V ktorej banke sa oplatí máť účet?

ankaa
28. mar 2008

V ktorej banke máte účet? Aké máte poplatky? (zriaďovacie poplatky, mesačné, pri prevodoch, internet banking, výber z účtu..) V Ktorej banke sa oplatí otvoriť účet najviac? Práve si prezerám ich webové stránky, ale budem rada, ak mi napíšete odpovede

uhlikova09
28. mar 2008

Ja mam Tatrabanku asi od septembra ,pred tym som mala Dexiu ale bola som maximalne nespokojna,platim len 59 korun za vedenie uctu 😉

biba12
28. mar 2008

Urcite si nedavaj SLSP, su sto rokov za opicami. Nasi tam maju ucet a ked chceli, aby im sms chodili na mobil pri kazdom pohybe . ktory je na ucte, povedali nam,ze sa to plati 30 Sk/mes. Ale to chodia sms iba raz do dna a to vecer, alebo nadranom. Cize Ty 15 krat zaplatis kartou a pride Ti to nadranom. Ak chces sms ihned po kazdom obrate, stoji Ta to dalsich 30 sk. Pritom n´viem, ze v Tatra banke, VUB sa to neplati a chodi to po kazdom obrate ihned mobil. SLSP ma strasne sklamala a dobre pobavila.

katy2
28. mar 2008

jednoznacne tatrabanka

jerryjanka
28. mar 2008

ja mam OTP a som spokojná

gangulienka
28. mar 2008

ja mam tatrabanku uz 9 rokov a som spokojna, aj VUB je dobra

otrivinkajanka
28. mar 2008

ja mam vo vub flexi ucet a som spokojna moj stary ma aj tatra-banku aj ta je fajn

tinusi
28. mar 2008

SLSP je naozaj este niekde v sociku... VUBka tiez nie je ktovieco, ked mas rada promptny pristup a veci vybavovane online. Tatrabanka je dobra, ale celkom draha. Ja mam CSOB. Za ucet platim 6,- Skk mesacne!!!! Pritom v cene mam neobmedzeny pocet poloziek, zadara vyber z CSOB bankomatov, zadara komplet internet-banking. Platim len ked si chcem vybrat prachy na pobocke alebo ked chcem aby mi oni vytvorili prevodny prikaz - ale to nerobim, lebo akekolvek prikazy si viem nastavit rovno cez net a sama... Podmienky pre taky nizky poplatok su uplne v pohode: musim mat kazdy mesiac prijem tusim 14000,- (materska plus muzova vyplata - to zvlada plnit kazdy), musim mat nastavene 2 alebo tri trvale prikazy (rata sa aj inkaso).

nanyka
28. mar 2008

tatrabanka napr. nemá v ponuke platobné karty k devízovým účtom, čo ma dosť v 21.st. zaráža a keďže som mala príjem v cudzej mene, tak pre mňa vôbec neprichádzala do úvahy..(prevod na nejaký sk účet by boli len ďalšie nemalé náklady navyše)..
záleží od toho, aké máš požiadavky..mne najviac vyhovuje VUB. Mala som účet aj v OTP, ale len krátko, majú dosť zlý internet banking.

dominica
28. mar 2008

ja mám ČSOB a takisto som spokojná, mesačný balík za vedenie účtu + SMS + trvalé príkazy + inkaso + neviem čo ešte ma stojí 69 Sk. Ale tie SMS tiež niekedy prídu v noci... 😝 a nie hneď po obrate.

tinusi, už som rozmýšľala, prečo taký nízky poplatok, aj ja by som ho chcela, ale mužova výplata mi tam nemôže chodiť, takže tých 14000 tam nebude ☹

tilly
28. mar 2008

ja mám VUB, Tatra aj ČSOB a všade sa mi zdajú poplatky strašne vysoké

julia225
28. mar 2008

Ludova banka a som spokojna... 😵

liliandax
28. mar 2008

my mame Tatrabanku a sme spokojni.. 😉

matinka
28. mar 2008

my mame SLSP / uz asi 100 rokov, ale prave chcem s nimi zrusit vsetky kontakty, ked k niecomu pride, alebo nieco potrebujes zmenit, tak je to otras!!!! /, VUB /som tam len pasivny klient, ale ked som chcela nieco specialnejsie, nevysli mi moc v ustresty/ a CSOB /som tam len kratko, tiez mam ten 6 Sk ucet, len maju trosku horsi internet banking ako SLSP/

janina77
28. mar 2008

Ja mam Istrobanku, mesacny poplatok je sice nejak do 100 Sk, ale kvoli tomu, ze tam mam embosovanu kartu, nejake dalsie vyhody internetbankingu a vela veci bez poplatkov. Ale vyhovuje mi hlavne kvoli pristupu na pobocke, nikdy necakam, neplatim za zamenu minci, nevypisujem blbe papiere, vsetko vybavim za par minut a dostanem sa tam s kocikom 😉.

