Venujete sa Digiscrapbooku? Vymeňme si skúsenosti

rabiva
17. júl 2007

Ahojte, nájdu sa mamičky aj nemamičky, ktorých očaril "digiscrapbook" ? Ak áno, ozvite sa, rady a nové skúsenosti si spolu môžme vymieňať 😉

mimusiacik
3. nov 2007

🙂 medzi templates...zahada vyriesena...bez pozit.vysledku 😢

eji
3. nov 2007

baby, nemohal by ste mi prosim niektora pomoct z narodeninovaou pozvankou pre mojho syna?
bude mat 2 rocky 😉

dada30
3. nov 2007

ahojte baby, trápim sa s tými fontami- stopami... Poradíte mi prosím, ako ich stiahnuť do počítača.Respektíve ako ich otvoriť.

kornelia
3. nov 2007

Mimus ja som sa na to kukla, a skusila aj stiahnut no a mne to islo, ja som skusala ten s tymi havranmi , jednoducho co mas text pod tym obrazkom, tak uplne na konci toho textu mas poslednu vetu a tam slovicko HERE podciarknute a hned to aj stahuje a nehodilo ma to ani na 4Share, takze mi to islo, neviem ci tak pojdu aj ostatne. skus. 😉

kornelia
3. nov 2007

Vkladam konecne dalsie dva mesiace, nejak teraz nestiham, mam toho tolko, ale kuknite sa a odklepnite 😉 Uz aby to bolo hotove, lebo sa zblaznim ci to stihnem vobec. 😀

kornelia
3. nov 2007

Este neviem ci tie datumy dole nezmensim nejak a dam do laveho rohu, pripada mi to mic roztahane, nemyslite? Len ci to potom nebude moc prazdne, no uvidim este. 🙂

kornelia
3. nov 2007

No furt nieco zabudnem, nejak sa to tu zasa rozbehlo konecne, len keby som stihala, tak nestiham ani na tie linky kuknut pomaly, ale vdaka kazdej, ktora sa s nami podeli o pekne kity, najma mimusiacik - ja len kukam kam ty chodis na tie linky, dakujem. 🙂 Dufam ze stihnem popozerat aspon albumy cez vikend, teda teraz niekedy. 😀

pavlita
3. nov 2007

Nelly, je to velmi pekne, neviem, co sa ti nezda... 😉 mne sa to velmi paci...ja teraz robim kalendar babkam, ale velmi nekritizujte... 😀
su to totiz strasne rychlovky... 😝 chcem stihnut este jedenapol kalendara...
citkat vas nestiham, snad zajtra troska, ked pojdu deticky s tatkom von... 😉

pipi1211
3. nov 2007

pipi1211 • 1d • Včera o 21:15
baby vedeli by ste mi poradit ako vo photoshope spravim to ze postavu necham tak ako je a dam trebars cierne pozadie? chapete ma?

hawra
3. nov 2007

pipi, vyber si magnetickym lasom postavu, daj vyber > doplnek a daj bud odfarbit, alebo kolorovat, alebo zafarbit, alebo filter gausovske rozmazanie, co len chces a vyskusaj, co sa ti bude najviac hodit. 🙂

Eji, ja mam hotovu pozvanku ale len pre dievcatko, teoreticky ti tam mozem vymenit fotky 🙂 a upravit text. No neviem na objednavku robit, to je tazke, ked nepoznas vkus toho druheho.

skrecok
3. nov 2007

Ahojte baby,
strasne sa mi pacia vase nadherne fotky...a velmi by som sa chcela to naucit, ale nemam program Photoshop, ci Adobe Photoshop. Kde by som to mohla kupit a kolko to stoji? Dakujem.

eji
3. nov 2007

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...
baby a nieco taketo ma niektora stiahnute?

hawra
3. nov 2007

baby, dnes je digital scrapbooking day, tak ked ste registrovane po strankach, mrknite si maily, su tam odkazy na rozne freebie a urcite budu i dajake challenges s odmenami a podobne. Dnes asi nic nestiham, mrzi ma to, ale co uz...

mimusiacik
3. nov 2007

🙂 z fora na b-c,detsky kit... 😉
http://criandokits.blogspot.com/

mirka414
3. nov 2007

potrebovala by som puzzle pre gimp...poradi niekto?vopred dakujem...

erika153
3. nov 2007

mirka ved som ti poslala dnes v ip link na to puzzle co si chcela 😅 😕

erika153
3. nov 2007

aha..omyl! ja som ti poslala na photoshop ☹ tak na gimp neporadim ☹

oscarka
3. nov 2007

erika ja by som poprosila tie puzzle pre photoshop.

kornelia
3. nov 2007

Mimus, ide ti stiahnut tie papiere s margaretkami? Ja som to nevedela spravit. ☹

mimusiacik
4. nov 2007

🙂 neluska - ake margaretky?,neviem kt.myslis...?

a ja som dufala,ze ked bol vcera ten "Digiscrap day" - tak ze tu aspon kazda da 1 link na vydarene freebie...a vy nic... 😢

(ja som riesila nieco ine,co ma velmi mrzi,ze som nestihla prave vcera postahovat...veci ,co inak len za dolariky...bonusovky ☹ )

mame sa co ucit od b-c...vdaka Vam sestricky z CZ...ste nam velkou pomocou!
April bravoooo! 😉

mimusiacik
4. nov 2007

🙂 oblubene stranky na freebies - preluskat archiv vpravo...tesit sa... 😉

http://raspberryroaddesigns.blogspot.com/
http://nbk-nicnic.blogspot.com/2007_11_01_archi...

mirka414
4. nov 2007

ericka 153nestihla som sa este podakovat aj ked mi nepasovali,ale aj tak dakujem.

mimusiacik
4. nov 2007

🙂 Mila RABIVUSKA,HAWRUSKA,...
BIHAN,DROBY,ADUSA,MMEM,NEKA,MIMKA,LUCULKA,KORNELIA,EVERCILA,NGUEYEN?-(sorry),ERIKA,MELORY,PAVLITA,...+ kopec dalsich sikovnych bambuliek...

