Vekový rozdiel medzi deťmi. Aký je najideálnejší?

danulka2
12. dec 2007

Co myslite aky je najidealnejsi? My mame rozdiel takmer 13 rokov a je to super 😵 😵 😵

titulienka
3. feb 2009

..u nas su rozdiely asi take....radka mala 3 roky narodila sa viktoria...bolo to uplne idealne super bola samostatna a velmi mi pomahala.....no a melania sa narodila ked mala radka 9,5 a viki 6,5...a to je take nase malinke babetko pre dievcata taka hracka...ale velmi sa pri nej ucia....do buducna a aj pre mna je to uplne ine ....takze....11 - 8 - 1,5 r

magimary
5. feb 2009

mne sa zdá dobrý vek.rozdiel cca 2 roky- v zmysle, že pri jednom vychováš druhé
alebo väčší (6 a viac)v zmysle vychováš a vychutnáš si každé zvlášť...

no, ja preferujem ten prvý variant... 😉 😅

lenuska74
5. feb 2009

mne sa ten náš zda super dobrý užili sme si každé jedno dieťa zvlašť a aj syn si užíval mimčo sestričku 😵 takže 8r. je super dobré 😉

simona55
6. feb 2009

ja mam taketo vekove rozdiely mam 16 rocnu ona je starsia od syna o2roky a od mladsieho o 16 rokov a mam dceru ktora ma rozdiel od sstarsieho syna 3 roky. dufam ze som to napisala pochopitelne. 😝 😵

spika
6. feb 2009

🙂 🙂 🙂 myslím, že taký rozdiel medzi deťmi ako mám ja, tu nemá nikto!!! Medzi mojou najstaršou a najmladšou dcérou je rozdiel 21 rokov!!! A medzi nimi mám ešte 13-ročného syna! Mne sa to veľmi páči - mám doma 3 solitéry! 🙂

kocurik16
7. feb 2009

medzi mojimi chlapmi je rozdiel 22a 1/2 mesiaca a bolo to fajn

švagrina má dcéru o 2 dni staršiu ako náš starší a syna o 10 rokov mladšieho.ja by som s nom nemenila,ale jej veľa pomáhala dcéra skoro stále ked bola doma bola pri ňom,tak to je viacmenej jej syn.....akoby

iinuska
9. feb 2009

Ahojte, ja mam 13 rocneho syna a teraz cakame nase druhe vytuzene mimi.Medzi mnou a mojim najstarsim bratom je tiez 13 rocny rozdiel a vobec nam to neprekaza, naopak, mame velmi pekny vztah.

mimisk
11. feb 2009

iinuska tak to je presne môj prípad, syn má 12 a chceme ďalsie dieťa , potešila si ma,že máś dobrú skusenosť s takým vekovým odstupom

hasleerka
16. feb 2009

rozdiel medzi mojimi je 4 roky a pre mna je to úplne ideálne ... krásne som si vychutnala materskú s prvou ... ale samozrejme každý ma na to iný názor, napr. niekto nechce byť dlho doma a ja som spokojná doma už sedem rokov