Vadí vám, ak sa váš partner obzrie za inou ženou?

zabiatko200
27. máj 2008

ahojte baby.zacala som tuto temu lebo chcem vediet vas nazor na to ci vam nevadi ked sa vas muz, priatel, partner pozrie alebo pozera na ine zeny ked idete po ulici. ci vam to nevadi, vadi, aky na to mate nazor, ci neziarlite, ci sa nehadate alebo to beriete len tak sporotovo, ved nech sa pozrie.. lebo pozeraju sa vsetci muzi, len ked sa to tyka aj toho nasho tak ci vam to nevadi...dakujem..

pacna
27. máj 2008

moj muž hovori ked mi chuti poldeci a obzriem sa za babu tak som zdravy. mne to nevadi niekedy sa aj spolu zasmejeme na nejakych vyjavoch 😀 😀
kamarat sa pozrie ale aj vykrikuje aj v robote na leseni aj z auta hocikedy 😀 😀

elise
27. máj 2008

zabiatko ked sa len pozerá je to ok ved je chlap a ked sa obzrie tak je to ok, 😀 horšie by bolo keby sa aj chytil alebo niečo iné to by mi vadilo. 😠 aj mi hocikedy povie ked ideme po ulici to je kočka pozri ale nevadí mi to lebo ho poznám viem že to zostane iba pri tom pohlade😉

maybee
27. máj 2008

🙂 aj môj sa obzerá, trúbi, aj keď som vedľa neho ja 🙂 Tak teraz len tak zatrúbim aj za neho, nech sa chudáčik nenamáha, keď už si ide ten krk vykrútiť 😀 Zo začiatku mi to vadilo, teraz už ani nie. Záleží od mojej nálady, a niekedy ho len tak capnem po hlave, že čo si to dovoľuje. Ale inak tomu neprikladám nejakú veľkú váhu 😉

danulik
27. máj 2008

zabiatko - a ty sa napozries za peknym chlapom? 😉
podla mna je to uplne normalne, ved sme normalni zdravi ludia..

unka7
27. máj 2008

Ahojky,

fakt dobrý téma. Ze začátku našeho vztahu jsem z toho byla namrtvici nebo spíš jsem na to nebyla zvyklá, nějaký čas jsem to přehlížela, pak mě to štvalo a při vhodné příležitosti jsme si o tom promluvili. Dostalo se mi celkem logického vysvětlení, že je lepší když se podívá, než když mě bude podvádět a po tajmu okukovat baby. Tak jsme se domluvili na kompromisu, ať se podívá, ale ať se probůh neotáčí a neslintá, že je mi pak trapně a nevím, co si mám myslet.
Postupem času, kdy jsme spolu se musím smát, je to komedie, přítel se mě takhle snaží škorpit. Já a přítel s kočárkem na procházce a kolem nás chodí ty načinčáné šestnácky, který nemají žádné starosti a neskažené postavičky. Přítel mi většinou pošeptá do ucha, že má hezkej zadek, ale já lepší, zasmějem se a jede se dál

jesika26
27. máj 2008

zabiatko200 - moj sa pozerá, ale tak nenápadne, mne by to ani nevadilo keby sa obzrel.Však aj ja sa pozerám po chlapoch a poviem, pozri aký je zlatý 😀

karot
27. máj 2008

Tak můj manžel se za některými taky otočí,když jdeme spolu.Co teď(je to jen svátečně,jinak dřepí doma)chodíme s kočárkem,tak to dělá fikaně.Jakmile jdou proti nám nějaké "kočky",tak zbrzdí,aby šel chvíli za námi a abych něviděla,že se za nima otočí. 😀
Mě je to šumák,pokud je neošáhává a nedomlouvá si s nimi rande.I já se občas otočím za pěkným chlapem. 😉
Vždyť je to lidské. 😵

vroni
27. máj 2008

No, ja očakávam, že keď idem s ním, tak sa dokáže ovládať (alebo aspoň byť nenápadný) Považujem za normálne, že sa chlapi obzerajú po ženách (aj ten môj), ale keď ide vedľa nich tá ich, tak mi to pripadá nevhodné. Ja sa predsa tiež nezvrtnem za každým pekným chlapským zadkom, keď idem s ním (aj keď si ho všimnem) Našťastie mám doma takého, ktorý to akceptuje (aj keď oči má všade 😀 ) Takže on sa nezvŕta a ja nežiarlim (nežiarlila by som ani keby sa zvŕtal, zato nasr... by som bola poriadne 😎 )

magg
27. máj 2008

ako sa hovori " chuti sa naber kde chces, ale najedz sa vzdy az doma"
My sa s manzelom pozerame spolu, aj mne sa pacia ini muzi dokonca aj ja sa pozriem za peknou zenou. A je to vzdy lepsie, ked sa muz obzrie za inou zenou ako by mal obzerat inych muzov, vtedy by som sa asi naozaj zlakla. Sem tam mam este ziarlivostne vypadky ale akosi ma to prechadza.

