Už chcem rodiť. Máte niektorá podobné pocity?

mercy
3. mar 2009

Mám toho už plné zuby,každý deň vraciam a chcem už aby to bolo za mnou...Máte niektorá podobné pocity?

perla200
3. júl 2009

no práveže nestresujem....len sa bojím to je vsetko.... nechcem posledné týždne stráviť v nemocke:(

babullka1
4. júl 2009

to ti verim isto by to nebolo prijemne..ale uvidis ze vsetko bude dobre 😉

dandulik
4. júl 2009

baby a neviete mi náhodou povedať.........či potrebujem do porodnice aj zdravotný záznam-KARTU od obvodnej doktorky????? to asi nebude treba, že????len TEHOTENSKU KNIZKU...

natty07
4. júl 2009

ahojte, dandulik kartu nepotrebujes iba tehu knizku a obciansky preukaz a kartu poistenca. Dandulik a mas uz aj nejake naznaky bliziaceho porodu ci nic? Ja dnes nemozem ani chodit, normalne citim hlavicku medzi nohami a inak nic, ziadne kontry ani bolesti.

perla200
4. júl 2009

myslím, že určite nie.... ved vsetko maš v tehu knižke, len keby náhodou si niekde ešte chodila tak výsledky odtial.... dandulik a cítiš sa? asi ako vsetky tehulky čo????

dandulik
4. júl 2009

natty.........nie nemám nijaké príznaky................včera v noci som mala len neuveriteľnú hnačku...myslela som že to malé už normálne vypľujem......... 🙂

perla...cítim sa super...v noci možem spávať, čo som rada...a ešte žiadné také kontrakcie nemám.......... adnes som umývala okná, tak uvidíme..........čo bude........... 🙂

mufo
4. júl 2009

Cafte kocky, no vidim ze vela z vas prenasa...ja som tiez uz mala nervy lebo stale nic a nasla som na nete recept babsky...ricinovy koktail- skuste si dat do googlu je tam o tom vela.Mnohe baby tak porodili a ja pred 10 dnami tiez.Po vypiti za 3-6 hodin zacnu kontrakcie ak su porodne cesty pripravene...ak nie maximalne sa z toho po....ja som ho vypila a za 2,5 hodiny som sa zobudila na to ze mi odtiekla voda.Neverim takymto veciam ale po skusenosti asi zacnem...takze skuste
3 dcl marhuloveho dzusu
0,5 dcl ricinoveho oleja
0,5 dcl tvrdeho alkoholu ( ja som si dala 0,25dcl)- alkohol zabezpecuje vstrebanie oleja
Je to recept z knihy Zdrave tehotenstvo a porod ci tak nejako sa to vola, a napisala ju porodna asistentka :o)

dandulik
6. júl 2009

ahojky........takže dnes som bolana poradni a p.dokt.povedala, že to ešte nevyzerá na porod..mám sa zastaviť v piatok...a potom sa uvidí....že prenášať možeme 5 dní...........ja mám zajtra 7.7.09 termín a uvidíme či to do piatku nepojde samo...........potom mi to asi vyvolajú...........

babullka1
6. júl 2009

som zvedava co povie doktor nam v stredu...ale ja uz by som isla rodit aj hned...nohy mam jak prasa opuchnute ☹

natty07
6. júl 2009

tak u nas tiez dnes nic nove... v noci som mala slabe bolesti v podbrusku, ale rano prestali.... a vy ste uz otvorene? ja iba na 1,5 prsta

babullka1
7. júl 2009

ani u nas to dnes nevypada na nic zaujmave 😠

petra1985
7. júl 2009

baby caute mrkla som ci nahodou nejaky novy prirastok nie je ale pozeram, ze este ste cele aaaah 🙂

perla200
7. júl 2009

ja som celá a asi aj dlho budem:( nastupujem až 27.7 do nemocnice.......