wladka
28. mar 2008

ja mam postovu banku, uz 10 rokov.. este ako studentka, vtedy sa to oplatilo, za vedenie uctu nic neplatim, iba postovne za vypisy, 10sk 😀 .. internet banking mozny, vybery zdarma aj na poste, vybery na inych miestach, za niiizke poplatky - ja teda za ziadne, lebo to je este ako student karta 😉 .. a kazdy obrat sms- 1,50sk tusim, alebo 2??

matinka
29. mar 2008

janina77, niekde som minuly tyzden citala, ze CSOB kupila Istrobanku

maca793
29. mar 2008

Dexia Banka 😝

vladkaz1
29. mar 2008

Ja mam Tatrabanku a spokojna nie som ma najdrahšie poplatky aj prevody...

maca793
29. mar 2008

teraz som si v Dexii dávala robiť nový účet, platím mesačne 59,-sk v tom mám 5x výber z automatov, nezáleží na tom, či je domáci alebo nie, 4x príjem na účet, 4x stiahnutie výdavkov z môjho účtu + poštovné v tom, takže si myslím, že je to super. som v nej už 7 rokov, som spokojná, predtým som bola v poštovej, ale tá berie aj za nákup cez kartu poplatok a má strašne veľké poplatky za výber alebo príjem na účet. tak som ho zrušila.

vladkaz1
29. mar 2008

Aj ja som rozmýšľala že to tiež zruším v tej TB su tam nenormalne poplatky a ked chcem previesť sumu na iný učet platím za to 150sk.No je to normálne? ?en 1 prevod mám zadarmo a to mam trvalý príkaz.

karthur
29. mar 2008

150 Sk za prevod? to sa mi zda szrasne vela. aj ja mam tatrabanku a nakupujem vela cez net, takze prevadzam z uctu na ucet, a nezda sa mi, ze by to bolo az 150. To som teraz v soku, nie ze mi strhne zrazu kopu penazi 😠

vladkaz1
29. mar 2008

No ja som chcela v banke spravit prevod do dexia banky mali sme nedoplatok za plyn a ta pani mi povedala ze prevod stoji 150sk!!!! Tak som sa zhrozila a mozem kaslat radsej som isla so mesta a zaplatila som to priamo v banke.Neviem moze to byť aj tým že máme nejaký zlý balík sakra neviem kolko platíme za balík musím sa opýtať muža ,ale internet banking nemame...

tretulka
29. mar 2008

ja som mala SLSP, otras, ked som nieco chcela vybavit, vzdy sa vyskytol nejaky problem, neochota 😠 , teraz mam cca 3 roky CSOB, som spokojna 🙂

rabiva
29. mar 2008

ja mam vo VUBke (zamestnanecky) 🤐 ale kebyze ho nemam uplne zadarmo tak viem velmi dobre ako s poplatkami vybabrat 😎

pezincanka
29. mar 2008

Vladka, to si kukni ten balik. Oni maju teraz nove, oplatisa ti ist doTB osobne a precitat si novy letak. Ja mam vela prikazov aj zadarmo, nemam to teraz pri sebe, ale mozem to zajtra doma kuknut. Ak pouzivas MK, tak si urcite zriad Internetbanking, to sa ti vzdy oplati. Tu uhradu do Dexie by si mohla urobit z domu a takmer zadarmo.

Ja tam som spokojna uz zopar rokov.

vladkaz1
30. mar 2008

Musim sa kuknut lebo ja som svoj zrusila v TB a mame uz len muzov dik za radu 😉

sisi1
3. apr 2008

Baby, co hovorite na tu novu virtualnu mBank, ktora ma len kiosky a ziadne budovy? Nic sa neplati....za vedenie uctu za nic..zaujimave.... 😕

maruschka
3. apr 2008

my máme Tatrabanku a VUB a spokojnosť 😉 😉 A tie poplatky-nuž, čo narobíme...A peniaze mať doma v kredenci len kvôli poplatkom nie je nič moc.. 😀 😀

mimik9911
3. apr 2008

Ja mam ucet vo VUB a CSOB. Ja odporucam CSOB, je tam moznost nizkeho mesacneho poplatku ako pisala Tinusi a pohyby na ucte su v cene. Jedine co sa mi na tom nepaci je, ze sms o pohybe na ucte chodia neskoro, niekedy aj dva dni po zaplateni kartou napr. v obchode (v Tatrabanke chodili hned ako som zaplatila kartou) a co sa tyka tych sms, da sa cez internerbanking nastavit cas, kedy nechcem aby chodili, my to mame nastavene aby nechodili v noci od 22:00 do 7:00 rano...

dika
3. apr 2008

ja mam v csob - Pohoda balik, mesacne za 66 Sk ale teraz som si zalozila ucet v mBank - vsetko bez poplatku (skus si pozriet na webe).