V čom podnikať?

teodorka
16. dec 2008

AHooojte bebenky. Keby ste mali dostatok penazi, v com by ste zacali podnikat????

maruschka
16. dec 2008

malý penzión v atraktívnom prostredí...bohatá ponuka jedla, program pre turistov... 😉 😉

teodorka
autor
16. dec 2008

ale prasiatkoooooo, 😉

bibinka
16. dec 2008

predaj chlastu( vína🙂) , inými slovami krčmička v stredovekom štýle alebo nejaký štýlový pub - juj to by som si vedela predstaviť. a mať tam len pár osvedčených jedál, čo každému chutí. 😀 😀 😀 , samoška know-how tu rozpisovať nebudem 😀 😀 😀 😎

teodorka
autor
16. dec 2008

exp- ty nemusis, staci ked das dokopy take , co na to maju zaludok ale nemaju na to IQ

ella1
16. dec 2008

v teto dobe finančnej krízy by bolo asi nejlepšie podnikať v tom, že ľudom zabezpečíte prácu.aby mali na kozmetiku,koláčiky aj dovolenku v penzione..... 😉
ex ale zas-tie sex služby-to aj v časoch vojen a kríz dobre vynáša.tak isto aj pohreby....

bibinka
16. dec 2008

expi- taká "manažérka " hanblivých cudných dievčat 😀 😀 inými slovami bordelmama 😀 😀 😀 😀

prasiatko30
16. dec 2008

viete co je vcelku dobry napad - a teraz ked je vela ludi co pracuju od nevidim do nevidim alebo ziju sami - urobit "vyvarnu" jedla - cize len navaris kazdy den v tyzdni nejake menu - 2 polievky, 1-2 hlavne jedlo, nejaky salat dva a nejaky desert - ale uplne domace veci ziadna autorska kuchyna - proste take ako keby ti to maminka doma pripravila zabalila do tapperu a pripravila na to aby si si to zobrala domov, dat na to ludove ceny - tak aby sa to ludom oplatilo a je to - tu v nasom okoli takto funguje vela takychto zariadeni a fakt ked sa cloveku nechce varit tak kupime obed donesieme domov - za 5-6 € pre 2 osoby - ani varit sa mi neoplati 😀

teodorka
autor
16. dec 2008

6E pre 2 osoby, to je trosku veeelmi vela , za 6 euro budeme jest 2 dni 4 osoby

bibinka
16. dec 2008

ja by som dala le varené klobásy, rezne a varené kusiská mäsa, všetko len s chlebom to má každý rád, pivo a víno+ čistá voda. 😀

ozaj, kto si objednáva špargľové hokusy-pokusy za 250,-?a na tanieri 2 paličky zelené či žlté? 😀 😀 😀

ella1
16. dec 2008

teodorka-kde sa najete 4 dva dni za 180sk? 😲

teodorka
autor
16. dec 2008

ak budem varit doma , a bude to urcite jedle, 🙂

teodorka
autor
16. dec 2008

ale len tie dva , potom uz budem musiet pridat na cene ☹

teodorka
autor
16. dec 2008

ale myslim ze by nam to neuskodilo 4dni do tyzdna drzat dieeetu aby som sa spratala do tej sumy a potom sa to moze aj 2x zvysit 🙂

verulka
16. dec 2008

no, podla mna podnikanie nie je o peniazoch, ale o napade..no uplnu novinu tazko vymysliet...kazdopadne je tu vela moznosti...
napr podla mna je super zacat hoci aj s malickou vecou, naucot sa na tom malom podniku kopu veci a potom sa zrazu otvoria moznosti...
ja mam v plane rozbehnut svoje veci...v priebehu roka..mozno...rozhodne sa uz do zamestnaneckeho pomeru nechystam vratit 🤐

teodorka
autor
16. dec 2008

no ved prave , ide o tu vec, a preco si myslis ze zacat s malou vecickou?

daskak
16. dec 2008

verulka- moj clovek - drzim palce 😀

verulka
16. dec 2008

lebo malokto je tak super, ze zvladne hned ist naplno do boznisu..ked zacnes v mensom, hodi ti to "vreckove" ale azse nezhltne ti to cas..popri tom zistis, z etvoj predmet podnikania ma aj kopu pribuznych odvetvi, kam sa da preniknut bez vacsich investicii a hodi to nejake korunky..no a potom sa da dopracovat aj k tym vacsim veciam...aspon tak si myslim, ja tiez zacinam pomalicky a v malo..ale plany su velke 😉
daska, diky 😉

daskak
16. dec 2008

no ja podnikam od svojich 20 /mam 29/ a najdolezitejsi je prvy rok 🙂 ..verulka este raz drzim palceky 🙂 🙂

ella1
16. dec 2008

ale tiež sa to ľahšie hovorí,ale realita je ťažká.ked robíte niečo,máte zamstancov a napr. robíte iným služby a tí iní vám nezaplatia,lenže musíte dať výplatu+ odvody+dph a nikoho nezaujíma, že vám nezaplatili alebo sa súdite s firmou,že vám dlží peniaze......no nie je to sranda.........

daskak
16. dec 2008

ella plne suhlasim- preto ani ja ani mangel nemame zamestnancov 😝 .. pracujem s ludmi ktori maju zivnost

ella1
16. dec 2008

mm to tak má tak viem.len zas ja napr. by som si nechcela robiť živnosť a napr. keby že chcem robiť v kozmetike tak tam väčšinou chcú so živnosťou....a nie všetko sa dá tak spraviť, že máte ľudí pod sebou so živnosťou.napr. v takej fabrike by to asi nešlo....

verulka
16. dec 2008

ella, myslim, ze sa to da zvladnut...napr sa da rozlozit podnnikatelske riziko..ale konkretne veci su velmi individualne...ale ked sa da, je lespie mat ludi na zivnost..iank moj muz tiez nikdy nerobil, od VS bol SZCO a teraz uz zalozili sro 😉

daskak
16. dec 2008

sro je to najlepsie 🙂 ..

ella1
16. dec 2008

zvládnuť sa dá.ved mu napriek tomu celkom ide.hladom netrpíme aj na dovolenku sa dá našetriť.....
tuším tiež má sro.len je furt preč
😝 ale aj na to sa dá zvyknúť.najlepšie vyhrať ten jackpot a nemusíte robiť nič,len to čo sa vám naozaj chce.... 😀

daskak
16. dec 2008

😀 😀 😀 ..... no stym casom je to fakt niekedy biedne... ☹

expertka8
16. dec 2008

...bibinka...aka "bordelmama"??? 😅
...dnes sa tomu nadava "manager" 😅
...aspon viem....kde tolko praxov zarobi moj mangel...ked managuje 😀 😀 😀 😀

sirinka
18. dec 2008

keby som mala vela penazi a vela nervov, otvorila by som moderny starobinec...

skuska
22. dec 2008

ella1: uplne s tebou suhlasim - na podnikanie netreba peniaze, ale skvely napad 😉

nanyka
22. dec 2008

na niektoré podnikanie treba aj peniaze, záleží od typu..
načo mi bude super nápad, keby som k tomu nemala kapitál? 😅

teodorka
autor
4. jan 2009

ahojte , napriklad chcela by som robit desiatove rozky a dodavat ich do skol do bufetov, kto vie ake povolenia mi treba?