Vadí vám, ak sa váš partner obzrie za inou ženou?

zabiatko200
27. máj 2008

ahojte baby.zacala som tuto temu lebo chcem vediet vas nazor na to ci vam nevadi ked sa vas muz, priatel, partner pozrie alebo pozera na ine zeny ked idete po ulici. ci vam to nevadi, vadi, aky na to mate nazor, ci neziarlite, ci sa nehadate alebo to beriete len tak sporotovo, ved nech sa pozrie.. lebo pozeraju sa vsetci muzi, len ked sa to tyka aj toho nasho tak ci vam to nevadi...dakujem..

sakura77
27. máj 2008

no a najviac ma rozculuju tie pubertacky,ked mi "robia "oci na manzela!!!! 🙂 to v dnesnej dobe dieta a manzelka im nie je ziadna prekazka??? 😉

zanett
27. máj 2008

sakura, jo to mi povidej - kamoska pritelovy dcery (14) se jednou bez skurpuli vyjadrila, ze po mym priteli jede 🙄 Te krave jaksi nedoslo, ze mu to rikala prede mnou (!!!!!) v nasem dome, kdyz s u nas zustavala pres noc! Od te doby k nam do domu nesmi (nebo jen pres mou mrtvolu)!!! 😠

leishmania
27. máj 2008

aj MM je v soku jak ho tu ocumuju baby, dokonca na nho aj zmurkala jedna, a usmieva sa na nho v zrkadle vo vytahu 😀 tak si mysli o sebe teraz ze je pekny 😀 😀

a chalpi vzdy pozreat budu, je to normalne, ale akoze ja ho v tom utvrdzovat nebidem ze to je normalne, som ziarlivejsi typ... 😀

wobludka
27. máj 2008

můj manžel tvrdí, že se jednou vybourá v autě, jak furt čuní po ženskejch... jo jaro je jaro 🙂
jen ať kouká, aspoň mu půjdou pěkně dělat dětičky 😵

zabiatko200
autor
27. máj 2008

boze baby ja vam "zavidim"aky viete mat na to laxny postoj.. ja to tak zatial este neviem..a stale v duchu penim ako cert..

tinni
27. máj 2008

zabiatko, aj ja... neznasam to!!!!!!!!

smejko1
27. máj 2008

zabiatko - nie si sama...... ☹

kristi
27. máj 2008

zabiatko, to chce cas.....mne to v 18 taky stvalo a ted mi to je fakt jedno....jsou mnohem dulezitejsi veci na svete

bihan
27. máj 2008

Baby, bolo by vám príjemnejšie, keby po tom vašom nikto nepozeral? 😉

leishmania
27. máj 2008

skoro kazda to nema rada... 😉

leishmania
27. máj 2008

bihan mne by to nevadilo 😀

bihan
27. máj 2008

Tak som asi ja divná 😝 ale páči sa mi myšlienka, že ten pekný chlap je iba môj a všetky tie ostatné môžu len pozerať 😉

leishmania
27. máj 2008

hmm ma tonieco do seba, ale kazdy sme iny hehe

zabiatko200
autor
27. máj 2008

mne ani tak nevadi ked na neho pozeraju.. on je velmi pekny..keby som vam poslala foto mozno by ste kukali aj vy 😀 mne ale vadi ked sa on pozera a to sa budem musiet s tym nejako vyrovnat.. aspon viem, ze vsetci muzi jpozeraju a ze on nie je nejaky divny.. a ze vela zenam to vadi,vadilo, alebo este len bude vadit.. a tak..ze cas to hadam spavi..

vanila
27. máj 2008

Ahojte! Ja ani neviem ci ten moj pozera po inych nikdy som si to nevsimla. Ale dajme tomu ked ide pekna baba v TV tak ani nedycha. Tak som sa nasrala tak to robim aj ja ale napriek. Ale pravdu povediac nerobim to ze by som sa pozerala po inych, to by ma musel fest zaujat ten clovek. 😉 Npriklad niekto nemusi byt ani pekny ale taky charizmaticky a to ma niekedy na danom cloveku zaujme.

leishmania
27. máj 2008

zabiatko su ziarlive typy a neziarlive, a nikdy tieto veci nebudu brat rovnako 😉

sisstin
27. máj 2008

jako..to čumění jsem myslela po očku, ne že se otočí a zírá 😅 to by mi vadilo taky..ani takhle po nikom nečučim já...jenom ne-nááá-pad-ně 😀

bihan
27. máj 2008

Siss, jasné.. by očko 😝

mama04
27. máj 2008

Ahoj, taky s podívám po pěkném ch. 😀 , když se dívá manžel 😖

nanyka
28. máj 2008

mne osobne to vobec nevadi..asi iba na zaciatku vztahu, vtedy mam majetnicke sklony 😀 .. moja sestra posad svojho muza v kaviarni tak, aby videl na okoloiduce baby.. nic na tom nevidim... ja sa tiez obzriem za chlapom a este aj zapoznamkujem 😀 ..

