Už chcem rodiť. Máte niektorá podobné pocity?

mercy
3. mar 2009

Mám toho už plné zuby,každý deň vraciam a chcem už aby to bolo za mnou...Máte niektorá podobné pocity?

petra1985
24. apr 2009

no mojej sa v poslednom case uz prestava pacit aj v kociku 😠 dufam, ze to ma len take fanty sem tam ah jo

lenullka ahoj🙂 neprala som to..ja ju tym vlastne este ani nezakryvam.. mam to len v postielke aby mala makko trosku ale nezakryvam ju tym.. a ani prat nebudem.. neprehanam🙂 no idem kuknut albumik 😅

no moni vidis tak to sme na tom asi rovnako.. zacinam mat pocit, ze mala mi spi viac v noci ako cez den no som rada, ze som ju konecne uspala.. som dala kociar na balkon a tam si spi.. a asi idem dospat aj ja🙂

petra1985
24. apr 2009

lenullka mate nadhernu postielku ten baldachyn sa mi strasne paci.. len taky ako zaclonka super.. a brusko mas tiez pekne hehe 🙂) take akurat

lenullkak.
24. apr 2009

Ahoj Peťkaaaa 😅 ...som sa ťa načakala 😉 ...asi ťa fakt potrápila Tánička, kým zaspinkala. No to budú asi len finty...neboj 🙂. ďakujem za pochvalu aj postieľky aj bruška 😉 😅

pistek24
24. apr 2009

ahojte ano este stale som kinderko dnes som bola a tiez to nevyzera na porod no tak ja uz neviem ale citim sa uz hrozne vsetko ma boli a picha a mam prist v pondelok ale ked sa to nezmeni tak si ma tam ani nenecha povedala ze mame este 2 tyzdne cas tak dufam ze to bude skor 🙂

shpirti dakujem si zlata vseci mi uz porodili 😀

lenullkak.
24. apr 2009

Ahoj Pistek...a čo s tou krvou v moči??? čo ti na to povedali??? to nejak dlho ťa nechávajú kinderko, nie??? to akože kvôli čomu??? že ešte 2 týždne, nie je to nejako veeeeľa??? 😒 😖 😲

petra1985
24. apr 2009

pistek skus si dat teplu sprchu🙂 ja mam pocit, ze to na mna zabralo.....

lenullka no tak to si pis🙂 ale neska je spava furt papa a hned zaspi🙂 taze celkom volnejsie mam🙂

luba142
24. apr 2009

pistek skus sex a ked to necha v tebe vraj to pomaha 🙂, mozno je to blbe ale pocula a aj citala na nete za vyskusanie nic no nie?

pistek24
24. apr 2009

lenullkak ahoj ta krv zmizla nikto nevie co to bolo a neviem ale povedali mi ze do 42tt je vsetko ok tak preto 2 tyzdne zacala som teraz 41tt ale mne sa zda ze aj to je uz strasne vela 🙂

petra1985 sprchujem sa v takej horucej vode ze ledva to vydrzim ale nic nezabera nechce sa jej do tej financnej krizy ha ha 😀

luba142 poviem ti uprimne ze som uz taka bolava cela ze sex je to posledne na co myslim ani si to neviem predstavit s tym bruskom pride mi to zvlastne uz len predstava 🙂

no baby musim to vydrzat ale ked sa da tak vy porodte uz v 38tt alebo 39tt to cakanie je na nervy aj napriek tomu ze sa strasne tesim ale asi najviac trpi moj manzel on si vsetko odnesie 😀

mona1111
24. apr 2009

lenullkak na fotkach sa pracuje. nevedela som, za mi to z nasho fotaka nezoberie. *su prilis velke. No musim to stiahnut z mobilu.mozno dnes. 🙂

petra1985
24. apr 2009

pistek 😀 😀 😀

luba142
24. apr 2009

pistek24 mas prčavdu ani ja nemam myslienky na take cosi a prvu dceru som porodila tyzden po termine uz mi hrozil aj prijem a vyvolavacka ale nastastie do rana kedy som mala ist na prijem som porodila aj sama a ze pomaha aj chodit po schodoch ja som vtedy zhodou okolnosti isla doobeda ku kamaratke v 4 poschodovom panelaku bez vytahu na to 4poschodie mozno mi prave to pomohlo sa to rozbehnut ktovie, teraz mam väcsie brucho a len par metrov po rovine mi robi problem tak som zvedava kedy porodim tentoraz

scandya
24. apr 2009

dnes som bola od 3h rana hore, bolelo ma brusko, raz mi bolo teplo potom zima, zle od zaludka. ale malinka stale nic :D
lenulka ty ako?

