Vadí vám, ak sa váš partner obzrie za inou ženou?

zabiatko200
27. máj 2008

ahojte baby.zacala som tuto temu lebo chcem vediet vas nazor na to ci vam nevadi ked sa vas muz, priatel, partner pozrie alebo pozera na ine zeny ked idete po ulici. ci vam to nevadi, vadi, aky na to mate nazor, ci neziarlite, ci sa nehadate alebo to beriete len tak sporotovo, ved nech sa pozrie.. lebo pozeraju sa vsetci muzi, len ked sa to tyka aj toho nasho tak ci vam to nevadi...dakujem..

aponchie
30. máj 2008

btw:vilca...souhlasim s tebou..nekdy zasnu co je kdo schopen me zavidet a z toho plynou nektere problemy.. 😅 😝

johanda
30. máj 2008

zannet - tak u nás z děcek nespouší oči manžel, one je taková kvočna, miláček můj; když jdeme ven s dětma, dám si voraz a koukám...po chlapech moc ne, sice 😀 , ale jen tak relaxuju, přemýšlím, odpočívám a manžel veze kočár a povídá si se starší holkou. Chápe, že většinou jsem s prďochama já a že to není žádný med, byť jsou to děvušky sladké, proto je na prochajdách baví on a prý u toho parádně zrelaxuje. Sem tam hodí očkem po nějaké 18 leté bohyni, která je bezesporu tak 0,5 x hezčí než já 😀 😀, co si pomyslí nevím, páč mu do hlavy nevidím, ale asi nic, že jo, tohle není věc hlavy.

zanett
30. máj 2008

johando, tak mas prima manzela 😉

milhaus
30. máj 2008

môj ma taku smolu že ja sa kuknem vždy na tu istu babu ako ja a potom ked mu to poviem tak sa zahambi ale nerobim sceny ked to nie je dlhšie pozeranie

johanda
30. máj 2008

zanett, taky jsem dost vybíravá. 😉

Jen bych ještě napsala, že svého manžela miluju už dost dlouho, ale jistá si jím nejsem. Jistá jsem si jenom tím, že pokud jednou potká neodolatelnou krasavici a opustí mě, nezboří se mi svět a ani ho proto nezačnu nenávidět. Zatím se vyloženě hřeju v našem bezvadném vztahu a malichernosti, jako je občasná čučka sem nebo tam mě z konceptu nevyvádějí. Mně se strašně protiví takové ty rady, jak si udržet chlapa. Kdybych chtěla frnknout já, neudrží mě nikdo ani párem volů. Po pravdě řečeno existují věci (je jich sice málo, ale jsou), jejichž ztráta by mě sebrala nesrovnatelně více než ztráta muže a nejsou to jen děti.

xena22
30. máj 2008

Ze sa pozera na ine zeny,to neriesim,ze ich nie v mojej pritomnosti ,ale v pritomnosti kamosov aj okomentuje,to je tiez tolerovatelne,,,,,skor mi vadia tie realne hrozby 😀 kolegyne,manzelky kolegov,nadriadene a podriadene...

Ale aj to berem s rezervou...ked prisiel,ze maju v praci zas novu a potmehudsky sa uskrnal a na moju klasicku otazku ako vyzera 😀 odpovedal,ze dobre vyzera - dlhe vlasy,brunetka,pekne sa oblieka,mila a co by si este chcela vediet?? 😀 .....clovek by si predstavil,neviem aku ZENU a v skutocnosti ked sme ju stretli,tak to bola obyc. mama od dvoch deti,asi meter sesdesiatpat,velky zadok,dvojita brada - NO CELA JAAA... 😎 Takze nie vzdy zaboduje len kraska z plagatu a kto vie,mozno sa aj po nas niekto este obzrie 😝

lenerka
30. máj 2008

no to víte,že se asi manžel podívat za pěknou babou
furt lepší než by koukal za pěkným chlapem né 😝
já taky kouknu na pěknýho chlapa
ale doma mám super hodnýho muže milujícího tátu tak co si víc přát?
ale nesmí komentovat prsatý baby to mi vadí

zanett
30. máj 2008

tak snad je jasny, ze je vetsi sance, ze chlap odejde za jinou babou, nez za jinym chlapem, takze ja bych i ocumovani bab brala jako potencialni (nikoliv samozrejme!) nebezpeci...

