Už chcem rodiť. Máte niektorá podobné pocity?

mercy
3. mar 2009

Mám toho už plné zuby,každý deň vraciam a chcem už aby to bolo za mnou...Máte niektorá podobné pocity?

jabera
19. apr 2009

scandy, presne na to som myslela ja. stale sme to riesili, ze ako to zacne, ale ten zaciatok ma nenapadol... trochu som mala skor tremu asi, alebo ako by som to nazvala.... skor som sa bala, ci nejdem moc skoro, ze tam budem kysnut, alebo, ze mna poslu domov. trosku som tam teda tvrdla, lebo domov ta uz nepustia, ked mas vodu prec a este som nemala kontrakcie. o 22. som bola na izbe a o 1.14. som si uz balila veci na porodnu salu... a to este nebolelo hrooooooozne, len to tak zacalo stupat, ta bolest... a o 3.05 sa bartik narodil...

scandya
19. apr 2009

🙂 v ktorom tt si rodila? mala si epiduralku? drahy bol pri tebe?

majka221
19. apr 2009

jabera-ahoj pozeram ze si cerstva mamicka.blahozelam ti mohla by si mi povedat ako to bude prebiehat?strasne sa bojim,dakujem 😉

scandya
19. apr 2009

majka aj ty si tehu? daj si to aj do profilu aby to videl kazdy, lahsie ti budu odpovedat na tvoje otazky 🙂
jabera- pis , som nedockava , mas IP odo mna

jabera
19. apr 2009

ahoj majka. dik za gratulaciu...
manzel bol pri mne, ale poviem pravdu, ocenila som ho hlavne potom. ze sme sa rozplyvali nad malym a rozpravali sa tie dve hodinky, kym ma pustili na izbu. pocas kontrakcii a tlacenia som praveze nezvladala ani aby sa nohou dotykal tej porodnej postele, citila som kazdy dotyk.
majka, ono to asi neprebieha uplne rovnako u kazdeho.... neboj, dobre bude. ale partnera odporucam aj keby sa nieco dialo, tak ma sancu cosi ustrazit... baba v kontrakciach ma co robit sama so sebou... a myslim aj, ze chlap ma vidiet, ako to vyzera, nech si nemyslia, ze porodit je upna pohodicka...

petra1985
19. apr 2009

lenullka 😀 uzivaj si to ja som sa poriadne nevyspala odkedy som prisla z nemocky domov🙂 a dnes sme krstili mala to cele prespala hehe ani nemukla..

silvia.t
19. apr 2009

Ahojte baby tak ja sa uz neviem dockat....velmi sa tesim na babatko a uz je mi aj tazko 😲 hlavne to ze v noci nemozem spat a v poslednom case ma dost pobolieva v podbrusku...uz chcem 40tt a mat malickeho Tamerka pri sebe 😀 😀 😀

lenullkak.
20. apr 2009

Ahojky....

Jabera, gratulujem k synčekovi 😉

Scandya...ja budem rada keď sa vypýta už na budúci týždeň 😀 😝 , čím som bližšie tým viac po tom túžim, nech už ju mám rýchlo v náručíííí 😅 😉

Peti, krásna je Táááánička...veľmi rada pozeraám váš albumík rodinný 😉 😅 ste naozaj krásny všetci traja ako rodinka 😉 . Ja sa nevyspím už teraz Peťka, lebo tá moja malá ti ma hocikedy len tak zobudí, aj vnoci o 3....že mama choď cikať...šťuchá mi do mechúra, ale ja ešte necítim, že by mi bolo treba...no a potom sa hľadkáme, tak sa len šteluje...pučí riťku do ľava a vystiera nôžky - ešte je len v brušku a už je úžasnááááá 😀 😅 😅 😅

scandya
20. apr 2009

lenulka- ja som na tom rovnako, kazdy den si hovorim- noooo dnes by to slo 😀 😀 😀

petra1985
20. apr 2009

lenullka hehe ze mama chod cikat 😀 😀 noo rastie nam do krasy a nausnicky tomu pridali🙂) je strasne zlatunka.. hehe dakujeme 😅 no lenullka aj tak pozri ako ti to rychlo ubehlo🙂 vydrzis tolko neboj sa fakt posledny mesiac je najhorsi ale jeho koniec stoji za to🙂 a ked je taka aktivna aspon vies, ze to moze kazdu chvilu prist🙂

pistek24
20. apr 2009

dannynka a ja som myslela ze uz som sama normalne mi je do revu 😢

aduuska s celeho srdiecka blehozelame a prajeme hlavne vela zdravia uz aby aj nas nase slniecko pocuvlo a prislo medzi nas 🙂 tak potom sa ozvi ako sa vam radi 🙂

pistek24
20. apr 2009

dannynka ja som bola vcera na vysetrenie a lekarka mi povedala ze esta mame cas tak ja uz neviem a na 2 cm som otvorena uz 2 tyzdne a idem v stredu tak uvidim ze co 😔 a ty ako kedy sa chystas ?

