Vadí vám, ak sa váš partner obzrie za inou ženou?

zabiatko200
27. máj 2008

ahojte baby.zacala som tuto temu lebo chcem vediet vas nazor na to ci vam nevadi ked sa vas muz, priatel, partner pozrie alebo pozera na ine zeny ked idete po ulici. ci vam to nevadi, vadi, aky na to mate nazor, ci neziarlite, ci sa nehadate alebo to beriete len tak sporotovo, ved nech sa pozrie.. lebo pozeraju sa vsetci muzi, len ked sa to tyka aj toho nasho tak ci vam to nevadi...dakujem..

kajena
31. máj 2008

...tak na mne piskaj a volaj frajirci hlavne kdyz jsem nekde v cizine, tady v Cesku koukaji, ale nikdy jsem nezazila nake lascivni gesta jako treba v Anglii, It, Span..atd..takze asi tak...cesti chalpi mi prijdou oproti cizincum jeste dost na urovni co se tyka ocumovani..stipani do zadku jsem taky zazila jen v cizine 😀

johanda
31. máj 2008

Koukají, pískají, volají...jak kdy, jak kde. Pokud koukají, toho si zpravidla nevšímám/nevšimnu, upozorní mě na to kolikrát až spolujdoucí, zejména od tchyně to zní srandovně. Pískání a povykování prostě přecházím, tak si týpci písknou, no...jsou to většinou chlápci chudší duchem, měla bych si kazit den nějakým chuděrou?
Nejvíce popiskování jsem si užila v Itálii, tam to nějak patří k projevům obdivu, v Polsku mi naopak přišli chlapi velmi galantní . Takoví ti uliční povaleči, co se baví hulákáním na ženské se samozřejmě najdou všude, to snad ani nemá cenu řešit...ostatně tohle je už off topic 😉

haluskacz
31. máj 2008

jestli vam je to neprijemny, tak priberte 25 kg a noste na zadech dite, to na vas zarucene piskat ani volat nebudou 😀

zanett
31. máj 2008

😀 halusko, stacilo by to dite - maminy asi u dotycnych nejsou v kurzu tak, jak bezdetny 😀 ...nebo jsem jeste nikoho nevidela volat/piskat/hledet na maminu 😀 😀 😀 😀

monkula
31. máj 2008

myslím si, že je prirodzené, že sa chlap pozrie za ženou, teda za peknou ženou, aj sa tiež pozriem, keď vidím peknú, upravenú ženu, pekné kvety v meste, alebo pekné bábetko v kočíku...Čo je pekné priťahuje pozornosť...
ja svojmu mužovi naprosto dôverujem, chodí s kamarátmi na doskotéky, teraz je v Taliansku an štyri dni s tou istou partiou, a najviac ma vytáča otázka, ty ho pustíš? A čo je priviazaný na reťazi? ja nemám 15 rokov, aby so mu robial žiarlivé scény, alebo sa odúvala, keď sa pozrie za peknou ženou, hoci som t o vlastne ja, kto ho na peknú ženu upozorní.
A taktiež nie sme spolu jeden deň, aby sme sa podozrievali ,alebo sledovali... Ak chce muž podviesť, urobí to, aj keby ste ho zamkli doma na sedem zámkov...

johanda
31. máj 2008

hehe, tož já jednou šla s kočárek a kolem jeli nějací takoví ve starém žigulu a pořvávali. Jsem si taky myslela, že děcko je silný repelent...a nějaká extra krasavice též nejsem...tak nevím. Možná, že to byli nějací trestanci vypuštění po 10 letech, těm by to mohlo být jedno 😀

zanett
31. máj 2008

johando, tak to asi budes yummy mummy 😉 ...to kazda po diteti neni 😀

s.arik
31. máj 2008

hele tak na mě nikdo nepíská ani nevolá, taky si mě vždycky pletli s klukem, ale co se teď courám s miminem (v šátku nebo ergu), tak se dost chlapi ohlíží a několik se jich už dvořilo....ovšem dcerce 😀
jeden ožrala dokonce škemral o adopci a sliboval nám barák jako hrad 😅 no, docela bych mu barák věřila, neb měl na sobě luxusní oblek, ale tak odolala jsem 😀

luucia
31. máj 2008

zanett, já bych řekla, že když jdu s kočárem, tak na mě čumí snad ještě víc než dřív 😅

johanda
31. máj 2008

spíš ti trestanci než yummy mummy a sariku, ty nekecej, dyť jsi štíhlá, vysoká blondýna 😉

zanett
31. máj 2008

jezis, holky, tak to asi budete vsechny sikovny mamky 😉 ....ty maminy, co potkavam ja, za tema se teda nikdo neohlizi a ja se ani nedivim 😀

monkula
31. máj 2008

zanett 😀 😀 😀 😀 😀 😀

1rixes
11. sep 2011

ja to praveze vobec nezvladam a nedokazem to zniest

slavik
11. sep 2011

ja môjho ešte aj sama upozorním ak ide nejaká kočka nech sa pozrie. 🙂 Ja mu stále hovorím, že pozerať sa môže ale iba pozerať . 🙂

blbovina
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
natuska87
14. júl 2014

nevadi...aj ja sa rada obzriem za "fešom"....

blbovina
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
natuska87
14. júl 2014

@blbovina tak to nieee, to uz nestihame zamerat, ani ja, ani manzel....vnimame uz iba celok

livi
14. júl 2014

my s mm obzeráme baby spolu a hodnotíme 😀 niežeby nejako okato obkukoval, ale pozrerá ako každý zdravý chlap. hovorí sa, že pes, ktorý breše, nehryzie..a viem, že sa mu ešte stále páčim ja, takže všetko ok 😉

blbovina
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
blbovina
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
natuska87
14. júl 2014

@blbovina Pozri, pokial je to iba o obzerani a vy si rozumiete, tak nie je co riesit....

blbovina
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
natuska87
14. júl 2014

@blbovina To je take, ako keby si sa opytala preco ma rad slaninu, ked Ty nie....chlapi su zvlastny "druh cicavca" a to je fajn...co by sme bez nich robili.../ a oni bez nas, ze?/

blbovina
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
blbovina
20. feb 2019

Ahojte. Moj priatel sa obzera, najviac ked ideme autom. To sa otaca az si ide krk vykrutit a ked stojime na prechode, tak to by ste mali vidiet ako sa pozera, az je nepricetny.
Ci mi to vadi? Ano, vadi, no neriesim to.

alexa21
20. feb 2019

@zabiatko200 slubil ti vernost,nie slepotu😂

simonkaba
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zloba_z_pd
28. aug 2019

Podľa mňa nieje ôk keď muz pozerá na iné doma ma ženu na tu sa ma pozerať

kvetinka75
28. aug 2019

úprimne, ty sa neobzrieš za pekným chlapom?