Vrucna vdaka za zalozenie temy a cenne rady,ustretovost,ochotu pomoct v nudzi...a....za vsetko!

Budme zdrave,nech mozme tvorit!

Cauenko!!!

pavlita
4. nov 2007

Ahojte, no mimus, myslim, ze je to skor tym, ze sme mozno viac zaneprazdnene...teda, aspon ja, ak sa uz dostanem k pc, tak chcem rychlo nieco urobit, lebo toho casu je malo, kedysi som len tak surfovala a zapajala sa kadetade do for...ale teraz to uz nestiham... ☹
a teraz si vravim, ze keby som tak objavila skor digiscrapbook... 😀
no bezim dovarit obedik, ozaj skoda, ze sme sa vcera tu nestretli na ten digiscrapbook day, tak teda na buduci rok si dame stretko aspon tu, vsetky, o.k.? ked sa mozu babenky z bc stretavat uz osobne, tak my mozno na 2481 stranke tiez budeme planovat stretko..zoci-voci... 😀 😀 😀 😉 😉 😉

erika153
4. nov 2007

bubaczik nadhera, parada, krasa.... ten tvoj novy vytvor je exelentny 😎 😎 kolko fantazie... no teraz som sa nakakala a idem aj ja uz daco vymysliet 😀 😀 😠

kornelia
4. nov 2007

Mimus myslela som tieto co si dala link http://criandokits.blogspot.com/, roluj dole, je tam papier s margaretkami ale neide mi to sitahnut. A ten detsky co je tam, tak da sa tam nejak postahovat zvlast tie kity, lebo nepotrebujem vsetko, napr, tie cierne figurky nechcem, tak da sa to, alebo len pokope, videla som ze je to tam nejak rozpisane, ked to idem stahovat, ale ako pridem na to, ktore je ktore, ked maju styri rovnaky nazov??? 😒 Chcela by som len tie farebne papiere a elementy + abecedu. 😖
A mimus nebud smutna, myslim si, ze je to fakt tym nedostatkom casu, aj som ta chvalila za poskytnutie tolkych linkov, ale ja som s tym tiez tak, ze ked uz som pri PC tak som rada, ze nieco vytvorim a nie to este preklikavat vsade kade, hoci by som velmi rada, ale aspon si vas precitam, a to je tiez pokrok.
Kolko som ja prispievala na fora, ked so mala len syna, ale teraz s dvomi detmi to uz neide, vlastne si sadnem za PC poobede ked spia asi tak na dve hodinky a hotovo, vecer mi to nie vzdy vyjde, lebo potom je zle nedobre, 😉 ako tu uz tusim mirka spominala, ked sa zabudne na sex, 😀 takze tolkym veciam vyhoviet je niekedy tazke, ale snazim sa. A to som este nespomenula obrovsky kopec vypratej bielizne, ktory tu ciha za mojim chrbtom z kosa a caka na zehlenie - zehlim uz asi len raz do mesiaca, aj to len to co velmi treba, radsej vsetko vesiam pekne precizne, aby som nemusela zehlit. No ale toto sem uz nepatri, len sa snazim nejak vyhovorit, ale pravda je raz taka. 🙂

bubaczik
4. nov 2007

erika dakujem 😵

mimusiacik
4. nov 2007

🙂 jeeej...bubu...prepac opat si mi vypadla vo vyratuvaniiii...odpustis?...no neviem ako je to vobec mozneee! 😒

nelka...uz nemam miesto na stahovanie,nevyuzitelne musim mazat...neskusala som tie ,co spominas...
...ak nahodou niekto na nieco nadabi preklikavanim,tak sup sem do temy
(o to slo... 😀 😉 )...tak dobre padlo prist z prace a mrknut do temy a uz len rychlo nieco poklikat od rabivusky ci hawrusky a spol...a stahovat...teraz je toho tak pomenej....

nik nema oci vsade...dobre padne...nieco nove mrknut...prist na hotove...setri to cas vsetkym! 😉

od 17.jula patrim k ZAVISLAKOM 😖
cumim do pc,ak sa podari nieco stiahnut a rozlusknut heslo, tak sa tesim ako z kolotoca,pripadam si ako uspesnejsi (Viac ci vobec nie)DETEKTIV...
v obchode vsak uz nevidim precitat zlozenie samponu ci syra...dan za konicek...

ale RABIVUSKA....mas velkeee....DDDDDAAAAAKKKUUUUJJJEEEEMMMMEEEEE!!!! 😀 😉 od nas vsetkych zavratne nakazenych.... 🙂 😀 😅 😵 😅 😉