V čom podnikať?

teodorka
16. dec 2008

AHooojte bebenky. Keby ste mali dostatok penazi, v com by ste zacali podnikat????

lilit35
3. jan 2015

Necitala som, ale mohla by si nieco najst v tejto knihe: http://www.amazon.com/Small-Business-Ideas-Unde...

makano
7. jan 2015

dobry vecer,chcem sa spytat a poradit ,podnikam po prvykrat ,obor kadernictvo.treba mi urot supis tovaru koncom roka ?dakujem
🙂

bomo
15. feb 2015

Ak rozmýšľate o tom, v čom podnikať, možno vám pri rozhodovaní pomôže tento článok: http://www.uspesne-podnikanie.sk/v-com-podnikat (5+1 spôsobov, ako prísť na to, v čom sa vám oplatí podnikať)...

vladob666
28. feb 2015

Ja som zacal podnikat popri studiu a som velmi spokojny, pretoze si viem slusne zarobit a mam dostatok casu venovat sa skole. Vyhodou mojho podnikania je, ze dasa sa vykonavat s pohodlia domova a hlavne cez internet. Odporucam kazdemu si pozriet tieto informacie. Viac info o tomto podnikani na http://bit.ly/1GASaRi

tralalajatrala
21. apr 2015

@briluxina Aby si mohla piecť, musíš mať výučný cukrársky list. Inak by som už tak brigádovala, ale keďže chodím na gympel, mám smolu.

elis1985
24. máj 2015
Používateľ elis1985 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od elis1985.

Nepodnikaj a to nikdy! Ak nevieš v čom začať, tak táto oblasť zrejme pre teba nie je :(

skolkarik
17. aug 2015

Ahojte, hľadáme šikonú učiteľku do súkromnej materskej škôlky v Bratislave. Viac v pošte 🙂 Vhodné aj pre mamičky na RD.

bubu007
24. aug 2015

Ahojte baby. Ja som od malička túžila mať vlastný obchod. Aj som si tento sen splnila a kúpila zabehnutú vinotéku, no nie je to to, čo som očakávala. Obchod nevynáša toľko, ako by som potrebovala.. Premýšľala som, že vinotéku predám a začnem podnikať v niečom inom. Ale v čom? Už som naštudovala asi všetky stránky na internete a nikde som nenašla žiadnu inšpiráciu ☹ Chcem to otvoriť v meste. A v meste býva väčšinou všetko,no nie? Alebo máte niekto nápad, čo by ľudí zaujalo? 🙂 Ďakujem za každý nápad, radu..

snehulka24
25. aug 2015

@bubu007 Ahoj, ja sa tejto teme tiez venujem dlho, myslim, ze viem postup, ktory mi pomoze objavit to, v com by som bola dobra a uspesna. Treba zacat tym, ze clovek sa musi najprv spoznat. Odpovedat si na zakladne ale aj domyslene otazky, napriklad: ked listujem casopis, ktora tema ma zaujme najskor, ked idem do knihkupectva, kam najprv zamierim?, a pod.. o tom aj o inom by som vedela dlho rozpravat a diskutovat. Viac v IP 🙂 . Drzim ti palce.

elvie1909
25. aug 2015

Kto chce byť zajtra starší,škaredší a chudobnejší...myslím že nikto,tak sa ozvite..

snehulka24
25. aug 2015

@elvie1909 Dobry den, ake podnikanie tu prezentujete? Mozete sem napisat viac?

elvie1909
25. aug 2015

@snehulka24 písala som Vám mail...

smoni
5. nov 2015

a je treba veľa peňazí na rozbeh dobrého podnikania? Ja som začala s malou sumou a podnikanie ide (aj bez rizika, zbytočných skladových zásob a nervov)

verca52
5. nov 2015

Momentálne je najlepšie a cenovo najvýhodnejšie, čo sa týka počiatočnej investície podnikanie na internete. Eshopy zvyšujú každým rokom tržby, stále viac ľudí nakupuje na internete. Zisťovala som, surfovala a po dlhej dobe rozhodla pre túto oblasť podnikania. Ja som si dala vytvoriť shop a vyzerá perfektne www.povabna.sk. V ponuke mám množstvo krásneho tovaru pre ženy aj pánov. Výhoda je že to celé komplet teda eshop, všetko okolo toho ma stálo menej ako 1000 eur. V tej cene je dodávateľ, shop, grafika, prepojenie z dodávateľom atď. Teda ešte sa to dokončuje a má to byť úplne hotové na komplet do konca týždňa. Ale grafika, shop, tovar, vyzerá super. Ak budete chcieť poradiť napíšte mailom na verika123@centrum.sk

papinotata
6. nov 2015

@smoni v com podnikas? aj aj stale rozmyslam, ze by som rada, nieco robila,..Vdaka za odpoved..

