(ved vsade sami aperol a grilovacky)ale zacinam opat ked som sa na nu postavila😥🤣😋

baskarepkova
9. sep 2019

@lenuliatko84 to nevadiii, das dole, neboj 🙂