ivomal
30. máj 2008

....promiňte, ale na okukování jiných mužů a žen fakt nic špatného nevidím...spíš jsem to u nás já, kdo kouká... na toto téma jsme s manželem měli debatu, ale jen pro to, protože mám kamarádku a u nich doma mají právě největší hádky jen k vůli tomu, že zas očumoval nějakou babu a nedej bože, aby se ona podívala jinam...a vše pramení jen z toho, že on ví že ona ho klidně podvede a on ji, protože to prostě v minulosti vždy udělali svým partnerům...shodli jsme se s manžou, že podle sebe soudím tebe, ruku na srdce, dámy, vy které žárlíte a děláte nesmyslé scény, že jste o tom uvažovaly, že by jste si daly bokem říci....Tak nějak jsme se doma bavili o nevěře, jediné, co by nás opravdu oba moc bolelo by byla fyzická nevěra založená na citech... jinak je to zbytečné řešit....

dididi30
30. máj 2008

ja a moj muz kukame po zenach spolu, zabavame sa na tom 😀

achalteke
30. máj 2008

můj muž taky kouká a nějak to neskrývá a já zas koukám na pěkný chlapy....a oběma nám je to šumák a většinou to okomentujeme ještě nějak 😀

halienka
30. máj 2008

Ivomal 🙂 , mám presne taký názor ako ty. Tiež by ma ranila snáď len fyzická nevera založená na citoch - pekne si to vystihla. Svojmu mužovi verím, v podstate nič viac urobiť nemôžem, lebo ak niekto chce tak toho druhého podvedie tak či tak, či potichu za chrbtom, alebo s žiarlivostnými scénami doma - ba by som povedala, že vtedy aj možno skôr, lebo tam už sú negatívne emócie a tie môžu dávať dotyčnému aj akési dodatočné "aliby". Pozeranie po iných ženách mi vôbec nevadí, tiež sa častokrát pozrieme spolu a aj okomentujeme. Viem aké ženy sa môjmu mužovi páčia, tak mu niekedy aj sama takú ukážem 😉 . On sa zasmeje a pobozká ma. Viem totiž, že sa len pozrie, ale zostane pri mne, lebo ma ľúbi 😎 ...možno aj práve preto, že mu nerobím nezmyselné scény pre prkotiny a chápem túto chlapskú prirodzenosť. 😉

katka25
30. máj 2008

Alionuska ten tvoj sa otaca za inymi ! tak to sa ni nechce ani verit. Vzdy si vyzerala dobre a dokonca ja som sa za tebou obzrela. (teda ked som byvala v HC) . Apropo k tomu ,ked sa moj pozera na baby tak ma ide doslovne roztrhnut !!!! 😠 Som nastvana a drzi ma to dlho. A ide ma porazit ked sa nanho tie danske pipky este aj usmievaju. .. On sa snazi pozerat tak ,aby som to nevidela ,ale ja poprostu vidim aj dozadu. Neskutocne ma to stve a mam depresie s toho ako vyzeram. On mi povie ze aj ja sa mozem pozriet..ale keby bolo naco !!! Chlapi su tu.. 😝 .. Ja osobne si myslim ,ze keby mal chlap doma hoci aj Veresovu aj tak sa obzrie za inou zenou. Len si pritom neuvedomuju ,ze nas zeny to zranuje. Teda aspon ja sa necitim kolorovo. Tot moj nazor. Pozdravujem...

moloko
30. máj 2008

souhlas se zanett, jednoznačně 😉 Jasně, že je normální, že se chlapům líbí hezké ženské a ženským hezcí chlapi, ale dívat se po nich okatě a ještě za přítomnosti toho druhého mi přijde docela trapné a dle mého to teda trochu svěčí i o jejich sociální inteligenci..a docela si vážím chlapů, kteří to nedělají, vypovídá to taky trošku něco o úctě k jejich ženě..to je můj názor 😉

eraserhead
30. máj 2008

Rendex: Nevím jestli je to správné, ale mě to co jsi napsala připadá hodně v pohodě.

