Už chcem rodiť. Máte niektorá podobné pocity?

mercy
3. mar 2009

Mám toho už plné zuby,každý deň vraciam a chcem už aby to bolo za mnou...Máte niektorá podobné pocity?

perla200
28. jún 2009

no čaute babenky....mna každý plaší, že už pôjdem......ale ja ešte nechcem...teda chcem ale aj nechcem..... 😅

babullka1
28. jún 2009

Ahoj Perla..som tu dlho nebola..bola som v nemocke,maly sa mi uz pytal na svet a doktory mi to este zastavili...magn.infuzkami 😠 uz som to mohla mat za sebou 😝

perla200
29. jún 2009

to fakt? jej babullka...tak poslíčkovia sa zmenili na originalne kontrakcie? a kolko si tam bola?

babullka1
29. jún 2009

no vazne....bola som tam od stredy a v sobotu na obed ma pustili domov,ale myslim ze uz ma nemuseli trapit ved maly mal na sone uz 3300g.

perla200
29. jún 2009

a čo sa dialo.... dostala si bolesti? inak fakt už si to mohla mať za sebou a ideš cisarakom?

babullka1
29. jún 2009

no dostala som bolesti,tak sme sli do nemocky drzali ma od rana od 6:00 do niakej tretej poobede....rodit budem normalne maly sa mi pekne otocil...ale uz chcem mat fakt potom,mne sa zda ze ta hlavicka mi zachvilu zomna vypadne 😉 uz fakt nevladzem....boli ma uz vsetko

perla200
29. jún 2009

a maš dole brucho? pozri môj album lebo mne každý hovorí, že za chvílu idem

babullka1
29. jún 2009

ja nemam padle brusko a myslim ze ty tiez nie 🙂 keby si videla v nemocke niektore tie maly padle brusko nie my 😀 😀 ty mas este casu....

perla200
29. jún 2009

dakujem....lebo vsetci ma plašia....hlavne svokra 😒 😠

babullka1
29. jún 2009

to si nevsimaj..vazne ....mas krasne brusko 😀

dandulik
2. júl 2009

ahojte.........aj ja sa k vám pridávam............aj ja chcem už rodiť............. 😉 tieto horúčavysú neznesiteľnééé..........otvorená som na 1 prst...tak som zvedavá ako to bude dalej pokračovať......... 😉 .

perla200
2. júl 2009

ano prípajam sa.....neznesiteľné....hoci ja mam ešte čas, ale chcem ist....

babullka1
2. júl 2009

aj ja uz chcem 😀 tie horka su hrooozne....a uz sa mi aj o porode stale sniva..no des...uz keby to mam za sebou 😀

perla200
2. júl 2009

hello babulka....tak opät sme sa stretli v tejto téme....

babullka1
2. júl 2009

veru hej perla 😀 ...u nas zacalo krasne prsat,aka som rada,konecne sa mi lepsie dycha 😀

ivkka
2. júl 2009

Ahojte,ja už chcem ísť tiež rodiť 😝 .Tie sparná ma tak otravujú,ledva fučím.Kôli malej sa premôžem aby bola aspoň dve hodinky vonku ale inak by som bola najradšej zalezená doma až do pôrodu.Dcérku som rodila o dva týždne skôr pred dvomi rokmy v lete,to boli ešte väčšie horúčavy a teraz mi to vyšlo znovu na leto.Dúfam ,že to bude tiež skôr i keď mi každý hovorí že chlapci sa väčšinou veľmi neponáhľajú.No uvidíme 😉

babullka1
2. júl 2009

no ani ten moj sa veru nechce teraz poponahlat...ale ja uz tak moc chceeeem 😀

perla200
2. júl 2009

no pripájam sa.....

deina2005
3. júl 2009

no ja mam do porodu este 36 dni ale keby sa dalo tak uz idem hned teraz rodit 😀

evinka1232
3. júl 2009

Ja začínam mať pocit, že už zošaliem, stále sa nič nedeje..ja už fakt chcem ísť rodiť, začínam mať depky, v noci neviem spať..toto teplo je otrasné, neviem nič normálne robiť... 😠 😠 celé tehotenstvo v pohode, ale tieto posledné týždne sú fakt na nervy...

babullka1
3. júl 2009

mne sa dnes uz zas o malom snivalo 😝 uz aby bol na svete,posledne noci i uz ani nespim,neviem ako sa ulozit..stale rozmyslam nad porodom...uz by som to mala rada za sebou....a tie horka...strasne cosi

perla200
3. júl 2009

čaute kočky, ja som dnes výnimočne dobre spala, problém je, že mi prisli výnimočne zlé výsledky krvi z hematologie a v utorok asi ma doktorka posle do nemocnice...som zvedavá čo so mnou budú robiť..... ☹

dandulik
3. júl 2009

baby neviete niečo poradiť na urýchlenie porodu........okrem SEXOVANIA..........manžela nedonútim,aj keby som čo robila.............. 😉 ..........mám umývať okná....????to sa mi moc nechce.....inak mám pohybu dosť.............PORADTE......dakujem

perla200
3. júl 2009

ano okná pomáhajú.... že vraj....a inak že vraj tonik tuším baby pijú.... a skáču na fitlopte

babullka1
3. júl 2009

mne ani to sexovanie nepomohlo 😝 ....okna mam umyte....a tonik nelubim 😉 .....juj Perly....dufam ze to bude ok...das nam potom vedet?

perla200
3. júl 2009

jasné, že dám vedieť....ale babulka...vsetko mam zle....od trombocytov cez leukocyty a retikulocyty....

natty07
3. júl 2009

pripajam sa k vam, tiez sa uz nemozem dockat ... tiez som skusala kadeco .... povysavala som cely dom .... som stale v pohybe. Vcera som bola u dr. tam som mala na KTG aj kontrancie ale bolesti minimalne, tak asi takze skoro nieco pride. Tak len cakat a cakat

deina2005
3. júl 2009

cvicenie na fit lopte vraj pomaha

dandulik
3. júl 2009

dakujem za rady...................veru už len čakať, a čakať................... 🙂

babullka1
3. júl 2009

Perla,hlavne sa nestresuj...simonka to isto potom citi....keby to bolo take hrozne isto by to riesili hned....mozno dostanes niake lieky alebo infuzky a bude dobre...hlavne mysli pozitivne 😉 aj ked je to asi tazke 😒