Venujete sa Digiscrapbooku? Vymeňme si skúsenosti

rabiva
17. júl 2007

Ahojte, nájdu sa mamičky aj nemamičky, ktorých očaril "digiscrapbook" ? Ak áno, ozvite sa, rady a nové skúsenosti si spolu môžme vymieňať 😉

aprilmouse
13. nov 2007

Jelikož o kalendáře z babycafe je zájem i na slovensku, tak jsem dneska přidělávala ještě i slovenské číselníky 🙂 nevím, jestli to sem došlo (nějak jsem to nenašla na první pohled - ale kdo má zájem, tak jsou ke stažení u mě na blogu 🙂

http://april.webgarden.cz

mmem
14. nov 2007

erika: ja som si to davala cez ten fotolab.cz, je to fakt pekne,ale nebolo to lacne,nabuduce si dam urcite cez 24print.cz Zaregistrovala som sa a poslali mi postou aj cennik aj vzorky.No je to asi o polovicu lacnejsie :(
baby na babycafe si tuto tlaciaren chvalia

bihan
14. nov 2007

Rozemr A4 - 210 mm, 297 mm, A3 - 297 mm, 420 mm

Hawra, ten kit od Bren je fakt náádherný 😵

bubaczik
14. nov 2007

http://www.digitalscrapbookingfreebies.com/

toto som dnes nasla v maily,takze stahujte 😵 tie ramiky su kraaaasne 😵

evercila
14. nov 2007

pre mimus: ruzovo maslovy vianocny, ty si hladala viktorianske :
http://creativevictorian.blogspot.com/2007_11_0...

kornelia
14. nov 2007

Pavli dakujem, ano je to z tej svadby, aj mne sa to paci.
Mmem, to nove dielko je nadherne, velmi sa mi paci a inspirovala si ma, dik. 😉 A ta tlaciaren, co pises, oni posielaju aj na Slovensko, lebo vidim ze je to ceska stranka. A kolko to tam vychadza A4?
No ja sa tiez chystam na template, len este neviem ako, ale najprv dokoncim kalendar az potom. Ale uz sa tesim.
Dakujem za linky, Hawra stiahla som si tu abecedu vianocnu.
Pridavam maj do albumu, kuknite a november hned dokoncim.

neka
14. nov 2007

Ahojte,
mam zase nieco nove, tak ak chcete, tak kuknite 🙂
http://digiscrapneka.blogspot.com/

droby
14. nov 2007

kocky co robite s tolkymi stiahnutymi vecami? mne z toho salie pc a potrebuje novy dist lebo nenan stipku volneho miesta ☹
davat si to nacd sa mi nwechce to sa as stym bude zle pracovat tak neviem 😒

evercila
14. nov 2007

droby, ja si to idem dat na dvd, mne uz to na PC nevojde /potrebujeme si totiz este hodit kazetku z kamery a nemame uz na to miesto/
neka:super! klobuk dolu! to si robila stetcom alebo cez tvary?

evercila
14. nov 2007

kornelia, kalendar super! ja som sa k tomu este furt nedokopala, robota stoji...☹((

droby
14. nov 2007

no nad tym som rozmyslala ale tahat to pokazde z dvd sa mi moc nechce, vlstne ho musim mat potom stale pri noutbuku, asi nastane triedenie, kupim novy disk a njake evcicky hodim na dvd lebo uz som zapratala cely pc len tymto, video u mna nehrozi na tomusi byt draheho pc ja som uz len na fhotosop a vsetky mozne kity + moje vytvory a miliony fotiek 😅

evercila
14. nov 2007

no, to si nemozem dovolit, bud bude najnovsie video, alebo scrapy na dvd 🙂))

neka
14. nov 2007

Evercila, ani jedno ani druhe, je to robene z fotky zo skutocneho skla 🙂

droby
14. nov 2007

mne drahy povedal ze si to dovoli 😀 tak ak je moznost tak sa scrapov nemienim vzdat 🙂

neka ty si uz riadna sikulka teda 🙂
ozaj tie blogy su len na digiscrap? sa vobec nevyznam a potrebovala by som cosik o mne hodit na net, ale kamos co mi ma robit stranku proste nema cas a ja by som to chcela cim skor tak hladam njaku mozno st ako sa docastne niekde hodit, pokial mozno bezplatne len take neico ako mas ten blog, ale nie na scraoy 😒

pavlita
14. nov 2007

hej droby, presne to by som chcela aj ja, ale netusim ako na to...