alionuska
27. máj 2008

No podla vas je to normalne.Tak sa priznavam,ze aj moj sa pozera.Ja to teda znasam velmi tazko a hneva ma to,ked ideme spolu a on si ide krk vykrutit...Mne to normalne nepride,lebo ma to stve.Ale asi by som chcela,aby mal oci len pre mna.Ja som teda dost ziarliva a niekedy ked nemam naladu sa kvoli tomu aj pohadame.Ale povedal mi,ze tam to konci,ze ved je chlap a co ma robit,ked niektore su viac vyzlecene ako oblecene??!! 😀

dadulka19
27. máj 2008

zabiatko,jasné,že sa pozrie,tak isto sa ja pozriem po chlapoch 🙂 ...je to o.k.,veď sme normálni ľudia a keď sa LEN pozerá... 😵

maybee
27. máj 2008

a napr. aj ja sa obzriem za ženskou, ktorá má len 5 cm oblečenia na sebe 😉

lencici
27. máj 2008

alionuska ja to beriem tiež tak ale len podľa mojej nálady keď ju mám dobrú tak sa otočím aj ja a skomentujem 😅 ale keď nie tak je peklo... Mne najviac vadí že si píše s kamarátkami ktoré som v živote nevidela cez ICQ to ma štve viac ako nejake obzeranie...

maybee
27. máj 2008

lencici.. fúha, tak toto neviem či by som tolerovala...

nikka.vo
27. máj 2008

U nás to funguje tak, že mu tu hezkou babu kolikrát ukážu já 😅 , kouká na ně i sám, když jdeme spolu, ale zase ne tak, že by si vykroutil hlavu. Právě že to dělá nenápadko, což mě možná občas štve víc, než kdyby to dělal okatě. Brala bych to totiž víc jako srandu, než očumování po tajmu. V tom případě si občas říkám, co se mu asi honí v hlavě. Já se taky podívám po chlapech, když jdeme spolu, tak to Robertovi vracim stejnou měrou. Třeba ještě schválně řeknu: Jéééé, ten byl pěknej 😀
Takže mi to nevadí, ale občas musim říct, že mi to příjemný neni... jsem asi rozpolcená osobnost 😅 🙄

lencici
27. máj 2008

Už sme sa na tom neraz pohádali tak že som už skoro ľutovala že som sa za neho vydala. Ale mám istotu že je to len písanie on vie že stačí len náznak a vypadne raz sa už na tom popálil... Tak ako hovorím pokial si len píše je to dobré. Sem tam ho skontrolujem a nič vážne si nepíšu len take somariny tak som spokojná 🙂

On mi tiež povie mne by nevadilo že si s niekym píšeš, lenže mna to ani nenapadne nemám to za potrebu...

andy21
27. máj 2008

Holky, tak já si z toho u nás už dělám srandu....bych se musela zbláznit....jako na ulici, to se za nima neotáčí....ale jedeme v autě, jde hézká holka, on čumí, lehce se otočí a pak ji ještě sjede ve zpětným zrcátku 🙄
Někdy se utěšuju, že si jen porovnávaj, jestli my(jejich partnerky) jsme opravdu nejkrásnější, ale někdy mě to dost mrzí.....

Myslím, že my také čumíme po chlapech, jen jsme rafinovanější a neděláme to tak okatě 😀
A ten můj si hodně všímá, když jiný chlapi čumí po mně..... 😀

smejko1
27. máj 2008

ahojte vsetko som si precitala, ale ja som ina. Som ziarliva a na tieto veci citliva. Ja sa za chlapmi neotacam (mozno som divna, ale sory, podla mna pekny chlap neexistuje 😕 , tak naco sa divat?? mna moze iba ocarit svojim spravanim a to na ulici asi tazko uvidim) no a dalej. Povazujem to za urazku, ked idem s muzom a on sa pozrie na inu viac ako len zbezne.... ved aj na stlpy a psov sa pozriem ked to je popri mne, nech nenarazim.... to je normalne.
Ale aby sa obzeral a nedajboze otacal. 😠 ..... ved ja ked idem s nim tak sa vyparadim pre neho a on aby sa pozeral po inych??
nerozumiem tomu a o to mam tazsi zivot. Absolutne nesuhlasim s tym, ze ved to su chlapi..... nie, to oni si to tak vymysleli. Su normalni ludia ako zeny a deti... nie vynimky.