Johanda: S tím, co jsi napsala, se docela ztotožňuju.

Zanett: Jo, my dva se asi fakt neshodneme a kdyby mezi námi něco bylo, asi by to dlouho nevydrželo, protože bych utekl....

Mě tady z tý diskuse občas připadá, že vy/ženy si vůbec nevěříte! Když k podobné děbatě dojde u nás doma, někdy své ženě říkám - miluju tě, proto jsem s tebou, až s tebou nebudu chtít být, nebudu tě milovat, tak ti to řeknu a odejdu od tebe, ale pokud jsem s tebou, žiju s tebou, trávím s tebou čas, miluju se s tebou, tak to dělám proto, že to chci dělat, že mě to těší, uspokojuje, protože tě mám rád. A nic na tom nezmění to, že třeba sousedka má "hezčí" postavu a proto se na ní vždycky a rád podívám. U některých z vás mi připadá, že žijete pořád ve stresu co by kdyby a všude vyhledáváte potencionální nebezpečí, že teď hned ten váš chlap chytne tu kolemjdoucí krasavici za ruku a uteče s ní. To nemáte žádné sebevědomí? Myslíte si, že váš chlap je s vámi jen proto, že jste momentálně ta nejhezčí, kterou vídá ve svém okolí a že v okamžiku kdy narazí na hezčí hned vezme do zaječích? Chcete ho donutit, aby koukal jen na vás a venku chodil se zavřenýma očima?

otrivinkajanka
30. máj 2008

moj stary sa stale pozera za zenskymi nic na tom nie je,pokial sa len pozera,,,,,,inak by som 😠 ved aj ja sa rada obzriem za peknym chlapom,,,,, 😉

aponchie
30. máj 2008

jj dneska sem se dokonce ohlidla za jednim chlapem ja ,ale nevedomky nejak podvedome 😀

dadulka19
30. máj 2008

eraserhead.. krááásne si to napísal 😉

aponchie
30. máj 2008

me krasne veci pritahuji to je celkem normalni ne?jsem umelec estet 😀 mam rada krasne lidi krasne city krasne jidlo,veci,prirodu a pokud me to pozitivne nabiji nebranim se tomu a nektere zenske mi fakt prijdou uz nemocne nekdy zvlast pokud jsou to holky co jim uz davno neni 18a maji rodinu a tak..nerikam,ze mam sebevedomi az na strop,ale naucila sem se konkretne toto neresit pac je to zbytecna vec..nechapu jak nekdo muze vazne debatovat s manzelem proc a jak a kdy a kde se na koho dival a proc a nechat se presvedcovat o opaku a ja nevim co..co myslite,ze ten chlap udela za vasima zadama?bude se divat dvakrat tolik pac bude mit pred vama strach 😝

prasiatko30
30. máj 2008

eraserhead - moj muz ma k tomu jedinecny komentar - naco budem chodit na hamburguesy do mcdonaldu ked mam doma prvotriedny steak 😀 😅

tilly
30. máj 2008

babyyy, ja som dnes videla taaaak krásneho chlapa, na zožratie 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

princeznicka.
30. máj 2008

Kde si ho videla tilly,aj ja ho chcem vidiet 😀 😀 😀

princeznicka.
30. máj 2008

Tak ale to co napisal eraserhead..je kraaaasneeee 🙂 Ja som tiez toho nazoru..Ved aj my vidime krasnych chlapov..a neznamena,ze od tych nasich odideme 😵