majka221
20. apr 2009

jabera-dakujem pekne za odpoved 🙂

dannynka
20. apr 2009

ahoj pistek,neboj niesi sama aj ja som este kinderko 😀 Dnes som bola u dr na poradni a tiez mi povedal ze na porod to nevyzera,ale ze je to o nieco lepsie ako bolo naposledy..... 😅 takze sme na tom podobne 😅 😅 😅 ja som tusim iba na 1,5cm otvorena takze neviem.....v sobotu oficialny termin,a ked neporodim tak za tyzden v pondelok poradna 😉

pistek24
21. apr 2009

dannynka ja mam termin vo stvrtok tak uvidim co povie v stredu 😉 myslis ze ma este moze poslat domou alebo mi nieco pichne ?

lenullkak.
21. apr 2009

Ajojte.
Dnes sme boli na poradni, naša maličká má už 3100g a je neskutočne prešibaná a živá...utekala pred ctg - nechcela si dať urobiť záznam... 😀 Už mi mäkne krčok - konečne, normálne sa tešíííím... 😀

luba142
21. apr 2009

ahojky dievčatá už toho máte dosť ako ja?

dannynka
21. apr 2009

pistek-drzim palceky a som zvedava na nove info 😵 😉

lenulkak-uz a Ti to pomalinky blizi,ani sa nenazdas a bude mimi tu 🙂

dannynka
21. apr 2009

pistek jasne ze Ta moze poslat domov....ja som prviu dcerku prenasala a na 9-ty den po terminu mi ju az vyvolavali 😅 co sa jej necheclo na svet 😝 a bojim ze teraz to bude podobne 😝

scandya
21. apr 2009

lenulka ja idem zajtra na poradnu, dufam ze aj mne sa to uz posunie blizsie k porodu 🙂

dannynka
22. apr 2009

tak pistek,scandya tesime sa na nove info 😉

ja uz by som to tiez mala najradsej za sebou ale malinkemu sa akosi nechce 😒

lenullkak.
22. apr 2009

ahojček baby.

dannynka...no asi to tak fakt bude, že sa tie tvoje bábiky neponáhľajú veľmi na svet 😅 Mne sa to blíži, to máš pravdu 😅 už aby to to tu bolo 😀 . Podľa mňa si tam už pišteka nechajúúúú 😲 🙂

scandya, potom napíš čo nové....som zvedavá čo ti povie Mudr. 😉

Luba142...ja toho ešte nemám dosť...ja sa len neviem dočkať maličkej 😅 😀

lenullkak.
22. apr 2009

Peťkaaaaaaaaaa, kde siiiii.....Tánička ťa nepustí k PC??? 😀

dannynka
22. apr 2009

lenulka-no veru je im u mna asi dobre,ale ja uz sa citim ako velryba 😝 a co sa tyka pisteka no uvidime ake info poda,veru som zvedava 😉

lenullkak.
22. apr 2009

dannynka...už si raňajkovala? ja som hore od siedmej a neviem čo si mám urobiť na raňajky....daj nejaký tip 😅

dannynka
22. apr 2009

lenulka-akurat teraz som dojedla bebe dobre rano kakaove aj s cajikom,aj sa bojim daco jest kedze v noci ma prehanalo,a navyse mi je nejako divno od zaludku 😝

lenullkak.
22. apr 2009

Jaj....tak to ja sa musím poriadne napapať...mňa už týždeň preháňa....myslím, že to bude viróza 😝

dannynka
22. apr 2009

lenulka no idem ja,dcerka sa mi pave zobudila tak ju idem obriadit,prajem pekny slnieckovy dnik 😉

lenullkak.
22. apr 2009

dannynka ďakujem a aj ja tebe - vám s dcérkou prajem krásny slnečný dníček 😅

dicinka1
22. apr 2009

ahojte,..ja pitaok budem 35 tt 😉 stale som blizsie a blizsie k vytuzenemu batozteku vonavemu..ale aj tak sa to vlecieeeeeeeeee ☹
baby pili ste malinikovy caj?alebo pijete? 😕 ja som ho od vcera zacala pit po jednu salku denne..celkom chuti..ale trosku tam citit ako keby pur 😀