Venujete sa Digiscrapbooku? Vymeňme si skúsenosti

rabiva
17. júl 2007

Ahojte, nájdu sa mamičky aj nemamičky, ktorých očaril "digiscrapbook" ? Ak áno, ozvite sa, rady a nové skúsenosti si spolu môžme vymieňať 😉

erika153
24. nov 2007

ahoj luculka, tusim neka si davala robit fotoknihu v dm a bola velmi spokojna. 🙂

droby
24. nov 2007

erika mne to islo v pohode a potom mi zrazu vobec neukazal rar subory, viem ako na to, ale neviem preco ich vobec nevidima tym mi ich nerozraruje, uz to nechavam na milacka ked bude mat cas tak sa mi na to dufam uz dnes pozre inak by som hned rada pouzila ten bubaczikov ramik 🙂

droby
24. nov 2007

luculka ahoj, ja som si ho tlacila doma na tlaciarni ale zatial len na obyc papier. bolo to dobre, ale ked budem mat njake pekne tak tie dam na foto papier

luculka
24. nov 2007

a upravovala si rozmer....?

droby
24. nov 2007

ak sa pytas mna tak ano, prisposobila som to obalu na cd cize 12x12 cm a to mi pride vhodne aj do albumu take, pokial to nechces do njakeho speci albumu kde to chces velke.

kornelia
24. nov 2007

bubaczik krasne to je, a vidim ze sa hrozne rada hras s tymi ramikmi, ako to vlastne robis, davas najprv ram a potom fotku alebo opacne a potom co gumujes, ram alebo vystrihujes z fotky, fakt neviem, ked sa na to tak pozeram. 😒 Asi sa hras s tym ramom vsak? 😉

droby
24. nov 2007

mely myslim pri robeny scrapu? ja davam fotku pod ram a orezem fotku aby netrcala

bubaczik
24. nov 2007

kornelia myslis ten novy scrap? 😕 ten co maly sedi na poschodovej posteli? 😕

meggi
24. nov 2007

bubazcik - super rámik, šikulka 😉
erika - už som písala pavlite, ona si už dávala vyvolat kalendárik, nech napíše na aký papier, lebo ja som dostala len dve vzorky a tie ozdobnejšie, čo sa na kalendár nehodia.
Ja som si už davala vyvolat scrapíky - upravovala som si rozmer na 1795x1205 a pekne mi vyšli 10x15, možne najaký milimetrik chýbal, ale nie je to vidiet.

vandaa
24. nov 2007

Ak by ste potrebovali do Photoshopu CS3 cestinu ...da sa tu stiahnut: http://www.iprotebe.cz/cestina-do-adobe-photosh... len sa treba zaregistrovat.

kornelia
24. nov 2007

ano bubaczik ten som myslela a vlastne ty mas viac takych, kde ti z fotky nieco pretrca cez ram, paci sa mi to. 🙂

kornelia
24. nov 2007

Dievcata davam konecne aj pastelovy august, len taka rychlovka, ine ako som si predstavovala povodne, ale teraz sa mi to uz paci. 🙂

droby
24. nov 2007

vanda a nevies ako ju tam dostanem? ja som si stiahla ale do cs2, cs trojku nechcem mi tam nevyhovuje, ale cestinu tiez chcem do nej dat milackovi, vdaka.

kornelia
24. nov 2007

No teraz sa na to pozeram a este mi tam nieco chyba pod tie fotky, hm, no musim nieco este dotvorit asi. 😖

droby
24. nov 2007

neelly august je super ta modra je dobnra ved je to leto take plne vody podla mna super, ty mas uzasny aklendar vsetky mesiace, velmi pekne take ciste, neprepackane moc sa mi to paci 🙂

kocky vsetky tie vase kalendariky su super ste proste sikulky

droby
24. nov 2007

to mas taky papier vo vsetkych moznych farbach?

kornelia
24. nov 2007

Droby dakujem, uz aj mne sa to nejak zacina pozdavat. Asi sa nam pacia podobne vecicky ako som si vsimla. 😉 A blog mas super, pozrela, som, presne tak nejak si predstavujem aj moj. No uvidim, ci sa podari. 🙂 Este som chcela, na tej poslednej fotke na hlavnej strane si ty? Nejak sa mi to nezda, ale dobre foto. 😉

droby
24. nov 2007

asi ano len mne to este nejde, ale fandim si ze sa to naucim 😀
mne sa to strasne paci ze mas vlastne rovnaky papier pouzity len ine farby?
nie to nie som ja, moja sesternica,ja si tak fotim sperky na kockach, takze ja som fotograf 😉 na hlavnej stranke by malo byt len par foto takto na "modelkach" a len v tych zalozkach samotne sperky, len to musim dokoncit, vdaka

vandaa
24. nov 2007

droby, je tam aj subor txt a v nom navod kam to mas vlozit - prekopirovat.
V com je CS2 lepsia?

