Venujete sa Digiscrapbooku? Vymeňme si skúsenosti

rabiva
17. júl 2007

Ahojte, nájdu sa mamičky aj nemamičky, ktorých očaril "digiscrapbook" ? Ak áno, ozvite sa, rady a nové skúsenosti si spolu môžme vymieňať 😉

droby
2. aug 2007

jeee luculka vsak to je super, pekne, tie travove srdiecka som sa ti vcera snazila aj poslat a neslo to ☹
teda prvotina vydarena 😉 a sup postahovat tie baby friebee, nech mas co robit poporode 🙂

mimusiacik to je peknucke, teeda vsetko pekne zladene, nema to chybu 😵

luculka
2. aug 2007

byby uz nejake mam 😀

mimusiacik
2. aug 2007

🙂 aka blbost?
je to supis - "made in hand" s laskou a nehou vytvorene...emocionalnu hodnotu ani nevycislis!

No takze teraz uz budeme otravovat 4 bambulky,hmmm...
rabiva,hawra,droby,lu...+ adusa,ladybird,mamacat,ena,...

Skvely pedagog,talentovany student!

Davam A+ za spolupracu!!!

droby
2. aug 2007

mimusiacik 😀 😀
a aj teba, vsak si sa nam odhalila, tak sup aj do scrapovania, a uvidime co si sa naucila 😀

mimusiacik
2. aug 2007

🙂 Zavesila som to tam na par okamihov,potom stiahnem,
nech "luc..." pozrie,mozno sa jej nieco zapaci a vyskusa pre svoju princeznicku...

droby
2. aug 2007

mimusiacik a to je tvoja fešanda ta krasavica? zlate dievčatko...
a teda pekne si to porobila naozaj paradne, tak krasne to zladit, klonuk dole, mam sa čo učiť, sa teším čo vydigiscrapujes 😀

erika153
2. aug 2007

mimusiacik krasne fotky 😵 😵 skoda ich potom stahovat prec! 😉

hawra
2. aug 2007

pocuj, mimusiacik, ked vies vkladat fotky do ramcekov, tak uz mas len krocik k scrapu :-P podme podme, navodov je tu kopec 🙂 tak scrapuuuuj 😉
Ja nemozem z vlaskov tvojej malej... 🙂 😀 😀

luculka, super, prisla si na to 🙂 tesim sa. Prvotinka je nahodou super, len tak dalej.

mimusiacik
2. aug 2007

🙂droby - musim cakat na "home" ucitela,nech mu vidim na ruky...dnes som si Vas chcela vytlacit,ze podla toho skusim ten photoshop,ze pozriem tie stranky na nete,ked ten MK v poslednej dobe taha o 106 alebo vobec nejde,nech vyuzijem cas,kde sme "bacilovi" - no jasne - ja a technika - zasekla sa tlaciaren na 5 strane a dalej ani tuk...dosla som...tak som si opat povedala,ze asi to tak ma byt,ze mi mate este vy co ukazat,ze az tak sa zacnem pytat i ja na detaily a tahy mysou...

...len nech je mala zdrava a my vsetci na svete...nic dolezitejsie neexistuje...hlbku bezmocnosti spoznas az pri prvej chorobe vlastneho dietatka...uz dost patetie.

Vcera v noci som stahovala frame z tej alinkinej stranky a dnes sa mi akosi v PC mrvia - zeby vodoznak cico?

mimusiacik
2. aug 2007

🙂 erika su na svete vdaka Vasej ochote podelit sa,
ustretovosti,ludskosti...a existencii mnohych nezistnych ludi a hrejivych ludskych slniecok ako je bzuco,ityla,ena,mirmilka,marylin1...(prepacte ak mi niekto dolezity vypadol)...,kt.v nudzi s usmevom a nehou pomozu a kt.sa nepytaju "co zato?"...Vrucna vdaka za vsetky dobre skutky,kt.sa tu na MK realizuju...!

eri nechapem,kde zmizli Timotejkove trikove?

erika153
2. aug 2007

mimusiacik som zmazala vsetky albumy a tvorila nove lebo som tam mala uz vela fotiek a chcela som davat nove a nejako som pozabudla vytvorit dalsie pekne v tom nahleni.ale raz si k tomu opat sadnem a nieco vytvorim. ale uz si daleko vacsi macher ako ja a tie moje biedne ramceky.len tak dalej 😵 😵 😵

luculka
2. aug 2007

mimusiacik...dakuje,...a tvoj album nezmazavaj...je super 😉

mimusiacik
2. aug 2007

🙂No aspon,ze niektore zostali...a ten NEMO - ved to je take vesele!!!
To aj ja raz budem take vediet? To si prosim ako robila?

