V čom podnikať?

teodorka
16. dec 2008

AHooojte bebenky. Keby ste mali dostatok penazi, v com by ste zacali podnikat????

ella1
16. dec 2008

na podnikanie netreba peniaze ale skvelý nápad.ked ho dostanem nepoviem nikomu, ale začnem v tom sama robiť.

teodorka
autor
16. dec 2008

myslis???? ze je to len o napade??? 😉

daskak
16. dec 2008

o mne by sa pacilo mat salon: kozmetika, masaz, licenie, kadernictvo, no proste vsetko co by nas urobilo este krajsimi ako sme 🙂 🙂

teodorka
autor
16. dec 2008

daskak - aj mne sa to paci + posilovna

asitka
16. dec 2008

bože...mne minule doniesla suseda ochutnať koláč...ona tak fantasticky pečie...že ma napadlo, že by si mohla otvoriť cukráreň s domácimi koláčmi.... 😀 viete koľko žien by to ocenilo...kúpi celý plech...no nik sa nedozvie, že ona to nepiekla 😀 😀 😀 😀 😀

briluxina
16. dec 2008

mne by sa to tiez pacilo, ale najdolezitejsie zohnat klientelu aby to vobec slo...

briluxina
16. dec 2008

myslim kozmetiku atd...
cukraren? to je fajn, dobrych kolacov je dost malo...ja som velmi vyberava 🙂

ella1
16. dec 2008

salonov je toľko,že až.aj cukrárok takže na tom by ste nezarobili.treba niečo čo tu nie je.len čo?

sassi
16. dec 2008

detsky sekáč, ale nie tie klasiky, ale taky, že vykupovať aj od mamičiek a predávať vecičky a kočíky a spol, kamenny aj internetový

expertka8
16. dec 2008

...catering....dekoracie...vyzdoba... 😉
...obxod s dekoracnymi serepetickami 😉
...reklamna agentura...to je moj sen 😉

...a inak....zdielam nazor elly1....som ako hrob a hybem zadkom 😀

asitka
16. dec 2008

ella...ja nemyslím, cukráreň ako cukráreň....a tu v žiline nič také nie je....no nech ma šlak trafí....ale nenatrafila som tu na nič podobné 😉

ella1
16. dec 2008

sassi aj toho je tu už dosť....

asitka
16. dec 2008

ono všetkého je už všade dosť....len to treba robiť ináč 😀

sassi
16. dec 2008

asit, u nas je, ja tento rok ani nepečiem, idem kupiť, mnam 😉

ella, je aj nie je ... u nas v meste len klasicke čo vláčia veci zo zahraničia a maju tam tu módu a-la 80.roky
a ked som chcela predať naraz značkove veci po mojich dvoch... nemali záujem o vykúpenie
tak to po troške predavam na bazarikoch ... ale nemá na to každy čas a chuť - fotiť, nahadzovať, behať na poštu .... ja ked pojdem do roboty, tiež nebudem mať na to čas

ella1
16. dec 2008

ako ináč?to je ľahké povedať,len ťažšie robiť.
no dobrý nápad bol urobiť si agentúry kde hladali brigády študentom a podobne.na tom sa dalo dobre zarobiť.ale už ich tiež veľa....

daskak
16. dec 2008

ella .... aj ja s tebou nesuhlasim... nie je salon ako salon... u nas ich je 26 a napriek tomu ja som robila vizaz a nikdy som sa nepozerala na to kolko je konkurencie... ponukla som nieco co ine salony nemali a preto sa baby ku mne vracali... teraz som na MD a len kontrolujem kocky co robia....je to aj o pristupe aj o sluzbach a nezalezi na tom kolko je inych... ale mne by sa pacil taky komplex sluziebpokope 😀

ella1
16. dec 2008

hej, ale zas ked chceš začať a nemáš miliony na špičkový salon pre bohatých,tak takých je veľa a teda podľa mňa o ničom.tiež som od fachu,síce v tom nikdy nerobila.....ale nezarobíš na tom tak dobre.
tak mne by sa tiež páčil salon s kozmetiou,kaderníčkou,manikerkou k tomu svadobný salon a všetko okolo toho,ale zas na niektoré veci treba peniaze.ja si myslím, že teraz trebe hladať niečo čo sa dá robiť cez net.kdesi som čítala o mladých ľudoch čo mali super nápad a vdaka tomu sú bohatí,nepotrebovali prachy lebo to bolo cez net.
napr. google.

