Venujete sa Digiscrapbooku? Vymeňme si skúsenosti

Ahojte, nájdu sa mamičky aj nemamičky, ktorých očaril "digiscrapbook" ? Ak áno, ozvite sa, rady a nové skúsenosti si spolu môžme vymieňať 😉
hawra
23. nov 2007
no neviem vsetko, evercila, ale zase na baliacom papieri nemas napisaneho autora 😛 Kebyze to je napr disney papier alebo take cosi, tak nepoviem, ale takto, je to asi ok. 😉
pavlita
23. nov 2007
pekny vecer babenky, co poviete na moj darcek babicke???
Prave som sa s tym dobavkala... :-p http://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImageI...
mirka414
23. nov 2007
pavlita krasne urcite sa potesi x-) vsetko najlepsie babke prajem.
pavlita
23. nov 2007
jeeeej, dakujem, cakam na vase reakcie, ako na oldomas... 😃
hawra
23. nov 2007
pavli, skvele, to bude radosti, super super 😉
mirka414
23. nov 2007
to je ale prirovnanie 😃 co takto burciak...
pavlita
23. nov 2007
😉 aj ten moze byt.... 😃
pavlita
23. nov 2007
dakujem hawruska....
meggi
23. nov 2007
pavli - supiš peknučké...
Niekto sa pýtal na tie rozmery - ja som to už par krát písala - 10x15 rozmery: 1795x1205
Inak dnes mi prišli vzorky z 24 Print, tak buduci týžden chcem objednat... Už niekomu prišiel hotový kalendárik odtial?
pavlita
23. nov 2007
dnes mi prislo, ze kalendar bol vyexpedovany...takze uz v pondelok - utorok mi snad pride... 😉
pavlita
23. nov 2007
fakt som nevedela, ze su baby co scrapuju a nie su tu s nami... 😃 ale musim uznat, ze megginka ma pekne scrapiky...
kornelia
23. nov 2007
Pavli, velmi pekny darcek, babina bude mat ohromnu radost, uvidis! 🙂
veverica
23. nov 2007
mozete mi prosim vy skusenejsie poradit kde si stiahnem podklady na kalendar? Mam na mysli to, aby som mala mesiace v slovencine.

Dakujem vopred 😉
erika153
23. nov 2007
ahojte aj mne sa pacia scrapy megginky-nadhera! 🙂
meggi ktory papier je podla teba vhodny na kalendar??z 24print myslim 😉 lebo mne vzorky neprisli, tak si vobec neviem predstavit tie papiere..
evercila
23. nov 2007
vevrcica:
http://april.webgarden.cz/
roluj nizsie, je tam aj v slovencine.
veverica
23. nov 2007
dakujeeeeem
evercila
23. nov 2007
sorry za skomolenie mena, uz je dost neskoro 🙂))
potom sa pochval s dielkom 🙂
veverica
23. nov 2007
oki, este raz dik a dobru nocku evercila
bubaczik
24. nov 2007
ahojte..mam novy ramik na blogu,takze si ho mozte stiahnut..aj Lara pochvalila http://bubaczikdigiscrap.blogspot.com/ x-)
vandaa
24. nov 2007
Bubaczik, je krasny!
droby
24. nov 2007
bubaczik, ten je genialny x-)
skoda ze rarka mi pc neberie a netusim preco 😞 ale ked tu zahadu vyriesim, hned snim nieco spackam strasne zuper je, sikulka si velikaaa
bubaczik
24. nov 2007
dikes,dievcata 🙂
droby tak to mi je luto,musim si potom zmenit prgram na "balenie"..len to hlava pomazana musi asi zmenit,ja sa v tom nevyznam 😉
droby
24. nov 2007
no to nic, len neviem preco mozem rozbalovat len zozipovane ked mam aj vinrar :-| a tolkio krasnych veci je v rar, ale pracujem na tom.
droby
24. nov 2007
respektive poverila som polovicku nech sa mi o to postara 😃
bubaczik
24. nov 2007
tak este stastie,ze ich mame 😃
droby
24. nov 2007
my sme na tvorenie a oni sa nam postaraju nech vsetko funguje 😃
bubaczik
24. nov 2007
tak tak,len mu asi musim povedat,nech mi zmeni program..ake su? =-)
droby
24. nov 2007
mas to dobre v tom programe co mas, myslim ze nikto s tym nemal problemi, len mne to zblblo a napriek tomu ze ten program na rozrarovanie mam tak ho nemozem pouzit vsetko co som stiahla ako rar mi zmizlo :-|
este je na to win zip.
erika153
24. nov 2007
bubaczik peknucky ramik.. aj ja chcem nieco vytvorit 😞

droby aj ja mam winrar na rozbalovanie a ide to v pohode.. vies ako na to? ze extrahovat subory do,....? asi urcite vies, ja len ci nahodou nepostupujete nejako zle...
luculka
24. nov 2007
ahojte babule....uz ste si davali niektora scrapik vyvolat?

Začni písať odpoveď...

Odošli