bubba
28. máj 2008

no aj ja som strasne ziarliva...ale pri manzelovi?absolutne ja viem ze som prenho jedina a aj ked nie jnajkrajsia na svete ale pre nieco som ho asi zaujala ked si ma zobral 😀 😀 a ostatne mi mozu takeho chlapa fakt len zavidiet

lindda
28. máj 2008

sakura nboj uz dostal 😅 😀 😀

slavik
28. máj 2008

Mne teda absolutne nevadí, keď sa priateľ pozrie na nejakú peknú ženu. Ja som mu povedala, že pozerať sa môže ale iba pozerať. 😀 Keď ideme spolu po ulici a ide nejaká kočka ešte ho aj upozorním aby si všimol. 🙂

julia225
28. máj 2008

no, to sa mne stavalo casto...som ziarlila ako pes a potom som zistila, ze pes co brese, nehryzie a zvykla som si, moj dokonca niekedy po zenskej aj zapiskal... somarik... 😀 😅

zunka76
28. máj 2008

mne to najprv vadilo, ale teraz po desiatich rokoch manželstva, mu ešte sama ukazujem baby , aby sa pozrel. Dokonca som zistila, že sa viac pozerám po babách ako môj muž, pretože niektoré naozaj stoja za otočenie. Buď je to veľmi dobré, alebo veľmi zlé. Keď ideme spolu v aute a vidíme nejaký " objekt", on sa najprv nenápadne pozrie kde sa pozerám ja a potom si ju rychlo prezrie a ja sa ticho na tom zabávam. Ale nič mu nepoviem, lebo je pri tom strašne podarený.

lienockaa
29. máj 2008

baby, ked tu toto citam, tak mi napada, ze som sa vlastne uz dlho dlho nepozrela na ziadneho chlapa..ale vazne, ani na ulici v meste, ani nikde, ani nenapadne, ani okato..pre mna nejako je stale najkrajsi ten moj..🙂 a ani on sa nepozera, aspon nie v mojej pritomnosti..samozrejme, je ine, ak ide nejaka s 5cm oblecenia, ako to tu uz niekto pisal..😀 vtedy sa pozrieme obaja a aj okomentujeme si spolocne..

daniela1983
29. máj 2008

moj manzel to nerobi, jedine v pripade, ze ide nejaky nehorazne zmalovany a vystredny zjav a vtedy ma negativny komentar s poznamkou, aky je rad, ze ma mna. 😉

kalo
29. máj 2008

můj muž čumí 🙂 A já se veřejně přiznávám, že se taky na chlapy koukám, když mě nějaký zaujme 😉 😉 Teď začínajícím hezkým počasím jsou ty chlapi nejak hezčí 😀 Přitom svého muže miluju a je pro mě nejpřitažlivější chlap na světě....ale taky kouknu, no a co 😀 😀 😀

marse
29. máj 2008

ja si myslim ze na pozerani nic nie je, ale je rozdiel civiet s otvorenou hubou a normalne sa kuknut. ja sa tiez pozriem ved mam oci tak preco nie. Ja sa dokonca pozriem aj na peknu babu. Rada sa necham inspirovat dobrym obleckom, vlasmi a pod. A kuknut sa na pekny chlasky zadok v obtiahnutych dzinsoch 😀 nie je hriech. Samozrejme ze to nerobim ked som s muzikom, ale ked vyrazime von s babami tak o com tocime??? chlapi, deti, chlapi, moda a zase chlapi. 😀 a to robi aj moj. Nic nevycitam, ved keby nekukal po babach tak si nevsimne ani mna, divnejsie by mi bolo keby kukal po chlapoch 😀 😀 😀 kazdy zdravi jedinec si vsima opacne pohlavie. 🙂

orinka
29. máj 2008

daniela1983 tak to má byť 🙂 Podľa mňa, práve tým čumením sa začína "tichá" nevera, ktorá môže časom prerásť do ozajstnej nevery... pretože ak partner už na začiatku vzťahu, manželstva pozerá po iných, časom ho môže tá jeho partnerka, či manželka omrzieť a nezostane už iba pri očumovaní.... A nesúhlasím s tým,že každý zdravý jedinec sa pozerá po inom pohlaví... keď som s niekým, koho úprimne milujem, kto je pre mňa tým najkrajším stvorením na svete, neexistuje už pre mňa žiaden iný objekt záujmu... Ale je to len môj názor, neberiem vám tie vaše 🙂 Každý ma na to iný pohľad... ten môj je takýto... 😅