expertka8
16. dec 2008

...podla mna ziadne zarucene clanky na to "v com zacat podnikat" ani neexistuju..
....kazdy by mal podnikat v tom o com aspon nieco vie...pretoze podla mna sa da zarobit na UUUUPLNE vsetko pocnuc kravskymi "lajnami" az po luxusne auta...
....kazdy nieco potrebuje, vsetci potrebuju nieco ine...no o vsetko je zaujem...nieco stoji korunu, nieco milion, niecoho predate tisice niecoho kusy...
....podla mna je to viac o solventnosti a o tom, co viac viete ponuknut zakaznikovi ako vasa konkurencia..
....no myslim, ze je to HLAVNE o pristupe k zakaznikovi, o prezentacii firmy o kvalite sluzieb a o tom ako sa vies predat...potom naozaj zarobis aj trebars na kravskom truse 😀

teodorka
autor
16. dec 2008

google na zaciatku potrebovalo strasne vela prachov kupte si knihu google story

teodorka
autor
16. dec 2008

expertka8 mas pravdu
a o to ide

mne sa velmi paci to pecenie kolacov, podme to premysliet len tak teoreticky

expertka8
16. dec 2008

...teodorka...kasli na kolace...podme spolu predavat snehove gule...hla..

http://adam.cas.sk/clanok/1588/biznisman-roka

😀 😀 😀

teodorka
autor
16. dec 2008

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

teodorka
autor
16. dec 2008

v tomto teple to bude riadna makacka

expertka8
16. dec 2008

...no vidis....xce to skvely marketingovy tah...vystizne logo...klamlivy slogan...bohatu reklamu...ritopxacske kontakty...prihluplyx...naivnyx kupujucix ...a uz sa vezieme vo velkyx praxox 😀

...v prvom rade by som tie gule odporucala impotentnym partnerom....so sloganom..."Nie je GULA ako gula" 😅 😀 😝

ella1
16. dec 2008

ex-tak na čo čakáš?hor sa do toho 😀

prasiatko30
16. dec 2008

s tymi kravskymi lajnami - som sa musela zasmiat lebo poznam chlapika co sa venoval predaju bycieho semena - exkluzivny to obchod tam sa tazke prachy len tak mihaju a potom druheho co vyrabal urny a podobne veci okolo pohrebov - ten mal tiez take pohrebnicke napady 😉 - inaksie pohrebnicke sluzby to je isty business - umriet raz musime vsetci 😝

prasiatko30
16. dec 2008

inaksie viete co je teraz tiez dost dobry podnikatelsky napad - vyrabat alibi pre nevernych manzelov/ky - chlap/zena si chce ist niekam uzit na par dni bez toho aby sa o tom polovicka dozvedela a firma sa postara o to aby mu/jej prisla pozvanka na kongres(alebo pod) vybavia falosne letenky, potvrdenky z hotela, ucty z restauracii a este aj ked polovicka vola tak ju prepajaju priamo na "kongres" a beru odkazy ktore mu urcite odovzdaju hned ako sa skonci prednaska - 😀

maruschka
16. dec 2008

dievčatá, s tými zákuskami, tortami sme podnikali...Ale bolo to ťažké..Lebo tú prácu nikto nezaplatí..to bolo plechov, energie-plyn,elektrika,voda, opotrebované spotrebiče, voľný čas žiadny a nakoniec, keď sme si spočítali náklady, tak nám zo zákazky zostalo čistých pár korún-obrazne...Skrátka to, čo človek do kvality vrazí, nikdy mu nikto nezaplatí.... 😉 😉 Takže cukrárčina určite nie...

expertka8
16. dec 2008

...jedno je iste....podnikat v oblasti ..."narodenia"..."umrtia"..."sexe"..."xlastu"....zarobok jasny 😉
...len na ten "sex" by som nemala zaludok 😝

prasiatko30
16. dec 2008

ja by som nemala zaludok ani na to pohrebnictvo - oslovovat cerstvych pozostalych aby si vybali nasu pohrebnu sluzbu a tuto alebo onu rakvu - na to musi mat clovek tiez zaludok 😅