pavlita
14. nov 2007

Zaujimalo by ma, ci sa za miesto na Bloger plati a ci je postup taky, ako pri tvorbe www.stranok, lebo zaklady mam, ale bolo to uz davno, co som s tym zacala a potom sekla, lebo sme si zacali prerabat nas bytik... 😉
Tak skusene sikulky, poradte nam, ako na to...

droby
14. nov 2007

pavli no to by som aj ja rada vedela, malo by to byt inak ako pri tvorbe normalnej stranky z vlastnopu domenou, lebp tu mas danu aj domenu aj hosting, len ci sa za to plati alebo nie a ako na to, rada by som uz take daco spravila

pavlita
14. nov 2007

asi tak 😉

droby
14. nov 2007

budeme cakat na dobre rady skusenych 😀
chces si dat scrapy na stranku?

hawra
14. nov 2007

baby, za blog sa neplati a co si tam das to tam budes mat, nie len scrapy 🙂
a robi sa to podobne ako www stranka, akurat si myslim su tam i jednoduchsie funkcie, bud to robis normalne alebo v HTML alebo ako ja :-P kombinaciou oboch. Obrazky sa tam celkom lahko natahuju, takze pohoda.
Inak k zaciatkom HTML doporucujem toto: http://www.w3schools.com/html/default.asp

nguyen
14. nov 2007

droby len tak narychlo lebo som si precitala iba tvoju otazku tak ak ti to uz niekto radil, sorry, ja som si na digiscrap kupila extreny disk, moj drahy mal niekolko takych na filmy, tak som odkukakla, neviem kolko stoji na slovensku ale tu to v porovnani s platmi nie je az take strasne takze mam to v pocitaci a nemam to v pocitaci 😉 nemusim to tahat z DVD iba pripojim externy dist a pracujem s tym akoby to bolo v compe a nezabera mi to pamat pocitaca 😉

droby
14. nov 2007

nejde to sposobom ze si vyberiem dizajn stranky a uz tam len zadam to co chcem? viem ze su na to take kvazi template a zadarmo, uz to treba len niekde nahodit.
ako sa mozem k tomu blogu dostat? ci najprv spravit htnml stranku a potom?

nguyen
14. nov 2007

a este sa niekto pytal ci je blog len na scrap, tak nie je 😉 ja som mala prvy blog ked som este nevedela co je to scrap, blog je na co len chcete, ja osobne mam 3 😅 /dva moje a jeden zdielany 😅 /

ginna
14. nov 2007

ahojte..ja sa chcem spytat ,ze kde zozeniem ciselnik na rok 2008 aby som si mohla kalendar spravit..dik

hawra
14. nov 2007

aj tak to funguje, droby, su tam sablony na vyber.
ved si pozri www.blogspot.com a uvidis, navedie ta to. a je to v slovencine, takze pohoda.

droby
14. nov 2007

gina uz to sem davala aprilmouse tak len zniav odporucam co spravila , snad smiem
http://april.webgarden.cz

nguyen
14. nov 2007

gina sablony na kalendar myslis? tak jedna je isto u hawry na blogu a aprilmouse tu davala daku linku ale to nevem isto nepozerala som to 😅

droby
14. nov 2007

nguyen - tak zvladla som ti neskomolit nick 😀
ja ma ale noutbuk takze tam externy disk asi nehrozi 😒

droby
14. nov 2007

hawra a nguyen mockrat vadka preluskam sa tym a mozno sa aj nieco podarim, takz eje to uplne bezplatne?

nguyen
14. nov 2007

to jedno droby, externy disk je taka krabicka do ktorej vsetko ulozis daco ako giganticky usb kluc a pripojis cez usb port, to je jedno ci je to notebook alebo iny comp 😉
a kludne ma volajte jana 😉