lenullkak.
24. apr 2009

Moni, ok 😅
Pistek...no to je zaujímavé s tým močom, fakt 😖
...k tomu sexu sa aj ja pripájam...ja ho nepraktizujem s drahým od januára - nedá sa...proste je tam ten strach o maličkú a ja už aj tak nevládzem 😖 😒 ☹ ...a nič necítim 😠

Scandya...ja som mala takú super noc, okrem cikpáuz...hajali sme obe, lebo sme sa včera nachodili po NR...a dnes sme ako mrcinky tiež a už sme zase hajííí obidve a teraz ktovie aká bude noc, budeme hore 😝 😅 ...
Aj tebe sa Linduška tak pučí von z bruška, že máš pocit, že ti tvrdne bruško a keď si ho pochytáš zistíš, že je tvrdé len v strede a po krajoch mäkké??? Táto moja chce ísť už von, len si asi mýli smer 😀 😀 😀 😀

scandya
24. apr 2009

lenulka- ano tiez sa moc puci, ale mne na pravej strane, aj u dokiho jej tam bije srdiecko, mozno preto lebo spavat mozem len na lavej alebo na chrbte. jaaaaaj taku dobru masaz by som potrebovala!!! inac malinka mi zacala tlacit na ladvinu lebo ked vecer lahnem na chrbat tak sa mozem zblaznit. zajtra zacinam 38tt tak uz by mohla vyliezt! Linduska poooooooooooooooooooooood! 😀 a co tvoja malinka Zojka? 🙂

lenullkak.
24. apr 2009

scandya :- 😀 😀 😀 😀 , že Linduška poooooooď - hehehe
aj ja chcem Zojka pooooooooooď...mne zvykne tlačiť na rebrá...hlavne keď cestujem autom, ale inak nič a ešte toto pučenie a tlačeni na mechúr

luba142
24. apr 2009

baby... to pucenie ako to nazyvate mam aj ja a je to tvrdnutie bruska ja mam z tych tyzdnov gulas lebo mam termin 14.maja a zacala som vlastne 37 tyzden tak neviem aspon podla teh. knizky to tak je

lenullkak.
24. apr 2009

luba142, mne kamoška čo má dve deti povedala, že kým nestvrdne celé tak to sa len malá pučí a naťahuje...že to nie je nič 😵

...neviem ako to tebe počíta, ale mne dobre...ja v nedeľu vhupnem do 38tt a hneď mato tak aj tu prehodí 😉 tak neviem ako to máš ty 😖

lenullkak.
24. apr 2009

jaaaj...to ti počíta od posledného dňa poslednej menštruácie, nie???

luba142
24. apr 2009

no ale nechapem ze tebe dobre ked mas termin o dva dni po mne jedine ze to pocita tak ze dnes som 37+1 takze sa to berie ako 38tt

lenullkak.
24. apr 2009

asi....fakt netušíííím... 😒

snu
24. apr 2009

pistek 🙂 pevne nervy 🙂 som na tom podobne 🙂

luba142
24. apr 2009

snu to uz pomaly by ta mali poslat do nemocky nie?

snu
24. apr 2009

luba hej. W pondelok idem. Mozna aj cez wikend,keby neco. Ae idem na cisarsky bo maly uz ma 4kg

dannynka
24. apr 2009

ahojte 🙂

pistek-co 2-tyzdne?nieje to trosku vela? 😕 ,no ja mam termin zajtra a tiez to u mna na porod nevyzera,poradna v pondelok ak neporodim 😅

dannynka
24. apr 2009

snu-aj mne dr povedal ze budeme mat velke babo a tiez tipujem ze cez 4-kg kedze aj prva dcerka mala 3,95kg 😅

nikanika28
24. apr 2009

Caute babeny, tak ziadne nove babo? 🙂 No Lenulka...uvidime, kto bude skor oslobodeny 😀 . Ale pravdu povediac, uz vazne nevladzem..tak ma strasne tlaci, az mi to vraza do noh...auau...a navyse maly chcel byt dnes dlllllho vonku....a mne sa taaaak strasne chcelo spat. A to som prespala skoro cele doobedie 😅

nikanika28
24. apr 2009

No dannynka, my takisto cakame maleho slonika, ze vytiahnu z brucha 😀 . Malej typuje dr. min. 4kg. Tak ale ked pojdeme o cosi skor..mozno nebude z nej az taky velky slonik 😀 . Maly mal 3900 ked sa narodil..

scandya
25. apr 2009

jupiiii, dnes zacinam 38tt- baby ja som strasne zvedava kedy to na mna dojde, aky datum bude mat vzdy narodeninky 🙂

petra1985
25. apr 2009

😀 pozeram, ze nova seria bab🙂) lenullka 😝

petra1985
25. apr 2009

moja bambulka ma dnes jeden mesiac... hm neskutocne rychlo to ubehlo.... 😎