mishulka666
7. júl 2009

och kočky ešte nemam uplne koniec tehu, ale tiež chcem už koniec.....chcela som sa vas spytat, že cely den cítim tlak v podbrušku...na panvu...myslite že treba s tym utekat do nemocky?? 😒 😒

kiert
7. júl 2009

Mishulka aj ja by som brala uz koniec, v tom teple sa tie dni neskutocne vlecu. 😒
Tlak v podbrusku citis asi preto, lebo ti drobec asi zostupil nizsie k panve, asi sa uz pomalicky chysta na svet, ale moze to trvat niekolko dni alebo niekolko tyzdnov. Pokial nemas nejake ine tazkosti, myslim, ze nie je dovod stresovat.. 😉

mishulka666
7. júl 2009

no veru a to by sme mal vydržat ešte nejaku chvilku nie?? juj si ma upokojila ďakujem 🙂 😉 🙂 😉
t som nevedela že aj týždne to može trvat....och no čo už vydržat nejako 😠 😉

babullka1
8. júl 2009

ja som dnes bola na poradni ...a vraj rodit sa nechystame ,ze otvorena som len na spicku prsta...vraj este tak 5-6dni ☹ no neviem ako ich zvladnem

alexandra
8. júl 2009

mishulka ja som mala presne take tlaky, casto az take, ze som mala pocit, ze mi praskne voda, a rodila som asi za 3 tyzdne odkedy sa zacali, presne na vypocitany termin 🙂

natty07
8. júl 2009

kocky chcem sa opytat, ci ste nemali take hrozne bolesti na vnutornej strane stehien a na krizoch a ci neviete co to znamena?

babullka1
8. júl 2009

natty ja mam tiez take bolesti v tej vnutornej strane stehien,ale ja ich mam tak vyssie,dnes som sa na to pytala doktora a povedal mi ze to je tym ze uz zachvilku pojdeme rodit,vraj organizmus uz ma toho vela 😝

kiert
8. júl 2009

Hm babullka tak to snad nie, lebo aj ja mam take bolesti na vnutornej strane stehien a v krizoch posledne 2 dni, dufam, ze babatko aspon pocka kym sa mi vrati manzel, chcela by som ho mat pri porode....

dandulik
8. júl 2009

mňa zase strašne bolia bedrové klby, ledva chodím......a ked ležím na boku...to je strašná bolesť, len sa prehadzujem....hádam sa to už blíži.... 😉

perla200
8. júl 2009

mna strašne bolí kostrč.... nemôžem ani sedieť vôbec.... ☹

kiert
8. júl 2009

Perla aj mna bolieva obcas kostrc, hlavne pri dlhsom sedeni, ale to uz asi od sameho zaciatku tehotenstva, netusim preco..., hlavne dufam, ze vsetky tie bolesti chrbtice, krizov, stehien, bruska a celeho tela sa narodenim babatka vytratia, aj ked nam potom maly vonavy batoztek, co pride na svet, da tiez riadne zabrat.... 😀

mishulka666
8. júl 2009

no alexandra si ma teda potešia..a ja som myslela že snad skor to bude 😉 🙂 och joj ☹

jaja003
10. júl 2009

caute baby, my sme uz s malou Pavlinkou tyzden doma, ale az teraz som sa dostala na MK 🙂
Mala je krasna, moc sa z nej tesim, len mliecka mam malo 😢 , ale co uz, mozno sa este rozbehne...

perla200
10. júl 2009

ahoj jaja...tak super...gratulujeme....

dandulik
10. júl 2009

jaja..srdečne blahoželáám......vela zdravíčka...........

.........dnes som bola na poradni a vobec sa neotváram , len na jeden prst,dnes ráno mi odišla aj tá hlienová zátka.....pani doktorka ma ešte poslala domov....že v pondelok sa mám hlásiť aj s taškami.....ak to nepríde samo už cez víkend......... 🙂 tak len čakáme a čakáme..............

evinka1232
10. júl 2009

pre jaja003: aj my čakáme paulínku, ale tá šuška malá nejak nechce ísť von, dnes mám prvý termín, v pondelok druhý, ak do pondelka neporodím, v utorok nastupujem do nemocnice...čo nechcem...všetko ma bolí, ledva sa hýbem, nervozna som z toho, lebo už by som to mala čo najrýchlejšie za sebou a stále nč, v noci bolesti, ráno vstanem a fungujem ďalej..jáááááj...už mám pocit, že ostanem navždy tehu 😠

natty07
10. júl 2009

ahoj evinka, ja mam presne take terminy ako ty. Ale dr. mi vcera povedala, ze ak neporodim, tak mam prist na kontrolu na buduci stvrtok. Do nemocnice ma posle asi az v 42tt.