droby
24. nov 2007

aha, no ja som to este nerozbalovala len stiahla, ale kedze je to rar, tak to este nemozem poret, len neviem ci mi to pomoze ked som si zvykla na anglicky aj ked nerozumiem ale uz viem co co snamena 😀
mne tam vadi to ze sa neda chovat nalavo lista s vrstvami, ze to tam stale zabera dost miesta ja to v cs 2 pouzivam tak ze mam potrebne veci v zalozkach na hornej liste a co potrebuejm to rozbalim , teda layery mam stale ale schovavam si ich na minimum aby nezavadzali av cs 3 ma to dost obmedzuje ked mi to zabera pomali tretinu obrazovky, tazke tu ma na pc drahy, ja zostanem pozadu kym neurobioa dalsie verzie tak aby sa to dalo schovat,

droby
24. nov 2007

vanda tak z tvojich sa mi straasne paci zimna pohoda, uplna pohoda z toho vyzaruje.
to si vazne sama robila toho motyla a hviezdu? uzasne, sikulka si

kornelia
24. nov 2007

Droby, tak asi sa nam pacia rovnake vecicky. Pozrela som tvoj blog, je super, presne tak podobne si predstavujem aj svoj, pravda ked sa podari. A dakujem za pochvalu.
K tym papierom, povodne som chcela rovnake len inej farby,no nenasla som 13 rovnakych papierov, tak sa pokusam to zladit nejak, takze su to ine papiere ale predsa podobne, no ked ty si si to nevsimla, tak to splnilo svoj ucel 😉 a to som rada, lebo som to tak chcela. 🙂

vandaa
24. nov 2007

droby dakujeeeeeeem. Musim este zaktualizovat, troska som ju upravila po konzultacii s hawrou. Zaco moc krat dik!
Motyla a hviezdu som len odfotila a upravila pre pouzitie.
Nejak som si na tie listy vpravo zvykla a daju sa podlap otreby tiez fajn schovat, pripadne upravit tak aby nezaberali vela miesta.
Ja som prechadzala z ceskeho Photoshopu 5.5, tak som trochu viac tapala v CS3 anglickej.

droby
24. nov 2007

nely tym ze su tie papiere su neni jednofarebne ale vsetky take strukturovane tak je to perfektne. asi sa necham inspirovat, ale nikomu neukazem nech nevidno ze obkukavam 😀
tak ti potom pomozem s tym blogom ked ma uz hawra vyskolila 😀

vanda no tak to si mala velku zmenu. ja som si uz tak zvykla ze mam celu obrazovku ze ani za cenu najnovsej verzie ho nevymenim
tak uz tak mzoes aj kity vyrabat 😉

kornelia
24. nov 2007

Droby si zlata, dakujeeeeeeeeeeeeeeeeeem, uz sa velmi tesim, ja sa ti ozvem. 😀 😉
Ale mne aspon ukaz ten kalendarik, nech vidim, ako sikovne obkukavas 😀 🙂

kornelia
24. nov 2007

Pekne papiere, uz ich mam a tesim sa na pouzitie v scrapiu. 😉
http://www.digiscrapdepot.com/freebies/paper/be...

droby
24. nov 2007

jeeej pekne aj ine pekne veci, uz stahujem a vedla mna milacik mi opravuje tie rar aby som mohla pracovat aj snimi 😵
jasne ked sa to naucim spravim aj digiblog.

tak zahada vyriesena 😀 rarka mi idu len mi nerozlisilo ikony ako opredtym a bola som ztoho jelen 😀 no tak zas som sa ukazala ako technicky motak 😀

droby
24. nov 2007

tak uz mam cestinu a len ziram co vsetko tam je 😀 no sa tesim ako s nou budem robit 🙂

luculka
24. nov 2007

jeeej super uz stahujem same detske 😀

riveronka
24. nov 2007

Ahojte SCRAPPERKY, to je uplne uzasne, na co ste ma tu NAHOVORILI. Neidem sa odtrhnut od laptopu. Zacala som to ale robit v Coreli, dufam, ze to nebude vadit... Uz som v nom nieco robila predtym, iba ake amaterske, zaciatky su tazke, ale ta VASEN, ktora cloveka pochyti, ma vyburcovala... a mozno sa mi raz podari aj nieco pekne a OKU-LAHODIACE.