mahazatkova
15. dec 2015

@teodorka ahoj ja som zacala podnikat v oblasti detske interierove ihrisko s kaviarnou a fotosluzby bohuzial sa stahujem na novu banu a nemam volne priestory cize to musim rozpredat ak by sa ti tento napad pacil ozvi sa 0904850041

mejky77
22. jan 2016

aj ja som začala so 440€ a ide to pekne sa rozrastá ...bez dalších investícií a rastie podnikanie, žiadne náklady iba práca

dorka_shop
2. feb 2016

Zarobte si aj vy prostredníctvom e­shopu (internetového obchodu). Praca je vhodna na online alebo offline aktivitu v pohodli domova.
Tovar nenakupujete ani ho neskladujete doma. Vašou úlohou je starat sa o e-shop, ktorý dostanete už naplnený tovarom priamo od výrobcu.
Práca je dlhodobého charakteru, moznost vytvorit si pravidelny prijem aj v zahranici, takmer s nulovou investiciou.
Po registracii dostanete bezplatne firemny eshop. Vasou ulohou bude propagacia eshopu. Eshop je zamerany na predaj zdravej kavy, kozmetiky a vyzivovych doplnkoch s obsahom reischi a aloe. Vsetky produkty su kvalitne, certifikovane a blahodarne posobia na organizmus.
Viac info:jjakabova80@gmail.com

vilaamalka907
31. máj 2016

@dorka_shop Dobry vecer platí este ponuka? Dakujem

nicol_6
14. jún 2016

Pekný večer všetkým 🙂
Rozbiehame na Slovensku nový lukratívny obchodný model podnikania v oblasti sieťového marketingu prostredníctvom mobilnej aplikácie.
Rozširujeme a budujeme sieť obchodných partnerov, a preto ponúkame túto príležitosť pozitívnym, ambicióznym ľuďom, ktorý sa zaujímajú o túto oblasť podnikania a investovania a hľadajú možnosti ako si naštartovať vlastný biznis.
Radi privítame v našom tíme každého, kto sa neuspokojí s bežným priemerným mesačným zárobkom, chce vykročiť z davu a budovať si svoje vlastné sny.
Ponúkame podporu od nášho skvelého tímu, najlepších celosvetovo úspešných lídrov, vlastný biznis všade so sebou, časová sloboda, nadštandardné finančné ohodnotenie, sporenie na dôchodok, firemné auto, teambuildingy a ďalšie bonusy.
Projekt je zastrešený najprísnejšou európskou auditorskou spoločnosťou Seldia.
Ak vás táto jedinečná príležitosť zaujala, kontaktujte ma a rada vám odpoviem na ďalšie otázky 🙂

vo
16. jún 2016

@nicol_6 prosim o zaslanie info do spravy,dakujem

vilaamalka907
17. jún 2016

Ahoj taktiež prosim o zaslanie spravy pre viac info mam, co vsetko k tomu treba aby som mala a pod. Mam záujem dakujem pekny den

katka2910
10. okt 2016

@ivy1053 a oco vlastne ide?

ivy1053
13. okt 2016

@katka2910 ja mam toho viac, aj podnikanie podobne ako vravi nicol, aj investovanie bez vlastnych penazi atd. Je to skor na stretnutie osobne alebo cez skype, ak mas zaujem, tak daj vediet sukromne

abigael
15. okt 2016

prosim info

kubinka1
11. dec 2016

Milé mamičky,
sme detské centrum v Bratislave ( staré mesto), sídlo v trojposchodovom rodinnom dome, s bazénom. Máme aj prevádzku plávania dojčiat a iné aktivity pre detičky. Hľadáme podnikavú mamičku, mamičky, ktoré by mali záujem spolupracovať a využívať priestory v našom centre, cca 80 m2, 3 pekné miestnosti, plus kúpeľňa s detským vybavením a zimná záhradka , všetko zariadené detským nábytkom, montessori hračky. Doobeda je tam adaptačný program škôločka, radi by sme priestor niekomu ponúkli v ostatných dňoch , plus poobedia na rôzne aktivity pre detičky, mamičky s deťmi, ( kurzy pre detičky, opatrovanie detičiek, priestor pre detský psychológ, logopéd, a iné).
V prípade záujmu napíšte právu, ďakujem .

nikusa008
10. jan 2017

@elvie1909 o co ide?

ivananovakova12
17. jan 2017

Ak ste si vybrali predmet podnikania, odporučila by som preveriť reálne možnosti a dať si urobiť analýzu podnikateľské zámeru na www.marketing.bhlc.sk. Povedia vám aká je úspešnosť firiem na Slovensku, ktoré podnikajú vo vašom predmete podnikania. Zistíte aké sú náklady, zisky, dostanete typy na úspešné firmy, a môžte sa tam prípadne ísť pozrieť. Majú obrovskú databázu firiem, ktoré na Slovensku podnikajú.

verca52
1. aug 2017

Pekný článok o lenivosti, ktorá bráni väčšine ľudí sa rozhýbať a spraviť zmeny vo svojom živote. A preto vždy zostanú len pri nadávaní a sťažovaní sa aké to majú ťažké.
https://www.creeo.sk/vlastneho-podnikanie-zahod...

lancel
28. apr 2018

Ak to myslíte s podnikaním vážne, skúste si prečítať najskôr tento blog, je tam zopár tipov, že ako začať. https://kurzona.sk/ako-zacat-podnikat-v-com-pod...