misakri
30. máj 2008

holky, já proti koukání nic nemám.. ať si kouká, já to dělám taky 😉 🙂 😀

ale jednou mě dostala jakási mladá prodavačka v supermarketu.. manža si do infokoutku šel půjčit větší vozík, takže dotyčná mu ho dala výměnou za občanský průkaz, já stála vedle něj a mluvili jsme spolu ( to dodávám pro to, aby bylo jasné, že věděla, že tam je se ženou ).. po nákupu ho šel vrátit, já i se švagrovou jsme ještě něco okukovaly a šly pomalu za ním.. když jsme stály asi 5 kroků za ním ( on o nás nevěděl, dotyčná prodavačka ano ), dostal se na řadu a ta píp ženská ho normálně balila 😠 😕 😕 .. že préj mu koukala na adresu a bydlí ve stéjném městě a co takhle někdy zajít na kafe a normálně si mu řekla o tel číslo.. můj muž ze sebe v prvních chvílích nevydal ani hlásku ( byl z toho v šoku.. to mi řek teda až v autě ) a pak jí jen suše řekl, že je šťastně ženatý a nehodlá na tom nic měnit a otočil se na podpatku 😉 , kde uviděl můj udivený výraz s pusou dokořán.. takže z tohohle vyplývá, že i některé ženské jsou drzé jako opice 😠 a pak ještě dodala, že někdy teda může přijít bez manželky.. 😠 😠 😠

mien
31. máj 2008

ahojte baby, neviem prečo, ale mne osobne to vadí, lebo si myslím, že si zo mňa robí ..........
ja sa népozerám podruhých, tak nech sa ani on nepozerá, ale ja si myslím, keď tam nie som isto sa obzrie
ale ke´d je so mnou, tak si dáva veľký pozor

eraserhead
31. máj 2008

mien: to je přesně to, co jsem tu psal dříve - to, že něco nedělám/dělám já, přece neznamená (nebo podle mě by nemělo znamenat), že to samé musí/nesmí dělat můj partner/ka!!!!!!! Pokud jo, tak jsme na tom fakt už hodně špatně.....

aponchie
31. máj 2008

jj tak nejak..kdyz ja ne tak ty taky ne a obracene to je manipulace 🙂

vilca
31. máj 2008

Ty jo... Přemýšlím, jak by se to dalo nazvat... To už přece není ani žárlivost 😕 Lituju ženské, které se zaobírají tím, jestli se chlap dívá nebo nedívá po jiných... Jejich starosti bych chtěla mít...

diusa
31. máj 2008

jeej, fajn debatka. Mozem prispiet mojou osobnou skusenostou?
Pred mojim manzelom som mala vazny vztah. Tak to bolo vazne ze sme spolu byvali. Naz vztah bol pekny a uprimny /myslela som si - ruzove okuliare/ . Kazdy sme mali pracu a chodili sme tak raz za 2 mesiace kazdy sam von s kolegovcami. Inak sme sa chodili bavit so spolocnymi znamymi. Nikdy som nekontrolovala sem tam ziarlila - ale v ramci normy, aj on na mna. Az kym som ho nepristihla s jednou kockou in flagranty v aute. Povedal na to ze mame tak volny vztah , a jemu sem tam prekazalo ze ho ako baby kolegov, nekontrolujem a nerobim sceny ked sa len obzrie za inou. A tym som mu dala vela prilezitosti to zneuzit a on je predsa len "slaby chlap" tak to len vyuzil.
Horsie je ze som si to preniesla do noveho vztahu uz sme spolu cca 10 rokov a ja strasne ziarlim, ked sa len obzrie. Uz aj v novej casnicke v pube kam chodime so znamymi vidim potencionalnu kandidatku na milenku mojho manzela. Lebo z roboty sa tam zastavi na jedno pivko s kolegami. Ja viem som truba, ale nemozem si pomoct. 😒

vilca
31. máj 2008

Ale musíme přece odlišovat nevěru od pohledu na hezkou ženskou... 😕
My s manželem zase tak "volný" vztah nemáme, jen občas si vyjdeme každý zvlášť, ale to jen opravdu vyjímečně, žárlíme oba, ale tak nějak normálně, nepřeháníme to.
Kdyby byl nevěrný každý, kdo se ohlédne za někým, kdo za ten pohled stojí, tak by věrných lidí moc nebylo... A věřte mi nebo ne, já se ohlížím často a ráda, ale svého manžela jsem nikdy nepodvedla (a to jsme spolu už 10 let) 😉