Partner odmieta sex

10. nov 2019

S partnerom sme spolu 3 roky. Nasim problemom je sex. Prve dva roky boli uzasne v sexe sme si rozumeli no tento rok je to katastrofa ani raz sme sex nemali a ja som uz zufala. Potrebujem to potrebujem ten pocit ze som ziadana a milovana. Stale mu to vravim zo zaciatku mi vravil,ze sa posnazi a nic nic pre to nespravil. Neviem co mam robit lubim ho ale uz som zufala. Vzdy ked ame si zasexovali som sa uvolnila a vsetky starosti opadli. Tento rok je pre mna hrozny a uz zacinam rozmyslat nad milencom. Ale zas to nie je jednoduche. Co mam robit? Inu nema to viem na 100% a ziaden zdravotny problem nema

cool123
10. nov 2019

keď nema chuť, môže byť problém aj v hormónoch, nech zájde za doktorom. Kvôli nesexovaniu stroskotalo veľa vzťahov - je tu veľa takých diskusií. A dieťa neplánujete? Však sama neotehotnieš... Tak veru, dnes sú chlapi leniví, nezvládajú stres, povinnosti doma s deťmi. Môj stále hovorí, že na sex vplýva atmosféra, domáca pohodička. Skús ho niekedy v noci prekvapiť, či ho nepresvedčíš. Však ráno stojí asi každému zdravému chlapovi, či?

juliet86
11. nov 2019

hovoris ze ho to boli. to znamena zdravotny problem. dala by som mu ultimatum bud nech si zdravotny problem porieei alebo idetr od seba

autor
11. nov 2019

Dohodli sme sa,ze skusime lubrikant a ak ho to bude stale boliet tak pojdeme k lekarovi. On mi povedal,ze s byvalou taky problem nemal ale,ze jeho to neboli ze vzdy ale bolelo ho to hlavne to trenie. Ze ked prenika hlbsie je to pre neho lepsie lenze zas mna to boli. Je vyse obdarenejsi a on vidi v tom problem

stela01
11. nov 2019

Trosku divne ?! Prvé dva roky taký problém nebol ?

eliska13
11. nov 2019

Ma milion vyhovoriek stary...
Ak ho to boli pri sexe ci teba uz som z toho zmatena mozete mat iny sposob sexu, uvolnenia.ak je viac obdareny a doteraz nebol problem teraz co nebudete spolu sexovat roky, mat deti?
Bud nech si riesi doktora moze mat zapal, existuju ine polohy kde nepojde tak hlboko, este poznamka, ze s byvalkou ho to nebolelo...neviem ja to vidim na koniec vztahu len nevie to povedat.este by som pochopila nemar sex pri detoch, starosti, oddelene spalne, ale 2 mladi ludia??ved oral ci maznat sa by nemal mat problem nie?

autor
11. nov 2019

To zas nie on hovoril ze ho to bolelo aj vtedy ale ze nechcel mi to hovorit lebo je to jeho problem ako chce to riesit len nevedel ako hnevala som sa na neho ze mi to zatajil ale chce to riesit. Ja som si tiez myslela,ze sme problem nemali ale on hovoril,ze aj vtedy ho to bolelo

katkami123
11. nov 2019

Trosku otázka na telo, ale nemohla si sa mu aj nejak zhnusiť? Napríklad dodržuješ poriadne hygienu- vždy sprcha pred a tak... postava sa ti nejak výrazne nezmenila? Ako viem, ze sú to hlúpe otázky, ale nevieš nikdy, čo mu môže vadiť...

katkami123
11. nov 2019

Pripadne, nechce si aj on sex možno poriadne už užiť, píšeš, že je obdarenejší a teba to boli, možno chce zažiť niečo živočíšne, kde si nebude musieť zakazdym dávať pozor na to, ako hlboko... až ho to zakazdym, ak už vie dopredu, že zase sa nemôže úplne odviazať a musí dávať pozor, odrádza...

leskovael
11. nov 2019

Bože prepáč, ale normálne si ma tým milencom nasrala... Je to ta najlahsia a najubohejsia vec a ludia su tak sprostí že to robia jedna radosť... Tak nebuď taka aj ty.. Vyrieš si ako prvé jeden vzťah a potom si hľadaj milenca... Ak si už nevyhovujete tak sa rozidte a hotovo. Tu nieje žiadne iné riešenie. Ty jeho nútiť nemôžeš ak nechce a on to musí pochopiť že ty proste máš svoje potreby... Tu sa iné ako to ukončiť nedá a je úplne zbytočné aby tu polemizovali cudzie žeby nad tým, čo je tvojmu chlapovi. Netráp sa viac a vyrieš si to. Rozchod bude bolestivý chvíľku, ale žiť život kde zijes s partnerom s ktorým nemáte sex a ty by si msla milenca to ma byt život? Aj tak budeš nešťastná lebo budeš klamať, navyše ak ste spolu 24/7 výhovorky kde si a pod ti veľmi rýchlo dojdu.. vas vzťah sa teda predĺži kym to nepraskne a aj tak bude koniec +ty za tú, ktorá si nasla iného...

casablanca335277
15. máj 2021

Ja s manželom nemám sex uz 12 rokov. Nechce

retatka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
veronika66
21. nov 2022

@casablanca335277 a to sa ako dá? Prečo nechce ?

maria39
22. nov 2022

@casablanca335277 tak si najdite milenca on urcite ma milenku a vy o tom neviete ...muzi vedia by t zli