sisstin
27. máj 2008

je mi to fuk, to je snad normální...já se taky podívám na pěknýho chlapa 😝 😵

zuzkafuny
27. máj 2008

Banda trojnohá 😉 🙂 aj môj sa obzerá... ale však na to má oči 🙂
Ale po obzretí furt povie... ale na teba nemámiláčik 😉 😵 🙂 😀

majka35
27. máj 2008

ja tiež ... 😀 😀 😀 a podľa mňa tých pekných chlapov behá po svete dosť ... 😝

kristi
27. máj 2008

jezis, to nekdo resi? jasne ze nevadi

alififi
27. máj 2008

kedze nekukam - kam kuka, tam mi je to jedno
taketo veci ma nikdy nastastie netrapili.

kristi tu sa riesi vsetko 😀

cicushka
27. máj 2008

nech sa pozera, ale nenapdane, tka aby mi to nevadilo. Aj ja cumakujem po peknych chlapoch, ale tiez nenapadne. A dokonca sa rada pozrem aj na pkenu babu. To je prirodzene, ze sa ludia radi pozeraju na pekne veci.

llucinka
27. máj 2008

Ať se kouká, taky koukám občas na jiné chlapy, vždyť je to normální... 🙂

nensy
27. máj 2008

ten muj se taky podívá a mě to nevadí.jen at se koukne podle mě je to normální 😀

nikka.vo
27. máj 2008

zuzka - tak to bych se pak taky nezlobila 😅 😀

smejko, to máš pravdu, že to máš o to v životě těžší, protože neznám chlapa, co se nepodívá. Je to v podstatě neomluvitelné, ale příroda to tak chtěla. A na chlapa se podívám, nemusí být krásný, ale něco z něho vyzařuje 😉 takže já to beru tak, že podle sebe, soudím tebe. A já se dívám, tak proč by se nedíval on. Vadí mi to i nevadí 😉

zanett
27. máj 2008

Ted teda asi budu exot s uplne jinym nazorem, ale ja si myslim, ze je to strasne neomalene - jak ze strany muze, tak ze strany zeny (tedy, myslim tim to okate otaceni se na ulici, nedejboze hvizdani, troubeni atd) 😝 Je to myslim o to horsi, kdyz je druha polovicka pritomna. Ja jsem v tomhle asi pruderni, ale ja sama bych se za chlapem neotocila - proste kdyz je hezky, rychle ho obmrknu v mezicase, co se mijime a nazdar. Je fakt, ze bydlim v zemi, kde se to moc nedela, a kdyz se nedavno prijela do kontinentalni Evropy (Francie), tak me docela prekvapilo, jak se Francouzi koukali po zenach (i kdyz se za nima neotaceli a koukali se tak nejak min hladove nez Cesi 😀 ). Ja myslim, ze Cesi (muzi) si to chteji nejak oduvodnit a vydavat to za normalni (fajn, pokud to jejich partnerkam/manzelkam nevadi). Mlluvim ted hlavne o takovym tom okatym pokukovani - protoze malokterej chlap to dela nenapadne 😝 Casto mi pripada, ze to jejich pritelkynim vadi (alespon trochu), ale aby nezustaly 'pozadu', tak dodaji, ze ony se vlatne taky divaji, takze jsou si kvit 😝
Pamatuju si, ze treba muj tata byl (je) takovej typ, kterej se pokukoval (dost okate) a me to vzdycky prislo strasne trapny (hlavne, kdyz u toho byla mamka) - treba kdyz ridil, tak tu slecnu sjel ve vsech moznych zrcatkach atd.
Osobne myslim, ze muj pritel to nedela (nebo o tom alespon nevim, pac jsem ho za cely ty tri roky vztahu ani jednou nenachytala 😀 ) a i mne by bylo trapny se (hlavne pred nim!) otacet (nebo okate cumet) za jinyma chlapama....No ale proti gustu.... 😉

lienocka235
27. máj 2008

no moj to nerobi... a ani ja... skor mu vadi ked to zenati kolegovia robia... ako mne osobne by to neprekazalo ak by sa obzrel ale on ni je ten typ... 😀

kristi
27. máj 2008

zanett, my mame lepsi periferni videni,takze to neni videt, ze se divame....jako muj chlap by se taky neotocil a nehvizdal, to nikdy...neni to malej fracek, ale podiva se....