V noci sa mu zle spí v postieľke. Môže mu byť úzka?

danielaviki
28. aug 2010

Ahojte. Moj syncek posledne 2 tyzdne nevie spat v noci v postielke. Okolo 21.00 zaspi, prelozim ho do postielky a vzdy okolo 23.00 sa zobudi. Vobec neviem preco sa tak zacal budit. Niekedy vypije troska mliecka, ale vacsinou nie je hladny. Troska ho ponosim na rukach a dam ho spat do postielky, ale uz nezaspi, gula sa z boka na bok, nevie si najst polohu,tak zacne mrncat az plakat.A tak koncime na gauci, kde jedine vie spat lebo ma dost miesta na pretacanie a spanie na brusku. Ak sa mi ho nahodou aj potom podari prelozit do postielky zase sa o niekolko hodin zobudi,ked uz je hladny alebo len tak a vsetko sa opakuje dokola. Posledne dni sme ostali spat na gauci az do rana a to pekne spinkal, zobudil sa iba raz na papanie. Lenze to spanie na gauci mne nevyhovuje lebo som dolamana a unavena. Od 3 do 6 mesiacov mal ortezu kvoli klbikom, tak spinkal len na chrbatiku. Inac od narodenia nemal problem spinkat v postielke. Neviem ci nema dost miesta alebo preco sa budi v noci a nevie spat. Nemate niekto podobnu skusenost?A ako to vyriesit? Dakujem.

lodgermaniacka
28. aug 2010

@danielaviki aj moj maly spal do 4.mesiaca super, skoro celu noc, len nadranom sa najedol, ale ako sa začal pretačať tak tiež sa prevracia z jednej strany na druhu, nožičkami sa zapiera o tyčky postielky, ja si skôr myslim že chce byť pri tebe, aj ja ked si dam maleho k sebe do postele hned zaspinka 🙂

danielaviki
autor
28. aug 2010

@lodgermaniacka hmm mozno mas pravdu...... ja ho ale do manzelskej postele moc neviem dat lebo mame take hlupe matrace, ktore sa od seba odtahuju a on by lezal akurat v diere, inde ho nedam spat lebo by sa zgulal z postele.
Na gauci nie je v moje tesnej blizkosti, ale tak asi citi a vie ze je pri mne.

didiana333
28. aug 2010

Aj mne to malý niekedy urobí,ale ked vidí,že je tma a ticho,tak si tam len tak sám pokecá a potom zaspí.... 😵
Ale ked sa vzprieči krížom cez postielku a zasekne tam,tak mrnčí...vtedy ho len popravím a nakoniec sa pekne sám uloží a zaspí....Aj on sa prevaluje zo strany na stranu,ale myslím,že je to uplne normálne...ja som ho nikdy neprekladala nikam... 🙂

dorotka57
29. aug 2010

mám takú istú skúsenosť ako didiana333, hlavne v noci sa malý dosť v postielke krúti a keď sa náhodou zasekne a začne mrnčať, stačí, keď ho popravím a zase zaspí ...
zo začiatku spával cez deň v manželskej posteli alebo v kočíku, ale už asi 2 mesiace ho dávam do jeho postielky ...

danielaviki
autor
29. aug 2010

tak dnes sa nam podarilo spat celu noc v postielke, hoci sa 2x zobudil + 1x na papanie, troska som ho ponosila a dala spät do postielky a zaspal.... 🙂