Dnes som IP otravovala zabku,lebo ked som pozrela zac.temy :Uprava digifotiek,vela albumov bolo uz zrusenych a ona tam mala detske kresbicky a postavicky ,take mileee...

Fakt by ma zaujimalo ako to tie sikovnice robia...

erika153
2. aug 2007

to je v tom programe magic photo editor len ja hlupa uz neviem kde som to stiahla...bolo to na mesiac tusim alebo na par pouzivani ten program...skus si zadat nazov a mozno to niekde najdes.. je strasne jednoduchy na pouzivanie takze urcite to zvladnes len neviem kde ho treba stiahnut uz! ☹

mimusiacik
2. aug 2007

🙂 luculka dala som prislub,ked som ziadala o nazov programu kazdej jednej v IP,kt som oslovila - tak ho dodrzim - len som Vam chcela nieco ukazat,co by ste i vy mohli neskor na nieco pouzit...aby som nebola len ako parazit,co robi mnam,mnam na Vas ukor...taka mini chutovka...no nase tutorky nicim neprekvapim,lebo tie to uz maju davno v malicku...

tie frame zalezitosti mi vyhovuju,lebo ich zvladnem i ja antitechnickytalent

tak hladam nieco take ,co robia v MŠ detom - ruzove,pastelove,s hrkalkami,dudlikmi,pismenkami po okrajoch,take nieco romanticke,nezne a pritom detailne prepracovane akoby realisticke maslicky...
na tej alinkinej Canon stranke som nasla hnedych medvedikov,keby take nieco podobne,ci svadobne bolo tak to by bol goolll...

rabiva
autor
2. aug 2007

ahojte tak som trosku zivsia po tej chorobke, a aby som sa trosku nakopla (ehm a nakopla aj vas 😀 ) tak davam sem svoj dnesny rychloscrapik, este podotykam ze som sa dnes nechala inspirovat jednym sladkym americkym filom z prostredia Toskanska... 😝 preto taky ze "olivovy"... takze tot dnes: http://scrapbook.cz/galerie/displayimage.php?al...

Luculka::: dobry zaciatok!!! len tak dalej, velmi nas to s hawrou tesiiii!!

rabiva
autor
2. aug 2007

Mimusiacik::: pozeram tvoj album Vrtulka a vidim ze tam mas nejake vecicky porobene a vydarene, napr. babetkovske ruzove alebo to zimne no vidis!! 😉

MMEM::: noo nezaberaju ani dlhsie prechadzky? ja som prenasala 7dni, tiez to bolo "nanervy" ze sa malej nechcelo ist von... tak sme sa s muzom sli prejst, cestou zahrali minigolf, s malou sme vyhrali nad nim, a na druhy den vecer sme sli do porodnice 🙂

erika153
2. aug 2007

rabiva boze to je nadherne!!! tak ja to ani nejdem lúskať lebo do toho sa isto nedostanem...ale aspon chvalim 😵 😵 😵

rabiva
autor
2. aug 2007

😵 hej paci sa? diik 🙂 no ja si myslim ze kazdy to zvladne urcite! vsak ked vam ide ten frame show tak islo by aj toto fakt!! skuste 😎

droby
2. aug 2007

JEEEE rabiva, fajne to je, waaaaaaaaaaaaaaaaaau.

droby
2. aug 2007

to su pekne olivky, to ma navnadilo tvorit z chorvatska, sa pofotime pri olivach 😀

mimusiacik
2. aug 2007

🙂 rabi...za deluxe salat s olivami...tramtararaaaaaaaaaaaaa:

"Udelujeme cestne uznanie 1.stupna nadsencov Digiscrapbook Modreho konika!!!"

...ake pozit.slovka pouzijem nabuduce,ked nas potesite,to neviem,asi prejdem do madarciny!...

a frame a toto - to akokeby si porovnavala 1r.ZŠ so štatnicou na VŠ...neuveritelne,ved vy tvorite kazdy gombik,maslicku,cvok zvlast!!!
Cele je to podla Vasej momentalnej invencie...

Stale neviem,uz 3x sa to asi pytam,ze kolko sa tomu uz venujete?????

rabiva
autor
2. aug 2007

😀 jaaj mimusiacik ty mas take podarene prispevky, fakt mas poeticke crievko 🙂
no ja tvorim... hm tak od marca-aprila t.r.

droby
2. aug 2007

ešte nespíte? teda mimušiačik ty vieš pobaviť 😀

mimusiacik
2. aug 2007

🙂 ked Ta bieda prikvaci,len jazykom sa vylizes... ☹

luculka
2. aug 2007

rapiva nááádhera....ja som prave dotvorila dalsie 😝

droby
2. aug 2007

luculka este nevidim 🙂

droby
2. aug 2007

bru nocku vam prajem

luculka
2. aug 2007

uz 😎 😀

luculka
2. aug 2007

bru noc 🙂